regin

IT něco...

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 27.8.2019  07:37
    Kombajn je fajn (TV pořad) (2016)

Když to sledovaly děti, tak jsem si se zájmem přisedl... Nápad super. Koncept super. Animace při znělce paráda. Pěkný je průřez historií u toho kterého stroje. Záběry (hlavně ty z výšky) se dají vidět i několikrát... Po shlédnutí všech dílů ale musím říct, že se mi nelíbí provedení. Kromě kombajnu jsem se vlastně nedozvěděl, jaký je ten mechanismus uvnitř strojů. Vysvětlení použití ok, ale přímo ta mechanika... Pouštěl jsem si v archivu ČT víc dílů najednou a ten zpěv v každém díle už pak dost ruší. Stejně tak začátky a konce, které mi moc vtipné nepřijdou (jen aby byla zápletka a téma pro každý díl), jsem potom už přeskakoval. Ale obecně oceňuju snahu o tohle téma pro menší děti!

• 24.7.2019  13:02
    Equilibrium (2002)

Myšlenka špatně, gang-bang střílečky špatně, vizuál špatně, logika špatně. Film si hraje na něco, co není.

• 2.7.2019  05:38
    Brak (2002)

17 let trvalo, než jsem se k tomuhle filmu dostal. A proč ne. Sedlo mi to zrovna do nálady jako nočník na zadek.

• 24.1.2019  18:28
    Mazalové (TV seriál) (2014)

CO TOTO JE ZA SRAČKU????

• 14.11.2018  06:42

Je to s viditelným patosem. Nevadí mi to. Viděl jsem to s dabingem. Na etapy. Nevadí mi to. Mě to prostě bavilo.

• 21.10.2018  09:58
    Matematika: Věda věd (TV seriál) (2008)

Forma téhle dokumentární série vůbec nezmenšila můj odstup od matematiky, maximální motivací bylo přečíst si životopisy několika matematiků v dokumentu zmíněných.

• 28.4.2018  06:32

Teda dívat se takovou dlouhou dobu na stádo Georgů Bushů... Taková muka si zase asi na delší dobu odpustím.

• 30.3.2018  19:11
    7T (TV seriál) (2014)

Je tu nekde kategorie "sracka"? Pak se lidi divi, ze z nove generace vyrustaji debilove. Kdyz jim podobne veci cpeme do hlav odmala... Jak tu nekde padlo, tady v tomhle je vlastne vsechno spatne. A korunu tomu dava primo frontalni utok na mozky deti v podobe zpevu o cukriccich. Ja jsem schopnej tohle v hlave potlacit, ale moje deti? Disney uz dlouho neni zarukou kvalitnich poradu, produkuje jen ceckovou a deckovou hnacku, hlavne aby vykazoval zisky ryze v duchu americkeho podnikani. Deti a jejich svet az na druhem miste... Hnus.

• 16.10.2017  19:55
    Whiplash (2014)

Chápu ódy většiny okolo, ale ten film jde špatným směrem už ze své podstaty. Být zvnějšku motivovaný tím, že mě někdo bude buzerovat až do krve a já budu mít životní potřebu něco dokázat sobě a jemu, to je na blití už z principu.

• 25.6.2017  11:44

Hláška střídá hlášku, člověk je ani nestíhá pobírat a "užívat" si je. Je to jimi přecpaný jak poslední série Simpsonů. Je to obyčejný, ničím originální animák. Klasické zápletky, klasická řešení, klasické zvraty... Na konci se dostane morálního ponaučení, to aby se americké děti něco naučily/si připomněly, a aby si tvůrci mohli morálně odtrhnout, že vytvářet podobný číčoviny dává smysl a film obecně k něčemu je.

• 31.3.2017  23:31
    Summerhill (TV film) (2008)

Tady jde spíš o hodnocení myšlenky Summerhillu než o kvalitu filmu jako takového. S českým dabingem přes youtube je to hodně chatrné, ale soustředil jsem se stejně víc na celé poslání. Snad se lidi proberou a prořídnou argumenty typu "je to špatné, protože se nám to nevleze do škatulek". Smutné potvrzení stavu myšlení některých lidí...

• 13.12.2016  21:53

Herci se alespoň podívali k moři. Půl záběrů na ostrovní cachtání a rochtění zabírá slunce, skvělý kameramanský počin. Langmajer vypadá jako pornoherec z osmdesátek. Myšlenka filmu je kde? Poslední scéna vtipná. Zbytečný film.

• 11.4.2016  23:25
    Prometheus (2012)

Dobře, tak jsem se dozvěděl, jak vzniknul Vetřelec, ale bohužel nikdo mi už nevrátí ty dvě a půl hodiny života.

• 20.1.2016  22:26

I když černobílý, přesto tento dokument barvitě popisuje spojeneckou ofenzívu od vylodění v Normandii za přispění cenných komentářů přímých účastníků bitvy. Výpovědi a krátké komentáře pěšáků, paragánů, letců, námořníků, sester, ale i novářů a pracovníků v týlu jsou přidanou hodnotou tohoto kvalitního dokumentu... Nezbylo mi než opět potichu v teple na gauči vzdát hold a díky všem těm, kteří se zasloužili o to, že tu teď můžu sedět, svobodně dýchat, mít na klíně laptop a plýtvat virtuálním prostorem na čsfd.cz.

• 30.8.2015  13:19
    Aladin (1992)

Těch blbců, hlupáků, ubožáků a dalších přídavků mohlo být míň. Zbytečné.

• 11.2.2015  20:34

MŇAM! Vizuálně skvostný dokument na úrovni 21. století. Je to radost a potěcha proplouvat vesmírem a poslouchat u toho to kvantum informací podaných... tak akorát. Člověk by nevěřil, kam se věda za poslední roky posunula. MLASK!

• 22.1.2015  21:33
    Auta 2 (2011)

Ne moc často se stane, že se na nějaký film nedodívám. Tohle byl ten případ... Uřvané je to, člověk nestíhá, co se děje, hraje tam spousta akční hudby a celé je to nějak spíš určené mentálně narušeným vězňům... Počkal jsem do skončení prvního závodu (člověk má rád angličáky, formule, závody a tak, že ano) a pak to s klidným svědomím vypnul.

• 8.1.2015  23:10
    Wyatt Earp (1994)

Sice jsem byl z časových důvodů nucený tenhle výpravný film shlédnout ve třech částech, ale nic to neubralo z mého dojmu z něj. Těch scén, kterými jsem se kochal, krása. Tvůrcům patří velké díky. PS: Filmová postava číslo jedna = Gene Hackman. Takový charakterní člověk jako otec od rodiny, to bych chtěl domů.

• 30.11.2014  00:35
    Robin Hood (2010)

Tohle v druhé půlce nebyl Robin Hood, ale snad nějaká pokřivená verze vylodění v Normandii. Pro mě tomu kvalitu zvedají jen efekty.

• 10.10.2014  09:43
    Home (2009)

Souhlasím, že by se film obešel bez komentáře (na druhé straně není koneckonců problém zmáčknout vypnutí zvuku). Záběry jsou krásné, nádherné, DECHBEROUCÍ! Díky za takový počin!

• 12.8.2014  11:51

Tehdy ještě existoval nekanální humor s aspoň nějakou zápletkou a pointou. Na vypnutí mozkovny ideální snímek.

• 9.8.2014  07:42

Tenhle film je jako puzzle. Na začátku se kocháte krabicí, pak vysypete dílky, rozhlédnete se a začnete skládat. S poslední minutou filmu položíte poslední kousek a zažijete uspokojení nad celou prací, navíc s pocitem, že jste se během skládání něco nového naučili. Hudba, obrazy, námět, téma, postavy, herci, atmosféra, suchý vtip - to všechno se slije dohromady a vytvoří kouzelný pocit. Mňamka!

• 24.7.2014  13:38

Jeden člověk a kolik dokáže nadělat kolem sebe paseky... Ani těch pár let ve vězení, ani zruinovaný rodinný život pro toho bezcharaktera (ó pardon, vlastně něco se v něm snad možná hnulo, když málem přizabil svou dceru) nic neznamenají, takže jaký vlastně trest, že? On se zase dokáže zařídit. A zase do toho zahrne spoustu dalších lidí, kteří mu budou lízat paty a bude jim jedno, na čem že to vlastně vydělávají... Já si o něm myslím, že je ubohý, on se mi může akorát vysmát, sednout na jachtu a dát si to kolem světa s tuctem prdelatých blondýn, drogama a chlastem. Jak říká verbal, filmově za pět (DiCaprio válí), morálně ještě míň, než odpad. Tohle bych fakt neglorifikoval.

• 15.7.2014  20:37

Dobrý, no. Fajn se u toho slepuje domeček pro skřítky ze Sluníčka, a to je asi tak všechno. Byli jste fajn, kluci, ale devadesátky už jsou pryč.

• 14.7.2014  21:36

"... a co bude teď?" "Druhé kolo." To je levý, levý, pravý a levý hák na inteligenci... Klučík ponocuje, pije litry coly a motá se ve světě hazardu. A přitom jsem za celé dvě hodiny nepotkal žádnou sociální pracovnici, i když se o slávě Atoma promítalo snad na všech BING monitorech. Tohle je na mě moc, už to tím kvantem efektů a klišé uráží. Film totálně bez přidané hodnoty. Bum, bum, prásk...

• 29.5.2014  23:14
    Ona (2013)

WHAT?? I mean.... WHAT???? Jako ano, dostávaly mě působivé detaily (půl hvězdy jen za tu přistávající sovu), ale pořád se mi do nich míchala dějová linie. Jestli je tohle nevyhnutelná hudba budoucnosti, tak se mám na co těšit... Ale nechtějte po mně sofistikovaný náhled na problematiku, vždyť já ten hlas Scarlett Johanssonové poznal až po závěrečných titulcích...

• 30.4.2014  20:55

Viz POMO - úplně se s tím hodnocením ztotožňuju.

• 11.1.2014  00:33
    Apollo 18 (2011)

Paranormal Witch (nebo Blair Activity?) s přívlastkem.

• 14.12.2013  20:17
    Senna (2010)

Silné.

• 21.11.2013  19:53

Žasnul jsem nad animací, to zase jako klobouk dolů. Věrné zpracování komiksové předlohy. Od leteckých záběrů na město přes domeček Čtyřlístku až po pididetaily (viz jejich domácnost). Ale to je bohužel všechno. Příběh a zápletka smutný, minimum vtipu, hudba příšerná a korunu tomu dává Pribinův kluk jezdící po městě. Kdyby se dal nakonec s Fifinkou dohromady, moc si nedokážu představit jejich děti. Škoda.

<< předchozí 1 2 3