Americký gangster (2007)

Na tomhle filmu je nejzajímavější to, že hlavní hrdina je skutečná postava a doopravdy zabíjel lidi a doopravdy kvůli němu umíralo mnoho (MNOHO) dalších na předávkování jeho drogami, o zničených životech nemluvě. Představa, že zabijete pár lidí, vyděláte stovky milionu dolarů a pak vám za to, že se spolupodílíte na realistické rekonstrukci vašeho příběhu dají peníze - dají vám peníze i za to, že jste zabil lidi, protože to umocnilo jeho prodejnost. To mi přijde zvrhlejší než to že mám občas chuť souložit své šestnáctileté spolupracovnice.

Východní přísliby (2007)

Někteří Rusové jsou zženštilé buzny. Někteří jsou drsní. Pokud chcete vidět Aragorna jak je potetovaný a houpá se mu pytlík tak tohle je správná (jediná) volba.

The Amazing Colossal Man (1957)

První plutoniová atomovka vybouchne v bezprostřední blízkosti chlápka. Chlápek je ožahnutej. Chlápek se uzdraví ale má holou hlavu a hrudník. Chlápek pořád roste. Pak se nasere a vymlacuje Vegas (a nedává si houbičky). A pak to skončí - špatně. (aditiva - jedno lahvové pivo).

Za plotem (2006)

Nejlepší byla ta soulož v prvních 15 minutách. (kdeže loňské sněhy jsou :) )

Pád Třetí říše (2004)

Ale já nevím čím by měl být film podle skutečné události jiným než pravdivou a realistickou rekonstrukcí :)

Severní blata (2006)

Insomnie obcuje s Purpurovými řekami a vzniká poctivá detektivka. A ovčí hlava jako bonus.

Hostel II (2007)

Amatérskost a naivita, nefunkčnost místy hraničící s home videem. A kurevská zábava.