Stáhni mě do pekla (2009)

Dávam 4 hviezdičky .Hrozne mi to pripomínalo Kruh jednotku úplne až to bolo miestami úplne rovnaké (ako napríklad ta mucha ) . Jednoznačné je to horor v ktorom je úplne všetko od úplne desivých scén až po super koniec . No našli sa aj trápne a suché miesta ale všetko v norme. Režisér to ale podľa mňa prehnal s tou nechutnosťou ....

Vzpomínky na Afriku (1985)

Nezabudnuteľný ale hlavne nádherný film a žene ktorá v živote niečo dokázala a preukázala neskutočnú odvahu a silu . Nádherná Afrika príroda dodáva spolu s perfektnou hudbou od majstra Johna Barryho robí tento film nezabudnuteľným a pre mňa jedným z najlepších filmov v celej svetovej kinematografii . Mladá Meryl Streep dokázala to že patrí medzi najlepšie herecky na svete mam pocit že ona tu rolu nehla ale žila len veľká škoda že nedostala za túto rolu Oskara .

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

Absolútna vykradacka podobných filmov a zaujali ma len totálne trápne možnosti záchrany nasej planéty musím povedať že keby na konci zomreli tak by mi to bolo aj jedno .

X-Men (2000)

Tento film ma spočiatku až tak nelákal ,pozrel som si ho až keď bola natočená celá trilógia .A bol pre mňa veľmi príjemným prekvapením , takéto začiatky trilógii ma vždy potešia hlavne keď je v nich toľko pekných herečiek ako je Halle Berry,Famke Janssen či Anna Paquin . Skratka veľmi dobre spracovanie komiksu s perfektne prevedenými filmoví my efektmi ,scenárom a hudbou skratka 5* .

Doktor Živago (2002) (TV film)

Nečítal som knihu ani nevidel žiadny iný film o doktorovi živagovi ,tak som nevedel čo si mám od toho sľubovať , a poviem vám že ma úplne dostal od prvej scény až po poslednú som s napätím a s radosťou že mi tento film sesternica požičala sledoval čo ako sa to vyvinie a skončí .Je to nádherný film ktorý zobrazuje krutosť vojny ,chudobu ,nespravodlivosť ale hlavne lásku dvoch ľudí ktorým nie je dopriate byt spolu .Je to nepochybne najlepší TV film aký som kedy videl .

Kruh (2002)

Musím povedať že tento film som nemal odvahu pozerať v noci ale nevidieť film s neodolateľnou Naomi Watts neprichádzalo do úvahy , tak som si ho pozrel za bieleho dna a nebolo to vôbec také hororové ako som očakával . Je to skôr veľmi dobrý mysteriózny triler ako horor , aj keď je tam zopár pekne desivých scén ktoré vám môžu pripadať až neskutočne ako napríklad dievčatko vychádzajúce z televízora . Ale je to hlavne o perfektnom až dokonalom príbehu s všetkým čo k skvelému filmu patrí .

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Je to už 6 rokov čo som tento film po prví kráť videl ale presne si pamätám na ten jedinečný filmoví zážitok na Tolkienovu Stredozem ktorá je jednoducho magická a pre každého milovníka fantasy je to istotne posvätná zem ktorá ho len tak hneď nezačne nudiť , tento film si skratka môžem pozrieť aj dva krát za deň a nezačne ma ani trochu nudiť . Svet sa zmenil , takto perfektne otvorenie deja a oboznámenie divákov s dejom v Stredozemi je jednoducho slasť pozerať . Hádam v žiadnom filme nebolo lepšie herečke obsadenie a toľko jedinečných a napínavých scén pri ktorých vám tuhne krv v žilách ... čo viac dodať hádam len to že si každého Oskara právom zaslúžil .