Deyw

Davídek Medvídek

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 5.8.2016  00:56

neni to tak spatny jak tu pisete...fredy je porad stejnej borec a celkem dobrej napad..fred jako manipulator...je to zase slusna prdel, ale hruza no...dame 2 hvezdy max za fredyho..fredy na party vole ! :D

• 16.6.2016  12:11

Cameron je kocka a jeji zivotni styl byl famozni.. :D byla to sranda obcas ale jinak bidecka..ake mit takovou kocku doma rozumis to nechces :)

• 3.4.2016  00:15

Moc tezka latka, kterou vetsina lidi nepobere..film je tak depresivni, ze se cloveku dela zle, takhle hutna atmosfera se jentak nevidi..stacilo aby Bolek Polivka stipal drevo hudba a prostredi a hlavne kamera ztoho udelali opravdu neprijemnou vec..carodejnice byla zena v letech :-)) skoda, ze film je spise art a nesedne vsem..ten konec bych se posral...jinak super, cernej kozel byl cool..davam 3.5/5 - videl sem znovu a je to strasny.. :( 2 max..

• 2.4.2016  23:56

Mno...nic moc..proste takovej default film, kterej ani nenadchne ani neurazi...

• 24.1.2016  03:20

nebylo tam nic co driv...snad jen strkanice do krovi pobavila jinak hruza, des, bida...uz ne prosim!

• 24.1.2016  03:16
    You're Next (2011)

Celkem dobry...masky fajn..horsi na tehle filmech je, ze vzdycky nejaka totalni blbka vyrube sekerou 10chlapu, 5 jich uboda nozem a tomu poslednimu ukopne hlavu...je to tak debilni, ze uz me to kurva nebavi...zlaty ils!

• 24.1.2016  03:11
    V pasti (2015)

Zenskou co vyjde z baraku a pochcije se a skoro se zhrouti a musi zase zpatky domu by chtel snad kazdej!! Klasika..hnup co rozvazi pizzu (vtomhle pripade rychlou kuchyni) zazije divnou chvilku, kdy za brambory s kecupem a hovezim dostane krabici plnou penez, je ztoho v haji tak odmitne a rekne, ze penize nechce..tak to rekne jeste chytrejsim kamaradum, ktery si pro ne dojdou, kdyz by mel byt barak prazdnej..ale neni a z baraku neni krasnej barak s dvorkem, ale barak s nazi sklepem, kde se zabiji..a jatka muzou zacit ! celkem kravina, ale zabavi to..

• 19.1.2016  16:52

Sestra od Leonidase (chapes butler) je zpet..herecka je daleko prijemnejsi, nez ta ve 2ce (ikdyz 2ka je fakt nejlepsi) sledujem zivot 43kilove divenky, kterou totalne rozjebali asi 4 vesnicani, kteri se zmizeli z povrchu zemskeho - proste je zabila... aaa tak sledujem pribeh jak se takova kraska vyporadava s zivotem (po brutalni m*dacce a zavrazdeni asi 4lidi) jo zije si fajn ma byt,kocku,akvarko plny svinstva.. nabaluje ji cernoch v praci a boji se vsech chlapcu (chapes i cernocha)..zacne chodit na terapie a pacha zle dobro (chapes dexter) jako zabavi to, ale proste uz se to nehodi..sou tu dva filmy co sou uplne stejny a treti, kterej sleduje zivot pote a tim by to meli utnout. 2/5

• 26.12.2015  12:31

Jsem fanousek herni serie..s hrou jsem se setkal poprve na PS1 a hru jsem si zamiloval..o to vic jsem se tesil na film, ale bohuzel...film se mi tolik nelibil..rikal sem si ze takhle ne.. nesedla mi predstavitelka Alice..hudba takova neslana nemastna..zpracovani byla hruza ty pocitacove udelany prisery proste nebyli tak vymakany jako dnes..technologie to nedovolovala, tak je to dost poznat a neni to hezky... konec filmu byl to nejlepsi co sem na filmu nasel..hned jsem si vzpomnel na skvely 3ti dil Nemesis a musel sem si ho zahrat..jsem rad za tenhle prvni dil, ze nastartoval tuhle serii, ktera bavi lidi po celem svete.. :-) za me 2,4/5 !

• 21.9.2014  00:45

osol to...! :D skoda, skoda..ze zacatku to vypadalo na dobrej filmek...dolph tady vypada starsi nez v roce 2014..ale obcas zahlasi..a pekna tanecnice jinak film bida.. :(

• 11.1.2014  01:58
    Stalo se (2008)

Super nápad,škoda konce a vlastně ten zazdil všechno, protože to napětí co graduje celým filmem je zbytečný, stejně se nedozvíme jak to vlastně bylo, takovejhle film to chce vidět víckrát..hned zítra se podívam znovu a zkusim tomu víc přijít na kloub. update 23.8.16: tak sem neprisel ani na hovno..

• 13.9.2010  18:31

Za scénu s pejskem :D jinak bohužel nuda a nuda :(

• 24.2.2008  19:29
    Rocky V (1990)

Pro nekoho nudny pro nekoho povinnost ...musim uznat ze je to nejslabsi dil serie,ale pro fandy je to povinost ...pro me hodne dobry dil...kdo nezna ROCKYho tomu se to libit nebude :(

• 24.2.2008  19:26
    Specialista (1994)

Pribeh nic moc...Scenar a rezie taky nic moc .. Na Slye se dobre diva ale to je asi tak vsechno.. :D

• 28.10.2019  16:52
    Loď duchů (2002)

karel urban je zvire.. :D ty vole to bylo zase hovno.. jak ten triangl :(

• 28.10.2019  00:20
    Batwoman - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

hrozna kravina..nezazivne..nuda neni duvod pokracovat..ikdyz ruby je fajn cubka ale je to kokotina - negr ve skrini/jeskyni tomu dal korunu! :D

• 23.10.2019  00:31

jezisi to sem zase naletel..dobra sracka s cubkou na retezu kde se nic nedeje..tohle nechci uz nikdy videt vole! ale hvezdu dam za to jak tam ten curak nakreslil obrazek na zem jako svine behem 50ti vterin :D

• 23.10.2019  00:26

upocena sracka z pouste(marsu) dementni a tragicky..kde liev v poslednim zaberu v posledni minute ma monolog kterej je na hvezdu..tak spatny a debilni to je..

• 8.10.2019  00:35

sjizdel sem to na vhsce :D batman val kilmer tvle prkno.. :D strasna kktina tohle nemelo vzniknout.. :D dam hvezdu za jima :D

• 27.9.2019  22:26
    Carnage Park (2016)

asi 3x sem u toho usnul a 2x dostal infarkt...strasna chujovina..uplny hovno..ztrata casu..ale hezky stara kamera za hvezdu.

• 20.8.2019  22:55

Taky vole skvost z tv.. :D vsechno spatne, ale mitru mam rad, takze sem se rad koukal.. :D ten picus na kresle co je drtil autem byl strasnej..hrozna chujovina..nikdy vic!

• 30.7.2019  01:15

hadi v letadle :D to byla cista deprese..jak to ten vul mohl vzit..nebylo tam nic jen par hlasek..sjety hadi atd..ale ty kravo ty hadi vypadali snad hur nez muj gumovej had se kterym sem zmrskal jednoho zkurvence kdysi davno..stary dobry casy.. :D letadlo vole s autopilotem..dal bych si film treba slimaci v autobuse..nebo sloni v ponorce..ne a ted vazne je to sracka a boli to :D ale samuel sype hlasky kdyz to pretrpite no..

• 10.6.2019  00:05
    Greta (2018)

tady se nekdo pekne posral..jak nekdo z vas kretenu tomuhle muze dat vic jak 2hvezdy ? absolutne nezazivna sracka ktera je hloupejsi nez nas cikan ve firme..a ta scena jak ta krava hloupa utika a babka posila fotky druhy debilce je uz ted legendarni! no ja se posral! proc by dopici nekdo utikal z diska plnyho lidi do metra ve 3 rano kde nikdo neni a vojebal by me tam! jasny zavolat fizla a vse vyresit na disku je na blondatou pizdu narocny!! nebo pico soused dela rekonstrukci kdyz vedle zadnej byt/barak neni je taky kurva legendarni :D mela jim spis rikat ze ji mrdaj sloni ve sklepe! hodnoceni 2 a vic chapu u borce kterej ma nejakou svini v krabici doma! jinak by mel chcipnout! PS: spoiler na konec, ona si ukradne kundu do sklepa a jeji kamosku sledovala, a posilala fotky jak sou na dovoleny tomu fotrovi takze jeji posranej xicht musela videt dost dobre a ona pak prijde s cernyma vlasama a stejnym xichtem - xicht proste kurva nezmenis!! ona ji nepozna pica slepa hnusna zesrana tak coje kurva dopici na tom konci za demenci!! i muj hloupej kamarad ma lepsi napady!

• 19.5.2019  22:09
    V/H/S/2 (2013)

to stim okem bylo dobry..jinak dopiciiii !

• 2.2.2019  01:19
    Escape Room (2017)

nudna sracka..celkem pekny baby ale jinak strasnej pruser..dal sem si to jako trenink pred escape roomem ted co je v kine.. :D

• 23.1.2019  20:37

zbytecna sracka..tohle nema s rec nic spolecnyho..jo vlastne nazev..ale tohle se proste nemelo stat..kurva!

• 18.1.2019  19:47

pruseeer ztrata casu! :-(

• 13.1.2019  01:25

Tohle se mu vubec nepovedlo..nudna chcanka..zadnej dobrej dzojk nebyl..nema smysl se na to divat.. ztrata casu..hvezdu za kevina mam ho rad a tu zenskou kterou nikdo nezna..

• 16.12.2018  04:41
    Černý orel (1988)

van damme jako drsnej zmrd z lode kterej smrdi rybama..docela mu to hazi, jeden z jeho prvnich rozstepu ve filmu, kde ma hlavni roli nejakej šo kosuzmrd, kterej nikoho nikdy nezajimal a je uplne k hovnu...film nahovno..

• 21.10.2018  01:45
    Delirium (2018)

strasna kravina..nefunguje tu nic..je to strasny..totalni ztrata casu! nejlepsi na celym filmu je ten dum a baba ve sklepe!