Morholt

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 50 99 147 196
    • 25.5.2020  09:26
    The Voices (2020)

Na začátku sice přistála Lin Shaye hlavní hrdince na čelním skle, ale od té doby se vůbec nic nedělo. Jen se tu dvě nesympatické ségry věnují jídlu a sekání dřeva. V přestávkách si jedna blábolí sama pro sebe a druhé se zdají divné a hloupé sny. Nějaký posun v ději přišel až v závěrečných deseti minutách, ale nějak mi to nešlo dohromady s tím, co jsem viděl předtím. Většinou se snažím i na těch nejmizernějších srajdách najít něco pozitivního, ale tady to prostě nejde.

• 21.5.2020  21:30
    Poslední templář (TV film) (2009)

Podobně jako Šifra a další fantasmagorie pojednávající o templářích je i Khouryho předloha brakem, ale podbně jako spousta brakové literatury je to čtivé a dostatečně zábavné. A to druhé se o filmu rozhodně říct nedá. Předně je film zbytečně roztažený do dvou dílů, takže člověk až příliš často zívá. U samotného zpracování příběhu mi připadalo, že to divákovi neznalému knihy v některých momentech nemůže dávat smysl. Režie totiž vypíchla několik styčných bohů, které se dost kostrbatě snažila sešít, přičemž spoustu důležitých věcí vynechávala. Příliš se mi nelíbily ani některé autorské zásahy, které byly v tomto případě naprosto zbytečné. A nijak zvlášť mě nepřesvědčili ani herci. Mira Sorvino lépe vypadá než hraje a zbytek nestojí za řeč. Vyloženě povedený byl jen úvodní templářský nájezd na muzeum, který ovšem autoři zakončili nesmyslnou turnajovou vložkou, kterou se hned na úvod zesměšnili. 15%

• 17.5.2020  10:06
    Žaluji! (2019)

Ve chvílích, kdy se podplukovník Picquart snaží přesvědčit své nadřízené o Dreyfusově nevině, může divák jen bezmocně skřípat zuby. Totéž platí i o sekvencích ze soudní síně u ukázkách, kam až snaha o prosazení spravedlnosti hlavního hrdinu dovedla. Nicméně pokud jde o samotné vyšetřování či chvíle z Picquartova osobního života, tak film trochu ztrácí a taktéž bych ocenil více prostoru pro Dreyfuse a jeho rodinu. Na to, že právě Dreyfus je styčným bodem celého filmu, je ho tu na můj vkus strašně málo. Každopádně slušná práce a člověku ten tupý antisemitismus, se který se ostatně setkáváme i dnes, prostě nejde na rozum. 75%

• 16.5.2020  19:34

Úporné a úmorné hledání zakončené nálezem, který vlastně vůbec nic neřeší. Za mírnou pozornost stojí jen snažící se Amy Ryan, ale té by nepomohlo ani kdyby se postavila na hlavu. Naopak Byrne zřejmě pochopil, čemu se upsal a celým filmem se úspěšně pronudil. Stejně jako já. 15%

• 16.5.2020  18:42
    Teror (TV film) (2016)

Upřímně řečeno tady bylo rozhodování strašně jednoduché. Pilot prostě nemohl jinak a veškerá snaha státní zástupkyně mě ani na okamžik nedonutila k pochybnostem. Kor když jí Martina Gedeck podala jako nesympatickou mrchu chrlící jeden zavádějící příměr za druhým. Na druhou stranu musím uznat, že i přes předem jasný výsledek se jednalo o strhující záležitost, která člověka přiková k sedačce a donutí ani nedutat až do výborných závěrečných řečí. Nicméně rád bych viděl tohle téma rozpracované alespoň na tři hodiny s větším počtem odpovědných lidí na lavicích svědků i obžalovaných. Pak by to mohla být pecka. Takhle je to jen dobré. 70%

• 16.5.2020  09:05

Z předešlého dílu si pamatuji jediné a to že se mi líbil, ale to v tomto případě zase tolik nevadí. Molina servíruje mysteriozní thriller, ve kterém se hlavní hrdinka musí poprat s vraždami jejichž motiv má kořeny v dávných dobách a zároveň vyřešit temnou rodinnou minulost. Větší výtka míří snad jen na přetaženou stopáž, ale jinak bylo všechno v pořádku. Příběh je výborný a po předloze v budoucnu určitě sáhnu, atmosféra, byť mohla být temnější, je víc než jen uspokojivá a najde se i pár napínavých chvilek. Herecky bez problémů, protože Marta Etura mě asi nikdy nezklame a zbytek vlastně není důležitý. Tedy pokud nepočítám matku a ta dokázala být řádně děsivá. Těším se na další díl. 80%

• 15.5.2020  22:17
    Díra (2019)

Milionový nápad testující hranice lidskosti. Filosofující, brutální a výtečně zahrané. Napnutý jak struna jsem čekal na finále, za které tvůrcům nakopal. Za takhle zpackaný závěr by zasloužili minimálně 150 patro. I tak se ale jedná o možná nejoriginálnější vězeňský kousek vůbec. 80%

• 15.5.2020  21:03
    Sedlák (2019)

Námět skýtal spoustu možností pro hromadu gagů, ale Rusům se ten potenciál nepodařilo naplno využít. Vyloženě jsem se zasmál vlastně až v závěru, ale na druhou stranu usmíval jsem se skoro pořád. Těch pár hluchých míst se dalo přežít, herci jsou v pohodě a nakonec to všechno dopadlo tak jak mělo. Příjemná jednohubka. Nic víc, nic míň. 60%

• 15.5.2020  18:53
    Resistance (2020)

V některých chvílích jsem si málem ukroutil hlavu nad tím, co všechno odbojářům prošlo a nakolik jim přálo štěstí. Samozřejmě s určitou mírou fantazie se počítá, ale nic se nemá přehánět. To samé platí pro hlavního záporáka. Klaus Barbie byl bezpochyby bestie, ale ve Schweighöferově podání působil občas jako karikatura. A příliš mi neseděl ani Jesse Eisenberg v hlavní roli. Ve chvílích, kdy se vtělil do Marceaua coby herce, bylo vše ok, ale jinak působil spíš rozpačitě. Na druhé straně jsou tu sekvence s dětmi, které mají sílu, skvělá Clémence Poésy, pražské reálie a samotný námět, kvůli kterému film nedokážu hodnotit objektivně. 75%

• 15.5.2020  16:26
    Bombshell (2019)

Pokud jste zastánci MeToo a zuřiví feministé či feministky, utvrdíte se ve svém přesvědčení a pokud stojíte na druhé straně barikády, názor rozhodně nezměníte. Zkrátka a jednoduše rutinní drama na společenskou objednávku. Nemůžu říct, že bych se nudil, ale na druhou stranu jsem se ani nebavil. Vidím to jako čistokrevnou šeď neschopnou vyvolat byť jen minimální emoci. Za výraznější zmínku stojí jen Charlize Theron, která je Megyn Kelly neskutečně podobná. Na druhou stranu na ní napatlali tolik make-upu, že se to odrazilo na hereččině mimice, za kterou by se nestyděl leckterý medvěd. 50%

• 15.5.2020  07:48

Samoúčelná sázka na odpornost. Nejnechutnější v tomto případě nejsou zvrácenosti, které Honka svým obětem provádí, protože ty se odehrávají celkem logicky mimo záběr, ale k zblití jsou tady především postavy odhalující věci, které nechcete vidět a pronášející věty, které nechcete slyšet. Někdy to vychází, jindy zase ne. Jako portrét film každopádně příliš nefunguje, protože mu chybí komplexnější pohled na hlavní postavu, což je škoda. Každopádně Dasslerův výkon stojí za pozornost a málokdo by řekl, že se pod zdeformovanou maskou opilého úchyla skrývá čtyřiadvacetiletý hezoun, čímž skládám hold i maskérům. Ale to na víc než na lepší průměr nestačí. 60%

• 14.5.2020  22:09

Co zaujme jako první je způsob, jakým vrah své oběti likviduje. Už dlouho jsem neviděl nic tak originálního. Líbil se mi i klíč, podle kterého při zabíjení postupuje a palec nahoru zaslouží též stylizace. Problém jsem neměl ani s motivací, byť je trošku přitažená za vlasy, ale v souvislostí s ní vyvstává větší potíž. Ne že bych byl fanda do porodů či genetiky, ale skutečnost, která hnala zloducha za pomstou, mi přišla přepálená až běda. Danou sekvenci jsem si raději pustil ještě dvakrát, abych se utvrdil, že to tvůrci myslí vážně. A trochu mě iritovala i policistka, která si u manžela nepovšimla dost zásadního faktu. Kdyby to bylo naopak, tak bych to ještě pochopil, ale ženské si takových věcí prostě všimnou. Ale dalo se to překousnout. Pomalý styl vyprávění mi docela vyhovoval a nevadila ani zbytečná překombinovanost, odhalení vraha a jeho napojení na jednu z důležitých postav mi také přišlo v pořádku a slušné bylo i finále, ačkoliv dopadlo tak nějak podle očekávání. K hercům nemám výhrady a moje oblíbenkyně Aura Garrido zabodovala i tady. Stačilo trochu přemýšlet a mohlo to být lepší, ale ani tak si moc nestěžuji. 70%

• 14.5.2020  18:53
    Awoken (2019)

Medička Karla ve snaze zachránit bratra trpícího vzácnou a smrtelnou formou nespavosti a tak kývne svému přednášejícímu i rodinnému příteli na experimentální léčbu v suterénu kampusu. Jenže nemoc, kterou trpěla matka obou sourozenců, má i jiné průvodní jevy. Samotný nápad pracující s premisou, že po dostatečně dlouhé bdění se člověk stává snadnou potravou pro démona, se mi líbil. Sice mám neodbytný pocit, že už jsem to někde viděl, ale to vem čert. Povedla se i hutná atmosféra, o kterou se film opírá především a samotný démon dokázal natropit slušnou neplechu i trochu vylekat. Herecky naprosto bez problémů a i když Sara West nepatří k typickým krasavicím, je to velká sympaťanda. Ale ani tady není nebe bez mráčků. Budu trochu SPOILERovat. Když se snaží hlavní hrdinka a její přátelé z nalezených videokazet dopátrat, co se to vlastně děje, jsou několikrát v záběru tři lidé, kteří jsou představeni, ale o tom, který to točí, nepadne ani zmínka. To mě nebetyčně rozčilovalo. A velice nepovedený je i pokus o vymítání, jehož konec působil skoro až směšně, což je škoda, protože závěrečný souboj skrýval velký potenciál. I tak se ale jedná o hodně povedený debut a jsem zvědav, jestli bude Phillips v nastaveném kurzu pokračovat. 75%

• 14.5.2020  08:11
    Spiknutí proti Americe (TV seriál) (2020)

-SPOILER NA KONCI- Alternativní dějiny zabývající obdobím II.SV jsou vděčným námětem, takže natočeno a napsáno toho bylo habaděj. Nicméně v drtivé většině se autoři zabývají tím, co by se stalo, kdyby nacisté vyhráli. Seriál resp. Roth jde jinou cestou a ukazuje, jak by to mohlo vypadat, kdyby Roosevelt ve volbách prohrál se sympatizantem nacistů Lindberghem. A nedívá se na to dobře. Americký antisemitismus není jako ten německý, tudíž musí novopečený prezident a jeho klika vedená Henrym Fordem postupovat krůček po krůčku a přesvědčovat Američany, že proti Židům rozhodně nic nemá a všechny zdánlivě drobné restrikce vlastně ani restrikcemi nejsou a všem se díky nim bude žít lépe. Z toho jde mráz po zádech o to víc, že se na stranu Lindbergha postaví vlivný rabín. Postup vládních kruhů kopíruje i pozvolné tempo vyprávění, kdy si divák společně s postavami neuvědomuje, jak moc se šrouby utahují. Hodnotil bych maximálně, ale nakonec tomu uškodila překotná snaha vrátit všechno do dějinné reality. Škoda. Docela by mě zajímalo, jak by se příběh vyvíjel v druhé řadě. 85%

• 8.5.2020  10:08

První polovina zabývající se především zradikalizovaným mladíkem ještě ušla. Ne že by se tematicky jednalo o něco převratného či nedejbože originálně natočeného, ale hlavní hrdina se dal pochopit a podání nepůsobilo tolik jednostranně. Pak přišel celkem zajímavý zvrat, se kterým šlo všechno do kopru. V předchozí části Salim mířil na terorismus "své" strany, ale i přes jistý odsudek se ho snažil do určité míry omlouvat. V druhé půli se pustil do protiimigračních populistů a jimi způsobeného zla, které nafoukl do absurdních rozměrů. Z filmu se tak stal rozplizlá společenská agitka, která za ty dvě hodiny času rozhodně nestojí. Blbé je to o to víc, že zrovna v Dánsku stojí podobní extrémisté daleko za parlamentní periférií. 25%

• 8.5.2020  08:06

Premisa dobrá, technická stránka výtečná a své si odvedli i herci. Ale měl jsem dva problémy. Tím prvním byla proměna hlavního hrdiny, které se mi při vší snaze nedařilo uvěřit a tím druhým poněkud krkolomný způsob, jakým to nakonec bylo dohráno. Ne že by to nedávalo smysl, ale na mě z toho až moc sálala scénáristická nouze. Za vidění to stojí, ale jen jednou. 60%

• 3.5.2020  17:29
    The Wretched (2019)

Pokud se jedná o atmosférické chvilky, není si na co stěžovat. Možná by neškodila nějaká lekačka, ale bez těch se dá obejít. Charakteristika čarodějnice či sukuby nebo co to bylo se mi líbila a konečně ona sama je kočka. Samotné vyprávění se sice občas zadrhlo, nicméně těch hluchých míst se zase tolik nenajde. Povedl se i casting, což platí pro děti, teenagery i dospělé. Jediné, co mi vadilo, bylo teenagerovské pojetí. Ubrat mládežníků a trochu přitvrdit by filmu prospělo. Přesto se jedná o slušný kousek, který se neztratí. 70%

• 3.5.2020  11:49

Tohle měl být nejspíš film ze škatulky "Kozy a krev", což měla zaštítit účast minimálně jedné aktivní pornoherečky a celé řady budoucích. Jenže tady bylo málo koz i málo krve. Místo toho tu nehrající buchty vesměs jen krafaly, přičemž jejich nabíječe i je samotné čas od času někdo krouhnul. Sice pokaždé jinak, ale přitom stále stejně. Chápu, že tohle žádné ambice nemělo, ale přesto se to dalo udělat líp. 10%

• 3.5.2020  10:33

Jeden z těch hororů jehož průvodními jevy jsou tma, jekot a kamera plašící se ve chvílích, kdy se něco děje. A jakoby to nebylo málo, ultradebilní je i příběh s Američankou a jejím indickým přítelem, kteří se serou do domorodého exorcismu. Přidejte si k tomu ještě nejnudnější a nejlínější strašidlo za posledních x let a neštěstí je na světě. 10% za Inda s vykulenejma očima, který mě neustále rozesmíval a částečně i za hrudník Vanessy Curry, který ale bohužel zůstal neodhalen.

• 1.5.2020  11:11

Označit tohle za horor může opravdu jen hodně velký fantasta. V principu jde o to, že ošetřovatelka zdědí dům, něco v něm s manželem najde a vzápětí se on začne chovat jako idiot. A aby toho nebylo málo, to něco někdo chce. Premisa tedy není nějak převratná, ale určitě se z toho dalo něco vytřískat.To se tu ale bohužel nepovedlo. Většinu času se horší polovička tu lepší snaží přesvědčit, že je úplný kretén a ona mu to útrpně toleruje. V závěru pak přijde překotné vysvětlení, které by snad i dávalo smysl, ale bez předchozích indicií působilo jako pěst na oko. Že jsem u toho dokázal vydržet způsobila především sympatická Camila Mendes a určitou roli hrála i mírná zvědavost. Ale to je sakra málo. 30%

• 1.5.2020  10:27
    Chata (2019)

Upřímně řečeno já jsem nijak nejásal z ani poměrně vysoce hodnoceného Dobrou, mámo a tohle The Lodge považuji jen za o něco málo lepší. A přitom tu je vlastně všechno dobře. Příběh, byť nějak inovativní, neuráží, studený vizuál je fajn, atmosféra hustá, že by se dala krájet a navrch se povedl i casting na čele s fantastickou Riley Keough. Jenže občas se to táhlo jak smrad, napětí ne vždy úplně fungovalo a to bruslení mezi halucinacemi a realitou mě neznejistilo tak, jak by mělo. Svoje oddané fanoušky si film určitě najde, ale já začínám nabývat přesvědčení, že dvojice Fiala-Franz není pro mě. 50%

• 29.4.2020  10:48

Příběh sám je klasickou šablonou. Nezkušený advokát bojuje v na první pohled ztracené soudní při, přičemž proti němu stojí právnické eso a univerzitní profesor v jedné osobě. Asi bych ani nespočítal, kolikrát jsem tohle viděl. Určitý stereotyp nabourává jen blízký vztah, který má hlavní hrdina k protistraně. Ale i když se jedná o kýč, Němci opět využili svojí ojedinělou schopnost pálit do vlastních řad a poslali do světa další neotřele působící sebekritiku. Tentokráte míří nejen na nacistickou minulost, ale i na představitele justice, kteří kodifikovali poválečné právo. Nenašel jsem tu jediný aspekt, který by stál za kritiku. Sice mi ze začátku lezlo na nervy zavilé mlčení obžalovaného, ale i to časem dalo smysl. Soudní jednání sice nepůsobila takovým divadelním dojmem jako ta zaoceánská, ale to neznamená, že by byla méně dramatická. Naopak. Co vyčíst není ani hercům, přičemž M'Barek mile překvapil a Alexandra Maria Lara mě nezklame nikdy. Jako třešničku na dortu beru autorství Ferdinanda von Schiracha, který je sám nacistického pohlavára odsouzeného v Norimberku. 90%

• 28.4.2020  15:39

Čistokrevné béčko, ve které má hlavní hrdina zachránit indické cikáně, přičemž v patách má bangladéšskou armádu, policii i pohůnky místního drogového bosse. Akce místy vynikající a výživná, jindy jen lehce nadprůměrná, ale pořád zábavná. Jenže jako v mnoha jiných případech ani tady se nevydařila mezihra. Pokud zrovna Hemsworth někoho nekrosí, není se moc na co dívat a protože film má skoro dvě hodiny, stávalo se to na můj vkus až moc často. Díky tomu se vytrácí tempo a člověk si všímá věcí, které by mu byly jinak úplně ukradené. Dá se to, ale druhý John Wick z toho určitě nebude. 60%

• 28.4.2020  09:28
    Hunters (TV seriál) (2020)

Tvůrci se nedokázali rozhodnout, zda chtějí točit ulítlou retro komiksovku s tarantinovským rukopisem, anebo vážně laděnou záležitost hledající inspiraci v akcích Nakamu, který krátce po II.SV naháněl nacisty zodpovědné za genocidu. Snaha skloubit obě pojetí vyústila ve stylistický chaos, který byl místy k nekoukání. Nepomáhá ani snaha naroubovat na dobu minulou současné společenské neduhy a samozřejmě by to nešlo bez černé agentky FBI, která je pochopitelně lesba. Příliš zajímavě nepůsobí ani postavy a konkrétně ta Lermanova tu působí naprosto nedůvěryhodně. Korunu tomu nasazuje veletoč na závěr, za který by se měl jít někdo zastřelit. Netvrdím, že se tu nenajde pár dobrých věcí a musím říct, že v některých chvílích jsem s i bavil. Jenže problém je, že už si nepamatuji u čeho. Velké zklamání, 30%

• 26.4.2020  07:06
    1BR (2019)

Po smrti matky a roztržce s otcem přijíždí Sarah do LA hledat nový začátek. Najde si práci a krátce na to i ideální bydlení v bytovém centru obývaném vstřícnou komunitou. Jenže není všechno zlato co se třpytí a celkem záhy je jasné, že s bytem i lidmi je něco špatně. V souvislosti s hororem se dá mluvit snad jen o scéně s hřebíky. Nečekejte ani houstnoucí atmosféru a dávkované napětí. Za to se ale dočkáte celkem působivého psychoteroru a velice šikovně zakomponovaného orwelloského podtextu. A to mě dohromady hodně bavilo. Co vytknout není ani hercům a doufám, že Nicole Brydon Bloom ještě v budoucnu ukáže, co v ní je. Zatím vypadá hodně slibně. 80%

• 24.4.2020  21:14

Inspirace Sedmičkou je zřejmá a myslím, že i přiznaná, ale v jako mnoha jiných případech i tady dělá hodně prostředí. Co asi zaujme nejvíc jsou samotné vraždy. Nejde jen o samotné gore, na kterém se Vega vyřádil a vedle samotných mordů dojde i na výživnou pitvu. Mě se líbila i vrahova inspirace, která tomu dodala specifický nádech. A stejně tak se mi líbila motivace, kterou divák může vnímat i jako jistou společenskou kritiku. Díky stopáži má film i solidní tempo a v závěru mi bylo líto, že to trvalo jen slabou hodinku a půl. Co se týče herců či spíše hereček, tak ze začátku jsem měl jistou potíž s hlavní hrdinkou, ale jak se její postava vyvíjela, mačkal jsem jí palce čim dál tím víc a veškeré počáteční antipatie byly rychle zapomenuty. Nějaké blechy se tu najdou, ale nevidím důvod, proč na ně upozorňovat. Vega opět výborný. 85%

• 23.4.2020  11:36

Je mi jasné, že u počátku angažmá u KGB hrála zamilovanost hlavní hrdinky velkou roli, ale na mě tu bylo i tak až příliš mnoho romantiky na úkor politiky. Rozvinout Joaniny motivace by vůbec nebylo od věci a stejně tak bych dal větší prostor soudobé policii a procesu, který je přivedl k agentce ve výslužbě. Na druhou stranu to by se celý příběh nevešel do hodiny a půl, ale to je právě ono. Tahle látka se prostě nedá uchopit na tak krátké stopáži tak, aniž by nepůsobila zkratkovitě a nedopracovaně. Herečky výborné a Sophie Cookson navíc neskutečně sympatická a o to je větší škoda, že to dopadlo jen průměrně. 50%

• 23.4.2020  09:28
    Behind You (2020)

Sestry, které jsou už samy o sobě poněkud divné, jsou nuceny se nastěhovat k tetě, která je protivná jak pondělí, ačkoliv to se dá pochopit, protože u ní v domě bydlí strašidlo. V zrcadle. Překvapivě. Pak už stačí třikrát vyslovit formulku (kde už jsme to viděli) a zlo je venku. První, co mě uhodilo do očí, bylo neskutečně nesympatické obsazení. Ale budiž, říkal jsem si, hlavně a se straší. A to tak úplně nevycházelo. Taková ta příprava byla slušná. Barák dával solidní prostor, filtrovaný vizuál také nebyl úplně k zahození a nakonec i ten provařený zrcadlový duch se sem hodil. Jenže víc než cokoliv jiného se tu kecalo. Občas se tu objevil nějaký žánrový střípek, ale to spíš aby se neřeklo. Napravit to mohlo finále, ale během něho zhasla prakticky všechna světla. Samotného bubáka si člověk také moc neužije. Občas se mihne v zrcadlových střepech, ale jeho zjevení jsou naprosto nicneříkající a nudná. A takhle se dá vlastně charakterizovat celý film. 30%

• 22.4.2020  09:39

The Russian Five svým způsobem navazuje na nedávný dokument Red Army a v osobách Scottyho Bowmana a Slávy Fetisova se s ním částečně i protíná, nicméně tady je to primárně o NHL a Red Wings. Film nastiňuje klima Detriotu coby dělnického města, čekajícího na dlouhá léta na úspěch, prostor dostávají dobrodružné útěky v podání Fjodorova a Konstantinova, na přetřes přijde nevraživost Kanaďanů a Američanů vůči Evropanům a Rusům zvlášť a samozřejmě je tu hromada lahůdkových hokejových akcí, které do určité míry změnily celou NHL. Díky oldschoolové řežbě s Coloradem si přijdou na své i fandové bitek. Všechno pak zakončuje emotivní závěr s Konstantinovem v hlavní roli. Budu se opakovat a napíšu to samé co u Rudé mašiny. Takhle se dělá sportovní dokument. 100%

• 21.4.2020  18:46
    Naši kluci (TV seriál) (2019)

Pokud by jste příběh ohlodali až na kost, tak je to o vraždě, jejíž pachatelé byli celkem rychle dopadeni, usvědčeni a odsouzeni k nejvyšším možným trestům. Problém je, že s tím nikdo není spokojen a to je vlastně meritum věci. Z mého pohledu se jedná asi o nejvyváženější a nejopravdovější sondu, zabývající se izraelsko-palestinským soužitím, přičemž bestiální vražda arabského chlapce tu slouží jako záminka pro širší kulturní a sociální střet. Ostatně to, že tvůrci odvedli vynikající práci dosvědčuje i fakt, že naštvali úplně všechny. 100%

<< předchozí 1 2 3 4 50 99 147 196