ladynka

ladynka

Jana Hlaváčová

Česko
hnidopich

homepage

99 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 26.6.2011
  Tian cai yu bai chi (1975)

  Tim (Michael Hui) a Lee (Sam Hui) pracují v psychiatrické léčebně, kde okrádají pacienty a obírají mrtvé. Objeví se zde nový klient (Roy Chiao), který má zřejmě informace o hodnotných starožitnostech. Jak je ale dostat z blázna? Tim a Lee tak podniknou nejrůznější krkolomné kousky, aby se k pokladu dostali.

  • 23.6.2011
  Gui ma shuang xing (1974)

  Hazardní hráč a tak trochu i podvodník (Michael Hui), se ve vězení spřátelí s mladým Kitem (Samuel Hui). Po propuštění přemýšlí jak přijít rychle k penězům. Rozhodnou se okrást jednoho šéfa gangu. Jejich plán je ale vyzrazen, a tak už oběma podvodníkům nejde jen o peníze ale i o krk.

  • 22.6.2011
  Low Winter Sun (TV film) (2006)

  Za zmizení přítelkyně policejního detektiva Franka Agnewa (Mark Strong) je zodpovědný jeho zkorumpovaný kolega McCann. Tuto informaci mu prozradí McCannův parťák Joe Geddes, který je partnerovým chovaním znechucen. Frank a Joe se tak spojí a McCannu zavraždí a jeho smrt naaranžují jako sebevraždu. Ale jak po smrti policisty začínají vycházet najevo jeho pochybné vztahy s podsvětím, Agnew a Geddes se začnou zaplétat do komplikovaného kriminálního případu a musí čelit následkům svého činu.