Reacher - Season 1 (2022) (série)

Plna palba, tohle sedne snad kazdymu - hrozne dobre napsana a drsna kriminalka, ktera neztraci na otackach... zkracene deadpoolovsky humor a ignorantstvi + brutalni nekompromisni gore, na detailech zalezi a davam 5/5 🤌

Fallout (2024) (seriál)

naprosta pecka tyvole!

Halo - Svatyně (2024) (epizoda)

to je zase na strel jak hovado.. zase mam chut na celou herni serii 😇

The Walking Dead: The Ones Who Live - Years (2024) (epizoda)

Tak strasne jsem tomu neveril, a celej svet WD jsem nesnasel, protoze co udelali s postavama a co se ztoho stalo za komedii jsem proste nedaval... nejdriv byl fear, kterej me bavil do 3serie. Dalsi byl negan s maggie coz byl 1dil dobrej a zbytek pruser a Daryl, ktomu se taky nechci vyjadrovat.. tohle byla posledni nadeje jak to zachranit a ja tomu uz neveril..no opak je pravdou - tohle je uplne jina liga - konecne to nekdo pochopil kurva a snad to vydrzi pres vsech 6epizod. Osobne porad, ale nechapu proc to nataci jen v 1080p. :(

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Nejlepsi krimi ever, mozna to mam radsi nez se7en a to je kurva co rict...woody a ten blazen jedou konzert..naprosta pecka, kterou si poustim kazdej rok 🙂

Nikdo (2021)

Dost dobrej klon wicka...Saul Goodman je skvelej nouma a dostava od zivota naprdel az se nasere v autobuse 😂 takova variace na volny pad ten zacatek, fakt to miluju..dedek je taky skvelej kreten..ten konec je totalni prehnanej ulet az je to wtf - lepsi nez wick to neni - je to uroven equalizera coz jsou fakt top akcnaky.. 🙂

Silo (2023) (seriál)

Brutalni natlak na palici..silo je takovej vault z falloutu, kde se deje neco pekne zkurvenyho..nikdo nevi proc tam je a vsichni jsou zavisly na generatoru, ktery ma na starosti skvela Rebeca..tvle ja bych ji chtel doma na domaci prace! Totalny nasleh, kdy kazdej dil taha emoce..brutalni zavislarna a kdyz nekoho poslou uklizet tak clovek nedycha..a kurva ten konec..normalne kdyz to skoncilo tak nastala prazdnota a nevedeli jsme co delat..ihned druha serie! supsup! potrebuju to hned 🥹 naprosto skvele postavy,dej..vsechno..

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Nebudu zbytecne nic psat..naprostej masterclass a nejvetsi filmova/komiksova udalost ever - vsichni ten pribeh znaji 🥹 5/5

Oppenheimer (2023)

3.8 IMAX 70 posralsemse 4.8 Cinestar Nebudeme resit pribeh, kterej je proste vzdycky stejnej, ale udernost a vtazeni je u obou kino formatu tak neskutecne rozdilna, ze musim uznat kvality Nolana a vlastne vsech zucastnenych... recenze IMAX70: Neveril jsem, ale tenhle film v IMAXu je jina liga, naproste vtazeni do filmu a udiv jak je vyuzity imax format, kdy na platne je vsechno tak dokonale a presne, kazdy zaber je neskutecna podivana a scenerie na pousti jsou tak famozni, ze clovek nema slova..prvni cast je takova sonda mozku genia, ktery je vyjimecny a clovek se vlastne spis seznamuje a je naprosto odpalenej tou kamerou a velkoleposti IMAXu..prostredni cast je asi nejvetsi narez co se da zazit, kdy se tempo konverzacnich prestrelek zmeni v tizivou az hororovou atmosferu, kterou hypuke a nabiji neskutecna temma hudba a kameraman opet dava takovy shoty, ze z obrazu a hudby jde doslova strach a mraz po zadech...neskutecna emocni zdimacka co bude s lidstvem/svetem, kdyz se zmackne to cervene tlacitko..tohle je proste tak famozne natoceno ze jsem si musel menit trenky..potom jde film do presahu, kdy je vlastne na rozcesti a nasleduje moralni dno a premysleni o tom co jsme to vlastne udelali, kdy zaver filmu a pohled Murphyho mluvi za vsechno.. naprosto jedinecny film a zazitek 5/5 recenze cinestar: Zde to bude kratsi a horsi, film jsem jiz videl a vedel jak ma vypadat, obraz je urcite cistsi nez analog, obraz je mensi (a to o hodne 😞😂) coz by nebyl problem, fakt to bylo vpohode, ale nepusobilo to uz tak velkolepe..ale nejhur na tom utrpel zvuk, jako priklad dam mrazivou az hororovou scenu, pri ktery byl celej sal v IMAXU uplne v tranzu a slapalo to jako svine, tak tady to bylo uplne chcipnuty..bylo to potichu a stydim se za celej cinestar, ze takovejhle film davaj do mensich salu, ktery jsou proste zvukove vprdeli..jako sorry ale lepsi zvukovej podkres si udelam i doma ty vole...shame on you... tezko by se mi to hodnotilo videt to prvne v cinestaru..film za to nemuze, ze jsou to amateri...ale jako kdo jste to nevidel, valte do IMAXu, presne tohle je ten film co chcete videt tam...a posledni vec --> tenhle rok bude rekordni pro oskary za jeden film, opiee sejme vsechny 👍😊