Hudba ulice (1972)

Má to svůj vtip, ale myslím, že to asi není myšleno pro člověka s "čistou hlavou". Rozuměj hipícká úchylárna.

Hunter (1984) (seriál)

Fajn serial ve kterem jeste pristehovalci a afroamericani byli ti zli a detektivove ti bili...

Chage and Aska: On Your Mark (1995) (hudební videoklip)

Ta hudba je tedy naprosto odporná, takto nějak si představuji italské nebo německé diskotékové autory v jejich "nejlepší formě". Ploché, nudné a hlavně - bez kytar :-)

Idioti (1998)

Lars je takovej rebel bez příčiny, že klidně poruší svoje vlastní Dogma 95 a dá do romantické scény hudbu.

I Love You Phillip Morris (2009)

Žánrově to je rozkolísaný, ale to není výtka, spíš jsem koukal. Škoda že McGregor je taková micinka v domácnosti a všecken humor dělá teplej Ace Ventura. Na konci je sice péro, ale jen obláčkový, a stejnej dojem mám i z filmu.

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Ten film je především dlouhý! A to tak, že i kdyby byl o polovinu kratší, pořád by byl dlouhý. Dalším problémem je to, že jsem starý! Ano a na tom filmu je to zle zle vidět. Události, které se odehrály před patnácti lety jsou jak z jinýho vesmíru - jestli cigarety splňují definici závislosti? Uf, no ani mě nenapadlo, že by o tom někdo mohl seriózně přemýšlet. Prostě to téma je grandiózně nezajímavé, překonané a detaily na upocené obličeje tomu moc nepomohou.

Interstellar (2014)

Nolan se etabloval jako vypravěč, ale u filmu tohoto typu (ambiciózní opus přesahující čas a prostor) působí jakákoliv jiná pointa než pouze emocionální nadbytečně.