Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Návrat do budoucnosti (1985)

Tento film je pro mě nejlepší ze všech viděl jsem ho tak 100 krát ale pořád neztrácí nic na svém kouzlu. Atmosféra je nádherná hlášky brilantní a chemie mezi všemi herci funguje na výbornou. Troufám si tvrdit, že tento film hravě strčí novodobé sci-fi do kapsy. Kdo tento film neviděl, přišel o jeden z nejzásadnějších filmů historie a o kupu príma hlášek. Kéž by se zase Robert Zemeckis vrátil k hraným filmům.

Temný rytíř (2008)

Jedním slovem úžasné. Tímto filmem Christopher Nolan dokázal, že ať natočí cokoliv je to vždy pecka. Příběh je do nejmenších detailů promyšlen a je zajímavé že postava Jokera několikanásobně převyšuje postavu Batmana. Proto je veliká škoda že Joker ve troce nebude, ale já myslím, že si Nolan poradí.

Forrest Gump (1994)

Úžasné!! Opravdu tento film mě nikdy neomrzí, i kdybych si ho pustil stokrát. Tento film se zapsal do dějin jako jeden z nejlepších a je těžké popisovat v čem je dobrý. Ve všem příběh o tom jak forest proplouvá dějinami s iq 75 je opravdu dojemný a měl by ho vidět každý filmový fanoušek. Opravdu život je jako bonboniéra.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Návrat krále je prostě nádherné epické zakončení nejlepší fantazy trilogie všech dob. Po zhlédnutí čtyřhodinového prodlouženého závěru pána prstenů jsem měl ještě lepší pocit než po shlédnutí kinoverze. Nemá cenu tady opěvovat to, co bylo opěvováno již tisíckrát je to prostě boží film tak na co čekáte koukat a povinně!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Reklama