Gimp

Twitter: g1mp

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21
    • 7.7.2008  12:57
    Napsáno (2007)

Nejprve jsem váhal zda neocenit, že se tvůrcům asi půlku filmu dařilo, abych věřil, že na tom filmu možná NĚCO je a věnovat mu proto pozornost. Zpětně to ale hodnotím jako drzost a tenhle "film" jako ubohou sračku

• 7.12.2006  17:58
    Narkotika (2002)

Syrovost a intimita, jenž Mann může jen závidět. Takhle se má na digitál točit. Za levno ale přitom s obrovskýma koulema, sice bez úchvatného scénáře ale zato s atmosférou z níž to kape..

• 29.6.2005  12:44

Tenhle film mi přišel hodně hodně nesourodý, Stone nedokázal udržet tempo v celé délce, u některých scén se mi tajil dech nebo jsem zatlačoval slzy a u dalších bych si nejraději hrál na mobilu, jak mě nudily.Ttaké jsem čekal více akce ve Vietnamu, to co jsem viděl bylo málo. I když chápu, že Stoneovi šlo hlavně o emoce a o to vystihnout vývoj Kovicovi postavy. Btw. také jste se si všimli jak Stone umí krásně kýčovitě mávat americkýma vlajkama jen proto, aby to mohl na konci shodit?

• 29.3.2012  11:45

S vypnutým voiceoverem toho našeho nádeníka lásky, Channinga, se to dá.

• 9.5.2007  13:50

(O)kult. Dal bych 3, ale nebyla tam ani jedna zmínka o kopí osudu..

• 27.10.2008  23:32

Seru na vás a dávám 4 (seru na sebe, musím dát 3). Ačkoliv Cage je fakt hodně zlej herec a co zvládl ve skále už teď fakt nedává (jako střílení do melounů by mu ještě šlo, ale krmení slona se asi bál) a jeho thajskej ližprdel taky moc ostroherectví nepobral (ani fight skill). Tož co když kamera hezky přeostřuje, je tam pár režisérskejch nápadů a konec se s tim moc nemazal. A samozřejmě jízdu toho hodného politika jsem si vychutnal obzvláště.

• 15.8.2007  22:34
    Nesvatbovi (2005)

Fuckin boring.

• 15.7.2008  23:52

... a co na to Jan Pleskač? Jde o to, že je to strašně hloupé, strašně moc, ale ne vtipně, spíš bezradně. Jsou tam dva vtipy (a naprosto mimózní výlet taxíkem - proč?) a milostný vztah Bruce a Elisabeth je vykreslen jako vztah matky a syna, který ji ochraňuje. Ona mu za to stříhá vlasy a vyndavá košili z kalhot. Také mu koupí volné kalhoty a novou kšiltovku. Nehotový, nedomrlý paskvil :( Norton jde k zemi a dostane dvojnásobek životní pojistky

• 4.5.2013  11:06
    Nevědomí (2013)

Cože, celou dobu byli na planetě opic?

• 16.8.2007  15:23
    Next (2007)

Na hromnice o 2 minuty více a o 2 * méně. :-|

• 11.6.2006  10:04
    Nezkrotná Lucía (TV seriál) (2004)

Tady je špatně úplně všechno. Ty zlé hrají modelky a ty hodné ošklivá kačátka. Fuj.

• 22.3.2007  21:34

I přes to, že se zde zpívá čínská revoluční hymna a ze závěru silně zavání komoušské soudružkovství, čínská děcka ještě rádi ochutnají coca colu a projevem úcty vůči učitelce je vydělat hodně peněz a pak jí za to koupit hodně drahých věcí. Komunismus je dnes už definitivně mrtvej a kapitalismus se vrací na plný koule řekl by klasik.

• 2.3.2010  21:11
    Nine (2009)

Ta doslovnost mě umrtvovala.

• 8.6.2005  14:13

Nonstop nuda

• 3.2.2009  22:58

Své sny nežijeme. Sníme je. Jako míchaná vejce.

• 13.4.2007  08:27
    Noční show Conana O'Briena (TV pořad) (1993)

Conan si k sobe zve i solidní kapely, namátkou Dropkick Murphys nebo Distillers a tím si mě docela získal.

• 16.7.2009  11:44

Sačiko trpí syndromem levných céček. Číst booklet k DVD je mnohem mnohem zábavnější než se dívat na film samotný.

• 6.10.2009  07:25
    Náhradníci (2009)

Náhradníci jsou letošní Doomsday a reprezentují bolest současného akčního Hollywoodu - snahu bavit děti a poučovat odrostlejší zároveň. Právě to, že obě tyto součásti jsou natočeny slušně, vede k té nejnepředstavitelnější blábolovité syntéze, která se nedá brát vážně.

• 4.10.2008  15:02
    Nájemník (1976)

Jen se nastěhujete do nového bytu a už na sobě pozorujete to, čemu Vincent Vega říká "drobné rozdíly". K snídani pijete čokoládu místo kávy, kouříte červená marlbora místo modrých galuzek a od desíti večer chodíte po bytě jen v papučích (a občas také punčoškách).

• 27.11.2011  00:03

Angažovaný dokument, ale Hana mlčí, když by měla mluvit.

• 9.7.2005  13:04
    O Kubovi a Stázině (TV seriál) (1988)

Dost nuda, je to ošklivě nakreslené a ty postavy jsou všechny tak nějak podivně nesympatické. E!E

• 4.8.2009  00:14
    O mrtvých (1981)

One world One sky We live We die

• 23.12.2005  16:55

Je to takový zmetek mezi Scorsesem a Stonem, + titluky za kteér by se nemusel stydět ani Fincher... Co nám z toho tedy vychází. Mno - akce nula nula nic - spíš její náznaky, chybí mi také takový ten ryze osobní přístup, který cítíte z hrdinů Scorseseho - tady jsou sice vnitřní monolgy, ale ty jen sypou z rukávu fakta, ale chybí tomu taková ta vřelá lidskost. Ta ostatně chybí i našemu hrdinovi, jenž je nesympatický až hanba... A herci se mi všichni zdají takoví nevyužití, jediný kdo tam něco hrál byl Jared Leto (Cage a Hawke hrají jen v poslední desetiminutovce, přetím na to nějak nebyl čas)... ;;; napodruhé si uvědomíte spoustu detailů a vtípků... I přesto ale "jen" 4. P.S. Hudba od Antonia Pinta je prostě supr.

• 12.4.2007  21:13
    Občan pes (2004)

Oceňuju všechny nápady a skvělý postavy (kouřící medvídek rozhodně rulez), ale nuda poslední třetiny a celkově jakási mimóznost ústřední dvojice, navíc s absolutně nulovou chemií, mi nedovolí jít na 4.

• 15.9.2006  18:12

Nad některými větami v komentářích typu: "proplétání příběhů" nebo "film plný lidskosti" se můžu jen smát. Příběh skáče jako splašená herka, všichni herci jsou si podobní takže je od sebe nerozeznáte (nebo si o nich budete myslet že jsou dvojčata stejně jako ústřední dvojice). Totálně zbytečné scény (klenotník), postavy (Bůh - proboha ten tam byl k čemu? aby se vidělo že ho zviřátka mají rády?) a dokola hrající francouzské odrhovačky. Mercy? Not tonight.

• 26.12.2004  20:52

Dost slabe, typicky patriotismem napumpovane americke akcni nic. Navic ani ne moc akcni. Spis jen hodinu (vyplnenou tlachanim zelenych mozku - ale cool zelenych mozku) cekame az se rozjede zaverecny souboj kdy Cage rekne TOS POSRAL! a rozmasiruje helikopteru hlavniho zaporaka na hodne moc kousku (toto neni spoiler, kdo ceka jiny konec je naivka a nebojim se rict vůl)...

• 18.10.2008  10:27

Až nestoudně průměrné.

• 14.10.2008  23:12
    Oko dravce (2008)

Gimp, your brain was deactivated. Vpodravce

• 12.6.2005  17:05
    Ong-bak (2003)

Na rozdíl od jiných uživatelů si nemyslím, že dobrému filmu stačí bojové umění hlavního představitele. A je úplně jedno jestli to je nějaký matrixovský bullet time nebo obyčejná "poctivá ruční práce". zkuste očíhnout nogravity.cz nebo highkickcompany. Ti borci to umí také a jsou naši :-)

• 27.9.2009  21:59

Fajnová kritika showbyznysu a populární kultury v mnoha rovinách - televizní svět seriálů je povrchní laciný kýč, postavy se občas chovají jako idioti ze soap opery a výrazové prostředky samotného filmu jsou krásnou ukázku práce s kýčem - scéna zamilování se, náhoda s přepnutím ovladače, závěr. Film kazí roztříštěnost když se věnuje nejprve vztahu Buscemiho a Pitta a pak najednou Pitta a Lohman.

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21