Výkřik ve tmě (1988)

Na začiatku to bolo zhmotnené číre zúfalstvo, tak silné, že som sa nevedela spamätať a len som dookola opakovala ako sa to mohlo stať:) No a súdne procesy si užijem takmer vždy. Obrovské prekvapenie, som rada, že som na tento film natrafila, opantal si ma.

Skins (2007) (seriál)

4 a pol:) Prve dve serie boli priam skvele, dalej to bolo sice stale fajn ale nedosiahlo to kvalit predchodcov.

Glee (2009) (seriál)

Keby som prestala pozerat pri druhom-tretom dieli, hodnotim ovela nizsie, lebo na zaciatku to skutocne vyzeralo velmi priemerne. Avsak je to cim dalej tym lepsie, hudobne cisla su skvele a postava Sue Sylvester jednoducho nema chybu:-)

Queer as Folk (1999) (seriál)

Este som sice len zacala pozerat US verziu, ale uz teraz vidim ze vyhrava UK. Uz len tie herecke vykony su neporovnatelne. Naozaj skoda ze to skoncilo tak rychlo.

Vyfič! (2009)

Čakala som totálnu hovadinu, možno príjemnú, ale určite nudnú a možno ešte aj nechune presladenú. Som však prekvapená, nič z toho nebola pravda, skvelo som sa bavila, a to celý čas vrátane záverečných titulkov. Nemám čo vytknúť, nechala som sa uniesť. Pre mňa taký ženský Dodgeball s minimálne o 50% viac srandy.

Veľký rešpekt (2008) odpad!

Fascinujúce že som od toho nevedela odtrhnúť oči. Síce som len v úžase a strnulo sledovala scénu za scénou a dialóg za dialógom dúfajúc, že hlúpejšie a amatérskejšie to už byť nemôže a oni sa predsa vždy prekonali.

8 žen (2002)

Uverila som slovám o excelentných výkonoch a premyslenom príbehu. Moja chyba. Po Sitcome som od Ozona nemala čakať nič iné. Už ani nebudem.

Hanebný pancharti (2009)

Ach ten Pitt, cim je starsi tym je lepsi, taliancina Alda Reina 4ever:) Plus v zivote som nevidela ulisnejsieho tvora ako bol Christoph Waltz, brilantny vykon. A najma to konecne raz skoncilo tak ako sa ziada.

Brutální Nikita (1990)

Som Viktor, čistič. Veta, ktorú pri odchode z kina opakovalo 9 ľudí z 10:)

Nacktschnecken (2004)

Suchári. Bolo to super vtipné, najmä zo začiatku, škoda že potom zľavili z tempa. Každopádne sa teším na ďalšieho Glawoggera.