Bohemian Rhapsody (2018)

Po vsech tech akcnich srackach, na ktere chodim cely rok je todle film, ktery me emocne uplne vyzdimal! Neskutecny zazitek! o soundtracku se snad nemusim ani psat, ale herecky vykon Maleka byl neskutecny nikdy bych neveril ze Mr.Robot dokaze takhle zahrat. V kine 2x jsem byl jen na temny rytir: povstal a todle je druhy adept!

Predátor: Evoluce (2018)

Cekal jsem pokracovani 1 a 2 ve stejnem duchu. Ovsem opet nam z toho tvurci udelaji komedii... hezka podivana ovsem chybelo mi tam napeti a trosku jsem nepobral pribeh proc nam predator vezl darek ?? Proc zabijel lidi kdyz nam vezl “ten darek” a sakra proc nechaji 10 leteho kluka sedet v tajnem zarizeni aby jim radil?

Sestra (2018)

Prvni polovina filmu se nese ve znameni napeti a ocekavani trosku jsem se i bal... ale potom... no ja vam nevim proc porad ti lidi chodi do tech sklepu kdyz vi ze pred chvili potkali ducha? Proste vsechno co se deje se da predpokladat takze vas to uz ani nedesi a poslednich 20 minut jsme si pripadal jak v avangers .. kdy se vsichni chystaji na final boss fight. Jo a asi 3x behem filmu se cele kino pomerne hlasite zasmalo cili asi tolik k horroru... dokonce i moje zena todle vydrzela bez mrknuti oka a to se boji hororu vic nez ja financaku.

Escobar (2017)

Nelze srovnat serial Narcos a tento film. Jedna se o totozny pribeh takze nic vas neprekvapi. V cem je film lepsi nez serial? Rozhodne herecke vykony Javier a Penelope :-) za me velice prijemny film!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nechapu co muze nekomu vadit na techto hvezdnych valkach? Zaryty fanousek musi urcite jasat a novacek ve hvezdnych valkach (pokud nekdo takovy je tak - shame on you) se musi taky bavit. dokonce i moje zena, ktera nevidela poradne ani jeden dil se bavila. Efekty, krajina, postavy vsechno super. Pribeh myslim si ze po I, II a III je konecne smysluplny akorat jedina malickost... Ten hlavni "zaporak" syn od Hana Sola... Sakra to jako vazne? Dokud mel masku tak super typek jakmile ji sundal tak jsme si rikal co to k.... Je za princeznu? Celenka do vlasu a vypada jak hlavni hvezda z Okresniho preboru, ale treba si zvyknu.

Divočina (2014)

Hezkej depresivni film s dobrym koncem.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Ehm...no...tak...nejak nevim no...jako...asi jo ale mozna ne. Avengers jsou dobri...super kamera, hrdinove, akce, postavy, dialogy, efekty. Vsechno je super jen nejak neprinasi nic noveho. Chybi vysvetleni nekterych udalosti. Chybi tomu celkova stava. Mozna to je tim ze je tam moc hrdnu a ja nevedel ktereho si vybrat.

Kingsman: Tajná služba (2014)

"Kdyz zachranim princeznu dostanu pusu? Kdyt zachranis cely svet muzes mi ho dat i do zadku." Skvely film ktery se tvari jako komedialni bondovka. Nedriv jsem litoval , ze jsem nesel na 50 odstinu, ale ted rikam fak off Greyi! Eggsy je cool typek v cool filmu.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Zdeněk Troška opět dokazuje, že by se mělo dát hodnotit filmy i do záporných čísel.

Interstellar (2014)

Po prvotnim zhlednuti minuly tyden bych dal filmu asi jen 3 hvezdy. Ted bych dal i 5 :-) film je zbytecne dlouhy prvni hodina je jen o detech lasce a dalsich americkych blbostech. Pak to najednou skoci do vesmiru a hned na to tu mame bytosti zijici v 5D. Film je herecky vynikajici, efekty vesmir a cesta cervi dirou pusobi realne, hudba...no nevim jak moc me neoslovila hans to trosku odflakl. Celkove se mi film libil a zasel bych si na nej klidne znovu. Nolan Rulez :-)