Gimp

okres Praha
chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

• 11.5.2003  15:18

Příběh rozvětvené italské rodiny, která se přestěhuje z venkova do města (Milána???) a nemá to tam vůbec lehké. Neorealismus není moje hobby a někdy až příiš emotivně vypjaté scény mi byly k smíchu, brýlatí s dredy prominou, tři.

• 9.5.2003  20:23
    8 MM (1999)

Ubrečenej Cage, dobrej Phoenix, snuff porno, Peter Stormare, z tehe rovnice snad nemůže vyjít nic zlého ne? Ale ale, omyl. Srovnání se Sedm je v tomhle případě vedle...

• 24.4.2003  22:13

No. Řekl bych, že tady ti nízkohodnotící trochu podléhají deziluzi v tom, že pokládají staré (dobré) Star Wars za něco jiného. Byly dementní a infantilní úplně stejně, to jen vy jste trochu zmoudřeli za ty léta.

• 7.3.2018  13:32
    Star Trek: Discovery (TV seriál) (2017)

Nejsem trekkie (díky bohu) ale taky nejsem úplnej buran a tak vím, že Star Trek není jen "žij dlouze a blaze" ale taky: "Kapitánův lodní deník, hvězdné datum bla bla, dodatek..." a uzavřený příběh na jednu epizodu s ponaučením. Takže tohle není Star Trek, ale nějaká podivnost s cliffhangerama a rozplizlejma vývojema postav co jsou mi veleuprdele. Balím to po 4 dílech.

• 9.1.2015  13:50

Hipster džihád.

• 22.8.2014  15:09
    Godzilla (2014)

Kdybyste mi řekli, že bitka bude za tmy tak si ty dvě hoďky ušetřím...

• 16.10.2013  22:59
    Don Jon (2013)

Buranství je asi nový hip. Jinak nic, co bychom už neviděli (a v případě Alexis Texas, Tori Black, Kayden Kross a dalších, jejichž jména si nepamatuju nebo je neznám, protože nejsou můj šálek semene, to platí doslova).

• 26.9.2013  10:48
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Fantomas kontra NSA.

• 4.5.2013  11:06
    Nevědomí (2013)

Cože, celou dobu byli na planetě opic?

• 3.10.2012  07:42

Multikulti 96 hodin.

• 19.9.2012  16:53
    The Words (2012)

Tři šestákový story v jednom a všichni se málem zalknou postmoderní slastí.

• 7.12.2011  13:05

Nikde se tu nepíše to nejdůležitější. Předlohu napsal Hunter S. Thompson, kterej měl na triku Strach a hnus v Las Vegas. Ano, ten Strach a hnus v Las Vegas, kterej se odehrával asi 10 let po tomhle a v jehož filmový verzi hrál taky Johny Depp. Jenže Depp je teď o 15 let starší a ne o 10 let mladší jak by měl. Takže skoro padesátiletej chlap hraje novinářskýho bažanta v Portoriku - wtf 1. WTF 2 s velkými písmeny je ale žánrová rozkolísanost tohohle filmu. V jedný chvíli pozorujete žhavou romantickou scénu, pak se tam najednou vyjeví vtipy jak z Četníků ze Saint Tropez - ale nefalšovaný, po chvíli CGI meskalinová halucinace. Tento film je klišovitý v jednotlivostech a chaotický jako celek což je přesně ta blbá kombinace k nekoukání.

• 27.11.2011  00:01
    Nadohled (studentský film) (2011)

Pro člověka, který ví o čem psal Foucault v Dohlížet a trestat, úplně zbytečný. Chyběl mi tam jakejkoliv náznak polemiky - a totiž jak tahle kontrola má i pozitivní vliv na společnost (Ivan David na psychofilmu zajímavě poukázal na to, jakým způsobem se resocializujou ty notorický znásilnovači. Prostě se jim řekne, že se o nich ví a že na ně přijdou a zavřou je, když někoho znásilní, nejedná se o žádnej mindtwist v duši toho zločince, kterej si uvědomí že dělal špatný věci jak jsem se naivně domníval).

• 15.11.2011  20:04
    Anonym (2011)

Zajímavosti: Královna Alžběta píchala s opravdovým Williamem Shakespearem. A byl to její syn. Péro je mocnější než meč (to jsem si nemohl odpustit).

• 11.11.2011  04:48
    Lovci hlav (2011)

Rodina je základ státu. Příběh vycizelovanej přesně jako z pera moderního detektivkáře. Čtenář (zde divák) se všechno dozví a kdyby náhodou něco přehlédl, protože není z nejchytřejších, pro jistotu se mu to zopakuje. Na konci ještě jedna odemílačka pro ty obzvláště hloupé. Ale ne, ne pro hloupé, ono je to všechno prostě tak velkej konstrukt že to normální člověk samozřejmě není schopen pobrat a tak je to vysvětlování nutný. Prostor pro vlastní interpretaci se pochopitelně vytrácí a tak není o čem se po filmu bavit - ("Myslíte si, že si ten herec fakt oholil hlavu doopravdy?" nepovažuju za solidní téma k diskuzi). // vlastně už jsem to napsal v první větě, ale to jediný co je nad doslovný čtení filmu je, jak se lidem zvyšujou schopnosti ve chvíli, kdy mají pocit že je někdo miluje a taky jakejch svinstev jsou schopný když tuhle lásku před sebou držej jako štít.

• 27.8.2011  19:51

I česká wikipedie vám dá víc informací než tento dokument, který vyniká snad možná zběsilým střihem mluvících hlav.

• 3.5.2011  22:48
    Fair Game (2010)

Rodinný drámo nevzrušivý stejně jako ten nejomletější americkej provar v jeho pozadí.

• 28.1.2011  11:19
    Motýli v břiše (TV film) (2010)

Holky jsou v pohodě (jsou spontánně blbý) ale nějak tomu chybí však víte co.. smysl. No a ty zoomy, Greengrass hadr.

• 21.11.2010  12:53

Ten film má všechno. Kill Bill intermezzo, humor Monty Pythonů, teplé hošany v kůži ala Rocky Horror Picture Show. Zlí kouzelníci se navíc transformovali v nacisty (!!!), kteří tvrdě potírají neárijce (teda polomudly nebo co, já sám nevím). Jak říká Ron: ... twilight's better.

• 4.10.2010  23:06

Kdybych nebyl greedy, přihodil bych ještě hvězdu za ten starwarsovskej flashback na hajzlech.

• 9.9.2010  11:34
    Robin Hood (2010)

"Mluv, pokud musíš!" Kecy, strašně moc keců. Tolik keců, že mi z nich bylo špatně. Nový Hood nemá charismatického záporáka jako ten s Kostnerem, co hůř, nemá charismatického ani toho Robina. Ten by sice sirotky v lese mohl naučit jak dělat luky z pevnějšího dřeva a jak se mejt aby neměli spalničky, ale neudělá to (ani v uncut verzi, no fakt), on o tom jen plká. Vyčnívá polofrigidní polonadržená fenka Mariana a z pod peřin penis Maxe von Sydowa. Chladný film, který by snad chtěl být realistický, ale místo toho je jen nudný. P.S. - zajímavá je změna na pozici sidekicka - tím je totiž místo maura Mariana! A nutno říct, že ačkoliv se značně emancipovala, není rovnocenným partnerem ale stále jen někdo, koho je třeba zachraňovat když si hraje na chlapa a moc jí to nejde.

• 9.7.2010  16:52
    Manažeři (2010)

SOCDEM je sexy

• 16.6.2010  11:48
    A-Team (2010)

Sry, ale nemá to srdíčko

• 11.5.2010  21:33
    Baaria (2009)

Film je to italský - uřvaný, prosycený oranžovou barvou, taky dlouhý a nekonfliktně plynoucí. Taková ta povinná trojka.

• 7.5.2010  11:02

Tohle jsem nenáviděl. Jako všechny filmy, na které jsme koukali v rámci hudební výchovy (+Vlasy).

• 2.3.2010  21:11
    Nine (2009)

Ta doslovnost mě umrtvovala.

• 4.1.2010  10:59
    Stmívání (2008)

Poctivá káva (2*/5*)

• 18.11.2009  08:00

Paranormal Activity není horor nýbrž vztahové drama. Je hloupě stereotypní - muž je fanda do techniky a je racionalita sama (dokonce i o démonech čte manuály), zatímco žena je emotivní hysterka věřící na vymítání a podobné "nesmysly". Takže "horor" zajímavý leda pro lesbické studentky feministické teorii s drobnou úchylkou v lacanovské verzi psychoanalýzy a ... Františka Nováka.

• 15.10.2009  23:07
    Vlčí bouda (1986)

Čím víc o tom filmu přemýšlím, tím větší chuť poslat ho do odpadu mám.

• 1.9.2009  09:28

Kup balon mlika aneb nigga saves the day.