Gimp

chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

• 10.9.2006  22:21
    Demon Hunter (2005)

Herci, kteří přes svoje upíří protézy nemohou vyslovovat, čertovské rohy z plastelíny na čele krásné modelky, piercing v bradavkách ošklivých rozpláclých ňader, těhotné prostitutky a cool hrdina v perverzních hrátkách církve. Nezmiňuji ani tu dost zjevnou inspiraci Hellblazerem a pokusy o suchý humor.

• 23.5.2005  18:28

Velmi sračkoidní "neoficiální" biografie což znamená žádné záznamy z koncertů, žádné písně, žádný Manson. Jen kupa sousedů a učitelek tělocviku, kteří nám řeknou že Marylin byl vlastně hodné a přemýšlivé děcko. Tfuj

• 3.12.2008  02:44
    Den cvoka (2002)

Když Adam začne pochybovat i o svých snech tak se teprve ukáže jak moc reálné a drsné to je. Komičnost becmonosti. Jaký si to uděláš takový to máš. Ale kdeže? Jak uboze jsi byl zrozen a vychován takový jsi a budeš. Nejsou náhody a šťastné konce. Jen naše bizarně malé touhy a přízemní choutky, naše nudné a závistivé cobykdyby životy, modlitby a prosby, aby se ten druhý měl stejně na hovno jako já.

• 23.12.2011  11:44
    Den zrady (2011)

Abychom zajistili vítěství svých ideálů, musíme je před tím zradit. Jednoduchá myšlenka, perfektní obsazení a režie (Clooney je strašně super ve střídání poloh, Hoffman úplně minimalistickej, za Goslinga pláče sklo od auta...), hodnocení stojí a padá na tom, zda vám to stačí a 3 jsou pro mě stejně obhajitelné jako 5... Michael Clayton mě ale nějak chytil víc, netuším proč.

• 26.10.2007  11:52
    Dexter (TV seriál) (2006)

Spike Lee angles (pro Frantu Ang Lee angles). Dexterovy vraždy (a životní úvahy) jsou luxus a Bůh ví, že moje představy (vždy jen představy - tak je to správné) o tom, jak bych někoho zabil budou tímhle seriálem alespoň na nějaký čas ovlivněny. Co Dextera sráží na kolena jsou nudné policajtské pletichy a drobné nezajímavé epizodky, které se ho ani moc netýkají, ale asi kvůli tomu, aby divál neztratil úplný kontakt s běžou realitou, jsou bohužel ve stopáži nadměrně zastoupeny. (komentář k první sérii, která je řekněme za 4, ostatní už si nezaslouží mou pozornost)

• 23.5.2006  17:39
    Divoká noc (2005)

Teenage komedie, kterou máte přečtenou po pár minutách, totálně schematicá, totálně otravná. Díky bohu za každé odhalené ňadro nebo polosvlečenou dívku, protože nic zajímavějšího zde zaručeně nevidíte (a ňadra (ne)odhalí ani Lacey Chabert z Protivných sprostých holek - reps. jsou mimo záběr...). Kdyby se mrtvola, kterou v márnici ukradnou nejmenovala John Doe tak je to snad odpad!

• 14.9.2012  14:40

Tohle je Přelet nad kukaččím hnízdem, kde celej posranej svět je blázinec.

• 9.3.2004  16:56

Dobré to bylo...

• 16.7.2012  03:37
    Divoši (2012)

Velice hloupy a o dost mene, ale prece jen docela zabavny Stone. Jeho dalsi dekada je vizualne navratem do zfetovanych devadesatek a pribehove neco mezi cervenou pornoknihovnou a prekombinovanou detektivkou. Kdybych nad Stonem uz davno nezlomil hul, citil bych se znechucen. Btw herecky je to o Del Torovi, vsichni ostatni jsou krovi

• 25.10.2011  21:22
    Dluh (2010)

Zamrzí takové ty filmové náhody, jako že všechno se sejde do jedné chvíle a tak je divák napínán jak na skřipci. Psychoanalytické komentáře: Matty (začal jsi studovat filmovědu, kamaráde?)

• 13.6.2006  22:50

Švejk je pro Hrušínského prostě moc buranská postava. Ne že by ji zahrál špatně, ale nesedne mi tam. Toho by mohl hrát možná Liška, Macháček a podobní koko... Ale ne Trojan (kruci proč máme teď tak málo dobrých herců)..

• 16.11.2004  22:57
    Dogville (2003)

Vyborny film... Absence jakekoliv vypravy neubrala tomuto filmu nic na pusobivosti. Mesto se nadherne meni z privetiveho prostredi do koncentraku, z dobrotivych lidi se stavaji ryzi svine. Tady teprve vynika herectvi N.Kidman... Zaver filmu = pata hvezdicka-takhle by podle meho gusta mohl koncit kazdy film, nebo alespon vetsina mexickych serialu (vcera kdyz jsem psal ten komentar tak jsem byl snad uplne mimo... takovejch stylistickejch chyb nemivam ani ve slohovce,upravuji)

• 11.1.2007  22:01

pokud jste neviděli tak nečtěte: Nolanovi se skvěle podařilo vybalancovat postavy tak, že nevíte kterému iluzionistovi fandit víc i když Hugh Jackman mi přeci jen připadal o něco málo větší sympaťák, než schizofrenní démon Bale (dejte mu někdo zápornou roli, je na to jako stvořený!!!). Co mně vyloženě nevyhovovalo byl způsob polopatického vyprávění kdy jsem téměř přesně věděl co se stane v příštích deseti minutách. Věc, která mě pak definitvně odradila bylo, když mi ve filmu sám vypraveč začal vysvětlovat čeho všeho jsem si mohl všimnout pomocí retrospektiv - FUJ! K tomu jsou přeci opakované projekce! Tříhvězdičkové hodnocení budiž pohlavkem pro Nolana(y) scénáristy, aby pitomoučkým divákům už příště tolik nelezli do zadku a nechali je taky trochu přemýšlet!

• 12.10.2004  08:08
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Davam jednu hvezdu za ty nemecky prsatice ve stejnokrojich. Ale pockat, vzdyt tam zadny nejsou... Tak odpad

• 16.10.2013  22:59
    Don Jon (2013)

Buranství je asi nový hip. Jinak nic, co bychom už neviděli (a v případě Alexis Texas, Tori Black, Kayden Kross a dalších, jejichž jména si nepamatuju nebo je neznám, protože nejsou můj šálek semene, to platí doslova).

• 20.9.2007  00:24
    Donnie Darko (2001)

Kiddo: co?

• 28.4.2013  23:40

O trochu víc střihově vymazlených scén (sejmutí Iana je jednoznačný nevtipný vrchol filmu) a byl jsem v nebi.

• 26.12.2012  23:58
    Dredd (2012)

Respektuje předlohu. Kdo z vás to má?

• 21.7.2017  14:25
    Dunkerk (2017)

Nevýhra.

• 6.5.2008  23:43
    Déjà Vu (2006)

"Když on je ty a ty si on a ty si ty, sem já furt já? Kdo jí tohle kuře, co?" Celkem roztomilý wtf film s cestováním v čase s tolika paradoxy, že by Einsteinovi vypadaly všechny jeho bílé vlasy. Ale už jen za to, že nám to stálo za námahu se o tom, jestli to je blbost nebo ne, hádat, si tento film zaslouží uznání.

• 18.4.2011  13:47
    Dívka (2009)

Představte si genderově zrcadleného Harryho Pottera na prázdninách, taková nějaká je Dívenka. A Hermiona je Kryštof Hádek...

• 14.10.2006  16:10

Předem mého dopisu, strčím hirnlego do lisu. Aby bylo jasno - nesnáším cigarety a miluji sýr cheddar (v Super size me říkali, že je to jedna z ingrediencí v hambáčích na kterých snadno vzniká závislost). Přesto mě ale štve když v komedii o kouření (a mluvení) NIKDO nekouří a že není moc vtipná. 70% P.S. Já děkuji těm, co nekouří

• 28.5.2005  21:30

Waking up from the American dream.... Celý film je kapánek nudný, zachraňuje to hezky šklebící Ben a hezky vypadající Jennifer a móóóóóc hezk kamera. Velmi vkusně natočená erotická scéna. A některé dramatické momentky mi přišly vtipné. 70%

• 14.2.2008  23:26

Jak říká komisař Ledvina: "Ona pořádná nakládačka taky udělá svoje." O tom ví černokošiláci z BEPO svoje. Když program prevence u školáků selže a oni se stanou dealery je přeci jen lepší je všechny postřílet a to i s těmi policisty, co jim prodávají zbraně. Do hlavy, sekerou jak se zpívá v mé oblíbené písničce... Ale postřílí je všechny?

• 29.8.2013  19:55
    Elysium (2013)

Na tu debatu o scénáři v hospodě jsem raději zapomněl..

• 13.1.2005  16:20
    Emma (1996)

Velmi stupidní, toporné herecké výkony a směšně debilní dialogy. Věřím že je to zdařilá adaptace Jane Austen ale její dílo nepovažuji za nic jiného než limonády pro paničky.

• 9.2.2004  14:03
    Equilibrium (2002)

Možný důkaz pro ty, kdo v budoucnu nebudou věřit že Wimmer měl koule.

• 29.10.2006  21:35
    Esmeralda (TV seriál) (1997)

Nebudu trhat partu.

• 13.3.2012  23:32

Nejlepší trojka jakou jsem filmu dal.

• 16.9.2006  12:36

Burton má geniální vizualitu, tohle ne.