2 blbouni v Paříži (2008)

Francuzsky humor je proste užasný a tym padom prižmurujem oko nad ostatkom!

Rychlí a zběsilí (2009)

Ocakavana perlicka tohto roku no zial priniesla viac sklamania ako adrenalinu z jazdy! Diesel ma zial tendenciu kazit dialog, ktory sa nezmesti do viac ako jednes strohej vety (resp len vtipneho vyroku) ale zial to je uz jeho poslanie: Strhnut scenu tym spravnym akcnym smerom. Pribehovo to bolo slabe a "zaujimavo" posobi par scen, citil som sa ako ked clovek hra nejake pretekarske hry a nie pozera film! (GPS:) No v cajchu som mal moznost sadnut hned po dopozerani za volant a malinko ma to poznacilo! :D (zdravim PZ :) 6/10

Těžká doba (2007)

Necakane prevedenie, v podstate jednoduchy pribeh obcas nejaky ten odkaz. Pprijemne stravenych 90 minut ktore cloveka nutia sa zamysliet nad uplatkarstvom, tuzbou po moci a charakterom cloveka! Predsa ma kazdy svoju cenu!

Zastav a nepřežiješ (2006)

"Koupil sem ti kitku ale cestou se posrala!" :D V celku zbesila jazda, ktora nenechu tvar bez usmevu...i ked podivny strih ale zabavu to nejaku obsahovalo...Jason to skratka vie uhrat na drsnaka!

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

Ako maly loptos som bol z tohto snimku absolutne uneseny! A nastala doba kedy som sa opat k nemu dopracoval a nostalgicky si zaspominal, skutocne skvostna vec pre mna a samozrejme moju dusu....co viac si clovek mze priat ako maly, ked si moze pozriet nieco take a potom sa pochvalit kamaratom aky skvely film videl ked rodicia neboli doma :D

Bathory (2008)

Po prvom vzhladnuti tohto dlho ocakavaneho skvostu som nevedel co povedat...no neskor som si nechal prebehnut vsetko pekne hlavou. Je pravdou ze ten komparz za moc nestal a fakt to pripomina miestami slovenske rozpravočky.... A tie korcule a padak u mnichov co by mohli nosit Nobelovky za techniku si mohol odpustit, dost mi to ten film skazilo...(ale ako inak, pan Jakubisko je na taketo "vsuvky" specialista! ;-)

Tohle je Sparta! (2008)

Mno, Britney padajuca do studne! :-) (mila predstava) Zial viac scen ma z tohto filmu neoslovilo, parodie maju byt parodiami a nie zlepeninami scen zo zabavnych programov!

Deset minut života (2005)

Vinnie Jones je skratka davac...."Ako by som mal krištáľovú guľu!".........."Miláčik, veď máš dve!":D :D 6/10 (len vdaka nemu)

Spáči (1996)

Priatelstvo a jeho sila, to je ustredna tema tohto krasneho diala, trocha gangsterskeho nadychu a prosterdie "sladkej" polepsovne, vsetko co som ocakaval to som aj dostal, i ked som spociatku neveril kombinacii PITT + DE NIRO + HOFFMAN! No kazdy sa uci! 9/10

Let's Dance 2 (2008)

Uznavam, Hip-Hop nie je moja stranka, keby tam neboli na konci tie dve vcelku slusne choreografie asi by som to zadelil do odpadu (asi 5 ludi z toho kina odislo) Skratka co sa dalo cakat, pribeh priehladny ako vrecko na svacinu ale misia splnena, urazy pri tanci sa u mladeze zvysia a treba len vyckat az budu ulice plne tanecnikov. No z tych choreografii sa v celku podaril ten "drift by head" :) PS: pri tom prehovore Andie (Briana Evigan) na sukromnej party chybala do pozadia zaberu uz len americka vlajka! 2/10