Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Dobrodružný
  • Rodinný
  • Loutkový
  • Akční

Poslední recenze (31)

plakát

Děti z Kouřové hory (1979) (TV seriál) 

Novozélandský dobrodružný seriál natočený podle stejnojmeného románu Novozélandských spisovatelů Graemeho Farmera a Rogera Simpsona . Seriál nás seznámí s pěti dětmi přesněji se třemi chlapci a dvoumi dívkami žijícími jak už název napovídá u kouřové hory kde provádí menší legrácky jako každá parta chlapců a děvčat v jejich věku a užívají si svého bezstarostného dětství těmto třem chlapcům a dvoum dívkám se ovšem do jejich legrácek přichoumejtne také odkrývání podvodů jednoho nejznámnějšího obyvatele jejich městečka a dál máte možnost pozorovat jak to vše nakonec dopadne .

plakát

Zlatá horečka (1974) (TV seriál) 

Australský historický seriál odehrávající se v letech kdy v Jižní Austrálii propukla Zlatá horečka čili touha po zlatě v podobě zlaté rudy která se těží a ze které se oné zlato vyrábí . Tento seriál nás seznamuje se slušnou rodinou pocházející u Británie která se právě na Jih Austrálie z tohoto důvodu v domnění že jim to zajistí lepší budoucnost přestěhuje kde už mají koupený pozemek na kterém mimo toho že si na něm postavý rodinný dům kde chtějí bydlet chtějí též zkusit i těžit .

plakát

Co přináší řeka (1983) (TV seriál) 

Australský seriál podle románu Australské spisovatelky Nancy Cato . Tento seriál je o mladé ženě Philladeplhii co se svými rodiči měla naplánovaný lepší život v Jižní Austrálii konkrétně v Jižním Walesu bohužel při plavbě do Jižního Walesu koráb kterým cestovali postihlahla bouře a skoro všichni kdož na něm byli tedy i Philladephini rodiče v bouři zahynuli a přežila jen ona s kapitánem té lodi Tomem s nímž později našla cestu zpět mezi lidi z ostrova na kterém ztroskotali . Po následném pobytu v nemocnici do které se Philladephia hned po tom co našla s Tomem cestu mezi lidi dostala zotavila a hned po zotavení se seznámila se strýčkem Charlesem se kterým se dopravila místní parníkovou dopravou na místo kde pobývá její strýc Charles s tetou Hester, při oné dopravě parníkem se seznámuje s jedním mužem z posádky oného parníku Brentonem kterému se Philladelphie na první pohled zjevně zalíbila . Po těchto shledání nastali smutné časy jak pro Philladelphiinu rodinu tak pro celou posádku parníku ze kterých se s Phiadelphiinou pomocí dostanou a na její počest nese parník její jméno, kapitán Tom ji daruje podíl na parníku Philladelphia a společně s posádkou se Philladelphia vydává na cestu při které se Philladelphia s Brentonem sblíží a kapitán Tom předává svůj podíl tedy své kapitánství Brentonovi, po nějaké době se Philladelphia s Brentonem vemou a vydají se spolu na první společnou cestu parníkem při které zažijí různá dobrodružství .    

Poslední hodnocení (63)

Děti z Kouřové hory (1979) (TV seriál)

27.11.2021

Zlatá horečka (1974) (TV seriál)

24.11.2021

Co přináší řeka (1983) (TV seriál)

20.11.2021

Skippy (1968) (TV seriál)

19.11.2021

Zrozeni ke svobodě (1974) (TV seriál)

18.11.2021

Daktari (1966) (TV seriál)

16.11.2021

Krkonošské pohádky (1974) (TV seriál)

14.11.2021

S Hurvínkem za lékařem (2005) (TV pořad)

13.11.2021

Hurvínkův rok (2003) (TV seriál)

13.11.2021

Reklama

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama