Deyw

fčelí méďa

1 2 3 4 5 6 8 14 21 27
    • 16.9.2018  02:30
    Blade (1998)

strasna pecka..hlavne to ma uplne dokonalej dabing..ja ztoho chciju pokazdy! i druhej a treti dil je vybornej..diky hlaskam v cz dabingu!

• 25.11.2018  20:40
    Blade 2 (2002)

strasna pecka nahrnuta hlaskama..chcipam pokazdy kdyz to vidim..genialni dabing..skvely sceny..pro me klasika a zabavnejsi nez lepsi jednicka.. :D

• 9.1.2017  14:13

Strasny..nevim proc..je to skoro stejny jako to predtim, ale tohle je strasny..nic tam nebylo..film bez duse..dve hvezdy za les a konec.

• 4.7.2019  21:25

Mam to rad jako svine a kdyz to vidim v telce (jako dnes) tak cumim furt a chcipu :D nejlepsi dvojka magoru na trhu :D

• 19.10.2017  01:42
    Blok 99 (2017)

Vince je borec jak prase..ve filmu hraje takovyho chytryho troubu s kterym se clovek najde ke konci filmu az ho pak sere ten konec a cumi na to jako kreten.. Pral bych mu oskara - protoze to zahral fakt bravurne a celej film sem znej chcal..clovek porad ceka ze neco udela ze se bude snazit s nekym sdilet svoje pocity..ale on je jak mrazak..a kdy uz sem si myslel ze nekomu rekne ze to nechtel udelat, ze ho vydira nejaka svine..vubec nic je ve strachu a nikomu neveri nikomu nic nechce rict - taky proc zejo.. jinak presne nazev brawl in cell block presne rika ze bude mela jak kreten clovek porad ceka na jebu a pak kdyz slysi bude prevelen do cely 99 tak sem se tesil na jebacku jak v druhym raidu, ale co se ztoho stalo je jeste dalsi tresnicka..do takovych sracek co ho dali tak rikam dobry..ale ze se pak dostane jeste do vetsi sracky..az hororova atmosfera..nejbrutalnejsi veznice co sem ve filmu videl..a neni to zadna zaplivana hnusna cela apod..to co se na obraze deje nema obdobu..kdo videl chape..ja uz bych se posral jen me tam vedou a zacal bych mluvit..ale vince mel furt mraz na xichte..no a konecna etapa je vyvrcholenim celyho filmu..neni to klasickej film z vezeni..je to original..neco takovyho tu dlouho nebylo..sel bych na to hned do kina na velky platno..skoda, ze bylo videt par slabsich masek a figurin asi malej rozpocet - skoda jinak skvely..hudba snad zadna..filtr kamery hnus a spina brutalita sama o sobe..vince a dexterovo segra skvely..ale tenhle film patri Vincovi..bravo..bravo..porad chciju a dam si to znovu !

• 22.10.2017  20:02
    Blood Drive (TV seriál) (2017)

prdel jako svine..slink a jeho pohovor nema chybu..jinak ty gagy atd..tohle chybelo.. :D je to dobra sranda..obcas slabsi ale furt to slape.. uz sem na to asi prisel kcemu to je - vyrabi to klobouky.. :D porad ztoho chciju :D

• 28.7.2019  23:45
    Bod zlomu (1991)

Ale jo..porad je to dobry..keanu a patrik vladnou..je to pro me klasika a ten film mam rad..skvely duo hercu zavalelo..tady se to seslo! :)

• 2.11.2018  23:16

ty vole..posral sem se,pobrecel si..jestli nebude oskar tak nerozumim nicemu!

• 8.2.2019  16:41
    Boj (2007)

Tohle sem driv sjizdel tyhle stathamovky..jedna z lepsich :D a je v ni starnouci jet li, kterymu to porad docela kope..fajn blbost na vecer pred spanim. :)

• 26.12.2017  23:44
    Bojovník (2015)

nejlepsi boxerskej film poslednich nekolik let..skvelej jake - naprosta herecka spicka..silnej film..plnej pocet

• 20.1.2019  02:58

kurva to clint je stroj na hlasky.. :D ja se zechcal :d od zacatku do konce chciju

• 31.12.2017  05:46
    Bright (2017)

Bylo to slusny..dost me to prislo jako ta patrola - dva partaci pod tlakem prez celej film - na mensim placu je nahanej vsichni a chtej je sejmout a kluci utikaj a nemaj pomalu kam..akce byla skvela..gore super..svet jako v omalovance kde jsou elfove snobove a orci verbes bylo skvely a komicky.. :D chybela tomu duse, nebo nvm jak to nazvat..proste je to hodne dobry ale na 4 to podle me neni.. jinak herecky default - smith je dobrej takovej klasickej fucker a joel ma blba orka, kterej obcas hodi dobrou hlasku.. zrovna nedavno sem nadaval na konec u snehulaka..tak tady ten blbec ma vybornou hlasku - hm ja sem dojel.. :D kdo videl vi :D

• 18.1.2019  18:38
    Bumblebee (2018)

nejlepsi transformer film ever!

• 6.2.2018  08:15
    Bunkr smrti (2008)

nic sem necekal..dostal sem skvelou zabavu..je videt ze ten stevenson to ma najety nebo snad byl v nejaky jednotce..jeho pohyby se zbranema sou uveritelny jako svine..nesmrtelny nazi, nesmrtelny hlasky (znam to s dabingem, dost se povedl nechapu) skvele to slape a konec je zajimavej.

• 23.8.2010  13:04

Další vypalovačka s Arniem...hláškuje,akce tam taky je...super hudba..starý dobrý časy..škoda že už nikdy nebudou :(

• 7.2.2018  13:45
    Cabin Fever (2016)

to byla hrozne slaba chcanka...strasny vsechno strasny..nejlip udelal ten borec co si vzal pivko a sel pryc.. :D hroznej salat..akorat matne vzpominam ze tam byly dobry kozy a kdyz to kundu rozezralo uplne nasracku zustal jen silikon.. :D to bylo na filmu to nejlepsi..odpad hroznej.. 1hvezdu za policajtku z ktery by si meli vsechny policajtky vzit priklad :D

• 20.10.2018  02:00
    Calibre (2018)

Bajka o dvou kokotech co jedou na lov a sejmou fracka..skvelej nervak a napinava podinava kdy cekate jak to vygraduje, ale konec to celkem zamrda.. skoda, prozival sem to jak svine!

• 20.10.2016  16:27

Ty kravo! Jeba jako hovado...neskutecna jizda..necekal sem ze me to takhle dostane..hodne silnej film i zvrat..bavil me hodne spajdak i ten panter..celkove ale nejlepsi antman,iron man a cap.musim videt znovu!

• 3.7.2015  11:04

Slušná Marvelovka, která nedělá ostudu... Film jsem viděl, až teď po letech - byl jsem k tomuto hrdinovi skeptický...po přečtení komiksu jsem se rozhodl doplnit vzdělání a film jsem zhltnul jako malinu...nenudil, byla to zábava a uteklo to hrozně rychle...už se tešim na Winter Soldiera. :)

• 1.6.2019  23:36

Hodne slusny..slapalo to, dobry sceny, nejaky zustanou top (kocour) dobre sem se bavil...marvel nezklamal. :)

• 30.12.2016  17:48

Nejlepší bondovka co sem viděl.

• 5.10.2016  09:32

Bavil sem se jako svine..takovyhle filmu vic..super komedie. :)

• 26.2.2017  22:08
    Chappie (2015)

skvely film..bavil sem se..a konec pecka :) doporucuji vsem.. a Jackman je dabel :D

• 12.10.2018  23:03

zajimava rezba :D

• 12.1.2017  12:38

Atmosfericka pecka..kterou zabil konec..kdyby to nekoncilo happy endem tak by to bylo uveritelnejsi..nevim jestli 3-4hvezdy je to tezky..ale hudebni motiv, kdy prichazelo zlo je bozskej..atmoska a herci super takze se priklonim ke 4hvezdam. uzil sem si to.

• 13.5.2018  18:26
    Chvění (1990)

skvela hlavni dvojice z ktery kazdej sere.. :D plus gross je strasny hovado..tenhle film sednul vsem jako prase..nahlaskovana prasarna! :D

• 15.3.2011  03:32

Tohle je super odvaz...takhle si představuju zábavnej filmek :-)) sympaťáci a jedna hláška za druhou...ta scéna stou puškou je legendární :-DD ta mě pobaví vždycky... "dals mu na prdel" :-DD

• 13.5.2018  18:27
    Chvění 3 (2001)

bez slaniny a warda uz to proste neni ono..ale porad jeden z tech lepsich filmu na dobrou noc..jinak bezvyznamny.. :(

• 13.5.2018  18:29

na tohle se nema smysl ani divat..ztrata casu - debilni film.. - nejhorsi ze vsech ze serie..

• 12.12.2017  22:28
    Circle (2015)

Ty vole! tohle bylo hodne zajimavy..az natolik zajimavy, ze to ani nedokazu hodnotit protoze to je od sracky az po normalni stolici :D dobrej namet, napad..ale je to nudny jako jit do kostela..

1 2 3 4 5 6 8 14 21 27