Gimp

chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 19.8.2006  22:54

Úvaha nad trpkým předělem práva a skutečné morální spravedlnosti. Svým pojetím padá až do pro žánr nezvyklého černohumorna.

• 1.2.2007  14:32

Autentická výpověď o tom, jak si blonďaté koťátko s klubíčkem hrálo. V kategorii sextapes jednoznačný nadprůměr.

• 2.2.2011  18:03
    127 hodin (2010)

V dnešní době se ani neumírá poklidně. Už to není meditaci připomínající akt, kdy se člověk usmiřuje sám se sebou, v poklidu vyjednává. Je to hi-tech Michael Bay verze umírání se Scooby Doo, Buffalo Billem a jinými rychlými halucinacemi. Nic negraduje, na začátku se zařadí nejvyšší možná rychlost (sem ještě vymyslet rým:) ). Představa, že po čtyřech dnech utrpení v nehybnosti budu mít ještě chuť onanovat mě znepokojuje. Neříkám, že se to tak nestalo, ale nevidím důvod, proč jezdit do přírody. Když ani ona se už nemiluje ale honí.

• 9.6.2006  12:54
    16 bloků (2006)

Trocha klíhu, trocha klišé, jeden rapper s fistulkou, jeden Bruce Willis v roli, ve které jste ho viděli asi milionkrát jedno průměrné krimi. Scénář je nejslabším článkem tohoto veledíla - takové skloubení nepravděpodobnosti a klišé bych čekal u Kobry 11 a ne tady. Důchodci sucks P.S. Mos Defa jsem prokouk - ten hajzl má ulitý lup a pekárnu si chce otevřít jen proto aby tam mohl ty prachy mohl vyprat. Sof of a bitch!

• 26.11.2005  18:40
    25. hodina (2002)

• 26.1.2010  21:56

hovno

• 9.8.2006  11:13

Rychle (cca jednou za půl vteřiny a rychlost roste) se měnící záběry na stromy na podzim.. Zkráceno na polovinu by to bylo doopravdy milé ale takhle to začne jednoho kapánek nudit - i když ten závěr nemá chybu ;-)

• 22.3.2007  22:16

Hudba je nejslabší technickou stránkou filmu. Zpomalovačky jsou kurevsky stereotypní a brzy se začnou zajídat ale industrialový nebo techno nářez na celý sál by vám nedovolil vydechnout. Pojem svobody je v tomhle filmu totálně zvrácený - vojenskou oligarchii, kde byl "svobodným občanem" (to znamená válečník-profesionál) jen zlomek obyvatelstva a zbytek sestával z otroků, lze asi jen těžko považovat za svobodný stát (ona otázka svobody je vykurvená v mnoha historických filmech - Statečné srdce, Robin Hood atp.; svoboda v dnešním slova smyslu vznikla v evropě imho až po VFR vydáním Napoleonova Code civilis). A to že kosí multikulturní armádu velkého gaye Xerxea i s jeho smečkou nemrtvých transexuálů také nehovoří pro zrovna citlivé a tolerantní společenské uspořádání. Leonidás sám říká: Zničíme mysticismus a tyranii (je sporné o kolik víc je Persie větší tyranida než Sparta, za to je jisté, že mysticismem se myslí to, čemu sparťané nerozumí a jakýmkoliv způsobem se liší a musí to být proto zničeno) - chce tak zničit kulturu, které by stačila formální nadvláda nad daným územím a která by jejich kulturu nezničila, nýbrž s ní byla v symbióze. Whatever - 70%

• 17.4.2009  12:21

Film, na který podruhé ve Varech nepůjdu.

• 28.9.2007  01:17
    40 let panic (2005)

Silent Bobovi a Leguanologovi?

• 1.12.2011  01:21
    50/50 (2011)

Trochu si zarebeluju se silnýma 3*. Na tomhle filmu není nic špatnýho. Gordon-Levitt umí dělat všechny ty psí oči (jak on byl jen rozbitej z rozchodu v 500 dní) ve vážných umíracích situacích a Rogen to vybalancuje sprostejma šprýmama, Anna Kendrick je netykavka a jakoby profesionálka, ve skutečnosti věčně se zakoktávající děcko. Ale sakra. To je právě ten problém těhle herců. Umí hrát, ale jen tu svoji polohu, jakoby jejich postavy prostupovaly do jinejch filmů a tak nesledujete příběh Adama, Kyla a terapeutky ale syntézu příběhů archetypálních charakterů Rogena, Gordon-Levitta a Kendrick. Comprende?

• 17.10.2005  19:30

Trochu nuda co? Komedie ve které není většina vtipů vtipná a chemii mezi ústřední dvojicí shazují debilní fórky, kde zvrací mroži nebo se tam balí mužatky s ženami... Pozitivem je Rob Schneider v roli indiána...

• 9.8.2006  11:02

Nějaké to píchání přes balón, rudé bradavky a oslizlé obličeje a hurá, je tady experimentální film.

• 9.5.2003  20:23
    8 MM (1999)

Ubrečenej Cage, dobrej Phoenix, snuff porno, Peter Stormare, z tehe rovnice snad nemůže vyjít nic zlého ne? Ale ale, omyl. Srovnání se Sedm je v tomhle případě vedle...

• 11.9.2006  14:17

Kdy už nějaký scénarista pochopí, že kdyby existoval vrah, který je schopen investovat do takového domu tak by se na ty jatka asi chtěl dívat v lepším obraze než je rozzrněná modrá?

• 9.8.2006  12:06

Ve Vánočním stromečku se objevuje stříkání těl na různobarevno, pinďour zakápnutý žloutkem a oblíbený trademark píchání přes žlutý balón, bravo Herr Kren.

• 10.8.2008  13:30
    96 hodin (2008)

Je to strašně hloupé ale taky stejně tak upřímné a naivní. Uchránit panenství dcerušky, která je spratek jako když jí vyšije a běhá jako trotl (klika že je tam tak málo, Maggie Grace je příšerná herečka) a přitom rozstřílet nebo umlátit asi tak 200 albánců, arabů a jiné přistěhovalecké verbeže. Je úplnej zázrak, že Liam Neeson nepůsobí při tom běsnění komicky (i když při mučení proudem je to už tak tak). Těším se na dvojku :)

• 26.12.2007  23:45

Nudná artistní sračka. Muck

• 5.2.2007  18:17

Stává se ze mě lítostivá žena v přechodu

• 16.6.2010  11:48
    A-Team (2010)

Sry, ale nemá to srdíčko

• 29.3.2005  21:07
    Abeceda (studentský film) (1969)

Pozor - tento komentar obsahuje (mozna) spoiler, nectete ho pokud nechcete promarnit 3 minuty koukanim na tento film!!! Nebyt toho devcatka ktere kolem sebe na konci zacalo cakat krev tak bych to snad bylo za tri:-)

• 17.11.2007  20:44
    Absolvent (1967)

Revolta, zoufalství, naděje.

• 9.11.2007  16:53

Větší revoluci jsem zažil i při dnešním ranním sraní!

• 4.11.2006  15:57
    Agent Orange (2004)

Scottův rukopis je patrný na první pohled - nejen formou - hyper (Domino hadr) střihem a zrychlovačkami, zeleným filtrem, titulky ale i motivem zlaté (oranžové) rybky [Domino] a "next day" nebe se zvukovým samplem jakoby vypadlým z Beat The Devil.

• 3.10.2012  07:42

Multikulti 96 hodin.

• 26.9.2013  10:48
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Fantomas kontra NSA.

• 30.5.2006  23:57
    Alf (TV seriál) (1986)

Nejlepší na tomhle seriálu jsou Alfovi sousedi.

• 22.9.2008  01:17
    Alfie (1966)

Původní Alfie je poněkud závažnější verzí toho s Judem Lawem. Michael Caine je opravdu ultimátní píča a jeho schopnost válet to se ženami se omezuje na citové vydírání a podobné dnes už zavrženíhodné praktiky. Ale i tak mi ho blbečka bylo docela líto když ho ta úžasná zrzka opustila.

• 3.10.2011  19:25
    Alois Nebel (2011)

Život nemá děj

• 3.1.2008  22:16

Na tomhle filmu je nejzajímavější to, že hlavní hrdina je skutečná postava a doopravdy zabíjel lidi a doopravdy kvůli němu umíralo mnoho (MNOHO) dalších na předávkování jeho drogami, o zničených životech nemluvě. Představa, že zabijete pár lidí, vyděláte stovky milionu dolarů a pak vám za to, že se spolupodílíte na realistické rekonstrukci vašeho příběhu dají peníze - dají vám peníze i za to, že jste zabil lidi, protože to umocnilo jeho prodejnost. To mi přijde zvrhlejší než to že mám občas chuť souložit své šestnáctileté spolupracovnice.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21