Endlessly

Endlessly

<< předchozí 1 2 3
    • 15.6.2010  21:45

Na začiatku to bolo zhmotnené číre zúfalstvo, tak silné, že som sa nevedela spamätať a len som dookola opakovala ako sa to mohlo stať:) No a súdne procesy si užijem takmer vždy. Obrovské prekvapenie, som rada, že som na tento film natrafila, opantal si ma.

• 19.4.2010  20:12
    Skins (TV seriál) (2007)

4 a pol:) Prve dve serie boli priam skvele, dalej to bolo sice stale fajn ale nedosiahlo to kvalit predchodcov.

• 1.4.2010  20:30
    Glee (TV seriál) (2009)

Keby som prestala pozerat pri druhom-tretom dieli, hodnotim ovela nizsie, lebo na zaciatku to skutocne vyzeralo velmi priemerne. Avsak je to cim dalej tym lepsie, hudobne cisla su skvele a postava Sue Sylvester jednoducho nema chybu:-)

• 19.3.2010  20:42
    Queer as Folk (TV seriál) (1999)

Este som sice len zacala pozerat US verziu, ale uz teraz vidim ze vyhrava UK. Uz len tie herecke vykony su neporovnatelne. Naozaj skoda ze to skoncilo tak rychlo.

• 3.2.2010  10:03
    Vyfič! (2009)

Čakala som totálnu hovadinu, možno príjemnú, ale určite nudnú a možno ešte aj nechune presladenú. Som však prekvapená, nič z toho nebola pravda, skvelo som sa bavila, a to celý čas vrátane záverečných titulkov. Nemám čo vytknúť, nechala som sa uniesť. Pre mňa taký ženský Dodgeball s minimálne o 50% viac srandy.

• 24.1.2010  11:46
    Veľký rešpekt (2008)

Fascinujúce že som od toho nevedela odtrhnúť oči. Síce som len v úžase a strnulo sledovala scénu za scénou a dialóg za dialógom dúfajúc, že hlúpejšie a amatérskejšie to už byť nemôže a oni sa predsa vždy prekonali.

• 21.12.2009  20:00
    8 žen (2002)

Uverila som slovám o excelentných výkonoch a premyslenom príbehu. Moja chyba. Po Sitcome som od Ozona nemala čakať nič iné. Už ani nebudem.

• 30.8.2009  21:34

Ach ten Pitt, cim je starsi tym je lepsi, taliancina Alda Reina 4ever:) Plus v zivote som nevidela ulisnejsieho tvora ako bol Christoph Waltz, brilantny vykon. A najma to konecne raz skoncilo tak ako sa ziada.

• 2.8.2009  21:00

Som Viktor, čistič. Veta, ktorú pri odchode z kina opakovalo 9 ľudí z 10:)

• 2.8.2009  20:57

Suchári. Bolo to super vtipné, najmä zo začiatku, škoda že potom zľavili z tempa. Každopádne sa teším na ďalšieho Glawoggera.

• 2.8.2009  20:55
    Metropolis (1927)

Ale s živou hudbou to znelo naozaj dosť dobre.

• 2.8.2009  20:51
    Kleine Fische (TV film) (1987)

Skôr ako o komédii by sa dalo hovoriť o pomaly plynúcej drámičke o vývoji vzťahu dvoch bratov, ktorý sa po smrti otca musia postarať o rodinný podnik s rybami a vysporiadať sa s okrem konkurencie veľkých supermarketov aj s rokmi pokrivenými vzťahmi. Ešte pridajte celkom príjemnú hudbu a je z toho malý film aké ja môžem.

• 2.8.2009  20:45
    T.M.A. (2009)

Niečo také veľmi zlé som už dávno nevidela.

• 2.8.2009  20:43

Úplný šialenec. Ale toľké nadšenie pri rozprávaní, takého protagonistu by si priali určite viacerí dokumentaristi:)

• 2.8.2009  20:35
    Vlak (1959)

Mám tieto poľské psychologické záležitosti fakt veľmi rada.

• 2.8.2009  20:31

Myslím, že treba trochu zlepšiť hodnotenie, na to aká je autorka mladučká natočila pekný dokument porovnateľný napríklad s Jesus Camp. A keď je medzi protagonistami ešte aj môj spolužiak nemôžem inak:) A hej keď ich to robí šťastnými..len podľa mňa extra zdravo nepôsobia trasúc sa na zemi a najmä tie plačúce deti, to ma výrazne irituje.

• 2.8.2009  20:24
    Emmanuelle (1974)

Neviem či som celkom objektívna, kedže som počas premietania (polnočného) zaspala, ale to čo som videla nebolo najhoršie:)

• 2.8.2009  20:14
    Vlčie diery (1948)

Fleur, potlesk nebol slabý ale žiadny:) Sklamanie aj pre mňa, i keď uznávam, že čosi môžem pripísať na vrub nie celkom ok zvukovej stránke, každopádne som sa na premietaní slovenského filmu cítila ako cudzinec čo nerozumie vlastnej reči:)

• 2.8.2009  20:07

A viete že ten režisér ani nevyzerá naživo veľmi úchylne? Ešteže sme sa dozvedeli že má také vznešené inšpirácie a nie žiadne latentné túžby:) Viac ako sex s prasnicou ma však rozčúlil začiatok v podobe nastokávania hlavy bábiky na úbohé vtáčiky, to bolo riadne psycho.

• 21.7.2009  23:41

Nech žije nadrogovaný Radcliffe! Veľké prekvapenie pre mňa a nový prírastok k jeho dvom doterajším výrazom-prihlúply a trpiteľský. A sranda to bola, niekedy však aj počas nevhodných pasáží:)A všelijaké pyžamá a zaväzovanie šnúriek, to aby sme museli oči odvracať:)

• 20.6.2009  09:06

Výborný námet, Phoebina inakosť je odzbrojujúca. No a Elle Fanning je dokonalá. Scéna kde hľadá u matky vysvetlenie svojich nekontrolovatelných nutkaní robiť všetky tie "divné" veci je tak veľmi dojemná..rovnako ako výčitky malej sestričky na adresu matky či ocovo nešťastné prerieknutie sa. Psychologická línia filmu od vnímania Phoebinej inakosti, cez všetky problémy ktorými musí prechádzať až po prijatie diagnózy, je proste na jednotku. Výlety do fantasy sveta ma naopak až tak nenadchli ako ani časť učiteľky umenia a nacvičovania divadla. Ale vyvážilo to množstvo drobností a vedlaších postavičiek (detských) ako chlapca, ktorý chcel hrať v divadle zásadne Červenú kráľovnú (a bol skvelý!) či Phoebina malá sestra, ktorá bola pobúrená tým ako nikto nespoznal jej halloweensky prevlek za Karla Marxa:) Jednoznačne stojí za pozornosť. 85%

• 24.5.2009  20:37

Isabel Coixet, tešilo ma. Pri našom zoznámení sme si až tak nesadli, tentokrát skvelé. Nie celkom typicky o umieraní. Bez citového vydierania, ale napriek tomu citlivo no a najmä mimoriadne sympaticky zahrané (komplet celé osadenstvo). Veľmi príjemné prekvapenie, teším sa na ďalšie stretnutie.

• 7.5.2009  17:56
    Vtip (TV film) (2001)

"And death shall be no more" comma "death, thou shalt die."

• 2.5.2009  12:40

Existuje niečo pôvabnejšie ako James Stewart? Ak áno môže to byť len a jedine opitý James Stewart:-) Piata hviezda pre neho a Fleur, už ťa úplne chápem.

• 26.4.2009  19:33
    Ženy (2008)

Ale pôrod Debry Messing si zaslúžil skoro aj tretiu:)

• 26.4.2009  14:28

Úplne úžasná komédia v zbesilo Wilderovskom tempe, kde sa neoplatí odtrhnúť oči ani na sekundu lebo prídete zaručene o skvelú hlášku. Zaslúži si viac pozornosti, veľká škoda, že ju videlo tak málo ľudí. Ich smola. Okay, so you guys may be the first to shoot a man to the moon, but if he wants a Coke on the way, you'll have to come to us.

• 5.4.2009  22:26
    Ben X (2007)

Aspergerov syndróm a šikana, tí čo ma poznajú si iste myslia aká trefa do čierneho:) No napriek tomu, že námet pre mňa ako stvorený, dobre natočený so zaujímavými nápadmi a viacmenej aj fajn zahraný, niečo málo tomu chýbalo. Zatiaľ neviem definovať čo, ale celkovo ma Ben X veľmi potešil tým ako mi ukázal, že nie som až taká vševedúca a nič nie je také jasné ako sa občas presviedčam že je.

• 18.3.2009  19:54
    Stmívání (2008)

Strašne plytké. Celkom sa mi však páčil vizuál, no a potom ešte srdce poskočilo pri Supermassive black hole. Ale zvyšok času som udivene až fascinovane sledovala strnulo pôsobiacu Kirsten Stewart a scenáristicke perly ducha vychádzajúce (aj) z jej úst.

• 10.3.2009  11:03

Chýbalo mi to zvieranie srdca čo ma sprevádzalo čítaním Steinbecka, a chýbalo to dosť výrazne. Uvažujem či je vôbec možné preniesť ho na obraz. Rozhodne nie v tak okliesnenom priestore (napriek tomu že má film zo dve hodiny je akoby useknutý). To si zaslúži minimálne trojhodinový opus alebo teda lepšieho scenáristu. Takto si niekto, kto k filmu príde ako slepé kura k zrnu povie: hm, rodina sa trepe na rozpadnutom aute po vyhnaní z vlastnej zeme a je to pre nich strašne bolestné. Zásadná vec je však, že divák tú bolesť necíti, čo je ohromná škoda. Každopádne Henry Fonda bol skvelý Tom Joad.

• 3.3.2009  20:07
    Intimita (2001)

Áno, videla som Pornografický vzťah.

<< předchozí 1 2 3