Hotel Transylvánie (2012)

Výborná zábava! Najlepšie som sa zasmial na paródii Twilight. To ma úplne rozsekalo!

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Neviem čo, ale niečo sa mi tu páčilo. A veľmi. Možno to bola atmosféra planéty Barsoom, možno to bol príbeh ale určite to bola krásna princezná Dejan Thoris.

Let (2012)

Prvá polovica filmu mala spád, dokázala ma upútať. Druhá polovica ten trend neudržala ale záver to trochu pozdvihol.

Patrola (2012)

Drsné, ale tak to má byť. Film som si neskutočne užil, k čomu pomohla kamera a výborná hudba. Gyllenhaal a Pena sa role policajtov zhostili na výbornú. Nečakal som to, ale určite sa k tomu filmu ešte raz dostanem. Už len kvôli tomu koncu.

Prometheus (2012)

Pre mňa sklamanie. Čakal som od toho oveľa, oveľa viac. Film podľa mňa iba vyslovil kopu otázok, zodpovedal jednu? Aj to je možno veľa. Čakal som viac votrelca a čo som dostal? Obrovskú chobotnicu (dá sa tomu aj inak povedať, if you know, what i mean).

Rock of Ages (2012)

Keď som hneď na začiatku filmu začul Paradise City tak som sa potešil. Avšak čakal som trochu viac "rockovejší" film, keďže niektoré časti filmu boli na mňa príliš popové. Tom Cruise zahral svoju úlohu celkom solídne a celkovo film pripomenul mnohé rockové evergreeny, ktoré si rád vypočujem.

Sněhurka (2012)

Naposledy, čo som Lily Collins videl vo filme Blind Side, vyrástla do krásy. Filmu dáva svoje čaro. Skupinka trpaslíkov oživila dej a vnášala doňho humor. Avšak, gýčová pesnička na konci ubrala jednu hviezdu. Na záver. Musím povedať, že Sean Bean je ako kráľ dokonalý. Ale asi to bude tým hercom.

Temný rytíř povstal (2012)

Dočkal som sa toho, čo som presne očakával. Záver trilógie tak ako má byť, všetky kolieska do seba zapadli, niektoré vyskočili, čím nechávajú voľnosť prípadnému ďalšiemu pokračovaniu. Cristopher Nolan opäť potvrdil, že je špičkový režisér. Bolo vidno, že sa mu výborné spolupracuje s Marion Cotillard, Gordon-Levvitom a aj s Tomom Hardym, keďže to už je druhý veľkofilm, kde sa objavili (po Inception). Tom Hardy ako Bane, mal neuveriteľne ťažkú úlohu uhrať podobný výkon ako už teraz legendárny Heath Ledger ako Joker. S časti sa mu to aj podarilo, keď rozprával charakteristickým hlasom. Myslím si, že trilógia o temnom rytierovi, je odteraz povinnosťou pre každého fanúšika Batmana, ale aj fanúšika komiksov.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Aj keď to je teenegerský film, môžem povedať za seba, že je výborný. Celý film som len ticho sedel a vychutnával si atmosféru. Keď sa objavila krásna Emma Watson, tak to hraničilo s dokonalosťou.