zdeny99

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 21.9.2018  14:22
    Octopus (2000)

Celý se to odehrává v temných prostorách ponorky. Ten děj s ponorkou je hodně nudný a čekání na tu obrovskou krakatici ještě horší. Párkrát se jí ve filmu dočkáme, ale je vidět tak jedno, dvě chapadla, vždy tak na vteřinu. Až v samotném závěru, kdy napadne zaoceánský parník, tak je vidět téměř celá, ale opět jen tak na vteřinu. [728. hodnocení, 53. komentář, 14%, 68. nejhorší film]

• 20.9.2018  19:13

Začátek devadesátých let je na filmu dost znát. Je to prostě klasické akční béčko z této doby, ačkoliv jedno z těch lepších, jelikož těch akčních scén je tu fakt dost. Na začátku Lamas jezdí v nějakým baráku na motorce, pak ten teror v kostele a drží se to až dokonce. Ale přesto to hlavní na celém filmu je šukézní Kathleen Kinmont ve svých narvaných kalhotách a elasťákách. Kvůli ní je nutno se dodívat dokonce a mít ten film ještě rád. [281. hodnocení, 12. komentář, 37%]

• 20.9.2018  18:21
    Bermudský trojúhelník (TV film) (1996)

Žádný tajemný Bermudský trojúhelník to není. Drama už v tom vůbec nehledejte. Naopak je to spíše Bermudský trojúhelník pro dětské publikum. A pro dospělého poklidná podívaná, na kterou se dobře dívá. [500. hodnocení, 23. komentář, 33%]

• 20.9.2018  11:19

Šestnáctiletý James Bond pro osmileté děti. [3477. hodnocení, 81. komentář, 41%]

• 19.9.2018  21:40

Skupina postpubetálních vysokoškoláků s IQ tykve se dostane na potápící ostrov, který se neustále otřásá a nalézají se na něm prapodivné díry a vesnice bez lidí. Kolem něj pořád plave dvojhlavý žralok, jednou velký jako malinká lodička, pak obrovský jako parník a žere jednoho člověka za druhým. A k tomu ještě tohle vše s příšerně odfláknutými filmovými triky. Je to strašná blbost, ale zároveň jak je to blbý, tak je to i tím zábavný. A přesto všechno, tak nejdůležitější na celém filmu není ta dvojhlavá umělá nestvůra s kovovýma očima, ale především Brooke Hogan. Kvůli které je nutno se muset dodívat na tuhle blbost a mít ten film ještě rád. [1046. hodnocení, 140. komentář, 17%, 120. nejhorší film]

• 19.9.2018  21:00
    Loď snů - Las Vegas (TV film) (2001)

Jedna ze slabších Lodí snů, kdy se převážně řeší předání rejdařské lodi do rukou poměrně přitažlivé čtyřicítky. Samotné Las Vegas je v tomto díle až takové okrajové a oproti mnohem exotičtějším destinacím není tak divácky lákavé. Co nejhezčí na celém filmu, tak ta 30letá pochcaná blondýna, Cosima von Borsody. [29. hodnocení, 2. komentář, 15%]

• 19.9.2018  20:45

Šestnáctiletý James Bond pro osmileté děti. [1776. hodnocení, 44. komentář, 33%]

• 16.9.2018  17:20
    Sestřičky (1983)

Celý film se točí o tý voňavý frndě, jakožto se kolem ní točí i celý život. Jenže v tomto depresivním filmu (jak je u Kachyni zvyek) podobné problémy prožívá překvapivě žena. Po celou dobu svádí souboj s časem, aby už nebyla pannou a ne a ne se tohoto prokletí zbavit. Tedy až do doby, dokud se neobjeví bachratej Růžička a nebude ji chtít znásilnit. Kromě takových vzrůš se ve filmu objeví i porod v sanitce, který mne velice zaujal. [4261. hodnocení, 78. komentář, 69%]

• 16.9.2018  16:28
    Ostrov pokladů (TV film) (1990)

První mé setkání se Stevensonovým Ostrovem pokladů. Už asi v deseti letech se mi to líbilo, pak jsem si přečetl neméně skvělou knihu. A i dnes po dvaceti letech jsem nadšený z tohoto filmu s Hestonem, Leeem a mladičkým Balem. [1791. hodnocení, 78. komentář, 71%]

• 16.9.2018  16:24

Krásná dobrodružná podívaná plná akčních scén (záchrana Williama Shawa před šibenicí, zběsilý lov na Morgan Adamsovou, hledání pokladu na ostrově, akční scény s lany sto metrů nad mořem u jeskyně s pokladem a závěrečná bitva na moři). Ty peníze jsou opravdu na filmu vidět, škoda jen že to málokdo ocenil. Podle mě se jedná o jeden z nejvíc nedoceněných filmů a bohužel i kasovních propadáků. [3857. hodnocení, 173. komentář, 55%]

• 11.9.2018  19:51
    Prezidentův muž (TV film) (2000)

Velice slušný béčkový akční film s Chuckem Norrisem, který je plný akce, ačkoliv nad některými chvaty zůstává rozum stát. Už ten začátek slibuje velkou akční podívanou, kdy Chuck Norris vyskočí ze stíhačky a padákem padá na mrakodrap v Riu de Janeiru, kde je uvězněna prezidentova manželka. Krásná podívaná je i na trénink v tělocvičně nového prezidentova muže, nástupce Chucka Norrise. A v samotném závěru, kdy se koná záchranná mise pro amerického vojenského experta, už oba prezidentovi muži skákají ze stíhačky padákem. [1970. hodnocení, 75. komentář, 27%]

• 6.9.2018  19:19

Van Damme perlí. Prej trojka s Drew Barrymore. :D [254. hodnocení, 5. komentář, 94%]

• 6.9.2018  13:47

Návštěvníci z budoucnosti se mohou zúčastnit lovecké expedice do prehistorického věku. Účastníkům je dovoleno lovit a zabíjet vybrané pravěké živočichy za předpokladu, že budou dodržovat přísná pravidla, která jim brání zasáhnout do běhu evoluce. Podle mě je ovšem tento plán a tato pravidla nějak postavená na hlavu, ne? Oni mohou lovit a zabíjet, aniž by zasáhli do evoluce? Podle mne každé zabití dinosaura zasáhne částečně do evoluce. Nakonec se má teorie také ve filmu projeví, a tak to také dopadlo. Ikdyž se jedná o silné béčko, mnohými tu odsuzované, tak mě se to líbilo. Ten příběh a hlavně ty monstra: tyranosaurus, dinoopice a prehistorická ryba, která již byla křížená evolucí. Ačkoliv ten tyranosaurus je až moc gumový. Za to dinoopice byly skutečně luxusní. Z nich šla opravdu hrůza. Podle mne byly tím nejlepším místem ve filmu. [6808. hodnocení, 415. komentář, 31%]

• 6.9.2018  13:43
    Neznámá Indonésie (TV film) (1997)

Samej křovák, samej křovák, všude samej křovák. A nejvíc mě dostalo to, že vdova si musí půlroku na sebe patlat bláto jako důkaz smutku. [45. hodnocení, 4. komentář, 77%]

• 5.9.2018  14:23

Až nezvykle zajímavý horor o Frankensteinově monstru, ve kterém se objevují časové skoky z naší do budoucnosti do roku 1817 a poté do mnohem vzdálenější budoucnosti, a to prostřednictvím nějakého záhadného barevného mraku. Vědec z budoucnosti se zčistajasna ocitá se svým supermoderním autem ala Kid z Knight Rideru ve Švýcarsku, kde je čisté ovzduší, žádný signál a osobnosti jako P. Bysshe Shelley, G. G. Byron a především M. Shelleyová a jeden pomatený doktor Frankenstein se svým oživlým monstrem. Mě se ta spleť a takto neobvykle zkomponovaný děj líbil od začátku po konec. [371. hodnocení, 32. komentář, 60%]

• 2.9.2018  08:56
    Nečekané překvapení (TV film) (2012)

Klasické německé rodinné drama ze zámožné rodiny, na které se krásně kouká. Jen si je potřeba uvědomit, že je to celé trošku sci-fi. [8. hodnocení, 1. komentář, -%]

• 31.8.2018  15:11

Viděno asi po 25 letech a jediné co mi utkvělo v paměti je ten emotivní závěr, kdy skončí klučičí válka ve sněhovém hradu. Po čtvrtstoletí mi to už spíše přijde jako film s nepříliš zvládnutými dětskými hereckými rolemi a také ploché dialogy srážejí jinak docela příjemný příběh. [293. hodnocení, 13. komentář, 79%]

• 31.8.2018  15:08

Viděno asi po 25 letech a jediné co mi utkvělo v paměti je ten vyhořelý barák, který mne strašil víc než ten holohlavý kluk s parukou, kterýmu pak strašně rychle začnou růst vlasy. Po čtvrtstoletí mi to už spíše přijde jako film s nepříliš zvládnutými dětskými hereckými rolemi a také ploché dialogy srážejí jinak docela příjemný příběh. [849. hodnocení, 87. komentář, 76%]

• 31.8.2018  14:43
    Nebezpečný vlak (TV film) (1999)

Jednoduchý film s překrásnými záběry na splašený vlak a Robertem Urichem, coby Brucem Willisem, který všechny zachrání. [976. hodnocení, 89. komentář, 19%]

• 31.8.2018  13:29

Sice je to z roku 1897, ale pro mne je málo dívat se, jak se nakládá zboží na parník. [122. hodnocení, 13. komentář, 23%]

• 31.8.2018  13:28

Sice je to z roku 1897, ale pro mne je málo dívat se, jak parník opouští přístav. [46. hodnocení, 4. komentář, 27%]

• 31.8.2018  13:19
    Princess Ali (1895)

Sice je to z roku 1895, ale pro mne je málo dívat se na rozmazaný břišní tanec. [106. hodnocení, 12. komentář, 38%]

• 31.8.2018  13:18
    Rabbits (1893)

Sice je to z roku 1893, ale pro mne je málo dívat se na padajícího králíka. [149. hodnocení, 17. komentář, 50%]

• 31.8.2018  13:13

Sice je to z roku 1894, ale pro mne je málo dívat se na chlapa jezdícího rodeo. [112. hodnocení, 15. komentář, 46%]

• 31.8.2018  13:10
    Monkeyshines, No. 1 (1890)

Sice je to z roku 1890, ale bohužel nemůžu jinak hodnotit než odpadem. Prostě dívat se na něco tak rozmazaného, asi rozmazaného ufona, je pro mě málo. [253. hodnocení, 38. komentář, 39%]

• 31.8.2018  13:03

Konec 19. století a první filmové triky na plátně. V tomto případě Meliés a jeho další tři hlavy na stolech. Na rok 1898 neskutečný počin, ale pro diváka 21. století už velice málo. [657. hodnocení, 70. komentář, 84%]

• 31.8.2018  12:59
    Trick Bears (1899)

Sice je to z roku 1899, ale pro mne je málo dívat se na chlapi, jak cvičí s medvědy. [22. hodnocení, 4. komentář, 33%]

• 31.8.2018  12:57

Sice je to z roku 1900, ale pro mne je málo dívat se na lidi, jak se mezi sebou koulují. [114. hodnocení, 13. komentář, 76%]

• 31.8.2018  12:53

Sice je to z roku 1899, ale pro mne je málo dívat se na Araba, jak točí kolem sebe puškou. [45. hodnocení, 7. komentář, 54%]

• 31.8.2018  11:12

Zvláštní začátek tak slavného a dlouhého seriálu. Ale tak nějak to začít muselo, sice pomalu, pomaloučku, ale muselo. Spíš mě zaujalo to oblečení, ty účesy, ten styl života, no prostě klasická polovina 90. let. [344. hodnocení, 10. komentář, 90%]

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36