Zet

Kamil Zet

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 21.11.2019  00:55

Otřesně natočený dokument. Není to ani tak o tom kritickém incidentu, jako spíš o Stanislavu Petrovovi, který udělal sice zásadní rozhodnutí svého života, ale sám o sobě mě nepřišel nijak zvlášť zajímavý, ani sympatický. K tomu tuna hraného materiálu, který neměl s dokumentem nic společného. I na Wiki se o té události dozvíte víc. A hlavně, stylem natočení některých situací mě to přišlo příliš hrané, nastrojené a místy schválně kvůli dramatičnosti i zkreslené, jako bych se snad díval na nějakou reality show.

• 18.11.2019  22:44
    Black 47 (2018)

Překvapení roku. V Anglii musí být tenhle film velmi populární :-)

• 26.8.2019  16:23
    Příliš mnoho neznámých (TV film) (1983)

Solidní sestřih, ale ten následující z roku 1984 (Půl bodu pro mistra) mě přijde ještě lepší.

• 29.1.2019  16:10

Liga výjimečných měla tu smůlu, že byla jednou z prvních trikových komiksovek, takže dojela na hloupý příběh, na který tehdejší diváci nebyli zvyklí a nedokázali jej překousnout. Bohužel většina dnešních marvelovek na tom není o nic líp, ale diváci už dávno rezignovali a stal se z toho standard.

• 11.8.2018  20:14

Čína ve své kráse, mix komunismu a kapitalismu dohromady, obsahující to nejhorší z obou režimů. Také mentalita hlavních protagonistů je naprosto nepochopitelná, u nich doma to vypadá jako po výbuchu atomové bomby, nemají pomalu peníze na to, aby děti chodili do školy, otec neví, jestli není těžce nemocen, ale k doktorovi radši nepůjde, co kdyby mu něco našel, nicméně prioritou je vzít si půjčku a koupit Audi A3. Režie veškerá žádná, v podstatě se z dokumentu absolutně nic zajímavého nedozvíme. A ještě k tomu opatřila ČT tenhle skvost naprosto katastrofálním dabingem, kde dospělí lidé s přiškrceným hlasem mluví malé děti, to jsem naposledy zažil snad na VHS mám dojem a zrovna od veřejnoprávní televize bych takovou hrůzu teda opravdu nečekal.

• 31.5.2018  21:03

Kdybych neviděl, tak bych neuvěřil.

• 8.12.2017  02:05

Ne úplně zle natočený snímek s podmanivou hudbou, který ovšem sráží poměrně nudný scénář a nezvládnutý konec. Škoda, mělo to na víc.

• 2.12.2017  20:59
    Automata (2014)

Pravda, ke konci to místy trochu drhne, nicméně pro fanoušky sci-fi to ale určitě stojí za shlédnutí a navíc to za těch cca 7 milionů USD zatraceně dobře vypadá.

• 27.11.2017  18:37
    Mai wei (2011)

Rád bych dal za 4*, výprava je prostě skvělá, ale příběh a chování postav je někdy tak přehnané, nevěrohodné a patetické, že nemůžu jinak.

• 25.11.2017  06:54
    The Captive (2014)

Atom Egoyan ma zvláštní filmy, temné, syrové, zneklidňující. Tenhle není žádnou výjimkou, je to takový nášup po Devil's Knot.

• 12.11.2017  15:57
    Pouta války (2004)

Silný protiválečný film o nesmyslnosti války, tentokrát zasazený do období válečného konfliktu mezi Severní a Jižní Koreou. Američané mají Ryana, jihokorejci Tae Guk Gi.

• 5.11.2017  11:39

Ano, je to trochu nevyrovnané a místy i nudné, ale když už se tam něco děje, tak to stojí za to, akční scény jsou prostě super.

• 2.8.2017  20:09
    Vlčí bouda (1986)

Zajímavý námět a skvělá hororová hudba od Michaela Kocába, nicméně je to místy tak toporně zahrané a natočené, že to trochu kazí výsledný dojem.

• 1.8.2017  23:53
    Orly (2010)

Výborně to shrnul můj kamarád, se kterým jsem byl na projekci: "A o čem to kurva jako bylo?" (LFŠ UH 2017)

• 31.7.2017  23:13

Na svou dobu úctyhodné triky, to se musí uznat, ale dějově neskutečně nudné a ubíjející. Během projekce odešla nemalá část lidí ještě před koncem a to o něčem svědčí. (LFŠ UH 2017)

• 29.7.2017  22:50

Ten voiceover v anglicky mluvených scénách si na oficiálním blu-ray mohli teda odpustit. Chápu, že oni jsou na tu jejich hrůzu zvyklí, ale každý teda ne.

• 23.7.2017  10:32
    Maratónec (1976)

Dost nepředvídatelný film, aspoň teda pro mne, John Schlesinger prostě umí.

• 19.7.2017  07:48

Skvělý dokument, ale bohužel jsem ho viděl nahraný z Discovery s naprosto otřesným dabingem.

• 14.7.2017  18:42
    Život (2017)

Daniel Espinosa je prostě průměrný režisér a nevím, jestli se to někdy změní. Takhle promrhat slušný rozpočet a natočit vesmírnou sci-fi nudu, to umí jen málokdo. Škoda.

• 8.7.2017  00:43

Tak po solidním závěru dvojky přichází opět těžkotonážní nuda (místy mi to připomnělo zklamání typu Matrix 2&3), kde se v podstatě celý film nic zajímavého neděje a jedna kvalitní akční scéna zhruba v půli filmu (nemocnice) to nezachrání.

• 6.7.2017  12:09
    Outland (1981)

Tři a půl. Druhá půlka filmu je hóóódně natahovaná, moc se toho v ní nestane a kazí tak solidní rozjezd. Každopádně musím docenit skvělou výpravu, takže zaokrouhluju směrem nahoru.

• 6.7.2017  11:33

Třetí hvězda je za poměrně zajímavý závěr, zbytek je stejná chujovina jako první díl.

• 15.6.2017  19:18
    15 minut (2001)

Zvláštní mix komedie, satiry, dramatu a akčního filmu s prapodivnou hudbou.

• 21.1.2017  18:13
    Krakatit (1948)

Solidní fantasmagoria. Otakar Vávra je český Lynch/Cronenberg. Také nadčasová hudba Jiřího Srnky.

• 6.1.2017  02:05
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Viděny 3 série. Ze začátku mě to fakt chytlo, ale jak už to tak bývá, každá další série byla vždy o něco slabší. Dál už to sledovat nebudu, je možné, že bych musel hodnocení snížit. 1. série *****, 2. série ****, 3. série ***.

• 25.12.2016  21:33
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Připadalo mi to jakoby si ochotnické divadlo zajelo na dovolenou do Chorvatska a vzali s sebou kameru. Bohužel. Včerejší pohádka Pravý rytíř byla proti tomuhle luxusní.

• 10.10.2016  23:50
    Koule (1998)

Tenhle film jsem vždycky nějak míjel. Ani nevím proč, ale z nějakého bizardního důvodu jsem si myslel, že to bude nějaké tuctové a nudné sci-fi pro celou rodinu, kde parta hrdinů zachrání svět. Jak moc jsem se mýlil. Včera jsem to poprvé viděl celé (dřív jsem jen občas zahlédl v tv nějaké útržky) a musím konstatovat, že je to jedno z nejlepších sci-fi, které jsem měl možnost vidět. Zdejší poměrně nízké hodnocení, stejně jako na imdb, je mi záhadou.

• 11.9.2016  04:41
    Hudson Hawk (1991)

Kdysi dávno se mi to jako děcku líbilo, ale teď sem se na to podíval znovu a je to teda pěkná chujovina.

• 14.2.2016  14:45
    Steve Jobs (2015)

V podstatě platí to samé, co sem napsal tady. Možná je tenhle film o půl hvězdy lepší, ale o víc ne. Navíc skoro celý film se odehrává na třech velkých prezentacích, což je dost zvláštní. Jinak, už sem viděl 3 filmy o Jobsovi + jeden dokument a pokud jsou aspoň z poloviny pravdivé, tak to byl teda pěkný magor. Jistě, byl to vizionář, ale urcitě ne dobrý člověk. Adolf Hitler byl taky vizionář :-)

• 31.12.2015  13:51
    Sviňák (2013)

Takovou chujovinu už sem dlouho neviděl :-)

<< předchozí 1 2 3 4 5