Gimp

chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 14.3.2019  11:03

We all did it for the money !

• 6.7.2018  09:55

Studie zavislosti. Me gusta.

• 28.6.2018  14:28

Drsna story turns Leon. Turns marvelovka :(

• 7.3.2018  13:32
    Star Trek: Discovery (TV seriál) (2017)

Nejsem trekkie (díky bohu) ale taky nejsem úplnej buran a tak vím, že Star Trek není jen "žij dlouze a blaze" ale taky: "Kapitánův lodní deník, hvězdné datum bla bla, dodatek..." a uzavřený příběh na jednu epizodu s ponaučením. Takže tohle není Star Trek, ale nějaká podivnost s cliffhangerama a rozplizlejma vývojema postav co jsou mi veleuprdele. Balím to po 4 dílech.

• 21.7.2017  14:25
    Dunkerk (2017)

Nevýhra.

• 25.1.2017  14:37
    Boj o ředitelnu (TV seriál) (2016)

Dívat se na postavu Neala je prostě masochismus, který už nedávám.

• 11.11.2016  14:34
    Příchozí (2016)

Pro mě asi vůbec nejlepší variace na téma návštěvy z vesmíru.

• 13.2.2016  23:15
    Deadpool (2016)

Zívačka. Možná to má koule, ale určitě to nemá srdíčko.

• 5.12.2015  15:19

Naivní kýč to asi je, ale to Hoši od Bobří řeky nebo Děti ze stanice ZOO (nebo Klub rváčů :) ) taky.

• 5.12.2015  15:16
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Těžká jistota. Funguje to a v podstatě to může být nekonečně dlouhé, protože stejně jde jen o to, že Ash je pořád (ještě větší) pablb ale pablb k sežrání. Deset dílů je mi teda celkem málo, ale beru.

• 9.11.2015  18:12
    Spectre (2015)

Waltz je katastrofa, love story jsem neveril, akce ujde - ta ve vlaku, jedem dal.

• 28.7.2015  09:51
    Børning (2014)

Seveřani dokážou narvat ty jejich témata rodiny, smrti a nerovností do úplně všeho.

• 3.6.2015  21:57
    The Flash (TV seriál) (2014)

Usmrkaný Barry.

• 14.5.2015  07:57

Nevidels trilogii, zajima te pribeh, zajimaj te postavy a jejich vyvoj? Tak to jdi do prdele.

• 9.5.2015  19:21
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Netflix vytrhl komiksovej žánr z dětskejch pařátů, nikam nespěchá a pečlivě se vyhýbá klasickým fíglům tradičních seriálů - cliff hangerům a debilních vztahovým proplejtačkám (OK, to neni tak docela pravda ale fajn). Tak dobré, že vás nenutí hltat ale vybízí k vychutnání. Epilog - líbilo se mi to hodně, ale nedovedu si představit, že mě to bude zajímat v dalších sériích, když to tak krásně končí kýčovitým Mattovým "zrozením".

• 4.5.2015  19:59
    Superfast (2015)

(to je pouze pro me, sorry) Videno v Expres autobusu ze Sandakanu do Kota Kinabalu.

• 17.2.2015  15:20
    Hlasy (2014)

Nespolehlivej vypravec by mohl byt vytezenej vic ale i tak fajn.

• 12.1.2015  09:33
    Kód Enigmy (2014)

Znicujici oscarova nuda. Nechame se nastvat autoritou v 0.25, dojmout v 1.06, slzicka ukapne v 1.45 a obcas se i mrkne na ctenare Turingova zivotopisu (nebo aspon jeho anglicky wiki stranky). Ztrata casu. Prectete si tu wiki.

• 9.1.2015  13:50

Hipster džihád.

• 6.11.2014  22:00
    Interstellar (2014)

Nolan se etabloval jako vypravěč, ale u filmu tohoto typu (ambiciózní opus přesahující čas a prostor) působí jakákoliv jiná pointa než pouze emocionální nadbytečně.

• 22.8.2014  15:09
    Godzilla (2014)

Kdybyste mi řekli, že bitka bude za tmy tak si ty dvě hoďky ušetřím...

• 29.7.2014  18:16
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

Tónda Blánik jako Forrest Gump české politické scény.

• 2.4.2014  23:16

Pravdoláskařský...

• 12.3.2014  23:53
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Idea je asi taková. Máme film a ten má stopáž dvě hodiny. Ale na odvyprávění příběhu a ještě rozvinutí postav je potřeba uchýlit se k různejm zkratkám a zjednodušením. Seriál má výhodu delší stopáže a tak může potenciál příběhu naplnit doslovněji, dokonaleji v tomhle slova smyslu. A True Detective vážně ukazuje nějaký postavy, jejich hodně zajímavý osudy a promakanej vývoj. V souvislosti s vyřešením případu mi to ale nějak nestačilo, zdálo se mi, že tam to ještě šlo líp vytěžit... I tak asi nejlepší seriál, co jsem kdy viděl. Další série už nebudu sledovat. // Lhal jsem. Seriálový sucho mě donutilo mrknout i na druhou sérii a zpětně musím říct, že na ní budu vzpomínat stejně rád jako na první. Ta chandlerovská Kalifornie a všudypřítomná beznaděj s koncem, kterej mi vyhovuje víc než u první řady. Bomba, díky!

• 20.1.2014  17:26

OK, co tam mas dal?

• 8.1.2014  00:04

My jsme všichni Meta.

• 27.11.2013  22:48
    Konzultant (2013)

Možná jste při filmu slyšeli slabý šustění. To šustil papír. Nepravděpodobností mouder na minutu nebo spíš na sekundu a ke konci i moralit. Mě to baví. Btw. teď jsem si přečetl komentář Davida 82. to je ten úplně nahoře. A nepřijde mi to tak. Ale kdyby měl pravdu: není důsledkem nepodarku to, že film zkultovní, protože nevydařený film je u skupiny těch, co maj nakoukáno, jediný originální, zatímco ten zbytek je dokonalé, ale stále jen řemeslo (tedy okoukané a nezajímavé)...?

• 24.11.2013  09:04
    Zmizení (2013)

Prisoners asi brzy splynou v jeden celek s dalšíma filmama na tohle téma únosů dětí, krve a bláta (Tajemná řeka, Gone baby gone ? ). Ale po celkem dlouhý době byla ukojena moje potřeba po pořádným příběhu, kterej má navíc solidní potenciál udržet v křesle. Bavil mě ten styl - dva "vyšetřovatelné" oba se dovídají různá fakta, ale kvůli nemožnosti jejich sdílení jim pravda o to dýl uniká. A na konci to všechno do sebe secvakne jako perfektní scénáristickej stroj. Supr.

• 16.10.2013  22:59
    Don Jon (2013)

Buranství je asi nový hip. Jinak nic, co bychom už neviděli (a v případě Alexis Texas, Tori Black, Kayden Kross a dalších, jejichž jména si nepamatuju nebo je neznám, protože nejsou můj šálek semene, to platí doslova).

• 14.10.2013  17:15
    Pot a krev (2013)

Film o blbcích a primitivech, kteří kradli, aby si mohli dovolit životní styl, na který jim chybí IQ. Z toho jak smýšlím o Michaelu Bayovi si myslím, že on je nejlepší možný řežisér pro film takového typu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21