zdeny99

zdeny 99

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 17.7.2018  16:29

Excelentní sportovní dokument, který kromě samotného hokejového turnaje v Naganu 1998 připomíná i jak se žilo v komunistických zemích v době totality. Jak to měli hokejisté za komančů těžké vycestovat a už že vůbec nebylo možné si zahrát v NHL, pokud neemigrovali. Klasickým příkladem je Petr Svoboda, kterému je věnovaná značná část dokumentu. Co se dále dělo po sametové revoluci a pak samozřejmě, jak se hrál samotný turnaj, což je doprovázeno řadou rozhovorů tehdejších aktérů českých, amerických a kanadských hráčů a trenérů. [5571. hodnocení, 378. komentář, 96%]

• 17.7.2018  16:09

Excelentní sportovní dokument o zimních olympijských hrách v Naganu, který kromě hokeje mapuje všechny další sporty. Samozřejmě hokeji je věnovaná největší část stopáže. Pro každého hokejového fanouška (nejen Čecha) je to velký televizní zážitek. [2547. hodnocení, 145. komentář, 94%]

• 17.7.2018  16:07
    Zlatý turnaj století (TV film) (1998)

Excelentní sportovní dokument o hokejovém turnaji v Naganu 1998. Pro každého hokejového fanouška (nejen Čecha) je to velký televizní zážitek. [369. hodnocení, 17. komentář, 94%]

• 17.7.2018  16:05

Excelentní sportovní film o jednom velkém olympijském překvapení, kdy tým USA složený z outsiderů vyhrál roku 1980 zlaté medaile. Není to jen o samotném olympijském turnaji, ale mapuje i samotné začátky formování týmu. Pro každého hokejového fanouška (nejen Američana) je to velký televizní zážitek. [6899. hodnocení, 378. komentář, 79%]

• 17.7.2018  15:56

Excelentní životopisný film o jednom z nejlepších hokejistů všech dob, po kterém byla později pojmenována trofej pro nejlepšího střelce NHL. Není to jen o jeho začátcích, které byly pro něj jakožto frankofonního Kanaďana těžké, a jeho vrcholné době, tak i politice a době, ve které hrál. A Roy Dupuis jej zahrál excelentně. Tady už to není ten herec - amatér z Brutální Nikity. [1202. hodnocení, 128. komentář, 85%]

• 17.7.2018  14:28

I když to má jen průměrné hodnocení a zároveň se jedná o neznámý film, pro mě to bylo veliké překvapení. Je to něco Chybějící článek, ale s tím že neandrtálec se zachoval v ledu a oživne. Je to klidné, nenásilné, dobře se na to kouká. [439. hodnocení, 24. komentář, 53%]

• 17.7.2018  14:23

Tohle je film vysloveně pro velké plátno a kvalitní zvuk, kdy kolem vás lítají asteroidy a vy máte pocit, že jste tam fyzicky s nima, že jste součástí děje. Oproti Armageddonu, což byla převážně kýčovitě americká sladká podívaná, tak tohle je jen z půlky o těch hrdinech, kteří odletěli do Vesmíru. Z druhé půlky je to i tom, co se děje na zemi. A stejně jako Armageddon, tak i tohle je natočeno tak kvalitně, že se jedná o veliké překvapení z konce 20. století. [15910. hodnocení, 355. komentář, 63%]

• 16.7.2018  07:21
    2012 (2009)

Tohle už není ten Emmerich, který natočil Den nezávislosti a Godzillu. Tyhle filmy měly logiku a i ty katastrofické scénáře a jejich vyobrazení bylo reálné. Ale 2012 je až moc přehnané. Hroutí se úplně všecko, jedno velký zemětřesení, kterému podlehne celá planeta a jen pár hlavních herců se dokáže vyhnout padajícím mrakodrapům. Země se rozestupuje u jejich noh a oni ne a ne tam do té jámy spadnout. Nejen že je to silně příběhově absurdní, co se týče Johna Cusacka a jeho rodiny, tak i ty efekty jsou až moc přehnané. [35472. hodnocení, 2103. komentář, 60%]

• 16.7.2018  07:05

Průměrný film o chlapovi, o kterého se bijí dvě ženský (bývalá a současná) a co vše dělá ve volných chvílích s tou současnou. Mimo jiné si u toho furt říkáte, pracují ti lidé, když tohle vše stíhají? Pracují, ale reálné to fakt není. A jiná herečka, recepční Mary Steenburgen měla na sobě rajcovní tygrovanou minisukni a hlavně ten její nadupaný dekolt v podprsence stál za to. I ve svých 50 jednoznačně předčila ty hlavní herečky. [1977. hodnocení, 72. komentář, 53%]

• 16.7.2018  06:58

Blbouni blbí chtějí grilovat mražená kuřata a pak si gril v krbu tak, že zdemolují celý byt. Celkově jedna z nejlepších epizod. [3410. hodnocení, 45. komentář, 92%]

• 16.7.2018  06:56
    Benji (1974)

Průměrný rodinný film o psovi tulákovi, který pomůže dopadnou únosce. [454. hodnocení, 19. komentář, 62%]

• 12.7.2018  14:55

Morbidní začátek chlupatým tlustým chlapem a zvratkama odehrávající se ve starém potemnělém, polorozpadlém baráku, kde úřaduje Pinhead se svými dvěma dalšími cenobity. Což je něco především pro milovníky fetiše a díky své temné atmosféře, to slibuje dobrou podívanou. Jenže po 15 minutách se to změní spíše na nudné krimi, ze které vyčnívá tak jedině ten cenobit za starým psacím strojem, jenž připomíná spíše gestapáka se slunečními brýlemi. Slibnější část přichází zase až v samém závěru, kde se opět vynoří z pekla řetězy v čele s Pinheadem a začíná pořádná řezničina s litry prolité krve. [244. hodnocení, 44. komentář, 39%]

• 12.7.2018  07:36

Pohádková komedie podobná Addamsově rodině jen s tím, že tohle je animované a mnohem více pro děti, které se mohou seznámit s postavami z klasických hororů. A že jich tu je: Dracula, Neviditelný, Frankensteinovo monstrum, mumie, obří tarantule, zombíci, kostry, Big Foot atd. [22575. hodnocení, 723. komentář, 74%]

• 11.7.2018  19:17

I když ty triky jsou na dnešní dobu už hodně mimo. Tak přesto od dnešních filmů ty nadpřirozené bytosti a zrůdy dostávají hodně prostoru. A že jich ve filmu je: obrovští kyklopové z ostrova Kolos, monstrózní orel se dvěma hlavama, drak, oživlá kostra, Džin z kouzelné lampy, hadí žena se čtyřma rukama a miniaturní princezna. [727. hodnocení, 51. komentář, 76%]

• 9.7.2018  10:59
    Santa Claus (1994)

Tim Allen vyruší Santa Clause a ten spadne se střechy tak, že se zabije. Tim Allen si i přes Santovu smrt obleče jeho oblek a stane se z něj nový Santa Claus. Je to sice nelogické, ale to nevadí, jelikož poté začíná nenáročná, ujetá, vánoční podívaná. [4571. hodnocení, 133. komentář, 62%]

• 27.6.2018  13:36
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Průměrná pohádka, kde prchá Ruml se škaredou princeznou z hradu, Nárožný tam vypadá jak Coppolův Dracula a celý obraz je takový hnědošedý. No nic extra. Jediné, co se dá kladně hodnotit, je ten majestátně se tyčící německý hrad Marksburg na kopci. [4937. hodnocení, 317. komentář, 53%]

• 27.6.2018  07:03

Kombinace RAFŤÁKŮ a S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT, která se nepovedla zkombinovat. [5019. hodnocení, 248. komentář, 61%]

• 22.6.2018  12:53

Znamenitá pocta původnímu Frankensteiovi s Borisem Karloffem v hlavní roli, a to i přesto že se jedná především komedii, ve které excelují Gene Wilder s Peterem Boylem a půvabnou Teri Garr v saténových šatičkách. [1811. hodnocení, 120. komentář, 76%]

• 21.6.2018  15:20

Jednička, Muž z oceli, byl už tak přemodernizovaný a přezvučený digitální bordel, že scénář byl až na druhém místě. Jenomže tohle je ještě horší. Je to už tak přehnaně digitalizované a dějově překombinované, že je to nejzmatenější Superman v dějinách. Není nad starého pohádkového Supermana s Christopherem Reevem. [22309. hodnocení, 1645. komentář, 62%]

• 19.6.2018  20:06

Pan Drtikol, zuby v kýblu a zpustošený dvorek po řádění jednoho dědka v červené stopětce. Krásná, poklidná podívaná, která se dneska už netočí. [7535. hodnocení, 150. komentář, 74%]

• 19.6.2018  16:35
    Superman 2 (1980)

Podle mě je to lepší než jednička. Není tady ten nudný úvod, který byl v prvním díle. Naopak je tu akční podívaná od začátku do konce umocněná již počátečním sestřihem toho nejlepšího z předchozího filmu. Hned následuje zásah Supermana proti teroristům na Eiffelově věži, kteří tam mají atomovou bombu, což způsobí probuzení těch třech hajzlů, proti kterým bude muset v závěru bojovat. Co se mi nezdálo, tak ten útěk Lexe Luthora z vězení pomocí horkovzdušného balónu. Pochybuji, že by ho v tom balónu nesestřelili. A pak v závěru ty nehejbající se fontány, když Superman vrací na vlajku na Bílý dům. [8282. hodnocení, 177. komentář, 67%]

• 19.6.2018  14:25

Dvacet jedovatých hadů (z toho dva monstrózní) nahání hrůzu vojákům na ponorce. Bohužel ji nahání jen těm vojákům v čele s Luke Perrym z Beverlly Hills, jelikož celému filmu chybí jakákoliv atmosféra, která by vás hlouběji vtáhla. Ačkoliv těch hadů je tam dost a jsou i často vidět, tak mě to tak nebavilo jako klasické filmy typu Anakonda či Python. No prostě hadi na ponorce, to fakt neeeeeee! [280. hodnocení, 33. komentář, 21%]

• 18.6.2018  14:42
    Brouci (TV film) (2003)

Tady se někdo inspiroval Hvězdnou pěchotou, jenže zapomněl na všechno, co dělalo Hvězdnou pěchotu tak skvělou. Všecko je to ve tmě, takže neení nic vidět. A ikdyž se zrovna nějakej ten brouček objeví, tak je vidět jen nějaká jeho noha, maximálně půlka těla. Do toho je to točeno na nějakou domácí amatérskou kameru. Atmosféra je taky na bodu mrazu a nezachrání to ani ta zrzavá čubka Everhart z Upířího nevěstince. [356. hodnocení, 33. komentář, 19%]

• 16.6.2018  20:17

Odlehčené Wall Street, spousta filmových hvězd, šílené osmdesátkové účesy a spousta svůdného spodního prádla... Pro mě velké překvapení a krásná podívaná. [6423. hodnocení, 156. komentář, 71%]

• 16.6.2018  20:08

Bohušovi zemřela Vlastička. Probudil se z ožraleckýho delíria a vznikla tahle debilita o ničem. [10229. hodnocení, 747. komentář, 32%]

• 13.6.2018  20:07
    Gargoyl (2004)

Parádní horor s obludou oživlého chrliče, který po celou dobu terorizuje a napadá lidi. Objevuje se ve filmu hodně často a hlavně úplně celý. Pro mne veliké překvapení. [244. hodnocení, 29. komentář, 27%]

• 13.6.2018  17:58

Sice je to z roku 1895, ale pro mne je málo dívat se, jak vlak zastaví a z něj vystupují cestující. [1141. hodnocení, 109. komentář, 79%]

• 13.6.2018  17:53

Sice je snímek z roku 1898, ale pro mne je málo dívat se na dva kohouty, jak se mlátí. Jedná se o jeden z prvních tří českých filmů. [514. hodnocení, 41. komentář, 61%]

• 13.6.2018  17:52

Sice je snímek z roku 1898, ale pro mne je málo dívat se na partu chlapů, jak se mlátí. Jedná se o jeden z prvních tří českých filmů. [564. hodnocení, 51. komentář, 61%]

• 13.6.2018  17:50
    Smích a pláč (1898)

Sice je snímek z roku 1898, ale bohužel nemůžu jinak hodnotit než odpadem. Prostě dívat se na šklebícího se a zároveň usmívajícího se muže je pro mne málo. Tentokrát ani nedávám hvězdičku z úcty k jednomu ze tří prvních českých filmů jako tomu bylo u snímků "Dostaveníčko ve mlýnici" a "Výstavní párkař a lepič plakátů". [483. hodnocení, 43. komentář, 54%]

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34