Deyw

fčelí méďa

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 12.7.2020  15:35
    Pach krve 3 (2009)

uz je to k hovnu..hnusny lidi hnusny herci amaterska sracka..nic vole ani dobry kozy tu nebyly..vlastne jedny a to je to nejlepsi na tom filmu..proste strasne vprdeli co ztoho udelali..brecim :( ono jako uprimne jednicka byla nic moc, ale furt se to tak nejak dalo..ta dvojka uz byla strasnej odpad a totalni sracka na kterou sem se fakt dival jen kvuli tomu ze je tam henry rolins jinak bych se na to vyjebal..a tohle byl omyl a dalsi nechci ani videt.. _:D

• 12.7.2020  15:32
    Pach krve (2003)

jakoze nejlepsi spatna zatacka...na dvd to byl zazrak a cumel sem na to a bavil sem se jak to tam ty kryplove mordujou... :D no ted docenim quinna z dextera a obcas dobry kozy ale jinak bida...gore ujde, magori sou tu top..dal bych 2* ale nostalgie je svine takze 3*.

• 12.7.2020  15:30

jen kvuli henry rollinsovi...je to typek! to ostatni je uplny hovno, ale zase sem si vzpomnel na kamarada, kdyz jsem videl na konci tu rodinu psychopatu jak vecerela, a koukala se na tv, takze za dva!

• 12.7.2020  04:53

ooooooooou cubka z american horor story v roli dolores z misery..ooooou

• 12.7.2020  04:51
    Vysvobození (1972)

dobrej pribeh o mestskych typkach co si vyjedou na kanoii...celkem prdel a par hlasek od tloustika, kterej dopadl ze vsech proste nejlip.. :D reynoldse a voighta bych nepoznal..dobrej pribeh kamaradu, kterej se zvrtne a ovlivni vsechny do konce zivota..staci si jit sjet reku a pruser je na svete :)

• 12.7.2020  04:49

dam slusny 3* - priznavam ze charlize theron je oblibena herecka, akce naslapana, akorat me srala ta nevhodne zvolena hudba do kazdy akce a celkove to provazelo celej film...akce,humor vpohode..to ostatni prumer ale silny 3* u me jsou !

• 10.7.2020  19:04
    Sputnik (2020)

indie ruska verze arrival - ale cest bratrum jak to natocili, kamera,hudba,strih,efekty..perfekto zase je mi smutno ze jsme takovy bridilove, snad ten zizka vyjde, ale jinak respekt bratrum - aspon za prvnich 40min top - pak se ztoho stane vole takova picovina ten pribeh a nelogicka sracka, ze to neni mozny..takhle to zahodit.. a ten konec dopici !!!!!! no bylo to nadejny ale bohuzel.. :(

• 10.7.2020  01:42
    Strašáci (1971)

Na tu dobu asi shocking..ale dneska tvle prehled hroznych az tragickych hereckych vykonu..zestarlo to tedakurevsky..dneska nekoukatelny..i ten hofmann je zvlastni..bez hodnoceni

• 4.7.2020  14:09

naprosta pecka...jedna z nejlepsich kapel soucastnosti...WOW...plny emoci,ohne...doporucuji vsem!

• 3.7.2020  03:35

takovej klub ctenaru na chalupe..dobre mu cubka z american horor story zatapela..dobra bestie..skoda ze scenu se sekackou vystrihly :(

• 7.6.2020  01:17
    Ad Astra (2019)

Brad Pitt je fajn...hrozne rychle to uteklo a valilo to ke konci hrozne rychle a chtel sem prozkoumavat/objevovat vsechno co bude nasledovat prave se skvelym Pittem, bez nej by to asi nebylo ono..v kine sem to nestihl tak sem si to vynahradil doma na 4k blucku...nadherna a super film!

• 6.6.2020  01:29
    Mys hrůzy (1991)

ted na to cumim v tv a vidim ze sem nedaval koment...tohle je taky klasika kde je bozi a pekelnej deniro...a jedina dobra role pro nicka nolte - ale robert tu jede jak drak..takovej teror az mu hubu zapali 😂 doporucuju jo a PS: hraje tam ta cubka z american horror story a je tu docela zamlada..uslo to.. 😂

• 5.6.2020  22:52

brecel sem.. :_(

• 5.6.2020  00:29

nj tohle uz je bida proto 1 a 3 dilu..tady si to nejvic dava frenk coz neni moc dobry :D ;:(

• 4.6.2020  00:23

ja to milujuuuu! proste top komedie smith tommy valej jak prase..aliens sou vtipny cool gagy top...rad se divam na vsechny MIB ! srdcovka ps: frenk je tyypek!

• 1.6.2020  01:57
    Jednotky vesmírného nasazení (TV seriál) (2020)

nic moc..takova sranda s malkovicem a otravnym carrelem :D

• 29.5.2020  21:20
    Cage Dive (2017)

ne ty vole..nikdo neumi natocit film s rybickama vole..jeste ze tenhle typek natocil tohle a od ty doby nic..strasnej brak ty vole! dam 1 ty cubce co furt rve..aspon se vyrvala..

• 29.5.2020  21:19

spatny,spatny..ztrata casu.. ruce pryc !

• 29.5.2020  21:18

strasnej brak.. :_( nema cenu, kdyz uz tak prvni film je o trochu lepsi, ale furt je to zbytecny..puste si radsi celisti..

• 28.5.2020  00:18
    Betaal (TV seriál) (2020)

nezajimava sracka..amaterskej brak na netflixu..hrozny..ty dialogy ty kravo to je jak telenovela...ta kamera jezisi to boli...hrozny strasny a to sem cekal narez jako prase! skoro odpad!

• 16.5.2020  20:07

ouuu krypl zahral jako svine..

• 11.5.2020  03:22

dobrej mark...je to buddy akcni komedie :D bavil sem se skvele,.doporucuju...berg a marky snad nikdy nezklamou..netflix vladne!

• 11.5.2020  03:21
    Ghoul (2015)

nuda..docela slusna atmoska ale blbej napad.. :-( jo tak ke konci se to rozjelo ale vole furt dokola tam neco je spadne kamera..nejakej pruvan udela zvuk oni nadavaj.. a furt dokola..ale atmoska ke konci dobra..kdyby tohle vzniklo v 90s tak by to byl vetsi hit :D debilni namet ale s dablem cikatelem :D ty gumovky a jak jim to furt pada plus ten vitr vas bude pekne srat az do konce :D ale ty tunely byly dobrej napad..

• 29.4.2020  01:33

videl sem v tv..klasicka povidacka u soudu..moc me to nebavi ale edward je vsechny dobre pochcal..jit na to do kina tak sem asi nasranej, ale takhle v telce cajk, ale kdybych hodnotil tak eeeh..takze bez hodnoceni uznavam to ale seru na to.

• 26.4.2020  22:52

dvakrat vandam je lepsi nez jeden.. :D ja tohle vzdy zral..moje srdcovka miluju to a davam plno! :D na 5 to rozhodne neni ale proste to je srdcovka :D jinak tak na 3/5 max :D

• 25.4.2020  23:14

Hodne dobra komedie...top na vecer s rodinkou..zabavi, david je fakt rizek, mam ho rad je vtipnej :D

• 24.4.2020  23:09

cekani se vyplatilo..poradnej akcni nasup, kterej si bere to nejlepsi..zatim asi film roku2020 - tezko nekdo udela lepsi vybijenou..nadherna kamera a akce...chris je typek a kosi to jako prase..je to na poctivy 4, ale takhle sem se kurva dlouho nebavil takze davam plnej pekac !

• 17.4.2020  00:41
    Lov (2020)

dobra prdel..chcipal sem od zacatku do konce a buchta mela odstaty kozy jako svine a kosila to na kopici :D je to proste komedie na nudnej vecer :) ps: hilary je docela kost here!

• 6.4.2020  00:52
    Pod vodou (2020)

ty vole..moje rakoska zase mela pravdu..je tam picu videt a je to natoceny tak ze tam je picu videt..jediny co je tam videt jsou hlavy ve sklenici (chapej skafandru) a pak nahaty cubky na konci kdy tam behaj ke dverim od dverim...jinak ty monstra picu sem videl, pak ten mega kraken ci co to bylo byli videt jen zuby jinak picu videt, kdyz chodili po zakladne tak bylo picu videt pac strih byl napicu...jedina scena ktera byla vpohode byl ten zacatek kdyz si cubka cisti zuby a konec kdyz tam nahata stoji a cumi...+ slow mo zabery kdy ji to vybouchne jinak je picu videt..takze sem se tesil jako svine a picu sem videl no..priste prispeju radsi na kozy nez tohle !

• 31.3.2020  00:37

ekolog segal..to me poser..strasny..timhle filmem to uplne chcipnul..

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31