lewwin

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 29.8.2019  05:18
    Prohibition (TV seriál) (2011)

Prohibice od A do Z. Velmi detailní informace, úžasné dobové záběry. I přes dlouhou stopáž opravdu zajímavé.

• 23.3.2016  23:06

Tomuhle zbytečnýmu crapu bych dal jednou hvězdu aspoň za koně, akorát blbý, že koně nesnášim.

• 11.11.2012  20:38

Boobs.,

• 5.12.2009  14:47
    Gamer (2009)

Running Man remastered.

• 22.11.2008  17:40

Poněkud bez koncepce.

• 15.10.2008  14:39
    Operace Silver A (TV film) (2007)

Sám nemohu uvěřit tomu, že novému českému filmu dávám pět hvězdiček. Velmi mile překvapilo.

• 15.9.2008  18:10

Tento film jsem si pořídil s vědomím, že se jedná o naprostý shit, ale také mě zajímalo, jak Dolfič "hraje" v posledních pár letech. Hodnocení tomu opravdu odpovídá.

• 11.9.2008  18:30
    Soukromé pasti (TV seriál) (2008)

Souhlasím s McClanem.

• 9.9.2008  16:26
    Postal (2007)

Ať si kdo chce co chce říká, já jsem se celkem bavil. Ano, stejně jako ve hře je i ve filmovém zpracování velice nekorektní humor, bohužel sice nepadaly kočky z nebe (tak velký rozpočet asi Boll neměl), ale i tak to byla celkem sranda. Boll sice není kdovíjaký režisér, ale potěšila mě přítomnost jeho i tvůrce počítačové hry, resp. dialog mezi oběma "autory". Možná si božský Uwe mohl odpustit sexuální scény Postalovy manželky s různými muži, ovšem jinak dobré.

• 19.6.2008  10:44
    Jesus Camp (2006)

Děsivé.

• 8.6.2008  02:21

Ach, ach! Škoda té třetí třetiny filmu, mělo to tak dobře našlápnuto!

• 6.4.2008  11:50
    San geng 2 (2004)

První dvě hororové povídky (Japonsko a Hong Kong) jsou výrazně slabší než poslední korejská. Zásluhu na tom má Chan-wook Park, který umí příběh skutečně vygradovat a podat ho zajímavým vizuálním způsobem.

• 5.4.2008  22:04
    Once (2007)

Maybe I'm not that kind of hippie. Charles Bukowski

• 29.3.2008  10:43

Asi malý?

• 3.3.2008  10:07
    Gympl (2007)

Plytké a bezduché. Myslím, že tam je jeden dobrý vtip. Ale vlastně ani tím si nejsem jistý.

• 25.2.2008  11:23

Další z výborných komedií. Pokud si tento skvost navíc vychutnáte v kině a se simultánním dabingem (jak poznamenal jeden z diváků: "No ty vole. Je to se simultánním dabingem, kterej významě zvyšuje atmošku), budete se skvěle bavit. David je příšernej. A nejen on.

• 12.2.2008  09:50

Já nevím. Hodně jsem se na to těšil. A dojmy? Na můj vkus až příliš hudby (která - upřímně řečeno - stojí za starou bačkoru i s pěveckými výkony), alespoň ze začátku příliš málo krve, ale především extrémně plytký děj. Ano, jednoduché zápletky jsme odpustili již mnoha režisérům, protože to ve finále až tak nevadilo, ale tady... v podstatě jde o exhibici celkem děsné hudby a podřezávání krků (to až ke konci, a stejně se toho člověk přejí, protože je to zkrátka pořád stejné). Přitom Burton použil stejné postupy, jako ve svých předchozích filmech (lze hledat paralely především s Ospalou dírou), ale nestačilo to. Johnny Depp s Helenou Bonham Carter jsou oba uhrančiví (chudinka, ta dopadla! alespoň nějaký dějový zvrat), Sacha Baron Cohen je vynikajícně úlisný a Alan Rickman, představitel soudce Turpina, úhlavního nepřítele našeho ďábelského holiče, je jako vždy velice podmanivý (a ten hlas!). Přesto všechno jsou mé pocity z tohoto dílka přinejmenším rozpoluplné. A pokud se mě někdo zeptá: "Zklamání?", pak odpovím: "Ano".

• 17.1.2008  09:27
    Californication (TV seriál) (2007)

Zatím hodnotím takto po shlédnutí 3 dílů.

• 14.1.2008  10:51
    Pterodaktyl (2005)

Výborná komedie. 0/10

• 8.12.2007  14:43
    Opus I (1921)

Nepříliš nápadité, dvě hvězdičky za na tu dobu kvalitní zpracování. Holt tyhle typy experimentů mi k srdci asi nepřirostou nikdy.

• 8.12.2007  11:28
    Třetí patro (TV seriál) (1985)

Fakt hnůj.

• 11.11.2007  00:01

V tomhle snímku mě velice potěšila účast Dylana Morana. 6/10

• 5.11.2007  10:06

6/10

• 5.10.2007  12:26

Zhruba minutový záběr rodiny a krmení jejich malého dítěte (pravděpodobně samotného Lumiéra).

• 4.10.2007  12:36
    Opičí král (TV seriál) (1986)

Tuhle ujetost jsem jako malej capart žral. Teď nedávno jsem si opatřil první díl a musím uznat, že už mě to tolik nebavilo. Ale zvláštní je, že ujetější mi to přijde ještě víc než dřív.

• 4.10.2007  12:34

Drsné drama čerpající z nedávné historie ugandského státu. Whitaker je charismatický (ostatně jako vždy) a McAvoyovi jeho hraní věříte. Jen zajímavost: některé okamžiky ve filmu byly oproti historickým faktům poněkud zmírněny; to snad aby divák nedostal psotník. Například scéna, ve které Amin nechá zavraždit svoji ženu za její nevěru tak, že jí nechá odřezat končetiny, není tak úplně pravdivá: končetiny byly odřezány, ale pak byly přišity nazpátek - ovšem záměrně na nesprávná místa. A Amin byl ke všemu ještě takovej dobytek, že zavolal svoje děti, aby se na to přišly podívat.

• 4.10.2007  12:31
    Apocalypto (2006)

Celý film (jehož začátek je vskutku impozantní) by se dal shrnout do jedné věty: někdo furt někam běhá. Nuda.

• 4.10.2007  12:24

S komixem má tenhle film společný akorát tak název.

• 4.10.2007  12:23

Po dlouhé době horor, u kterého jsem cítil příjemné mrazení. Ačkoliv dějová linka není moc originální, zpracování je nadprůměrné.

• 4.10.2007  12:21

Ó Bože - tohle je fakt volovina. Při návštěvě pana Beana v Americe jsem se celkem bavil, páč to mělo děj a gagy nebyly vůbec špatné. Tohle je jen plytké a bez nápadu. Ještě, že se dá koukat alespoň na Emmu de Caunes. Tak snad už se pan Bean do dalšího filmového dobrodružství opravdu nepustí - protože se obávám, že by to bylo ještě horší.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7