zdeny99

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 13.11.2018  22:50
    Milada (2017)

Jeden z nejlepších českých filmů posledních let. Skvěle natočeno, co musela zažít. Konečně i po prostředích komunistických lágrů, o kterých točil Hynek Bočan ve Zdivočelé zemi a Bumerangu, tak opět někdo ukázal, jaké kur.y byli komunisté, převážně na počátku jejich éry a v 50. letech. Tento příběh by se měl povinně ve školách podávat a film pravidelně promítat, aby ukázal, co to je skutečně komunismus. [3524. hodnocení, 241. komentář, 57%]

• 13.11.2018  22:45

Tak není to tak excelentní a procítěné jako Everest. Taky to nemá ten punc originality jako K2. Ale pořád je to bezvadná akční podívaná ohledně dobývání této druhé nejvyšší hory světa a o tom, jak je krutá k jejím dobyvatelům. Možná těch lavin způsobených výbuchy a vším možným a hlavně ty pády na lanech byly až moc přehrané. Ale dívat se na to dá, baví to, akční to je, takže super. [10403. hodnocení, 359. komentář, 58%]

• 24.10.2018  20:48

Tak nám Chucky již potřetí vstanul z mrtvých a jeho návrat je po slabé trojce vskutku velkolepý. U tohoto dílu jsem bavil nejvíce, jelikož je kromě hororu spíš už více komedie. Co se týče samotného dílu, tak se jedná již jen o pouhé natahování příběhu, ale to vůbec nevadí. Miluji film FRANKENSTEINOVA NEVĚSTA a Chuckyho nevěsta se jí velice podobá, navíc se na tento starý film ze třicátých let zde odkazuje. Chuckyho nevěsta si zakládá na pohledně odporných panenkách, vraždách (policajt co je zabit hřebíky ala Pinhead, rozbité zrcadlo nad milujícím se párem nebo rozšrotovaný chlap kamionem), krásné Jennifer Tilly v sexy erotickém kostýmku a minišatech (bohužel je ve filmu asi jen prvních dvacet minut) a především na humorných scénách a hláškách, kdy Chucky je uložen do ohrádky pro děti, poté kouří trávu nebo souloží. Z této scény si navždy odnesu hlášku: "Chucky, máš gumu?"/ Vždyť já jsem celý z gumy." [2400. hodnocení, 113. komentář, 55%]

• 23.10.2018  21:12
    King Kong (1976)

Kde je legendární ostrov s lebkou a kultovní souboj King Konga s tyranosaurem? A s dalšími dinosaury jako s triceratopsem, stegosaurem a pterodaktylem? Tady Kong bojuje jen s tím obrovským hadem, kterému tedy po vzoru kultovního filmu z roku 1933 rozlomí čelist. Už tohle vynechat oproti dřívějšímu filmu znamená, že je to mnohem slabší a mnohem méně poutavé než Cooperův Kong. Do toho ten divoký začátek, tady žádní filmaři nejsou, co by jeli natáčet film o Kongovi, ale jsou to těžaři ropy, kteří hledají ostrov s ropou. Blondýnu najdou opuštěnou na moři ve člunu a na samotném moři. Krom toho na moři se toho docela dost odehrává, oproti co se děje na ostrově, což je fakt škoda. Prostě to téměř hlavní tu chybí. S tím prvním filmem to má snad jen společné, že je tu Kong, blondýna, rozlomená čelist a velká dřevěná zeď a tak malinko ten příběh. Co se mi ale líbilo, tak to byla ta scéna s vlakem. V prvním snímku mě neupoutala, tady jo. A pak i to, jak Konga chytili na ostrově do jámy, to zde také bylo lepší. A samozřejmě grafické zpracování Konga, těch víc jak 40 let je skutečně znát. A oceňuji, jak si upravili tu hlavní scénu filmu, že Empire Stade Bulding vyměnili za Dvojčata. Ve výsledku o hodně slabší než ten starý snímek, ale pořád se na to dá dívat. King Kong je prostě King Kong a ten neomrzí. Ale raději ten Cooperův nebo Jacksonův remake. [5718. hodnocení, 170. komentář, 64%]

• 19.10.2018  17:34

Al mi tady připomínal Billa Murraye z Caddyshacku, když se snažil zneškodnit toho králíka. [19. hodnocení, 1. komentář, 60%]

• 19.10.2018  17:28

Zatím nejhezčí ženská v seriálu, ta nová sousedka Linda Kostrovská. Hlavně ty její fialové minišatičky. [21. hodnocení, 1. komentář, 66%]

• 18.10.2018  20:10

Nechat obživnout King Konga a k tomu ještě mu přidat stejně tak velkou družku byl v tomto případě skvělý nápad. Celý ten film se povedl. Dvě velké gorily, spousta bojových vrtulníků, vojáků. Já jsem z toho unešen. Samozřejmě s Jacksonovým King Kongem se to nemůže trikově rovnat, přesto na 80. léta famózní podívaná. [2714. hodnocení, 87. komentář, 35%]

• 11.10.2018  13:35
    Pan Hračička ve městě (TV pořad) (2010)

Tady je vidět, že tohle hodnotí zaujatí lidé, co nemají rádi děti, kteří by si děti nikdy nepořídili, aby mohli celý den tlachat na internetových diskuzích. Jinak by tu nebylo tolik odpadů. Sice je to nenáročný pořad na výrobu, ale kvalitu má. Zkuste si něco vymyslet, co on vytvoří a z čeho. I když je to zrovna kravina, tak i to se cenní. Pochybuji, co byste vymysleli vy, maximálně tak kosočtverec na papír. Podobné pořady jsou Výtvarka a Šikulové. Mě se tohle z těch tří pořadů líbí nejvíc. [4. hodnocení, 1. komentář, -%]

• 11.10.2018  13:34

Hraný Večerníček s krásnými záběry na roztomilého ježka. [243. hodnocení, 11. komentář, 66%]

• 9.10.2018  21:40
    Loď snů - Sri Lanka (TV film) (2004)

Jedna z nejexotičtějších destinací ze série Lodi snů. Líbilo se mi, že na Srí Lanku doplují již po necelé půlhodině a hned je vidět to nejhezčí z ostrova: sloni, příroda, chrámy. [51. hodnocení, 1. komentář, 19%]

• 9.10.2018  20:18
    Takhle tu žijeme! (TV pořad) (2018)

Klasické televizní dno od soukromé televize Barrandov, zprzněné touhou po šťavnatém příběhu a sledovanosti typického televizního spotřebitele. [28. hodnocení, 1. komentář, 4%]

• 9.10.2018  13:59

Twister, to byl film o tornádech. Bohužel od té doby vše co vzniklo na tohle téma, je jen nezáživná nuda. Tomuhle jsem dával naději, ale bohužel i tohle patří k těm šedým nudným filmům o tornádech. [5708. hodnocení, 441. komentář, 56%]

• 9.10.2018  13:57

Z fantazy knížky vystupují tajuplné příšery a bytosti a z reálného světa si udělají svůj nový fantazy svět. Dost zmatené fantazy. [6784. hodnocení, 287. komentář, 58%]

• 9.10.2018  13:53

Proti klasické Bílé velrybě s Gregory Peckem je to již dokonalé co se týče trikové scény. Těch 60 let je tam skutečně znát. Jenže to digitální moře, ty zničené lodě, ty plameny na moři a vše kolem toho je již na úkor děje, který není tak poutavý jako u starší verze Moby dicka. Tou enormní digitalizací to Ron Howard zničil, a to jsem tomuto filmu dával takovou naději. [9975. hodnocení, 448. komentář, 70%]

• 8.10.2018  12:47
    Twister (1996)

Nejlepší film o tornádech. Nejen že to má dobré triky a kameru, tak hlavně příběh vás vtáhne. A tím se to právě liší od ostatních filmů s touto tématikou. [9199. hodnocení, 273. komentář, 68%]

• 5.10.2018  19:37
    Bella a osudové lásky (TV film) (2014)

Můj druhý film, který jsem viděl ze série o Belle. Už to není jen o jejím těle a jejích šatech, které nosí jako v dřívějším filmu Bella na rozcestí. Tady toho rodinného života a snů je mnohem víc. Ačkoliv se s amnézií zpravidla stýkáme jen v těchto filmech, tak tady je to vskutku krásně a procítěně natočené. A ten konec dopadl opět šťastně, tak jak jsem si to myslel. [2. hodnocení, 1. komentář, -%]

• 4.10.2018  12:12

Realistické historické drama, které se odehrává těsně před Mnichovem 1938, v době vyhlášení všeobecné mobilizace 23. září 1938. Ačkoliv to ve filmu spíše vypadá, že je začátek léta, vzhledem k počasí, přírody a oblečení většiny aktérů. Ale hlavní je ta atmosféra, která je zachycena velmi dobře. Vždyť všichni, co tam hráli, to zažili a mají to v živé paměti. Ačkoliv někdy je těžké poznat, kdo hraje Němce a kdo Čecha. Vždyť hlavně ti Němci, které hráli pouze Češi, mluví takovou českou němčinou bez přízvuku a česky mluví plynule. Dnes by tam již hráli rodilí Němci, ale zase by se stěží hledaly takové exteriéry té doby, kostýmy a hlavně ta nenávist vůči Němcům už mezi námi není. [1173. hodnocení, 77. komentář, 74%]

• 1.10.2018  04:33
    Výtvarka! (TV seriál) (2010)

Tady je vidět, že tohle hodnotí zaujatí lidé, co nemají rádi děti, kteří by si děti nikdy nepořídili, aby mohli celý den tlachat na internetových diskuzích. Jinak by tu nebylo tolik odpadů. Sice je to nenáročný pořad na výrobu, ale kvalitu má. Zkuste si něco vymyslet, co on vytvoří a z čeho. I když je to zrovna kravina, tak i to se cenní. Pochybuji, co byste vymysleli vy, maximálně tak kosočtverec na papír. Podobné pořady jsou Výtvarka a Pan hračička. Mě se tohle z těch tří pořadů líbí nejvíc. [110. hodnocení, 9. komentář, 53%]

• 1.10.2018  04:31
    Pan Hračička (TV pořad) (2007)

Tady je vidět, že tohle hodnotí zaujatí lidé, co nemají rádi děti, kteří by si děti nikdy nepořídili, aby mohli celý den tlachat na internetových diskuzích. Jinak by tu nebylo tolik odpadů. Sice je to nenáročný pořad na výrobu, ale kvalitu má. Zkuste si něco vymyslet, co on vytvoří a z čeho. I když je to zrovna kravina, tak i to se cenní. Pochybuji, co byste vymysleli vy, maximálně tak kosočtverec na papír. Podobné pořady jsou Výtvarka a Šikulové. Mě se tohle z těch tří pořadů líbí nejvíc. [92. hodnocení, 8. komentář, 30%]

• 1.10.2018  04:29
    Šikulové (TV pořad) (2007)

Tady je vidět, že tohle hodnotí zaujatí lidé, co nemají rádi děti, kteří by si děti nikdy nepořídili, aby mohli celý den tlachat na internetových diskuzích. Jinak by tu nebylo tolik odpadů. Sice je to nenáročný pořad na výrobu, ale kvalitu má. Zkuste si něco vymyslet, co oni vytvoří a z čeho. I když je to zrovna kravina, tak i to se cenní. Pochybuji, co byste vymysleli vy, maximálně tak kosočtverec na papír. Podobné pořady jsou Výtvarka a Pan hračička. [804. hodnocení, 40. komentář, 27%]

• 1.10.2018  04:16
    Magazín CS knihy (TV pořad) (2016)

Během té chvilky se dozvím o jakékoliv knižní novince cokoliv. A i ten styl, jak je to podané, tak to se mi líbí nejvíc. Opravdu to dokáže navnadit pro výběr té určité knihy. [4. hodnocení, 1. komentář, -%]

• 28.9.2018  09:35

Pan Peabody je neuvěřitelný pes, který umí snad všecko na světě. A vynalezl super přístroj, časomat, kterým se může vracet do minulosti. Do starověkéh Egyptu, Trojské války, navštíví arogantní Monu Lisu u Leonarda da Vinciho. Ale nejvíce se mi líbila hned v úvodu parodovaná francouzská revoluce. [6524. hodnocení, 303. komentář, 74%]

• 25.9.2018  18:33

Originální komedie natočená hodně vtipně a zároveň s lehkým dotekem gothického hororu. Kromě toho filmové triky byly také dokonalé, opravdu zaslouženě za ně dostaly Oskara. Co ale nejvíce vyniká, tak to jsou Meryl Streep s Goldie Hawn, které předvedly přehlídku elegantních šatů a spodního prádla. Za to Bruce Willis zde vypadá nejhůře ze všech svých rolí. [23832. hodnocení, 428. komentář, 72%]

• 25.9.2018  09:09

Peggy jako striptérka. :-) Škoda, že toho ale moc neukázala. A Al místo kloktadla používá vodu do záchodu. [21. hodnocení, 1. komentář, 69%]

• 22.9.2018  14:30

Trosečníci celý film jenom chodí, chodí a zase chodí džunglí. Občas narazí na něco překvapivého. Jednou je to obří pavouk, pak obří had a obří škorpioni. Jenže oboje se ve filmu objeví tak na jednu vteřinu. Potom najdou v tmavé jeskyni hlavu mrtvého dinosaura. A všude po ostrově nachází stará havarovaná letadla. Až téměř v samotném závěru jsou přepadeni místním kmenem kanibalů, mimojiné bílé pleti, zato velice dost pošahaných. A až v úplném závěru, osm minut před koncem se objeví to hlavní, kvůli čemu se chceme podívat na tento film, King Kong. Tady ale nesvádí boje s tyranosaurem či letadly na Manhattanu, ale s pohádkovými draky. No je to strašná blbost, kde se spíše čeká, co ještě bude dál. A triky jsou doslova příšerné. Na druhou stranu nuda to také není. Přesto nejlépe z celého filmu dopadl samotný poster. [200. hodnocení, 23. komentář, 22%]

• 21.9.2018  14:22
    Octopus (2000)

Celý se to odehrává v temných prostorách ponorky. Ten děj s ponorkou je hodně nudný a čekání na tu obrovskou krakatici ještě horší. Párkrát se jí ve filmu dočkáme, ale je vidět tak jedno, dvě chapadla, vždy tak na vteřinu. Až v samotném závěru, kdy napadne zaoceánský parník, tak je vidět téměř celá, ale opět jen tak na vteřinu. [728. hodnocení, 53. komentář, 14%, 68. nejhorší film]

• 20.9.2018  19:13

Začátek devadesátých let je na filmu dost znát. Je to prostě klasické akční béčko z této doby, ačkoliv jedno z těch lepších, jelikož těch akčních scén je tu fakt dost. Na začátku Lamas jezdí v nějakým baráku na motorce, pak ten teror v kostele a drží se to až dokonce. Ale přesto to hlavní na celém filmu je šukézní Kathleen Kinmont ve svých narvaných kalhotách a elasťákách. Kvůli ní je nutno se dodívat dokonce a mít ten film ještě rád. [281. hodnocení, 12. komentář, 37%]

• 20.9.2018  18:21
    Bermudský trojúhelník (TV film) (1996)

Žádný tajemný Bermudský trojúhelník to není. Drama už v tom vůbec nehledejte. Naopak je to spíše Bermudský trojúhelník pro dětské publikum. A pro dospělého poklidná podívaná, na kterou se dobře dívá. [500. hodnocení, 23. komentář, 33%]

• 20.9.2018  11:19

Šestnáctiletý James Bond pro osmileté děti. [3477. hodnocení, 81. komentář, 41%]

• 19.9.2018  21:40

Skupina postpubetálních vysokoškoláků s IQ tykve se dostane na potápící ostrov, který se neustále otřásá a nalézají se na něm prapodivné díry a vesnice bez lidí. Kolem něj pořád plave dvojhlavý žralok, jednou velký jako malinká lodička, pak obrovský jako parník a žere jednoho člověka za druhým. A k tomu ještě tohle vše s příšerně odfláknutými filmovými triky. Je to strašná blbost, ale zároveň jak je to blbý, tak je to i tím zábavný. A přesto všechno, tak nejdůležitější na celém filmu není ta dvojhlavá umělá nestvůra s kovovýma očima, ale především Brooke Hogan. Kvůli které je nutno se muset dodívat na tuhle blbost a mít ten film ještě rád. [1046. hodnocení, 140. komentář, 17%, 120. nejhorší film]

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37