Angel Heart (1987)

de niro byl dobrej..rourke vypadal jeste jako clovek, ale ten konec to posral..a ty zkurveny slepice..zkurveny ! 😞 takovej indie dabluv advokat..videl sem to ted pred cca 1-2lety a uz to proste neni tak dobry..klasicky nechapu hodnoceni

Anihilace (2018)

Ty vole..to byla docela rakovina - cekal sem vetsi peckh po tom zacatku..no a cely vpohode a vypadalo to na super mix the thing a arrival napr..ale konec to rozsekne..celkem skok o level dolu proti exmachine..a ty teorie kolem filmu..uplne zbytecny..mindfuck wtf film.. neco jako fotrik!

Annabelle (2014)

suchy..cekal sem, ze je ztriska ta panenka vsechny, ale misto toho tam byl nahatej chlapek nabarvenej nacerno! aspon ta herecka vypadala celkem k veci..jinak pruser

Apostle (2018)

cekal sem uplne neco jinyho, nez se ztoho stalo.. :D ale vcelku vklidu film.

Aquaman (2018)

hodne naslapana podivana..krasnej vizual uchcal sem se..krasna kamera wan je proste borec..celkove to uteklo jako svine a bavil sem se..momoa je proste aquaman!

Aquaman a ztracené království (2023)

Strasne vpohode...film je takova rychla sekvence highlightu a toho nejlepsiho z AQ1 - je to vlastne prvni dil na speedu, nevim jak moc ovlivnila kauza kolem amber sestrih, ale prijde mi ze se kvuli tomu hodne strihalo a nechali se tam jen ty "nejdulezitejsi" sceny aby fungoval pribeh, takze jo - amber tam je a miluju ji - sere me to ze tam neni vic! film strida prostredi a clovek se tam citi chvilku jako v jurskem parku,uncharted, wowku... 😂 hlavne duo momoa a wilson to tlaci jak krava a ty jejich hlasky a harmonie je neskutecna..strasne rychle to uteklo a tesim se az si to dam znova 🤌 ty vole jeste ta chobotnice tam byla skvelej partak 🥹 zaporak z jednotky skvelej tez.. bavil jsem se moc 🙂

Arctic: Ledové peklo (2018)

film dobrej, ale konec je kreten! cely skvele a perfektini..mads je top borec, ale ten konec...

Archiv (2020)

nudilo me to tvle..typek mel pekny roboty no, udelal tri, jednoho uplnyho kokota krabici, druhej uz mel kolecka ale furt zkurvena krabice, treti hot chick ktera ho chce pichat a zkurveny krabice zarlej a ujizdej do more - borec je vyndava a opravuje..nic moc ty vole, jediny co bylo dobry byl twist a konec, nevim jestli to bylo tim ze to byla uplna kokotina a pak to prekvapilo, nebo nvm...2/5 za konec 🥹

Arizona (2018)

3* za dannyho :D jeho hlasky,kokotiny a vaznost nemeli chybu..skvelej magor :D sem to nadhodnotil..davam 2*

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Pilot jako hovado!! úderný jak prase...tešim se na další díly a vůbec na celou první season!! Bruce je bůh! Pilot nejlepší ze všech...musel sem si ho pustit 2x...jinak je poznat rukopis ostatních tvůrců a díly maj různou kvalitu...ale Bruce si to užívá jako prase a to prostě baví...dá se na to koukat pořád dokola..a ta muzika to je slast ! 1-season- 90% Hodnocení po první season! "Páni. Když jsem tu byl naposledy s holkou, doufal jsem, že si vrznu. Moc mi to ale nevyšlo. Zase jsem si ale motorovkou uříz ruku. Byl to prima víkend." Tak to seru!