Mbeast

okres Brno
pasivní fotbalista

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 2.2.2019  22:24

Dno Marvelu, opravdu už mě neláká se dívat na jejich další produkci.

• 22.9.2017  22:51

Zase jasných 5. Nevím, co tady pseudo znalci zase kritizují. Nefalšovaná zábava.

• 27.12.2016  21:07

První polovina rozvleklá a trošku meh. Druhá snad lepší než Force Awakens. Každopádně zdařilé. Jasných 5*.

• 25.12.2016  21:52
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Jako vážně to hodnocení? V dnešní době, kdy se tady točí tolik sraček, mi to opravdu nepřijde jako nějaký propadák. Fajn obsazeni, zasazení, kamera. Jasně občas dementní střih, pár nejasností. Každopádně to bylo docela vtipné a celkově svěží, i přes přežvýkané téma. Asi na 3*, ale kvůli českým chytrolínům a znalcům, kteří se zase jednou seběhli na csfd - dávám 4*. Howgh, jantaři. ;)

• 16.3.2016  06:33
    Ave, Caesar! (2016)

Ani nedokážu popsat svoje zklamání. Hrozně jsem se tešil, po B vs. S to byl snad nejočekávanější film roku. Trailer byl naprosto boží, bohužel všechny gagy a nejvtipnější scény už byly obsažené v něm, takhle za sebou během dvou minut působily daleko vtipněji než v samotném roztahaném snímku. Opravdu, je to roztahané, což by nakonec ani tak strašně nevadilo, kdyby když se film začne konečně pořádně rozjíždět - neskončil. Je fajn mít ve filmu tolik super herců, škoda je,že ažna pár vyjímek mají na plátně tak jednu repliku, ještě ne tak uplně vtipnou. Nečekal jsem, že se budu za břicho popadat, ale přece jenom jsou to Coeni a těch vypointovaných a vygradovaných mindfick scén mělo být víc. Věčná škoda. Vypadalo to slibně.

• 29.12.2015  22:09

Pí a jeho počítačový život. Film o ničem, žádné sympatie k postavám, ehm, postavě. Pěkný vizuál, to je asi tak všechno.

• 15.11.2015  00:33

Nikdy jsem nevěřil, že se budu u sledování Expendables cítit tak trapně. Ale je to tak, byla fakt sračka, kterou ani stařesinové nezachrání. Kde sebrali tu hnusnou nesympatickou blbku taky nepochopím. Po super dvojce naprostý propadák.

• 12.11.2015  21:38
    Rituál (2006)

Cage pro změnu přehrává a celé je to nějaké přehnaně vyhrocené. Prostě hovno.

• 17.8.2015  22:55
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Aaaaaaaaaaaghhhrrr!

• 7.8.2015  22:36
    Noc v muzeu 2 (2009)

Opravdu ne. Díky.

• 13.7.2015  12:23
    Salad Fingers (TV seriál) (2004)

Creepy as fuck! Přesto to má určité kouzlo, které mě nutilo se dodívat na všechny díly.

• 10.7.2015  20:36
    Jonathan Strange & Mr. Norrell (TV seriál) (2015)

Zase jeden ze seriálů, který musíte dokoukat na jeden zátah.

• 1.5.2015  23:28

Naprosto parádní kulervoucí zábava. Každá scéna je zábavná. Matthew Vaughn je jeden z nejtalentovanějších a nejlepších režisérů. Pro mě osobně je to nejlepší film posledních řekněme pěti let.

• 9.2.2015  17:52
    Reportérka (TV seriál) (2015)

On to zase tak blbý seriál není, na české poměry určitě ne. :)

• 10.1.2015  09:59

Ono je to těžké, mně se ten film i docela líbil, což je překvapení vzhledem k odporu, se kterým jsem k němu přistupoval - další film o rakovině. Hlavní dvojice je sympatická, což se snad ještě větší překvapení. Osobně jsem rád, že je film hitem, hlavně mezi mladšími generacemi, jasně je to dojírna slz jak prase, jasně, je to hodně prvoplánove, jasně, že jsou tam některé scény, kdy mi husí kůže trapností naskakovala snad i na očích, ale i tak. Je fajn vidět, že mlaďochy dokáže zaujmout i něco jiného než upíři a podobně. Každopádně, na poli srdceryvných ždímáren si to oproti například Neklidu zase tak dobře nevede, ten mi přišel daleko civilnější. Nevím, jak to udělat s hvězdičkama, je to přesně tak na hraně *** a ****, ale vzhledem k faktu, že má film docela vysoké hodnocení a fanoušky si evidentně najde, tak mu dám ***. Každopádně v žádném případě neurazí.

• 6.1.2015  01:32
    Interande (2012)

Dobrá blbost, takhle zabít dvě hodiny čistýho času. :D

• 4.11.2014  17:47
    Ricardovy recepty (TV pořad) (2008)

Děláte si p*del?! Jak tohle vůbec může být v televizi? Vrcholná kuchařina vážně tkví v tom, že vezmu mrkev, bramboru a narvu to do housky? No ty vole. A ty jeho kecy o rodině, to mu nikdo nemůže žrát. :) Ble, fuj.

• 11.9.2014  00:12

Něco mi prostě nesedí. Jasně, je to výborný film, herci (Bardem) úžasní, určitě by si zasloužil vyšší hodnocení, ale já prostě nemůžu. Mám rád, a to hodně, předlohu, bohužel mi filmová adaptace nesedla, ani vlastně nevím proč, je to zvláštní.

• 21.5.2014  22:39
    Show! (2013)

Ty kráso, já to nevydržel do konce. Je to zrudný. Dokument je to výbornej, ale prostě... Zvolím zlatou střední cestu a dám za tři.

• 14.5.2014  23:41

To vážně nosíte všichni ponožky do sandálů?

• 2.3.2014  15:12

Úplný konec filmu byl trapný.

• 21.2.2014  21:09

Já vám nevím, předevčírem měl film 56%, to je až moc kruté. Jasně, je to prvoplánovka, hraje na city, je to takové vyumělkované. Ale. Asi se mi to líbilo, hezcí herci :P, hezké prostředí, hezký příběh. Ach. Asi jsem zněhnul, že chodím na takové slaďárny. Chci dát 3*, ty mi přijdou přiměřené, ale protože nemám rád podhodnocené filmy (viz. Max Payne). Takže dáme pěkné, nezasloužené, čtyři hvězdičky. Akorát ten kůň patří do salámu.

• 9.1.2014  15:45
    Zmizení (2013)

Po delší době opravdu napínavý film (sorry, zbytky nehtů). Tísnivá atmosféra, bez výjimky dobří herci. Tak dáme zase 5*, pro jednou.

• 29.12.2013  12:16

Takový ten film, kdy si chcete vypíchnout oči a uříznout uši, ale je to málo.

• 12.10.2013  13:51

Během sledování jsem místy uvažoval o 4 hvězdách, místy dokonce o dvou, takže nakonec z toho vychází tři. Taková neškodná zábava. Každopádně se z toho dalo vytřískat víc,

• 20.9.2013  21:04
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Ona je to děsná sračka, což o to... ale...já nevím...ne dobře, moderní střihy a podobně to fakt nezachrání...

• 20.9.2013  21:02
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Dobrý vizuál, "líbivé" recepty a k uzoufání nesympatická Dita P. (už jenom ten hlas).

• 11.9.2013  13:27

Dobrý western s výborným obsazením. Akorát...prostě mi přišlo, že mě nestrhl, tak jako třeba 3:10 to Yuma. Těžko říct proč, možná to bylo aktuálním rozpoložením.

• 11.9.2013  13:24

Lehce zavádějící název. Není to třeskutá komedie, naopak intimní příběh kluka trpícího depresemi. Film to rozhodně nebyl špatný, některé nápady (například ztvárnění jeho pocitů, vzpomínek a představ) byly dobré. První polovina výrazně zaostává za tou druhou, než jsem se do filmu dostal, byl ve třech čtvrtinách. Lepší 3, mimojiné za výběr herců.

• 7.9.2013  12:55

Tak teď se těším na nového Riddicka ještě víc. Co si budeme povídat, animace není nic moc, děj taky ne. Ale má to atmosféru, hlášky a Vinův hlas, takže nakonec dobré. :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13