Morholt

Petr Král

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 41 80 120 159
    • 21.2.2018  17:00

Začátek byl parádní, ale stejně v jako mnoha případech i tady to bylo na delší dobu všechno, co stálo za řeč. Sem tam se sice zadařilo vytvořit dusnější atmosféru, ale ta zmizela stejně rychle, jako se objevila. A nepomáhali ani herci, kteří podávali výkony z ranku amatírských. Čestná výjimka pro hororové veterány Lin Shaye a Roberta Englunda. Ale na nich to bohužel nestálo. Druhá polovina filmu už byla výživnější. Došlo na pár chuťovek i několik napínavých scén a neurážel mě ani vizuál hlavního záporáka. Ale i tady se našlo pár hluchých míst a navíc celá ta hra měla debilní pravidla. I přesto se ale jedná o koukatelné béčko, které nijak neurazí. 50%

• 21.2.2018  16:11
    Kouzelnice (1988)

Tak třičtvrtě filmu se nic neděje. Jo, maník zachrání holku před násilníkem, zjistí že je čarodějnice ze škatulky hodných a společně pak utíkají před zlejma bosorkama a bosorákama. Ale je to celé takové unylé a nudné. Nad vodou to drží krása Kelly Preston. Závěr se ovšem povedl a líbil se mi ten zvrat, jakkoliv byl do určité míry očekávaný. Nicméně to bylo málo. Jinak označovat film za horor chce slušnou dávku fantazie. 25%

• 21.2.2018  11:28
    Britannia (TV seriál) (2018)

Invaze do Británie a Kelly Reilly, to ve mě vzbudilo naději, že se bude jednat o příběh legendární královny Icenů Boudiccy. O té to sice není, i když to není tak úplně jisté, ale to mi v tomto případě vůbec nevadilo. Předně je třeba říct, že tvůrci se tady historií spíš inspirují. Jasně, je tu reálný kmen Kantiů, Aulus Plautius a zasazení do dobového rámce, ale vesměs je to psychadelický fantasy výlet do Británie poloviny I.století, ovládané druidy, kteří vedou kroky jak domorodců, tak vetřelců. Do určité míry je to vlastně politikum jako prase, ale ten silný mystický nádech tomu dává jiný rozměr a z mého pohledu trochu vyrovnává mírný nedostatek peněz. Líbilo se mi zejména ztvárnění druidské komunity, která byla ztvárněná dosud neviděným způsobem. Pokud jste si z Vikings či z GoT navykli na masové scény s bitvami, tak toho se tady nedočkáte, ale na odseknuté končetiny a podříznuté krky dojde i tady, takže ani potud nemám co vytknout. A seděli mi i herci. Morissey neměl jako římský generál chybu, Kaas v roli odpadlého druida byl správně šílený, Kelly Reilly nemohla být obsazená lépe a Crook byl geniálně k nepoznání. Jako bonus beru přítomnost Anabel Scholey, kterou bezvýhradně žeru. Moc bych si přál druhou řadu, ale vzhledem k tomu, že tenhle seriál nesedne úplně každému, mám o jejím schválení pochybnosti. 85%

• 21.2.2018  09:25

Manželský pár přijde o dítě a zkouší začít znovu provozováním motelu kdesi na vidlákově. Jenže v motelu je u jednoho z pokojů šmírovací okénko, které začne nový vlastník záhy využívat. Cage je tady divný, ale nelezl mi nervy, což beru jako plus. Ale tím ta pozitiva tak nějak končí. Mě tam totiž spousta věcí přišla zbytečná včetně toho šmírování, na kterém je to vlastně částečně postavené. Pak mi přišla k ničemu i ta lechtivá linie, která snad měla svést diváka ze stopy, ale vůbec se jí to nedaří. A nakonec tu byl záporák, který byl očividný z prvního záběru a to z toho prostého důvodu, že nikdo jiný to být nemohl. No nakonec to bylo celé dlouhé, takže bez rychloposuvu to nešlo. Čirá zbytečnost. 10%

• 21.2.2018  08:37

Tohle zamrzí. Netvrdím, že trojka je úplně špatná, ale měla největší potenciál ze všech dílů, který ale bohužel nenaplnila. Na vině není jen nevýrazný hlavní hrdina, ale i trochu nepřehledné vyprávění. Každopádně sledovat jednotlivé bezpečnostní složky, které si hrály na svém písečku bylo docel zábavné a zároveň šel mráz z toho, kolik nahnědlých policistů v jednotlivých sborech působí. Jen tomu prostě chybělo něco navíc. Celkově ale celou sérii hodnotím pozitivně a mohu jen doufat, že se tenhle případ jednou dostane i na plátna. 55%

• 21.2.2018  08:37

O něco slabší než první díl. Tedy pokud se na to člověk dívá objektivním pohledem. Pokud by byl film natočen čistě optikou postižené rodiny, kolem které se vlastně všechno točilo, tak by to bylo ok. Jenže takhle mi přišla policie až příliš natvrdlá, manipulativní a především zcela ovládaná předsudky. Nevím, jak moc se tvůrci drží skutečnosti, ale tady to zavánělo agitkou. Na druhou stranu nevylučuji, že to tak být nemohlo, nicméně na mě to bylo trochu moc. Ale dalo se přes to jakž takž přenést. Stejně jako v předešlé části i tady hraje prim dívka a i tady bylo obsazení trefou do černého. Almila Bagriacik v roli dcery jednoho ze zavražděných působila důvěryhodně a navrch se na ní hezky koukalo. I kvůli ní to celé bylo víc než snesitelné. 60%

• 20.2.2018  21:20

Občas mi vadila ta lacinost náhledu na rozeřvané a ožralé nácky. Netvrdím, že tací mezi nimi nebyli, ale mě pak dělalo docela problém uvěřit, že takoví lidé dají dohromady organizovanou skupinu. Na druhou stranu je fakt, že když se do toho ústřední trojice opře, tak z nich má člověk nepříjemný pocit a budí spolehlivě nenávist. V tomto ohledu vede Anna Maria Mühe, které Bůh nadělil talent jak po mámě, tak po tátovi a nacistickou sociopatku vystřihla naprosto skvěle. Celkový dojem trochu kazí český dabing, takže jestli máte možnosti či schopnosti, zkuste to bez něj. 70%

• 20.2.2018  12:54
    Silnější (2017)

Z mého pohledu je problémem už sám námět. Lidí, kteří přišli z různých důvodů o končetiny, tu byly a budou miliony a já pořád nechápu, proč by tohle mělo být v něčem speciální. A nepřesvědčil mě ani film. Člověk by čekal na dané téma nějaké hlubší psychologické drama zobrazující vnitřní boj člověka, který se snaží srovnat se svým postižením. Ale na to se tady takřka vůbec nehraje. To, že divák může s hlavním hrdinou alespoň nějak soucítiit, je především zásluha excelujícího Gyllenhaala, ačkoliv nemá prakticky co hrát. Zdatně mu přihrává Tatiana Maslany, která pro mě byla příjemným překvapením a hodně mě bavila Miranda Richardson v roli Baumanovy matky, která se snažila svého syna využívat coby cvičenou opici. Po hříchu je to ona, kdo je nejzajímavější postavou filmu. Bez herců by to byl hluboký podprůměr. S nimi jen mírný. 40%

• 20.2.2018  11:43
    The Gateway (2018)

Vědkyně zabývající se přenosem hmoty přijde o manžela a vzápětí se jí podaří otevřít bránu do paralelního světa. Poté, co zjistí, že v jiné dimenzi je to podobné jako v té naší, pocítí touhu svého muže ještě vidět. Že si s jinými realitami nelze zahrávat je pak celkem jasné. Ono je to celé takové sešité horkou jehlou, nad některými náhodami se člověk musí usmát, a nesmí se u toho příliš přemýšlet. Ale na mě to jakž takž fungovalo, protože děj měl docela spád, herečka v hlavní roli nebyla úplně špatná a hlavní záporák byl docela legrační, i když to asi nebylo úmyslem. Navíc mám pro podobná cestování slabost, takže i když je to objektivně podprůměrná záležitost, já tomu těch 50% s čistým svědomím dám.

• 19.2.2018  16:04

Kriminálka ze staré školy s perfektní osmdesátkovou atmosférou, kterou umocňuje hudební doprovod a potěší i dobový politický podtext. Příběh sám o sobě by ale nebyl ničím objevným, pokud by nebylo Hoskinse, který tu doslova exceluje a troufám si říct, že se jedná o jeho nejlepší roli vůbec. Jeho závěrečná mimická hra neměla chybu. potěší i Helen Mirren a bylo fajn na konci zahlédnout v miniroličce mladého Brosnana. 85%

• 19.2.2018  12:17
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Historickou přesnost hodnotit nebudu, protože v dané dějinné etapě nejsem kovaný, ale ztvárnění jednoho z nejproslulejších turkobijců, Evžena Savojského, mi přišlo trochu mimo, byť Markovics patřil po herecké stránce k tomu nejlepšímu, co film nabídl. Jinak se jedná o celkem fajn historickou fresku, která většinu svého rozpočtu vrazila do parádních kostýmů a na televizní záležitost tu byla i celkem solidní výprava. Stránka příběhová je rozdělená na princeznu a panovnici, přičemž první část je odvyprávěná s lehkostí a vtipem, zatímco panovnická se topí v křeči. Za tím stojí i obsazení. Marie-Luisa Stockinger sice může obstát jako zamilovaná císařská dcerka, ale jako rozhodná žena a matka rozhodně nepůsobí a naráží tu i na svoje herecké limity. Kotek v roli Františka Štěpána je zase tak nevýrazný, že nemá šanci alespoň částečně korigovat některé nedostatky. O to jsou ale zajímavější herci ve vedlejších rolích. Ať již zmíněný Markovics, případně Zuzana Stivínová či Vladimír Javorský. Těžko se k tomu někdy v budoucnu vrátím, ale investovaného času nelituji. 60%

• 19.2.2018  09:50
    Velká hra (2017)

I přesto, že poker absolutně neovládám, tak tady to zase tolik nevadilo. Tohle byl primárně příběh o holce, která jen chtěla vydělat slušné peníze, ale protože se pustila do ne úplně legálního byznysu, dřív nebo později se musela zaplést s nesprávnými lidmi a stejně tak na ní dřív nebo později musela zaměřit svá mířidla policie a FBI. Film nastiňuje dětství i dospívání hlavní hrdinky, které výrazně ovlivnil její ambiciózní otec, prostor dostává i lyžařská kariéra zabržděná zraněním a nejvíc se samozřejmě věnuje vzestupu a pádu v hazardním prostředí a následné snaze vyhnout se vězení a zachovat si tvář. Právě scény s právníkem, ať už v soudní síni, výslechové místnosti či kanceláři patří k tomu nejlepšímu, co film nabízí, protože Jessice Chastain a Idrisi Elbovi to parádně ladilo. Ale něco do sebe měly i scény z karetních doupat i samotní hráči. Třeba Harlanova minilinka mě hodně bavila. Maličkou výhradu mám ke stopáži, která je tak o dvacet minut přepálená, ale to je tak vše, co mohu vytknout. 85%

• 19.2.2018  09:49

Agatha Christie nikdy nebyla mým šálkem kávy a jejími knihami jsem se nikdy nedokázal prokousat, takže i tak provařený příběh, jako je Vražda v Orient Expressu, byl pro mě polem neoraným. Nevím, jak bych film hodnotil, kdybych látku znal, ale to je irelevantní. Takhle jsem si tu hru na hledání vraha užil a to i se závěrečným překvapením, které v mých očích sice bylo trošku přes čáru, ale jenom trošku. Herci mě bavili bez výjimky a Branagh v roli Poirota obstál na výbornou, což platí i o jeho francouzském přízvuku. Psaná Agatha pro mě není, ale pokud se filmy podle jejích knih ubíraly v podobném duchu, rád se na ně podívám. 80%

• 19.2.2018  09:48

Komedie odkazující na teenagerovské horory, která dokáže bavit, ale zhusta i nudit. Ve chvíli, kdy začnou holky řádit, je všechno v pořádku a potěší celkem fajn gore. Ale mezičas vyplňující prostor mezi mordy má hodně kolísavou úroveň a chybí mu komediální lehkost. Alespoň že na obě hlavní představitelky se dá koukat a bavila mě zejména Brianna Hildebrand, která mě po Deadpoolovi a Exorcistovi potěšila i tady. Doufám, že tahle holka nezapadne. 50%

• 18.2.2018  17:01
    Bancroft (TV seriál) (2017)

Mladá ambiciozní policistka je vzdor své snaze pověřena projít nevyřešené případy, kde narazí na téměř 30 let starou vraždu. krátce poté jí začne na záda dýchat její nadřízená. Taková obyčejná koukatelná kriminálka, která stojí především na obou hlavních protagonistkách. Sarah Parish je báječně hnusná mrcha a Faye Marsay je přesně ten typ kladné hrdinky, který žeru. Konec mě pěkně nakrknul (jak v pozitivním, tak v negativním smyslu) , ale budiž tvůrcům odpuštěno, protože se zdá, že Bancroft dostane druhou sérii. A to je dobře. 75%

• 18.2.2018  11:24

Matka s dcerou přijíždějí do odlehlého sídla na anglickém venkově, aby se ukryly před bombardováním. Jenže v domě straší čarodějnice ze 17.století, toho času převlečená za srandovní panenku a tak se krátce poté, co několikrát zavrže podlaha, dcera ztratí. Vzápětí se ukáže, že ne všechno je tak, jak vypadá. Sice jsem si zpočátku říkal, že to nebude tak hrozné, protože vizuál na mě nepůsobil až tak lacině, jenže pak to rozbalila neskutečně netalentovaná hlavní hrdinka, nastoupily "masky" i "triky" a film se celkem záhy propadl do podprůměru. Celé to ještě podpořil zvrat, který dal prostor pro dalšího neherce a Fowler se pustil i do dialogů, které byly krásnou ukázkou toho, jak se to také nemá dělat. A to vlastně platí pro celý film. 5%

• 18.2.2018  06:56

Zjednodušeně řečeno film vypráví o tom, jak je důležité míti rodinu, ať už je jakákoliv. Druhou věcí je, že k tomuto poznání vede dlouhá cesta. Já vím, že je to další americké kilišé, ale tohle zpracování, pokud pominu úplný závěr, na mě tak nepůsobilo. Herecky zcela v režii Harrelsona a Brie Larson, jejichž střety jsou jímavé i vyhrocené a to vše za zdatné asistence Naomi Watts a dalších. Potlesk zaslouží i představitelé dětských rolí. Emotivní, byť předpokládaný a asi i trochu vypočítavý, tomu v mých očích dává procenta nahoru. 90%

• 18.2.2018  06:46
    Maudie (2016)

Příběh o postižené ženské, která navzdory všem předpokladům najde uplatnění jak v profesním, tak osobním životě, se mi docela líbil. Co se mi ale nelíbilo, byla Sally Hawkins. Já vím, že svou postavu zahrála v obecných měřítkách na jedničku, ale mě asi tak po půlhodině začala lézt neskutečně na nervy a bylo to horší a horší. Hawke, který to snad mohl nějak vyrovnávat, na tom nebyl o mnoho lépe a ostatní přítomní nedostali prakticky žádný prostor. No a když vám dvě hlavní postavy pijí krev, není nic platné, že je tahle story hezká a vlastně i celkem zručně natočená. 40%

• 18.2.2018  06:45
    All Saints (2017)

Pastor se snaží zachránit kostel a snahu spojuje s pomocí karenským uprchlíkům, o něž chce rozšířit upadající komunitu věřících. Takže na křesťanskou agitku bylo zaděláno, ale kupodivu na ní nedošlo. Ne že by tu ten náboženský motiv nebyl přítomen, ale primárně jde o to, že když si lidé pomáhají, dokážou zázraky i bez Božího zásahu. Že je film víc než snesitelný je i zásluha hlavního hrdiny resp. toho, jak je jeho role napsána. Nevím, nakolik se tu tvůrci drží předobrazu skutečného Michaela Spurlocka, ale v podání Johna Corbetta mi byl tenhle kněz neskutečně sympatický, což posouvá hodnocení hodně nahoru. Na konci jsem měl dobrý pocit z toho, jak se to všechno hezky povedlo. 70%

• 18.2.2018  06:44
    Glory (2016)

Ta zápletka je vlastně tak triviální, až je geniální. Chudý poctivec chce prostě jen zpátky svoje hodinky místo těch, která dostal jako odměnu za nahlášení nalezených peněz. Ale odpovědnou zaměstnankyní ministerstva dopravy, ženskou posedlou kariérou, je ignorován a důsledkem jeho snahy jsou jen problémy, do kterých se díky své bezelstnosti dostává. Taková hezká ukázka toho, jak moc se "vyplácí" poctivost a v Bulhrasku to bude nejspíš ještě větší divočina, než u nás. Vedle výborného námětu je potřeba zmínit výborné výkony představitele hlavního hrdiny i jeho protihráčky. Na konci jsem cítil jak zadostiučinění, tak lítost. 85%

• 16.2.2018  20:01

Sex, drogy a rock´n roll v tý nejryzejší podobě. Občas to se mnou šlehlo zpátky do devadesátek a nebylo to jen parádní muzikou (doporučuju si pustit pár písniček kapely Black Veil Brides, kde zpívá představitel hlavního hrdiny). Příběh sám o kooperaci s ďáblem se všemi důsledky byl pak vhodným doplňkem. Ale primární pro mě byl ten náhled za oponu. K hercům nemám jedinou výhradu. Všichni členové kapely odvedli slušnou práci a zejména basistka měhodně bavila, McDowell je pro tyhle role stvořený a Denise Richards snad poprvé v kariéře předvedla něco, co se dá označit jako herectví. Pro fandy ostrých kytarových rifů skoro povinnost. 80%

• 16.2.2018  18:25

Tohle francouzům jde.Nápad sice není nový, ale Lacheau tady chrlí nápad za nápadem a gagy, kterými je celý film protkaný, tady na sebe krásně navazují a nepůsobí nijak násilně. Romantická linka tu byla samozřejmě nutná, ale i ta působila citlivě a konec jí tak trochu zabil, samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Herecky parádní a Elodie Fontan byla kouzelná až to bolelo. Dlouho jsem se takhle nenasmál. 90%

• 16.2.2018  17:27
    Cold Skin (2017)

Možné spoilery. Uprostřed moře ostrov, na ostrově maják, v majáku Ray Stevenson a jakási ochočená potvora. Něco mezi Fantomasem a žábou. No a další fantožáby na něj čas od času pořádají nájezdy. Když tam připluje mladý meteorolog, tak se nejprve postaví na stranu majákového strážce, ale pak začne objevovat výjimečnost vodních tvorů. Takové nic. Nějakou příběhovou kostru aby člověk pohledal. Víceméně je to o mydlení se mezi žabákama a lidma a i když je to někdy zábavné, poměrně ryhle se to okouká. Ta romantická linka, dá-li se to tak nazvat, byla poněkud nemotorná, ačkoliv chápu, co tím chtěl básník říci a k její podstatě vlastně nemám výhrady. Herecky je to celkem fajn, i když Aura Garrido, na kterou jsem se celkem těšil, tady je k nepoznání. Gens nějak stagnuje. 40%

• 16.2.2018  13:04

Film se soustředí především na to, co se dělo po LaMottově kariéře, takže víc než zápasů si užijete jeho milostných avantýr, potácení se v různých pochybných kšeftech a rodinných problémů.To by mi ani nevadilo, ale zpracování je spíš průměrné. Forsythe se v hlavní roli sice snaží, ale jeho LaMotta dost často trousí klišovité fráze, což jeho posatvu dělá docela nudnou. No ale boxerských filmů není nikdy dost a i když se nejedná o žádný zázrak, dívat se na to dá. Hlavně pokud jste dlouho neviděli Zuřícího býka. 50%

• 15.2.2018  19:44
    Jsem vrah (2016)

Vynikající Haniszewski. Jeho policista potácející se mezi ambicemi, svědomím a nerozhodností byl v jeho podání dechberoucí postavou a film po všech stránkách táhne. Podařila se i dobová atmosféra, díky které na člověka dýchla ta hnusná normalizační doba. Ale zase pozor. Film není tak ideologicky zabarven, jak by se možná dalo čekat. Samozřejmě komunistům se tu člověk vyhnout nemůže, ale nutnost dopadnout vraha, aby dali nadřízení pokoj, není jen výsadou bolševiků. Celkově hodně slušná záležitost, které by sice slušelo o pár minut zkrátit stopáž, ale i tak se na ní mohou naši filmaři učit. 80%

• 15.2.2018  17:38

Jestliže jsem si u druhého kousku ze série Cloverfield říkal, že zařazení do universa je spíš účelové, tak tady to platí dvojnásob. V tomto případě je to o posádce vesmírné lodi, která v důsledku blbnutí s jakýmsi urychlovavčem skončí někde, kde skončit nechtěla a navíc se na palubě začnou dít podivné věci. Takže fakt, že na zemi řádí nějaká předpotopní nebo popotopní nestvůra je úplně irelevantní. Každopádně jsem se bavil. Tvůrci sice zrovna nesrší originalitou, takže budete mít celkem oprávněný pocit, že spoustu věcí jste už viděli někde jinde a navíc tu zůstává pár otázek, které by zasloužily odpověď. Ale na druhou stranu se tu pořád něco děje, je tu i prostor pro zasmání (ruka), triková stránka mě také neurážela a na to, že se jedná vlastně o béčko, se tu sešla luxusní sestava. Jsem docela zvědav, na co se Cloverfield naroubuje příště. 70%

• 15.2.2018  16:08

V srpnu roku 2007 byla skupinou pěti teenagerů ve věku od 15 do 17 let ukopána dvacetiletá Sophie Lancaster a její přítel Robert Maltby si z útoku odnesl doživotní následky. Důvodem napadení byla příslušnost obětí ke gotikům. Útočníci byli dopadeni a dva z hlavních aktérů odešli od soudu s doživotím, zatímco další tři dostali tresty do necelých šesti let. Film se věnuje především rekonstrukci toho, co předcházelo celé tragédii i samotnému napadení a podobnou měrou i snaze policistky přesvědčit jednoho z přihlížejících, aby šel svědčit. To, že se na filmu podílel i sám Maltby, pak dá celkem věrohodně nahlédnout i do soukromí nešťastné dvojice. V nemocnici dojde i na celkem silné emoce a samotné napadení nepostrádá autentickou brutalitu. BBC se to prostě zase povedlo. 85%

• 15.2.2018  13:00

Další důkaz, že i s ohraným tématem se dá pracovat. Stačí mít jen trochu talentu a šťastnou ruku při výběru herců. A tu Amanda Sthers měla. Toni Colette se v roli nafoukané paničky s gustem rochnila a zároveň své postavě dokázala vtisknout i něco lidskosti a Rossy de Palma je prostě božská. Možná zamrzí na můj vkus málo prostoru pro Keitela, ale co už. Pohodový film, který úsměv spolehlivě vyvolá i udrží. 70%

• 14.2.2018  20:28
    Renegades (2017)

Během války v Bosně se rozhodne skupinka amerických pomoci místní dívce najít nacistický poklad, který by pomohl jak její zemi, tak jim samotným. A na paty jim šlape jak nadřízený, tak nepřátelský důstojník. Poctivé vojenské dobrodrůžo, které se zase nebere tak úplně vážně, takže se tu najde parádně přepálená tanková honička či souboj vrtulníku se stíhačkou. Něco do sebe má i pokladová historka, které bych dal trochu víc prostoru, ale i takhle byla fajn. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo vyzvednutí pokladu, které trvalo na můj vkus příliš dlouho a dalo se natočit dynamičtěji. Ale i to se dalo přežít. Herci úplně v pohodě, ačkoliv kdo se těší na Simmonse v nějaké ústřední roli, tak si příliš neužije, ale i to, co tu předvedl, stačilo. Bavil jsem se. 70%

• 14.2.2018  18:36
    Mayhem (2017)

Ono to sice vypadá na další virus, který dělá z postižených mašiny na zabíjení, ale to není tak úplně pravda. Tenhle prevít jen odbourává bariéry, takže se z vás může stát zabiják stejně jako zhroucená troska stíhaná depresemi. Navíc postižení při tom všem dokážou přemýšlet, ačkoliv následně jednají způsobem značně nestandardním. Každopádně tahle lehká inovace se mi líbila. Zpracování bylo kapánek horší. Film si sice udržuje solidní tempo, ale zase nefrčí tak rychle, aby si člověk občas nevšimnul zbytečné ukecanosti. No a další věcí je chybějící gore. Při tom masakru, který se tu odehrával, jsou nějaké náznaky a pár potůčků krve nonsensem par excellence. Malou výhradu mám i ke castingu. I když se Yeun snažil, tak mi příliš neseděl a jsem přesvědčen, že tady se musely plnit kvóty na Asiaty. Naopak Samara Weaving potvrdila, že jí podobné role svědčí. Lehký nadprůměr, ale dalo se z toho vytřískat mnohem víc. 60%

<< předchozí 1 2 3 4 41 80 120 159