Zdeňka

okres Vyškov
Dobrá kočka která nemlsá

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 9.2.2019  00:25

Při vzpomínce na Freddieho nejde dát méně hvězdiček. Legenda v našich srdcích navždy!

• 26.3.2017  09:20
    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013)

Pár účastníků ze všech 26 řad mi v srdci zůstalo významněji a někteří od tama odešli. Proto, když jsem viděla cast a v něm svoje dva TOP oblíbence Gervese a Tysona, věděla jsem už od začátku komu budu fandit. Kdo dokoukal do posledního dílu chápe, proč je tedy pro mě tahle řada tak významná. A vítěz? Po delší době naprostá spokojenost. Slzy dojetí. Hláška sezóny: Nevěřím na nic. Jen na kouzla. Ty jsou fajn. - řekněte, toho nemůžete nemilovat :-) Favorit: Tyson Apostol

• 11.3.2017  14:58
    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013)

Po nástupu "favoritů" jsem zhodnotila, že z 10 jsou tam tak tři. Ale OK chápu, že produkcí nebyly vybráni vyloženě favorité, ale divné osobnosti typu Brandon, specialista Phillip nebo Francesca. Phillip se už celkem opakoval a nebylo to po čase tak zábavné, jako zpočátku. Nesnesitelný Shamar na druhé straně byl vyloženě figurka pro trpícího diváka. Ale z kladů bych vyzvedla rozhodně některé nezapomenutelné kmenové rady a vítěze, kterému to neskutečně přeji, od sloučení měl ode mě velkou podporu. Bavil mě komentáři na Specialistu a úžasná řeč ve finále. Ať žije! :-) Favorit: Malcolm Freberg

• 22.1.2017  09:24

Film by nemusel být tak špatný, kdyby u každé sexuální scény neproběhla soutěž, rozmlátíme více nábytku a dekorací než v předchozí scéně. Tady ty afektované scény mi celý dojem zkazili. Jak už tu padlo několikrát, taky mi přijde, že se jedná o takový pokus vytvořit českou verzi Sexu ve městě. Celý film zachránila postava Lea v podání Petra Vaňka.

• 5.12.2016  20:20
    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012)

Po dlouhé době jedna z TOP sérií, proběhly zde zábavné, zdaleka ne nudné a předvídavé kmenové rady a to já mám moc ráda! Favorit už od znělky! Vítěz je poměrně více než uspokojující, když vezmu v potaz, kdo by všechno mohl vyhrát. Pokud se někdy bude natáčet Padouši vs. hrdinové 2, myslím, že Abi je horká favoritka. Takovou opruzku jsem dlouho nezažila. Favorit: Jonathan Penner

• 8.11.2016  17:36
    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012)

Mám raději mužské hrdiny, proto jsem z této série taková rozporuplná. Společná pláž se mi vůbec nelíbila a nebylo to ono. Favorit: Troy "Troyzan" Robertson

• 7.11.2016  13:02
    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011)

Je možné přát výhru některému z navrátilců, tak jako v předchozí sérii Boston Robovi? Úplně mi to nebylo tak sympatické. Z Coache se stal kázající pán o Bohu, což bylo časem velmi otravné a tím pádem i celý jeho kmen. Více sympatií si získal kmen Savaii, proto jsem hledala svého favorita tam. Kvalita série dílem od dílu klesala, poslední kmenová rada byla jen hořkou tečnou na závěr. Vítěz prostě jedno velké NE. Ač Ozzy nebyl mým favoritem, měl se stát vítězem - ale když ještě zmíním Boston Roba, tak on se vrátil celkem 4x, Ozzy zatím jen 3x :-) Coache už vidět nechci. Velkými postavami se stali ještě Brandon a Cochran, ale z obou se mi převrací žaludek a vidět je již nechci. Vím, že se ještě objeví, ale prosím NE! Favorit: Jim Rice

• 29.7.2016  23:34

Já prostě miluju krásné dojemné romantické filmy. - v prvé řadě mě dostalo prostředí a styl natočení; co si budem povídat - hlavní hrdina; počet použitých kapesníčků; soundtrack a především námět a příběh samotný.... Málokdy měním TOP10, ale po dnešku a téměř po 10 letech nemohu jinak...

• 23.8.2015  20:22
    Mimoni (2015)

Bylo to takové jakés takés o ničom. Mimoňové jako pomocníci Grua super, Mimoňové jako pětiminutové grotesky výborný. Mimoňové ve filmu? Špatná volba.Věřím, že děti se baví, žluté válečky jsou roztomiloučké stvoření, které svojí zmateností mohou pobavit. Pro starší jedince tam přece jen tolika humoru není.

• 23.8.2015  10:42

Jak moc ráda jsem si připomněla život v New Yorku, tamní módu a ty nejlepší světové značky. V hlavní roli - Manolo Blahnik. Nádherné botičky. Navždy tvé, navždy mé, navždy naše!. ooo jak pohádkový happy end.

• 15.8.2015  18:23

Slovo svatba určitě pochází z řečtiny.

• 6.7.2015  18:15
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Ten nejpravdivější seriál z pohledu ženy. Ač se někdy můžeme za nějaký názor některé hrdinky stydět - s největší pravděpodobností stejně musíme přiznat, že mají pravdu.

• 27.6.2015  22:48
    Fotograf (2015)

Pro mě velmi věrohodné dílo, které čerpá ze skutečnosti. Sára je tu možná za mrchu, ale podle mého film není daleko od pravdy, jelikož jí to prostě kouká z očí. Nikdy sem ji neměla ráda, za to Rodena obdivuji více a více. Prostě PAN herec.

• 22.3.2015  23:40
    Gladiátor (2000)

Životní role mého TOP herce v pozadí krásného Colossea. Co víc dodat...

• 22.3.2015  13:27

Velmi sympatické obsazení, krásný závěr s operním pěvcem v okně a krásná písnička v titulcích.

• 18.3.2015  19:56

Detektivní pohádka pro dospělé o bájném nepříteli Keysru Söze. Člověk, který vyvraždí vlastní rodinu a jde si za svým cílem. V závěru složení celé skládačky a pochopení, kdo není jen podezřelý. Rozhodně na druhé shlédnutí zajímavější příběh.

• 15.2.2015  13:52
    Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

ZOUFALÉ MANŽELKY si mě dokázaly získat ať už svým humorem nebo tajemstvím, které se nese celým seriálem. Smích střídal pláč a vůbec mi to nevadilo. Miluju ty rozporuplné emoce, které ve mě všechny ty příběhy dokázaly vyvolat. Miluju Wisteria Lane a všechny její obyvatele. Miluju tajemství a v neposlední řadě vypravěčku Mary Alice.

• 1.2.2015  15:49
    Babovřesky (2013)

Jedna hvězda za Lucku Vondráčkovou, Honzu Dolanskýho, radio Impuls a pěkné vesnické prostředí. Zbytek nechávám bez komentáře a vlastnímu úsudku.

• 26.1.2015  18:28

Sergio Leone v křesle režiséra, Clint Eastwood jako neohrožený blonďák, dokonalá zápletka a prázdná cedulka na závěr. Nejlepší western všech dob, nejlepší role Eastwooda, nejlepší reklama na doutník a pončo.

• 18.11.2014  21:39
    Muži na stromech (TV seriál) (2006)

Velmi příjemný seriál v úžasném aljašském prostředí a doprovázeno super lidičkama. Jen Annie mi byla nesympatická od začátku a na konci mi to potvrdila. Jack můj hrdina číslo jedna od prvního dílu. A hlavní postava Maryn? Výborná ženská se kterou bych si někdy opravdu ráda pokecala.

• 11.11.2014  21:39
    Interstellar (2014)

Nolan je opravdu jeden z nejlepších režisérů všech dob, každé jeho dílo je obrovský zážitek a Interstellar není výjimkou. Výjimečné pocity v průběhu celého filmu, doznívají ještě několik hodin (možná dní?). Vytýkat je určitě co, ale já si nechci kazit Film roku 2014

• 21.9.2014  16:40

Film má mnoho kladů a krásných chvil, které kazí jen sny hlavního hrdiny, postava Nely Boudové a dovětek v půlce titulek, který podle mého neměl být. Jinak nejkrásnějším momentem byl závěr, kdy Zdeněk Svěrák dává opravdu úžasný dar své filmové ženě p. Kolářové. Velkým kladem je obsazení postav, především Jirka Macháček si mě opět po nějaké té době získal a potěšil mě procházkový průvod důchodců po Smíchově v podobě party Cimrmanů. Krásný český film :-)

• 20.9.2014  20:45
    Vinnetou (1963)

Klasika , která si získala i na mém výsluní kinematografie své místo. Nestárnoucí film s nezapomenutelnými postavami. První díl a pro mě i nejlepší z Mayovek.

• 14.8.2014  22:20

Dlouho jsem nesmáčela tolik kapesníků v průběhu 90 minut. Podtrhnuto tím, že film je podle skutečné události, tím víc mi příběh o tak báječném psovi zůstane v hlavě.

• 5.7.2014  18:57

Jelikož jsem četla knihu, dostavilo se velké zklamání. Celý film jsem si lámala hlavu, proč se nikdo nedržel knižní předlohy, jen si vlastně vzali základ. Z přítele učitele Alexe, udělali kuchaře Nathana? Proč? Navíc filmová Miranda oproti knižní je hotový anděl + Miranda v troskách? Nesmysl. Na film se už asi nepodívám, knihu si možná ještě někdy přečtu a Vám doporučuji to stejné ;-)

• 16.6.2014  20:35
    Pinocchio (1940)

Příběh o dřevěné hračce nemám ráda od dětství. Ani krásná animace Disneyho nemění můj pohled na tuto pohádku.

• 15.6.2014  11:23
    Liška a pes (1981)

Silný a dojemný příběh o přátelství, který zrovna neměl lehkou cestu ke šťastnému konci.

• 13.6.2014  19:04

Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.

• 12.6.2014  20:00
    Divočina (2006)

Vtipný had, celkem vtipná koala, slabý příběh a z mého pohledu příšerná animace. Pro spravení nálady si pustím raději Lvího krále.

• 3.6.2014  21:11
    Robinsonovi (2007)

Slabý animák od úžasného Disneyho o protivném klukovi.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17