Petoss1

okres Humenné

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 16.4.2014  15:42
    Stalingrad (2013)

Vojnový film ako má byť s trochu viac CGI efektami.

• 16.4.2014  15:37

Opäť parádny Tarantino. Pán herec Waltz valcuje všetko a všetkých. Trošku ma zamrzel prestrelený koniec, ale celkový pohľad na tento skvelý kúsok nezmenil.

• 16.4.2014  15:34

Páčilo sa! Som fanúšikom celého Marvel universa, takže budem s týmto druhom filmov skoro vždy spokojný. Akčnejšie a celkovo lepšie ako jednotka.

• 9.2.2014  22:19
    Robocop (2014)

Čakal som klasický akčňák bez deja a hereckého umenia, no nakoniec som ostal príjemne prekvapený. Nielenže Robocop 2014 nie je o akcii a efektoch, ale jeho hlavnou zbraňou je filozofovanie!!! o hraniciach medzi človekom a strojom. Ďalšie veľké pozitívum je výsmech americkému patrotizmu, ktorému najviac dáva bohovský Samuel Lí Džeksn a aj ďalšia ukážka správania sa megakorporácií žerúcich len doláre aj cez mrtvoly. Skvelá práca pán režisér Padilha!

• 6.2.2014  11:01
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Zaslúži si to absolutórium. Najlepší dramatický seriál súčasnosti.

• 15.12.2013  11:19

Po roku opäť pokračovanie videné v kine, ktoré mi zlepšilo náladu. Príbeh pokračuje tam kde skončila jednotka. Družina ešte musí prekonávať veľa nástrah aby sa dostala do svojho cieľa. Je to akčnejšie a neustále sa niečo deje. Pozitívum je aj príchod nových postáv na scénu. A áno aj Legolanda a Kate z Lostu, ktorí robili piruety už aj v kolíske. Nové dejové linky a odklon od knižnej predlohy sú prínosom, niektoré veci už do seba pomaly zapadajú. Záverečná časť by mala byť najviac epická a tak dúfam, že nesklame.

• 14.11.2013  18:37
    Podfukáři (2013)

Dobrí herci v primitívnom filme. Keď si spojím kúzla a filmy tak napr. Dokonalý trik alebo Iluzionista. Sú to skvelé filmy, ale tento sa na nich nechytá. Debilné "kúzla" a super kúúl prevedenie so super dokonalými podfucKármi,ktorí sa hrajú na veľkých pánkov. Celé zle. A to akože bombastické rozuzlenie, z ktorého sa mal divák pokakať nemalo chybu. Naivné, zbytočné.

• 14.11.2013  18:18
    Nevědomí (2013)

Celkom schopné scifi na zabitie nudy. Herecké výkony ma neoslovili a tak isto aj scenár, ktorý mohol byť v závere viac strhujúci. Pekné bolo spracovanie post-apo sveta.

• 1.11.2013  18:25
    Konečná (2013)

Podarená zábavka. Arni dokazuje, že je stále borec, z chuti som sa zasmial. A vidieť cars naháňačku v kukuričnom poli sa len tak nevidí.

• 27.10.2013  00:10
    Kandidát (2013)

Made in Slovakia, už len kvôli tomuto spojeniu ma film zaujal a preto som ho aj vlastne chcel vidieť. Ostal som milo prekvapený. Moderný, zábavný snímok pri ktorom som vôbec nenudil. Super práca s kamerou. Bodaj by sa takýchto našich filmov točilo viac.

• 11.10.2013  23:49
    Rivalové (2013)

Tento film sa nedá ľahko opísať. Toľko dobrých pocitov čo som si odniesol z kina som už dávno nemal. Majstrovsky natočené, zahrané a ozvučené. Pre mňa ako fanúšika F1, Nikiho Laudu len samé pozitíva. Pri prvej veľkej cene po nehode, mi padla sánka, vystúpili zimomriavky a len nechápavo som krútil hlavou ako to je krásne natočené. Príbeh o vášni, vytrvalosti, prekonávaní samého seba, o nezlomnosti človeka. Dokonalosť. Srdcová záležitosť. Chcem počuť tie V12-tky kričať znova, znova, znova...

• 2.10.2013  20:32
    Hell on Wheels (TV seriál) (2011)

Jednoducho paráda. Western, drsné ksichty, colty, winchestrovky a to všetko pod patronátom stanice, ktorá stvorila Walking Dead.

• 2.10.2013  20:27

Zasmial som sa možno dvakrát takže slabota. Očakával som väčšiu pařbu.

• 25.9.2013  15:23

Romantika do pohodky. Raz za čas niečo také nezaškodí.

• 25.9.2013  15:15

Nechcelo sa mi do toho, no nakoniec ma po dopozeraní naplnil fajn pocit. Skvelý vizuál a parádne prostredie bez nudy. Ľutujem, že som to nevidel v kine.

• 25.9.2013  15:10

Takto zhovadiť skvelú sériu, chvalabohu že na to rytmaus nezložil OST.

• 15.9.2013  21:28
    Pot a krev (2013)

Film nie je zlý, len som od neho očakával po videní trailerov niečo úplne iné pri čom by som sa s chuti zasmial. Aj toho železa tam mohlo byť viac.

• 15.9.2013  21:21

Zachránime kufřík, zachnánime svět!

• 2.9.2013  09:04
    Dredd (2012)

Super, presne takýto pohodový materiál som potreboval. Sympatickí herci, brutálne zábery a akurátna stopáž.

• 2.9.2013  08:58
    Muž z oceli (2013)

Debilné chovanie postáv na čele so supermužom. Scény z Kryptonitu sa ešte ako tak dali, ale zvyšok nemastný-neslaný.

• 2.9.2013  08:53

Akcia dobrá, herci dobrí (Rachel bola vždy môj miláčik), len škoda tej nudy. Áno pre mňa to bolo nezáživné a nudné. Dovidenia.

• 2.9.2013  08:49
    Looper (2012)

Cestovanie v čase s výbornými nápadmi dopadlo na výbornú. Skvelé, nečakané prekvapenie. Pecka

• 14.8.2013  09:40
    Šmoulové 2 (2013)

Trošku horšie ako prvá časť, no zachraňuje to skvelý Gargamel.

• 14.8.2013  09:38
    Šmoulové (2011)

Roztomilé a zlaté :)

• 14.8.2013  09:33
    Wolverine (2013)

Pre mňa najobľúbenejšia Marvel postava. Logan ani tentoraz nesklamal a Japonsko mu len a len prospelo.

• 14.8.2013  09:32

Do kina ako stvorené. Dobré nápady, pekné efekty len príbeh sa mohol zaobísť bez klišé a bolo by to numero uno.

• 12.7.2013  08:54
    Jack a obři (2013)

Nič extra, ale celkom sa to dalo. Vypnúť mozog a nič neriešiť.

• 12.7.2013  08:51

Bez väčšieho príbehu, no so skvelými bojovými scénami.

• 11.7.2013  23:49

Veril som, že to bude lepšie. Toľko zvučných mien a nič z toho. Bez väčšej hĺbky a plné tradičných klišé.

• 4.7.2013  19:30

Film som si užil bez problémov ako nenáročný divák. Zohratá dvojka mastí čarodejnice, paráda :)

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43