maseer2

nepochybně pochybná existence

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 21.6.2017  00:22

uff, tak to bylo něco.. čtvrtý Boyka má scénář, herecké výkony i hudbu jako z italské telenovely a nebýt tedy stále atraktivních soubojů a relativně sympatického Scotta Adkinse, což jsou jediné dva důvody, proč se na tenhle paskvil v rámci mezí vlastně celkem dobře dívá, bylo by to s mým hodnocením o dost horší.. takhle tedy hodně shovívavé 3*

• 21.6.2017  00:14
    Život (2017)

napínavá sci-fi z prostředí vesmírné stanice, které sluší inspirace Vetřelcem a jejíž pár nelogičností se dá hravě překousnout, pokud se naladíte na správnou vlnu.. a lahůdkový závěr je třešnička na dortu..

• 20.6.2017  23:58
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

1. série - 4* » těžko vstřebatelná záležitost, která si neláme hlavu s odpověďmi, aby namísto toho jen koupala své postavy v hutné, bezvýchodné atmosféře a spoléhala na to, že to bude fungovat.. a ono to až na pár zádrhelů a při troše trpělivosti opravdu funguje.. slabší 4* (6.1.2015) | 2. série - 4* » od druhé sezóny jsem po všudypřítomných nadšených ohlasech čekal hrozně moc, ale tvůrcům se má očekávání podařilo naplnit jen z části.. všechny postavy jsou opět neustále ve srabu a atmosféra by se dala krájet, ale z mého pohledu zde zkrátka chybí momenty, které by diváka srazily do kolen.. a bez nich prostě tu úplně nejvyšší seriálovou ligu kopat nejde.. (19.7.2016) | 3. série - 4* » kouzlu Pozůstalých se mi ani během třetí série naplno podlehnout nepodařilo, přesto mi aktuální řada sedla jednoznačně nejvíc, takže jsem rád, že jsem jí oproti původnímu plánu dal nakonec šanci.. opět zde dostaneme onu nepopsatelnou, osobitou atmosféru, která je vždy v těch nejsilnějších momentech ještě umocněna typickými ústředními tóny výborného soundtracku.. no a odzbrojující monolog na závěr je snad ta nejlepší možná tečka za celou touhle netradiční podívanou.. palec nahoru! (20.6.2017) ||| průměr = 4*

• 20.6.2017  23:39
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

po čtyřech dílech - 3* » aneb Kterak se ze zřejmě nejočekávanější seriálové události roku 2013 stalo největší seriálové zklamání poslední doby.. absolutně nezajímavé, prkenné postavy, nefungující týmová chemie, nudné dílčí zápletky a nečekaně slabý vizuál.. po čtyřech epizodách se seriálem končím, i když bych rád věřil, že to během následujících dílů začne postupně dostávat nějakou ucelenější podobu a hlavně tam o něco pořádně půjde, ale dalších 18 epizod na to opravdu čekat nehodlám (ABC před pár dny odkleplo plnou sérii s 22 epizodami).. ty nejslabší 3* ... P.S.: ten červík, že mi díky skoncování se seriálem uteče něco podstatného z marveláckého universa, trochu hlodá, ovšem ani to mě nepřiměje k tomu, abych ve sledování pokračoval... (19.10.2013) | 1. série - 4* » po provázání seriálu s novým Kapitánem a s tím spojených kladných ohlasech jsem se rozhodl, že dám partě okolo agenta Coulsona ještě jednu šanci, a vyplatilo se.. zhruba do poloviny série to sice bylo stále tak trochu na krev, ale někde okolo epizody 11 se postupně začne lámat chleba a celé se to rozjede, seriál se přiostří, získá trochu na "temnosti" a především postavy se začnou vybarvovat, takže není problém si pár z nich oblíbit (hlavně Coulsona, samozřejmě).. jakmile se pak děj prováže s děním v Capovi, čímž se definitivně podtrhne ucelená zápletka, je jasné, že se z tohohle marveláckého počinu, jenž zprvu působil tak bezpohlavně, nakonec vyklubala podívaná, která rozhodně není ztrátou času (minimálně pro fandy Marvelu).. závěr série sice nemá až takové grády, jak jsem čekal (možná za to ale mohl fakt, že jsem všechny díly od pětky sledoval rychle po sobě a až před posledními dvěma jsem si udělal trošku pauzu), ale reputaci ze zpackaného začátku si u mě seriál napravil znamenitě a do budoucna se v něm rozhodně skrývá velký potenciál, takže se, třebaže to vidím plus mínus na čistých 70%, přikláním nahoru ke čtyřem hvězdám.. (24.6.2014) | 2. série - 4* » proměna Agentů je neuvěřitelná! ze seriálu, který byl po prvních pár epizodách k smíchu, se totiž vyklubala jedna z nejzábavnějších televizních podívaných, jejímž obrovským plusem je skutečnost, že drtivou většinu trumfů si ještě očividně schovává v rukávu.. na Agentech je sympatické hlavně to, že se oproti šablonovitému začátku nyní vůbec nebojí vybočovat z vyjetých kolejí a servírují velké množství dosti nečekaných zvratů, díky kterým se seriálu daří diváka neustále překvapovat a hlavně nenudit.. na závěr bych ještě vyzdvihl postavy, které se přes počáteční nijakost neuvěřitelně vybarvily a stal se z nich základní kámen celého seriálu.. tleskám Marvelu za to, že se jim podařilo Agenty takto oživit a že nad nimi ani přes nižší sledovanost nelámou hůl.. a z dalšího směřování seriálu vůbec nemám strach.. (16.1.2016) | 3. série - 4* » třetí sezóna hned od první epizody skvěle navazuje na twist z konce té druhé a tvůrcům se následně v prvních deseti dílech daří rozehrát skvělou partii korunovanou epizodou 4,722 Hours a ústící v představení možná vůbec nejzajímavějšího záporáka filmové či televizní odnože Marvelu.. první půlka tedy jednoznačných a nadšených 5 hvězd.. ve druhé polovině série bohužel dojde k opadnutí tempa a potenciál Hivea zůstává po většinu času dost za očekáváním.. samotný finiš je pak vcelku fajn, ale ta namlsanost z prvních 10 epizod zkrátka chtěla ještě o něco víc.. takže nakonec "jen" spokojené čtyři.. (19.7.2016) | 4. série - 5* » parta Agentů ze S.H.I.E.L.D.u i nadále zraje jako víno a její čtvrtá sezóna je pro mě zatím tou vůbec nejvydařenější, přičemž zejména závěrečná sedmička epizod inspirovaná Matrixem má neskutečné grády.. z AoS se zkrátka vyklubala aktuálně jedna z největších stálic televizní obrazovky a já jsem skálopevně přesvědčen, že to tvůrci potvrdí i v nadcházející páté (poslední?) sérii.. (20.6.2017) ||| průměr = 4,25*

• 11.5.2017  12:51
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

1. série - 5*, 2. série - 5* » bezesporu jedna z největších seriálových událostí poslední doby.. ožehavé téma, precizní zpracování, skvělé herecké výkony, nečekané zvraty.. první série velkolepě graduje směrem k vysoce očekávanému finále, které následně chytře připravuje půdu pro sérii druhou a seriál tak ve vysokém tempu upaluje i přes pár (ale jen opravdu malinko) slabších momentů dál až k dechberoucímu závěru druhé řady.. půda pro třetí sérii je tak opět připravena, takže nezbývá než doufat, že tvůrci udrží nastavenou laťku a nebudou muset vařit z vody.. po dvou sezónách střílím s radostí do plných a smekám před kabelovkou Showtime.. (4.11.2013) | 3. série - 4* » přes počáteční nedůvěru podpořenou dlouhou absencí Brodyho až k suverénní obhajobě pozice jednoho z nejzajímavějších a hlavně nejodvážnějších seriálů současnosti (Showtime se i nadále nebojí směle střílet do svých vlastních /amerických/ řad).. jakmile se děj přestane soustředit na zbylé členy Brodyovic famílie a začne kvaltovat kupředu trochu jiným směrem než doposud (což nemusí být každému po chuti), tak si to všechno hezky sedne a zejména poslední díly stojí opravdu zato.. jen bych byl asi radši, kdyby se epizodou S03E12 definitivně končilo (seriál byl prý od začátku plánován na tři série), ale pevně věřím, že mě tvůrci za rok přesvědčí o opaku... (20.12.2013) | 4. série - 5* » chvíli trvá, než si člověk zvykne, že vlastně sleduje zbrusu nový seriál, který s předchozími sériemi nemá krom postav takřka nic společného.. no a pak se to rozjede v tak nadupanou špionážní akčně-thrillerovou pecku, že se nestačíte divit.. jednoznačně nejlepší sezóna, na čemž nic nemůže změnit ani v pozvolném duchu se nesoucí závěrečný díl.. (6.1.2015) | 5. série - 4* » pátou sezónu nejlépe vystihují dvě slova - mrazivě aktuální.. to, jak se tvůrci tématikou teroristických buněk v samém srdci Evropy (naneštěstí) trefili do aktuálního dění, je skutečně "obdivuhodné".. série jako taková mě pak bavila o něco méně než o poznání akčnější čtverka, přičemž nejvíce mě zde mrzelo, že si tvůrci očividně nevěděli moc rady s postavou Quinna.. celkově ale spokojenost a jsem moc zvědav, kam nás Homeland zavede v následující sezóně.. (10.1.2016) | 6. série - 4* » šestá řada je zatím asi tou nejslabší a hodně pomalý rozjezd svědčí o tom, že by jí určitě slušel menší počet epizod, ale v momentě, kdy se v té pozvolněji rozehrané partii začnou vykládat karty na stůl a stupňovat tempo, je to okamžitě zase ten starý dobrý Homeland, kterému se v posledních sezónách daří tak umně trefovat do aktuálních témat, byť v tomto případě může pro někoho na atraktivitě trochu ubírat skutečnost, že to téma je primárně politické.. (11.5.2017) ||| průměr = 4,5*

• 11.5.2017  10:49
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Pilot - 5* » Frank Darabont nám tímhle nesmírně kvalitním počinem dokazuje, že zombie žánr má pořád co říct.. krom pro tento žánr typické syrovosti zde rovněž dostávají prostor charakteristické rysy jednotlivých postav a především pak vztahy mezi nimi.. | 1. série - 5* » neuvěřitelně atmosférický závěr první série nám moc odpovědí nedal, ale o to více se teď těším na sérii druhou a doufám, že Darabont má všechno pečlivě promyšlené.. (6.12.2010) | 2. série - 4* » druhá série se sice po celou dobu svého trvání z dějového hlediska v podstatě zasekla na jednom místě (nebudu tvrdit, že mi to úplně nevadilo), přesto mi ale jednotlivé zápletky, interní problémy mezi postavami a TA ATMOSFÉRA nedovolily, aby mé nadšení ze sledování polevilo, a já se tak stejně jako v sérii první nedočkavě těšil na každý díl.. závěr série byl výborný - postavy byly donuceny začít pořádně "jednat" a konečně se to tak nějak hnulo z místa.. takže do série třetí si přát snad jen více dějových zvratů a pokud možno i více kulervoucnosti.. (19.3.2012) | 3. série - 4* » po poněkud statické druhé sérii začala ta třetí v obrovském tempu, což vyvrcholilo při skvělém mid-season finale.. ve druhé půlce sezóny se pak rovněž našly výborné díly, ale objevilo se také dost těch slabších, které působily dojmem vycucanosti z prstu.. největším průserem bylo ale to všemi očekávané kulervoucí finále, k němuž celá třetí řada v podstatě od začátku směřovala a které bohužel nepřišlo (resp. přišlo, ale nemělo zdaleka takové grády, jaké mít mělo).. ke konci tedy trochu rozčarování, ale celkově přesto hodnotím třetí sérii rovněž pozitivně.. (20.4.2013) | 4. série - 5* » čtvrtá sezóna může místy působit trochu roztahaně (dlouhý boj s nemocí), ale tvůrci vždycky ví, kdy do toho pořádně šlápnout, takže to jako celek funguje opět na jedničku.. epizody 5, 8, 14 a 16 jsou pak jedny z nejlepších, co zatím Walking Dead nabídlo, přičemž finále první půlky (epizoda 8) žene tepovku na 200 a je zatím bez debat dílem "number one" celého seriálu.. závěr série je rovněž velká pecka, takže to čekání na pátou sezónu bude opravdu dlouhé.. jen tak dál! (5.4.2014) | 5. série - 4* » po špičkovém rozjezdu v první epizodě, kterému ale mělo být věnováno více dílů, toho pátá řada pak už bohužel moc nenabídla.. i mid-season finále a rovněž finiš celé série zůstaly za hranicemi očekávání, takže bych tuto sezónu pasoval na zatím nejhorší, byť to pořád je kvalitní šťavnatá zábava.. ale očekávání jsou hold jinde, tudíž za mě ne zrovna jisté čtyři.. (14.4.2015) | 6. série - 4* » vcelku povedený start (první tři díly) versus naprosto průměrný zbytek, kde se vždy spoustou vaty oddaluje to podstatné a postavy se často chovají jako úplní idioti.. ani na IMDb skvěle hodnocený rozjezd druhé poloviny mě zrovna dvakrát nenadchl a v momentě, kdy má divák pocit, že dění konečně začíná gradovat směrem k očekávanému našlapanému finále, se zařadí zpátečka, přičemž samotné finále je pak zatím jednoznačně nejslabší ze všech sérií.. vzhledem k tomu, jak se tvůrci honosili, že druhá půlka šestky bude vůbec to nejlepší, co jsme zatím ve světě Walking Dead viděli, je namístě zamyslet se nad tím, zda seriál sledovat dál.. zřejmě ještě následující sezónu vydržím, ale pokud se to v podobném duchu potáhne dál, jsem připraven to zabalit.. dávám ty nejslabší 4*, jelikož jsem se většinu času nenudil, avšak moje rozčarování by rozhodně lépe vystihovalo hodnocení o hvězdičku nižší.. (17.4.2016) | 7. série - 3* » po šťavnatě šokující první epizodě to jde celé nekompromisně do kytek.. díky odfláknutému scénáři s prázdnými telenovelovými dialogy, v nichž si postavy nemají co říct, a rozpliznutí děje mezi několik vesměs nezajímavých komunit mě sledování Živých mrtvých definitivně přestalo bavit a další sérií se už protrápit odmítám.. takže slabounké 3* na rozloučenou.. (11.5.2017) ||| průměr = 4,1*

• 16.3.2017  17:53

všudypřítomný hype nelhal, Logan je skutečně takřka bezchybná komiksárna, která je primárně hutným dramatem, jež je říznuté postapo atmosférou a především napěchované pořádnou dávkou brutální, krvavé akce, která (za pět minut dvanáct) vyobrazuje Wolvieho tak, jak jsme ho chtěli vidět už dávno.. maximální spokojenost!

• 16.3.2017  17:21

základní myšlenka filmu je sama o sobě silná, jenže celé je to podané tak povrchním a suchým způsobem, že to s váma, co se emocí týče, neudělá vůbec nic..

• 16.3.2017  16:51
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

ukrutně napínavá a maximálně nepředvídatelná kombinace krimi a právnicko-vězeňského dramatu, v níž excelují John Turturro a Riz Ahmed.. HBO zase jednou potvrzuje svou extratřídu! jasných 5*

• 13.1.2017  07:58

scénář z prdele, otřesně prkenný, vysixpackovaný Skarsgård a efekty, které vypadají, jako by je Yatesova stará spíchla doma na svém MacBooku.. k smíchu..

• 10.1.2017  00:27

béčková, tuctová a neskutečně povrchní sci-fi ptákovina, která vykrádá to nejlepší z jedničky a servíruje to v o dvě třídy horším provedení.. pořádná osudová atmosféra, kterou film tohoto typu zkrátka musí mít, zde naprosto chybí a co se týče postav, tak jediným důvodem pro to, že s několika z nich máte tendenci sympatizovat, je ten, že jste si je oblíbili v prvním díle - ani tihle navrátilci (natož ti ostatní) zde totiž nic zajímavého nepředvedou.. Emmerich ztratil soudnost (resp. on ji nikdy neměl, ale v pár případech to fungovalo) a 165 mega vyletělo oknem..

• 6.1.2017  15:27
    Pasažéři (2016)

podívaná, která začne jako výpravná sci-fi, aby následně přes komediálně-romanticko-dramatické pasáže dospěla až k akčnímu a krapet klišovitému finále.. no a mě tenhle mix vesmíru, napětí a dojetí zkrátka neuvěřitelným způsobem sedl, takže nebudu skrývat své nadšení a střílím za pět!

• 6.1.2017  15:12

zdaleka ne takový propadák, jaký jsem na základě spousty ohlasů očekával.. je to sice celé vystavěné na hodně pochybné (resp. vyloženě směšné) zápletce ohledně jakéhosi debilního jablka a konec vyzní dost do ztracena, jinak má ale celý film slušný spád, hodně zajímavou atmosféru a především výbornou akci, takže z mé strany nakonec v podstatě spokojenost a ke 4* chybí jen malinko..

• 5.1.2017  18:37

intergalaktická nuda plná naprosto nevýrazných charakterů, jejichž osud vám je úplně fuk.. a nadupaná akce (zejména v poslední třetině) to sama o sobě nezachrání.. za mě nejslabší Star Wars a slabounké 3*

• 5.1.2017  17:11
    Kosmo (TV seriál) (2016)

výborná satira na českou politiku a především češství samotné.. tohle tu chybělo!

• 5.1.2017  17:07
    Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál) (2016)

oproti Jižní Americe o něco méně zajímavé, tudíž i zábavné.. seriál v podstatě trpí stejným neduhem jako film, kdy se na plátně krom neustále se opakujících poruch vlastně nic extra zajímavého neodehrává, z čehož plyne, že 12 dílů je zbytečně moc a při řekněme poloviční porci by to fungovalo o mnoho líp.. celé bych to připsal zejména nepříliš zajímavým lokacím, díky čemuž věřím, že plánované nadcházející putování (po ose Thajsko, Indie, Pákistán, Afghánistán, Kazachstán a dále pak okolo Kaspického moře a přes Turecko zpět do Evropy) bude o poznání výživnější.. slabé 4*

• 5.1.2017  16:25
    Westworld (TV seriál) (2016)

myšlenkami neuvěřitelně nabité, vizuálně vypiplané a atmosférou po většinu času odzbrojující, ovšem místy také poněkud zdlouhavé a rovněž zdaleka ne tak dobře vypointované, jak bych čekal.. do plných tedy jít nemůžu, ale jsem spokojen a těším se na nášup!

• 9.12.2016  15:58
    Příchozí (2016)

osobitá, komorní sci-fi s elektrizující atmosférou, kterou bych se nebál přirovnat třeba k Nolanově Interstellaru.. zatím film roku, druhá projekce jistá a Villeneuve už je definitivně záruka kvality.. 5*

• 9.12.2016  13:45

společně s Iron Manem jednoznačně nejlepší marvelovský origin, který má svižnou zápletku, nadupanou vizuální stránku, správnou dávku vtipu a zejména spolehlivého Cumberbatche, jehož Strange má dostatek charismatu na to, aby jednoho dne vystřídal Tonyho Starka v roli ústřední postavy celých Avengers.. spokojené 4*

• 9.12.2016  09:56

z originální podívané plné sprostého, kontroverzního humoru, kterou slibovaly trailery, se vyklubal naprosto neškodný počin, jemuž se za těch 90 minut krom pár trefných přisprostlých vtípků nepodaří vybočit z kolejí tuctového animáku.. velké zklamání.. 2*

• 7.12.2016  15:29
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

1. série - 4* » moc zajímavá, těžce znepokojivá a velmi originální třídílná podívaná.. nejvíc se mi líbil první díl, nejméně třetí.. hodně silná čtyřka (2.11.2012) | 2. série - 4* » seriálu se i ve druhé sezóně víceméně podařilo udržet vysoko nastavenou laťku.. po v poklidnějším tempu se nesoucím (ovšem opět hodně znepokojujícím) prvním dílu přichází vrchol druhé série v podobě epizody White Bear, která má tempo, šokující zvraty a geniální závěrečné titulky.. třetí díl je opět nejslabší, jelikož jeho zápletka možná skrývala ještě o něco větší potenciál, ale celkově jsou všechny tři nové díly opět vysoce nadprůměrné.. (5.3.2013) | White Christmas (2014 Christmas special) - 5* » parádní záležitost s odzbrojující pointou, které na působivosti neubírá ani skutečnost, že jsem ji vytušil už asi v polovině.. doufám, že se v brzké době dočkáme dalších dílů! (7.1.2015) | 3. série - 4* » jsem hrozně rád, že vzal tuhle britskou vizionářskou pecku pod svá křídla Netflix, jelikož by byla moc velká škoda, kdyby tento projekt představující možná rizika související s technologickým pokrokem lidstva nepokračoval dál.. nová šestice epizod je rozhodně vydařená a každý díl má co říct, takže za mě velká spokojenost a už se nemůžu dočkat další série.. (7.12.2016) ||| průměr hodnocení jednotlivých epizod = 4,3*

• 7.12.2016  14:50
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

1. série - 4* » seriál, který se hodně šikovně trefuje do fungování vrcholné politiky, zejména pak do provázanosti moci a peněz a s tím souvisejících zákulisních intrik.. k 5* by to chtělo ještě trochu více přitvrdit a vystupňovat tempo, takhle je to "jen" kvalitní žánrové drama s neuvěřitelně konstantní kvalitou napříč celou sérií a výbornými výkony (dechberoucí Kevin Spacey, božská Kate Mara).. na druhou sérii jsem moc zvědav.. (20.4.2013) | 2. série - 4* » tvůrci se s tím moc nemažou a bez jakékoliv rekapitulace vrhají diváka rovnýma nohama zpátky do změti událostí a postav přesně ve stavu, v jakém je zanechal závěr první série.. po chvilkové dezorientaci je ale hned jasné, že se mistr manipulací Underwood nebude ani letos s ničím srát a udělá opět všechno pro to, aby dostal, co chce.. čekal jsem sice daleko větší porci gradace v závěru (a možná bych pak dokonce zvedal hodnocení), ale i přesto jsem jednoznačně spokojen.. (24.6.2014) | 3. série - 4* » zatím nejslabší sezóna, v níž se toho vlastně zas tak moc nestalo, což je vzhledem ke skutečnosti, že jsme se v politických kruzích posunuli o dost výš, trochu paradox.. (22.9.2016) | 4. série - 4* » opět lehké zklamání stejně jako v případě předcházející série.. kvalita tam pořád je, ale místy mi přijde, že se to celé posouvá dopředu už jen tak nějak ze setrvačnosti.. (7.12.2016) ||| průměr = 4*

• 7.12.2016  13:54
    Narcos (TV seriál) (2015)

1. série - 4* » po nekřesťansky vysokých očekáváních zákonitě lehké zklamání, ale jinak není téhle nadmíru kvalitní a patřičně strhující podívané nabité skvělými hereckými výkony takřka co vytknout.. jen se trochu děsím toho, že na Netflixu krom aktuální druhé série už odklepli také třetí a čtvrtou.. (22.9.2016) | 2. série - 4* » Narcos do toho ve druhé sezóně šlapou úplně stejně intenzivně jako v té první a skutečnost, že se tedy žádný kvalitativní propad, kterého jsem se obával, nekoná, je moc příjemná.. ke konci série pak sice přijde zlom, kdy veškerá akčnost seriálu ustoupí ve prospěch osobnějšího pojetí souvisejícího s tím, jak se kolem hlavního antihrdiny postupně utahuje smyčka, což mi úplně nesedlo, nicméně asi se tomu nešlo vyhnout.. o další směřování seriálu v tuto chvíli každopádně nemám strach.. (7.12.2016) ||| průměr = 4*

• 5.10.2016  12:13

špičkové, strhující drama s jako vždy přesvědčivým Hanksem před kamerou a jistojistým Eastwoodem, který s přehledem strká do kapsy o jednu nebo dvě generace mladší tvůrce, za ní.. styl vyprávění, kdy událost postupně sledujeme z několika úhlů pohledu, navíc funguje výborně a je i příjemně osvěžující.. za mě jeden z top kinozážitků roku a ty nejsilnější 4*

• 29.9.2016  15:54
    Švýcarák (2016)

neuvěřitelná ujetost, což by až tak nevadilo, kdyby to nebylo úplně o hovně.. slaboučké 2*

• 29.9.2016  15:17
    Mělčiny (2016)

napínavá podívaná, která se sice místy snaží být po audiovizuální stránce až přehnaně moc stylová, ale jinak funguje spolehlivě.. bohužel ale chybí něco, čím by se tahle žraločí jednohubka dokázala zarýt více pod kůži, takže za mě jen silné 3*, byť těsně.. jo a Blake Lively je samozřejmě kus..

• 29.9.2016  14:27
    Saulův syn (2015)

mrazivě autentické a originálně pojaté bezesporu ano, jenže ta netradiční kamera je po chvíli pěkně otravná a hlavní postava Saula, který se po celou dobu chová jako naprostý idiot, je v té otravnosti bohužel ještě o několik levelů výš.. takže za 2*

• 22.9.2016  18:52

nezajímavá zápletka, nezajímavý záporák a nezajímaví noví mutanti.. fajn jsou akorát triky (byť to místy sklouzává k digibordelu) a pár momentů finále, jenže to je dost málo..

• 22.9.2016  18:46

nijak zvlášť originální, ale zato dost vtipný a moc roztomilý animák, který je ideální jako večerní oddychovka.. slabší 4*

• 22.9.2016  18:42
    Coherence (2013)

mysteriózní sci-fi s výborným námětem, díky němuž divák i na malém prostoru a za málo peněz dostane hodně muziky.. spokojené 4*

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54