Gimp

Gimp

J D

okres Praha
chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

104 bodů

Můj deníček

 • 9.7.2011 v 11:57

  Dáreček

  Kecy kecy, pokud jste to ještě nečetli či neslyšeli tak ideální záležitost k žehlení či dobývání uranu v dole... přemítání nad vztahem autora, díla a jeho výkladu... Kunderu považuju za nabubřelce ale geniálního (to abych stručně osvětlil vztah k němu) ...  https://rs755tl4.rapidshare.com/#!download|755l35|73972535|Kundera_Milan_-_Kastrujici_stin_svateho_Garty__160_.rar|44634   a heslo je ehm warforum

   

  P.S. nějak se mi to popletlo, tohle je jen o Kafkovi (ačkoliv ten vztah autora díla a jeho výkladu tam je samozřejmě taky) - a je tam i o sexu !!! 

 • 4.7.2011 v 18:14

  Vare Vare, kde jsou moje filmy

  Tak po roce Vánoce filmu, festival ve Varech. A za- se roztáčející se kolečka - radost z toho, že jsem se dostal na vychtěnej filma a zklamání z promarněný rezervace.

  Filmy klasický festivalový nestojí už tradičně za moc, opravdu mile mě překvapil jen špatně hodnocený Kill list - film s drivem, napětím, nadprůměrnou dávkou brutality a silným závěrem. Co víc si přát!?

  Na přesně opačným poli spektra se ocitlo nizozemský Modrý světlo. Pravověrnej artovej potrat, kterej je jako mišmaš Pianistky, Heparinovýho vraha a buhví čeho ještě. Film, co vás má šokovat, ale přitom vůbec nic neříká a tak je všechna ta brutalita, anorexie a smrt totálně zbytečná. Šokuje mě leda to, že někomu stojí za to se nad tím zamášlet. Tfuj.

  Co jinak dělat ve Varech když člověk nechodí na filmy? Hovno. Milion hipster holčiček s planadavýma sukničkama, raybanama, ofinama, křivákama, flanelkama a jejich buzi chlapecký protějšky, co zaplatili tříměsíční kapesný, aby vypadaly jako osmdesátkovej sportovec v šusťákový adidasce. Tak nějak vypadal aeroport v půl třetí ráno. Nejzlejší na tom je, že tyhle filmoví negramoti píšou pro student in nebo trendyrebel.cz a mají visačku s fotkou a tak opruzujou na projekcích, kam jsem chtěl jít já. Tfuj

   

   

 • 15.6.2011 v 09:07

  Jenna knows

  moudro od nejvýznamnější filosofky současnosti

  Jenna knows
 • 11.6.2011 v 10:27

  Jak koukám na filmy?

  Protože jsem příliš línej dělat takhle po ránu něco do školy rozhodl jsem se sepsat, jak koukám na filmy, podle čeho si vybírám atd.

  Inu, chodím relativně dost do kina. Do Celetné na filmový klub UK, kde vidím každý týden školy jednu premiéru (pokud není projekce zrušena nebo tam není film, který by mě přišel nějakým způsobem fakt nezajímavý). Co se jiných projekcí týče, vítězí u mě multiplexy především proto, že jsou nejflexibilnější co se nabídky týče. Chodím tam i na filmy, které jsou v distribuci ale nejsou to typický blockbustery. Menší kina mě moc netáhnou, byť uznávám, že jsou fajn - OKO, Atlas... párkrát za rok Ponrepo (tedy dvakrát). AERO mám daleko a není mi ani tolik sympatické (v časech kdy jsem chodil na gympl jsem ho ale preferoval). Čas od času anvštěvuju i moje místní klánovické kino, které je laciné (60kč za studentské vstupné) a 5 minut od domu - bohužel nabídka se posunula k mainstreamu a zpoždění oproti velkým kinům je příliš velké - až několik měsíců... Rád chodím na první projekce v multiplexech, které začínají hned po poledni. Je tam klid a když vyjdu ven, den pokračuje.

  Doma koukám na filmy zásadně na počítači. Máme televizi s malou úhlopříčkou (CRT 55cm) a v obývaku je navíc pořád příliš rušno než abych měl chuť tam něco sledovat. V pokoji mám 26" monitor s rozlišením vyšším než 1080p (formát 16:10), což se ukázalo jako dostačující úhlopříčka na filmy. Od prosince mám i full hd projektor epson eh-tw3200 nebo tak nějak, se kterým promítám na 100" plátno.

  Filmy stahuju přes premium rapidshare účet, RS se v posledních týdnech naštěstí opět trochu zmátožil... Obvykle v kvalitě 720p, ale divám-li se na pc, nepohrdnu ani dvd ripem či r5 (de facto to samý, pokud je slušný zdroj zvuku) - to pokud mě film zase až tolik nezajímá ale mám na něj zrovna chuť a hd rip ještě není po ruce. Titulky z titulky.com, titulkari.com nebo opensubtitles.org. Originál titulky jsou v pohodě ale bez titulků )plně se cítím v nepohodě - hlavně u filmů, který bych rád chápal. Nosiče nekupuju, zabírají místo a beztak už nevedu ani DVD natož Bluray mechaniku takže bych neměl na čem přehrávat. Co mi přijde smysluplný je vydávání starých (českých) filmů na DVD. Levnejch DVD máme stovky ale já stejně raději koukám na TV. Nestreamuji - v tomhle jsem konzervativní, i když výhody dokážu pochopit.

  Releasy filmů sleduju na rlslog.net (hd rip a r5 sekce) a vcdq.com. Stahuju i nějaký starší filmy co vyšly v HD a ještě jsem je neviděl nebo se na ně chci podívat znovu (to spíš ne, opakovaný koukání není docela moje hobby - bojím se, že bych na film změnil názor).

   

  A příště napíšu něco o dvou nejzásadnějších knihách mýho života.

 • 9.6.2011 v 20:33

  11223

  ;)

  11223
 • 9.6.2011 v 12:36

  Lidstvo je optimismem opia

  Zkouškový je čím dál víc stresující a vyčerpávající ačkoliv zkoušky jsou snazší než kdy dřív. Tak nevim, už jsem na tu/y školu/y asi starej. Fuj

  Hrozně rád bych si udělal krásně velkou a expozičně dokonalou zvětšeninu... Ale nemám na to čas

 • 2.6.2011 v 15:32

  Ježišikriste, co se to děje?

  Krom toho, že jsem viděl v Celetný nadbytečný Lidice (který jsou zajímavý ne pokud chcete mudrovat o český povaze ale o postavení žen ve společnosti) mi taky přišel vymodlenej zvětšovák Durst 670 color funkčně nepřekonávající muj starej Magnifax ale je kapesnější, víc user friendly a jsem na něj navyklej ze školy. Strašně se těším na práci s ním, plány jsou veliký, čekám na trafo který jsem vydražil včera.. 

  Ježišikriste, co se to děje?
 • 29.5.2011 v 23:11

  kurevství s otazníkem

  rači nic

 • 28.5.2011 v 00:36

  Dont hate the playa

  nej

 • 24.5.2011 v 13:50

  Věřte nevěřte

  V sobotu kolem půlnoci mi Fuego řikal, že jsem skutečnej Slovan, ale nevim jestli tím narážel na to, že jsem doplaval v tý studený vltavský vodě na štvanickou vodní elektrárnu nebo to, že jsem nahej obtěžoval na nábřeží procházející slečny a pani.