koubl

koubl

LB K

okres Plzeň

22 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 20.8.2009
  Life Is Hot in Cracktown (2009)

  Natočeno podle knižního bestselleru. LIFE IS HOT IN CRACKTOWN ukazuje tvrdé podmínky sousedství, ale také věčný boj lidí, kteří se v něm snaží přežít. Vypravování čtyř příběhů společně vyvrcholí a ústí z nich, že i přes snahu a překážky ulic velkých měst, může přesto lidskost a naděje zvítězit.

  • 16.6.2009
  Sbohem, Solo (2008)

  Příběh filmu se odehrává ve Winston-Salemu v Jižní Karolíně. Senegalského taxikáře Sola si najme sedmdesátiletý William a má zvláštní prosbu, aby ho za dva týdny odvezl na horu Blowing Rock. Během té doby se mezi muži vyvine pouto, které by se mohlo nazvat přátelstvím.

  • 28.4.2009
  The Final Season (2007)

  V malém městečku v Norway v Iowě jsou všichni hrdí na místní středoškolský baseballový tým, zejména protože vyhráli státní šampionát v devatenácti z posledních čtyřiadvacet sezón. Školu, resp. město bohužel zachvátí problém, kterým je spojení s jinou školou a tím i ztráta identity, kterou si po celá léta vybudovali díky legendárnímu kouči Jim Van Scoyocovi. Nováčkovský kouč Kent Stock (Sean Austin) dostane jako nováček šanci dovést svůj tým k jubilejnímu dvacátému vítězství v poslední sezóně Norway Tigers.

  • 28.4.2009
  Nejlepší hráč (1998)

  Jesus Shuttlesworth je velice talentovaný basketbalista, který je vyhlížen těmi největšími univerzitami ve státě. Jeho otec (Denzel Washington) je odsouzený zločinec, který omylem zabil svoji ženu (Jesusovu matku). Otec je dočasně guvernérem propuštěn z vězení, aby přesvědčil svého syna, aby přešel právě na univerzitu, kterou si přeje guvernér. Vztah mezi otcem a synem nabírá obrátky a Jesus stojí před velkým rozhodnutím, zda-li jít za materialistickým ziskem či udělat "správnou" věc.

  • 28.4.2009
  Medvídek Pú a jeho velkolepé dobrodružství (1997)

  Christopher Robin a medvídek Pú jsou nejlepšími přáteli. Christopher nastupuje do školy a těžko vysvětluje Púovi, že budou od sebe odloučeni. Proto mu píše dopis. Pooh však dopis pochopí úplně špatně a vydává se na velkolepou cestu za pomoci Prasátka, Tygra a dalších hledat Christophera Robina.

  • 18.9.2009
  Slavný Myší Detektiv (1986)

  Americký animovaný film z dílen Walta Disneye. Připomíná tradičního Sherlocka Holmese s hrdinskou myší Basilem v hlavní roli. Děj se odehrává v Londýně, kde Basil poodhaluje únos Hirama, výrobce hraček. Olivie hledá výpomoc u Basila, jelikož hlavní padouch Ratigan plánuje zajmout královnu a sám se stát králem...