Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

1 2 3 4 5 8 15 21 28
    • 16.8.2019  00:07

Dopici! Bale tady hraje konzert a i kdyz je to cely “k nicemu” tak vas to tak vtahne a nepusti, protoze na toho magora se nedalo prestat divat, film ma i dobrou pointu a neni to klasicke vyjebavani - docela zajimavej konec!!

• 3.5.2018  00:44
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

vzdycky na to cumim pred spanim.. :D pohoda na usnuti..synove a narubanej tatka stavi motorky :D nic vic :D

• 13.3.2018  21:28

Hodne dobrej film..pro me top role coopera..clint zavalel..top film

• 19.3.2018  10:12

Na tu dobu neskutecnost..premena ve vlcaka pri bad moon songu je legendarni! tu si budu pamatovat do smrti..oskarek zaslouzenej masky jako svine na dobu..bohuzel dneska uz je videt to datum a tak zustane v hlave jen ta premena a scena z metra.

• 24.12.2017  03:38
    Annabelle (2014)

suchy..cekal sem, ze je ztriska ta panenka vsechny, ale misto toho tam byl nahatej chlapek nabarvenej nacerno! aspon ta herecka vypadala celkem k veci..jinak pruser

• 21.3.2018  01:25
    Annihilation (2018)

Ty vole..to byla docela rakovina - cekal sem vetsi peckh po tom zacatku..no a cely vpohode a vypadalo to na super mix the thing a arrival napr..ale konec to rozsekne..celkem skok o level dolu proti exmachine..a ty teorie kolem filmu..uplne zbytecny..mindfuck wtf film.. neco jako fotrik!

• 28.7.2019  20:07
    Apostle (2018)

cekal sem uplne neco jinyho, nez se ztoho stalo.. :D ale vcelku vklidu film.

• 21.4.2019  03:22
    Aquaman (2018)

hodne naslapana podivana..krasnej vizual uchcal sem se..krasna kamera wan je proste borec..celkove to uteklo jako svine a bavil sem se..momoa je proste aquaman!

• 19.10.2018  21:40
    Arizona (2018)

3* za dannyho :D jeho hlasky,kokotiny a vaznost nemeli chybu..skvelej magor :D sem to nadhodnotil..davam 2*

• 2.1.2016  02:59
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Pilot jako hovado!! úderný jak prase...tešim se na další díly a vůbec na celou první season!! Bruce je bůh! Pilot nejlepší ze všech...musel sem si ho pustit 2x...jinak je poznat rukopis ostatních tvůrců a díly maj různou kvalitu...ale Bruce si to užívá jako prase a to prostě baví...dá se na to koukat pořád dokola..a ta muzika to je slast ! 1-season- 90% Hodnocení po první season! "Páni. Když jsem tu byl naposledy s holkou, doufal jsem, že si vrznu. Moc mi to ale nevyšlo. Zase jsem si ale motorovkou uříz ruku. Byl to prima víkend." Tak to seru!

• 17.3.2017  11:32

assassins creed meets watch dogs! :D prvni pulka dobry..pak to slo doprdele..skoda..fasbender dobrej, obcas i hudba dobra, ale druha polovina to proste posila doprdele :(

• 1.4.2018  22:28
    Avatar (2009)

Pribeh jak od nejakyho ekologa..sel sem na to v dobe vydani do kina, imax v praze 3D, protoze pry to bude revolucni..no to 3D bylo, takovy ze sem ztoho fakt chcal a koupil si potom domu 3D tv a kouknul se na to znovu ve 3D a furt dobry, ale na kino to nemelo..mno a jak sel cas tak sem si to pustil jeste bez 3D a ten film je porad dobrej, ale neni to ono..tenhle film beru jako takovej technologickej mustek kvuli tomu 3D a hlavne potom byl hroznej boom s 3D a zadnej film nebyl vlastne 3D krome avatara..takze jedinej 3D film, kterej je nutnej do kina..kdyby byla nejaka projekce v kinech s 3D ted nekdy tak je to nutnost..jinak k hereckym vykonum se nebudu nijak vyjadrovat, vsichni sou skvely, ale vychvalim langa ten byl svinskej.. :D prelomovej film..

• 1.6.2019  23:38

Byla to petelice, ale asi u IW sem se bavil vic..tezko rict..az uvidim doma tak to mozna zmenim.. ps: meli chcipnout vsichni

• 25.4.2018  22:11

cista radost,fan servis a vsechno..vsechny marvel hrdinove v jednom filmu kterej slape od zacatku do konce..naprosta pecka..a ten konec je fakt sila..uz se tesim za rok na dalsi.. jinak magori ze strazcu bavili proste nejvic :D ps: cable - teda thanos byl super..ta stopaz utekla jako svine..asi nejlepsi marvel ? (deadpoola nepocitam ten vladne a logan je citovka) - je to fakt neskutecna pecka..tohle zakopalo vsechny ostatni marvelovky doprdele..je to velkolepe dilo s neskutecnym koncem. jinak ty hlasky sou uz ted legendarni.. ! iam groot ! hi iam steve rogers :D to chcipu jeste ted, dnes na to jdu znova

• 23.8.2016  13:57
    Babovřesky (2013)

ach ty češi....

• 28.1.2017  00:05
    Babylon A.D. (2008)

Na Benzina se dobre diva..je cool i badass, ale tenhle film nema nic, krome jedny akcni sceny, ktera je pri konci...jinak je to putovani po svete, ktere nema zadnej duvod..tenhle film se sklada z kousku neceho co nedava smysl a jsou tam uplne zbytecne...a ten zaver je teda mrda.. :D film, kterej nedava smysl s jeste divnejsim koncem, zbytecnej film..jedna za benzina a akcni scenu a za to, ze je cool..

• 30.12.2018  00:07
    Backcountry (2014)

debil k nicemu veme cubku na vylet..a jak to tak bejva tak vsechno posere cubce se vylet nelibi a chce domu..on ze ne..cubka mu rekne ze je k hovnu proc ji sem taha a on ji rekne ze ji tu chtel pozadat o ruku..cubka breci oba sou nasrany a tohle trva cca hodinu vole v lese..pak prijde medved a zkurvenej zaber ve stanu a cubka utika medved si jentak chodi po lese..a za 30min to skonci..uplne zbytecnej film vole sem nasranej

• 27.12.2018  02:57
    Backtrace (2018)

no dopici tohle bolelo! kurva stallone kurva ! na tohle se radsi vyser!

• 5.1.2019  23:03

film plnej chyb a nesmyslu...strasna ztrata casu..

• 24.3.2016  17:04

Tezko se mi to dava dohromady...jakozto fanda dc comics, ale prevazne batman fan jsem se tesil hlavne na batmana...co jsem dostal bylo jak sem zjistil pokracovani MOS, coz beru tak, ze bylo vice supermana, nez batmana...ale kdyz se batman objevil byla to naprosta bomba...film jako takovej se snazi rozjet celej kolotoc hrdinu, ale proste je toho moc, az je ztoho hroznej bordel a zmatek co nedava smysl..meli se zamerit jen na hlavni trio hrdinu a bylo by to famozni...jinak supermana beru, ze vpohode Cavill se na nej proste hodi...Affleck byl velkou zahadou, ale asi je to fakt nejlepsi batman co kdy byl...jeho proporce na nej kurevsky sedi...takovyhle hovado obrovsky potkat tak bejt supermanem tak beru roha...zahral to skvele a jeho nasrana verze mi proste nejvic sedla...drzi se to spise comicsu, takze je to nasranej batman jak ma byt a z nicim a nikym se nesere (dokonce ani se supermanem), jejich prvni setkani nema chybu a mam znej porad erekci...masaz..musim to videt znova a rozepisu se vic.. - je to skvely..skoda jen, ze se film snazi odstartovat celou justice league a na samotnyho bvs neni tolik casu...skoda, ze batman jen prihlizi a prijde mi ze je odstrcenej, ale kdyz je na platne tak to stoji za to...tesim se na affleckovo solovku! 3x kino, dava to smysl, chci videt uz 30min co bylo vyhozeno..na youtube prvni vyseknuta scena, ty vole proc to dali pryc..vysvetli to konec filmu, kterej bez toho vypada proste divne...hrajeme si na jokera..update: nemuzu to hodnotit vic nez 3..proste ne..je to hroznej bordel jediny kvuli cemu bych dal max by byl batman a jeho nasrana podoba...nemuzu tomuhle dat stejne jako bozskymu deadpoolovi!

• 20.8.2014  17:45

Nevim jak začít...zkusím začít tim, že batman je pro mě víc než ostatní hrdinové z komiksu...batmana jsem hltal od malinka jako animák...poté verzi od Tima Burtona...hltám všechny komiksy,hry,filmy s "temným rytířem"... Každopádně, když jsem viděl dark knight begins - mám namyslim batman...tak jsem sral blahem netopýry...viděno v kině snad 5x...doma originální CE edice BR...teď, když jsem se na to znovu dívál tak si všímám všech detailů...tohle je tak propracovaný a vymyšlený už od samého začátku, až do konce trilogie...vybrat si 10filmů z celýho světa, tak beru celou trilogii... všechny se mi vejdou do TOP5 filmů světa... Nolane bravo,bravo...vytvořil jsi kultovní záležitost...která překopala veškeré žebříčky a hodnocení filmů...ještě jednou BRAVO...kdo neviděl jako-by nežil..

• 11.1.2014  01:53

Ježiši..co to tam dwayne vyváděl..tohle by se mu nikdy nestalo!! A i kdyby jo tak přežije na to vsadim svůj biceps! Pak nástup totálních lemplů na jejich místo neměl chybu...skvělá komedie.kdo se chce bavit ?!

• 26.12.2017  15:39

Kolik ten film stal ?! vypada to kurva dobre..grillo je strasnej zabijak..bavi to celej film..hodne hoodne vpohode.. bavil sem se!

• 7.1.2019  02:46

Bcko na 1zkouknuti..efekty nahovno,dialogy jak z porna..skace to sem tam, vubec to nedava smysl..postavy to tam nasype, ze se vtom clovek ztraci..jediny plus je pekna priserka (na kterou asi padl veskerej rozpocet za efekty) a prijemnej zaver pri muzice..na jedno pouziti dobry! aha tak byla i tady ta zenska vole od kevina :D dobra nahoda

• 10.12.2017  23:29
    Bez soucitu (2010)

Chciju z travolty.. :D takovy strelce tady hraje..je to streleny..scena na letisti je absolutni spicka.. :D akce je strelena ale zabavna..jo tohle se povedlo..svihnu tam 4hvezdu za travoltu :D

• 27.12.2018  02:52
    Bird Box (2018)

Mno..kdybych srovnaval s tichym mistem tak oba filmy maj silnou hl. herecku - oba filmy jsou tajemny,pomalejsi a vtahnou hodne do deje, ale budovani a odhaleni zde pokulhava, kde naopak tiche misto exceluje a dozvime se neco o monstrech a jak a na co reagujou a jak snima bojovat jinak nic vic..tady se nedovime ani hovno, krom toho ze Sandra proste umi a je skvela a diky ni si to zaslouzi tu 4* ! je to super na prvni zatah, ale je to vlastne jak happening..clovek se nedovi ani hovno.. :-( coz je skoda.. :-(

• 13.3.2018  21:36
    Bite (2015)

je to mozna lepsi nez to druhy bite ze stejneho roku..super particka (vinnie je borec!) napad super barak zavrou okna a kundy chtej krev..ale je to proste levnej shit a je to silne citit..obcas to byla sranda..vcelku nesehnatelnej kus - diky pitryx si frajer!

• 28.5.2016  16:49
    Bite (2015)

tesil sem se na novou mouchu, ale videl sem strasnou sracku... dva body za vajicka a vtipnych poslednich cca 5min...nedam ani dva body sem nasranej jako krava!

• 19.1.2016  16:46

Preplacana kravinka...neurazi to..na poprvi to zabavi..technicka stranka vitezi nad zbytkem filmu.

• 17.1.2019  00:21

nvm no..moc me to nebavilo..ale to je tim ze tam je furt cerno.. :-(

1 2 3 4 5 8 15 21 28