DeepMaster

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 23.7.2014  20:57
    Hercules (2014)

Mozna to je tim ze jsem to vydel v Imaxu, ale me se to libilo. Melo to spad. Herecky se mi to take libilo. Ve srovnani s jinima spracovanim Herculesa to je supr.

• 26.6.2014  00:07

Mám rád McDonald, Jim v čínských restaurací a kupuji si filmové postavičky. Jsem prostě konzumní spotřebitelský milovník filmu. Líbí se mi filmy od Federico Felliniho, ale i Transformers: Zánik. Podle mého názoru to je to co to má být. Velcí a silní Robo-emzáci, spousta výbuchů ale i mírně komické řeči. Jo kupodivu pro mě herecký výkon Marka Wahlbergra mě mírně zklamal. Přišel mi mírně strnulý ( ne však hrozný ) ale šlo to zahrát lépe, ale jinak pro mě super. Mohu doporučit všem kdo má rád tyto filmy.

• 3.6.2014  12:29

Vyděl jsem tento film asi 1000x, četl jsem knihu asi 10x, poslouchal jsem to jako audiobook 50x a řeknu vám jeden z nejlepších filmu a jedna z nejlepších adaptací knihy. Herecké obsazení je tak dokonalé že si myslím že Umberto Eco to psal pro Conneryho a Slatera.

• 2.6.2014  11:31
    Travis (TV film) (1997)

Tento film mě něčím očaroval. Má to zajímavý děj. Je to film pro 3 herce a ti to zahrály řekl bych víc než dobře a pod taktovkou Postráneckého to je velmi dobrá napínavá podívaná

• 1.6.2014  13:44

Rychle jdoucí akční komedie, u které se člověk odreaguje a pobaví. Akční scény jsou proloženy komediálními scénkami které celý film řadí na jiné místo než jsou podobné filmy.

• 1.6.2014  13:41

Na Hraně Zítřka... Dobrá Akční-sci-fi podívaná, která asi nikoho neurazí. Podplukovník Bill Cage dostane možnost znovu a znovu prožít jeden den v boji. Film má slušnou rychlost, není tam moc zbytečných prostojů ani někdy zbytečné milostné scény. Triky nejsou na top 5, ale jsou povedené. Tom Cruise se za výkon nemusí vůbec stydět (I když Oskara za to asi nedostane :) ) Závěrem : Po propadáku jako je Pacific Ray je Na hraně zítřka záblesk znovu dobré sci-fi akční podívané která naplní očekávání od fanouška střílení emzáku :)

• 12.12.2013  11:23
    Mama (2013)

Koukatelný film.

• 12.12.2013  11:21

Film Hobit Šmaková dračí poušť. Co na to říct. No já ani nic říct nemohu. Je to prostě Hobit-Tolkien-Jackson. Slyšel jsem tam potom názory že 1 a 2 se kecalo a trojka bude snad řežba. Ano bude řežba protože jednička začínala, dvojka je příprava a trojka bude válka. Mnoho lidí to asi porovnává a bude porovnávat s Pánem prstenů kde od začátku do konce byl boj. Ale byly to tři knížky. U hobita se podařilo jednu knihu natočit do tří filmu a je to dobře. Asi by šlo natočit jeden 3 hod film, ale mraky a mraky věcí a scén by tam nebylo. Člověk by se asi v tom vměstnání ztratil. Mě se prozatím oba dva díly moc líbily jak po stránce herecké, režijní tak i dějové. Jackson udržel styl, ráz ale podle mě i tempo, jaké nasadil při točení Pánů Prstenů. Dokonalé masky, krajina a kulisy bomba. Je to jako by to nebylo vůbec na zemi. Když to člověk uvidí tak má hned chuť jed na Zéland. Je to úžasné dobrodružství které si přeji zažít. Jediné co mi tam mě osobně chybí, je konečná hudba od Enya, ale to je asi už opravdu maličkost. Už se těším na rok 2014 kdy bude další 3 díl. Jen mě hodně mrzí že to bude už poslední dobrodružství hobitů, elfů, čaroděje Gandalfa, trpaslíků a námi tak milovaného miláááááááááááškaaaaaaa

• 3.9.2013  13:20
    Babovřesky (2013)

Dvě hvězdy jen díky tomu že to je český film a že v tom hraje Dolanský :) Jinak tento film mě bavil do té doby do kdy jsme na to koukaly ve více lidech. Pak ale usnuli a mě samotnému to nic neříkalo. Nebylo jasné o čem to vlastně je.

• 3.9.2013  11:47
    Limp Bizkit: Behind Blue Eyes (hudební videoklip) (2003)

I song skvělý :)

• 25.1.2013  11:19

Vrátil jsem se zpátky do devadesátých let, kdy jsme si s bráchy a s rodiči půjčovaly Ramby, Terminátory, Komando atd. Prostě nářez jak má být.. Ani jeden moment jsem neřekl "cože, to je nesmysl" . Prostě je to stará dobrá střílečka. Jen je hrozné vidět jací jsou to hrozný dědkové :) , ale charizma mají všichni. I Chuck Norris :) .

• 11.10.2012  12:43
    Prometheus (2012)

V názvu nikde není ani Alien ani Predátor ani nic tomu podobné, tak proč čekat že tam budou Vetřelci nebo Predátoři. Je to sci-fi se vším co má sci-fi mít.

• 10.10.2012  13:18

Tři hvězdy jen díky komediálním scénám

• 10.10.2012  11:27

V roce 1997 toto natočil pro ČT Václav Postránecký s Františkem Němcem v hlavní roli a jmenuje se to Travis *****

• 18.7.2012  16:09

Po dlouhé době zase film o tom co dělají všichni minimálně v této zemi ale nikdo o tom nemluví. A když někdo jo tak pro jedny je hrdina a pro druhé oplzlej blb. Ovšem nebudu hodnotit jestli je něco morální či ne ale film takový. Myslím si že po stránce řemeslné to bylo více než dobré. Kamera byla příjemná a herecké podání hlavních hrdinů bylo dost uspokojivé. Celkově film ve mě zanechal dobrý pocit a nelituji času ani peněz vynaložený za tento film.

• 17.11.2010  23:41
    Mučedníci (2008)

Není to horor je to jen krvák. Strach je tu nahnán jen krví a ne děsem. Dost mi to pripomíní SAW, ale to je jen můj názor.

• 6.11.2010  10:31

Prostě se mi to moc líbí, Hodně se u toho pobavím. Vím že myšlenkově nic moc ale to tvůrci určitě chtěly. Netočily tu intelektuální film, ale film pro pobavení a to tenhle určitě splnil. Žádné politické řešení situace ani milostný trojuhelník, prostě oddych.

• 6.11.2010  10:28
    Planeta 51 (2009)

Supr pejsek :)

• 6.11.2010  10:25

To není Noční Můra :( jinak standartní béčkový horor

• 6.11.2010  10:16

Ve srovnání s jiníma filmama to je dobré. Čili za tři.

• 6.11.2010  10:07

Tři hvězdičky a to jen díky druhé půly filmu

• 6.11.2010  10:00
    Kajínek (2010)

+ Pět hvězd za natočení, - dvě za vraha Kájinka = tři hvězdy

• 30.1.2010  23:46

Jsem asi ten americkej vidlák s tou páskou na očích. Není to žádné politické drama ale komedie. Já jsem se u toho pobavil, né že bych se válel v křečích, ale alespoň to nebylo oplzlé jako některé jiné filmy kde jsou jen čur... a mrd... Chyba je jen v tom že tomu daly český název Blaznivá střela.

• 16.12.2009  23:25
    Mrtvý sníh (2009)

Čtyři hvězdy za to že si to nehraje na nějaký velkofilm. Děj je přesně jak od Američanů ale s rozdílem že konečně nejsou v hlavních rolí krásní mladí uspěšný lidé. Prostě dobrý horor na dlouhé zimní noci.

• 30.11.2009  14:46

Jak se dá během 5 min říct celý dej. Spousta tvurcu by si mohlo z toho vzít příklad a možná by se bylo na co koukat :)

• 22.7.2009  09:10

Mám všechny Pottery jako četbu v mp3 a proto musím dát jen tři hvězdy. Je jasné že film který má 150 min nemůže obsahovat to co kniha co se čte X hodin, ale to je právě na umění scénáristů a tvůrců jak si s tím poradí. Dost zásadních věcí tam chybělo, děj byl strašně skákavý a nejasný. Čekal jsem že se bude Harry s Brumbálem daleko víc vydávat do myslánky za Tomem Riddlim. Mělo tam být více věnovano knize lektvarů od Prince dvojí krve - Například tam nebylo vůbec vysvětleno proč si nechal říkat Princ dvojí krve (záměrně nepíšu kdo aby ti co to nevyděly nebyly ochuzeni ). Myslím že měly přistoupit k tomu jako k Relikvii smrti a natočit to na dvě části a víc to tam vysvětlyt a přiblížit té knize ( poslední scéna se smrtijedi ). A i komerčně by to bylo pro ně zajimavější. Jinak si ale nemyslím že to je zas až tak moc pohádka pro děti - krev, zabíjení, neživí atd.

• 29.6.2009  09:11
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

Prostě Bendr a Fray jsou dva pitomci který jsou úplně skvělý. Simpsnovy mám o trochu víc radši, ale když srovnám jejich filmy (celovečerný) tak Futurama vede.

• 24.6.2009  08:48

Film, který je natočen přesně podle amerického diváka. Dokonalé triky robotů se prolínají s krásnou dívkou a mladým mužem v rychlém autě (autobotem) obdařeným smyslem pro humor a srdcervoucímy momenty. Je to film u kterého se divák rozhodně nenudí (až teda na pár vyjímek). Jen škoda že v českém prekladu už není Čmelák :( P.S. Vím že co ves to jiný pes, ale poslední dobou mám pocit, že moderní chodit do kina a pak to jen kritizovat.

• 9.6.2009  11:39

Byl jsem malinko sklamán. Očekával jsem trochu víc. Filmu schází určitá dávka napětí. Celý film, co se Hanks snaží zachránit kandidáti na papeže, jsem nebyl nějak moc napjatý jestly je zachrání nebo ne. Prostě tomu chybý takové to kdy, očekáváte jestly to zvládne a pak jste prekvapení když ne. Tady to není. Celý film zachranůje nádherné prostředí Vatikánu, zejména Sistinská Kaple

• 29.4.2009  12:10

Jedna hvězda dolu kvuly budovatelským písním

<< předchozí 1 2 3