Milionář z chatrče (2008)

Tenhle film se vysmívá k tomu, co bych nazval: snaha vede k dosažení cíle. Co udělá Jamal pro to, aby získal svou milou? Nic. Prostě nic nezmůže, je to takový malý otloukávací hovínko. Co udělá pro to, aby získal miliony? Udělá pro to ještě mnohem míň. Je to náhodička. On se nám směje do xichtu a zaškrtává správný odpovědi. Mně to přijde jen trochu blbý vůči těm stamilionům Indů z nejnižších kast, který budou teď sedět doma na zadku (případně krást, žebrat, vykonávat podřadný práce) a čekat až jim spadne princezna a půl království do klína. Jasně, že bych zjebal i story, ve který se z největší špíny stává šprtík v brejlích co drtí indický děcka s univerzitama. Ale to ještě neznamená, že budu tomuhle bollywoodskýmu mustru mazat čatní kolem huby.

Monstrum (2008)

Nezávažné (pitomé) téma s jednoduchým (debilním) příběhem narvaným klišé a držící se nad vodou pomocí nafukovacích křidélek. Paradoxně bych uvítal ještě větší béčko a více, mnohem více akce. Při těch scénách, kdy se stojí a nikam nejde, pláče, lituje padlých a telefonuje s matkou jsem si připadal trapně.

MR 73 (2008)

Marchal na to má. Jeho hrdina je vychlastaný kurevník a slaboch, kterej posere co se dá. A tu pomstu mu samozřejmě budete ze srdce přát. P.S. Příspěvek do diskuze ohledně vulgárních komentářů - uživatel LIVINGDEAD je píča a jeho sestra je čurák.

Mučedníci (2008)

Celkem poctivá řezničina doplněná o nějaký ten hlubší smysl, který ale na mě byl moc hluboký a nepochopil jsem ho. Narazil jsem na to teď na disku a rozhodl jsem se, že přehodnotím na pět. Má to koule

Nebezpečný cíl (2008)

Seru na vás a dávám 4 (seru na sebe, musím dát 3). Ačkoliv Cage je fakt hodně zlej herec a co zvládl ve skále už teď fakt nedává (jako střílení do melounů by mu ještě šlo, ale krmení slona se asi bál) a jeho thajskej ližprdel taky moc ostroherectví nepobral (ani fight skill). Tož co když kamera hezky přeostřuje, je tam pár režisérskejch nápadů a konec se s tim moc nemazal. A samozřejmě jízdu toho hodného politika jsem si vychutnal obzvláště.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

... a co na to Jan Pleskač? Jde o to, že je to strašně hloupé, strašně moc, ale ne vtipně, spíš bezradně. Jsou tam dva vtipy (a naprosto mimózní výlet taxíkem - proč?) a milostný vztah Bruce a Elisabeth je vykreslen jako vztah matky a syna, který ji ochraňuje. Ona mu za to stříhá vlasy a vyndavá košili z kalhot. Také mu koupí volné kalhoty a novou kšiltovku. Nehotový, nedomrlý paskvil :( Norton jde k zemi a dostane dvojnásobek životní pojistky

Nouzový východ (2008)

Své sny nežijeme. Sníme je. Jako míchaná vejce.

Oko dravce (2008)

Gimp, your brain was deactivated. Vpodravce