Gimp

chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21
    • 8.1.2006  00:55

Dal bych 4, kdyby ty filmy nebyly každý tak totálně stejný.

• 30.7.2009  22:06

I can't remember how this got started. But I can tell you exactly how it will end. Every Potter is exactly the same.

• 21.11.2010  12:53

Ten film má všechno. Kill Bill intermezzo, humor Monty Pythonů, teplé hošany v kůži ala Rocky Horror Picture Show. Zlí kouzelníci se navíc transformovali v nacisty (!!!), kteří tvrdě potírají neárijce (teda polomudly nebo co, já sám nevím). Jak říká Ron: ... twilight's better.

• 6.7.2018  09:55

Studie zavislosti. Me gusta.

• 9.8.2003  09:18

Kozy a metal.

• 18.9.2004  20:55
    Hellboy (2004)

Hellboy je cool. Hlavně kdyz zarli, miluje a keca. Kdyz bojuje je k sezrani o neco mene. Ale porad pohoda... Jen ten konec pro me znamenal dost velke zklamani...

• 13.8.2008  21:14

Mytologie na postupu. Mnohem barevnější, pestřejší a působivější. Pod slupkou z červené kůry se pak ukrývají dvě jaderné otázky. A totiž zaprvé - láska k partnerovi musí být vykoupena zanedbáváním nebo chcete-li neláskou k ostatním. A za druhé - když jste objektivně lepší, výjimečnější, vzácnější než druzí, má váš život větší cenu, máte právo být na sebe pyšní? Nebo-li - znamená tedy, že když se člověk přiblíží hodnotám, které jsou splečností ceněny více než jiné - například - zrodila potomky, zachránil životy, podporují charitu ... znamená to, že dosáhl víc než ostatní?

• 13.12.2009  10:04

Co na tom, že nejvíc se mi líbí ten název.

• 16.3.2008  00:06
    Hitman (2007)

Kdyby scénář nebyl tak hloupý a nehrálo se proti pravidlům žánru hry (Hitman se musí zamilovat - filmové klišé porušilo herní tradici) je Hitman docela dobrou herní adaptací se slušnou formou - líbily se mi barvy laděné do herních výrazných - červené, modré, zelené a žluté. Lahůdkou je pak prezidentův bratr střílející ze dvou lehkých kulometů zároveň (držíce je v rukou).

• 17.2.2015  15:20
    Hlasy (2014)

Nespolehlivej vypravec by mohl byt vytezenej vic ale i tak fajn.

• 2.10.2008  18:22
    Hnus (1965)

♫ Jsem holka magor a vostrá jako břitva… ♫ Film na mě bohužel neměl zamýšlený účinek.No spíš na mě neměl téměř žádný. A to i přesto, že jsem si atmosféricky změnil barvu titulků na zelenou. Scéna s dělníkem mi připomněla film od Brazzers s Tory Lane: "Get in there you blue collar mother fuckers, you minimum wage bitches, pay your fucking taxes."

• 9.3.2004  13:22
    Hodiny (2002)

Nše staré hodiny, bijí čtyři hodiny

• 11.1.2011  19:23

Největší sračka jakou jsem viděl v distribuci za posledních pár let (a Cage je zase "ve formě").

• 18.8.2003  18:00
    Horká stopa L.A. (TV seriál) (1999)

Tuctovej stupidni americkej serial. Spravna dvojka policajtu barvy bile a hnede. V kazdym dile aspon jeden vybuch.

• 4.7.2007  00:26
    Hostel II (2007)

Amatérskost a naivita, nefunkčnost místy hraničící s home videem. A kurevská zábava.

• 11.8.2006  18:11
    House of the Dead 2 (TV film) (2005)

Představte si, že jste režisér sequelu nejhorší filmu poslední doby od toho nejhoršího režiséra poslední doby. Jak to trumfnout? Co takhle pár klišé v podobě speciální jednotky ("byli jsme v pekle a vrátili se") a dvou vědců - trénovaných na zabíjení zombies. A k tomu pár bab, kterým ukážeme kozy a černé prádlo. A jednoho bobra a černého psychopatického profesora s plnovousem. A zombie rugbyový tým. A požární sekeru, štípnutí zombie komárem, focení se se zombies do rodinného alba...

• 26.8.2008  00:26

Až na krev? Pche, mnohem hlouběji dokáže se až zavrtat žena.

• 9.10.2006  21:14
    Hudba ulice (1972)

Má to svůj vtip, ale myslím, že to asi není myšleno pro člověka s "čistou hlavou". Rozuměj hipícká úchylárna.

• 15.5.2004  12:39
    Hunter (TV seriál) (1984)

Fajn serial ve kterem jeste pristehovalci a afroamericani byli ti zli a detektivove ti bili...

• 2.7.2009  09:54

K34p1ng 1t r34l.

• 23.3.2010  20:58

Žánrově to je rozkolísaný, ale to není výtka, spíš jsem koukal. Škoda že McGregor je taková micinka v domácnosti a všecken humor dělá teplej Ace Ventura. Na konci je sice péro, ale jen obláčkový, a stejnej dojem mám i z filmu.

• 27.4.2008  11:24
    Idioti (1998)

Lars je takovej rebel bez příčiny, že klidně poruší svoje vlastní Dogma 95 a dá do romantické scény hudbu.

• 11.12.2011  23:56

Detaily v detailech. BFF, vole.

• 1.8.2006  15:31

Čétéčko čaruje

• 14.9.2010  09:41

Ten film je především dlouhý! A to tak, že i kdyby byl o polovinu kratší, pořád by byl dlouhý. Dalším problémem je to, že jsem starý! Ano a na tom filmu je to zle zle vidět. Události, které se odehrály před patnácti lety jsou jak z jinýho vesmíru - jestli cigarety splňují definici závislosti? Uf, no ani mě nenapadlo, že by o tom někdo mohl seriózně přemýšlet. Prostě to téma je grandiózně nezajímavé, překonané a detaily na upocené obličeje tomu moc nepomohou.

• 6.11.2014  22:00
    Interstellar (2014)

Nolan se etabloval jako vypravěč, ale u filmu tohoto typu (ambiciózní opus přesahující čas a prostor) působí jakákoliv jiná pointa než pouze emocionální nadbytečně.

• 30.11.2007  23:03
    Interview (2007)

Alkohol s prášky jsou na hovno, koks a cigárka rulez. Bz bz bz

• 15.3.2004  13:31

Nevim o cem to bylo ani jestli se mi to libilo. Ooops

• 1.4.2007  15:45
    Inženýrská odysea (TV seriál) (1979)

(Prolet)kult.

• 3.5.2008  00:35
    Iron Man (2008)

Překvapivě velmi solidní popcorn, kde gagy fungují a akce také není k zahození (ono jí tedy moc není ale aspoň nenudíte jako u onanujícího Baye). Škoda že jen Starka - cynického hajzlíka vystřídá jakási sebezpytující karikaturka. Největší koule má tak film na začátku a v úplném závěru. Ale prostředek rychle uteče takže pohoda. Btw Transformers stejně stojej za hovno - prozřel jsem :)

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21