Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

1 8 15 22 25 26 27 28 29
    • 1.8.2016  12:48

tohle se nemelo stat..ani ten treti..kazi to reputaci skvele jednicce..

• 19.6.2016  01:03
    Smrtgasmus (2015)

nic krome hudby na tom nebylo dobryho...

• 22.5.2016  13:00
    Neutečeš (2014)

Nudna sracka..o uplnym hovnu..zacatek slibnej potom rozhovoru na parkovisti cekam ultimatni hororovou lekacku, kdy se poseru strachy tak je to jenom nudna teen blbost plna zvastu o hovne..jedinej svetlej moment byl trik s rucnikem a prave ten moment na zacatku..jinak nic..nuda a utrpeni.

• 8.5.2016  02:29
    Thanatomorphose (2012)

to co kurva bylo..?

• 8.5.2016  02:19

to se poseru...jak de spocena otevrit ty dvere a je tam slowmo na kozy a prdel a mlaska pot.. :D:D:D kurva to je filmarina :D umelecke dilo :D

• 19.7.2014  16:49

viděl jsem v TV...po 10min sem to musel vypnout...panebože...nechápu to hodnocení...humus...ještě, že sem viděl jen tu chvilku...vidět všechny díly tak by jste mě našli v bohnicích jak se tam snažim lítat na koštěti a u toho řvu, že jsem harry potter...hrůza,děs a bída...

• 2.3.2008  17:59
    Hory mají oči 2 (2007)

Po shlednuti prvniho dilu sem se tesil na druhej..to byla ale ztrata casu ...vojak co se de vycurat a necha si flintu nekde na stole pak se vrati a divi se ze tam neni a uz mu do zad ciha zruda je fakt moc...a nejhorsi je ze to takhle to bylo snad v celym filmu :D vubec se mi to nelibilo pro me je to odpad.. :(

• 8.11.2019  00:41
    Maratónec (1976)

uz to neni takova slupka jako drive..ale furt dobry..toho zubare si pamatuju teda horsiho..tohle bylo nic :-( mengele a hofman super..roy taky ale malo maloo :(

• 9.9.2019  01:22

vole to neni fer! von je tam jen chvilku a jeste u konce!

• 20.8.2019  22:52
    Grace (2014)

vubec me to nebavilo..strasny herci..ten fps pohled je nahovno..idealni do tv na spani.

• 19.7.2019  00:48
    Vessel (2012)

hej vole to sem videl !! a nevedel ze to delali ty borci co divny veci...proto je to tak cool!

• 16.7.2019  22:36
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

idealni na usnuti na nova2 :D

• 20.5.2019  22:47
    Hra o trůny - Série 3 (série) (2013)

bylo to dobry, ale uz si hovno pamatuju proto nedam hvezdy. :D ale klasicky sukat,kecat,chodit,sukat..

• 17.2.2019  22:53

achjo.. :D

• 7.2.2019  01:02

budes srat cerny ptaky :D zatim spica

• 17.1.2019  00:21

nvm no..moc me to nebavilo..ale to je tim ze tam je furt cerno.. :-(

• 9.1.2019  21:00
    Dva z Queensu (TV seriál) (1998)

pro me horsi nez kevin can wait..takovej klasickej serial k jidlu/ na usnuti..pohodicka a kevin me bavi !

• 17.12.2018  01:13
    Daredevil - Season 2 (série) (2016)

Nejlepsi serie aneb kdyz vedlejsi postava valcuje tu hlavni..zrod nejlepsiho punishera co je - brutalita, ktera je v jeho scenach je neskutecna a scenu u soudu si poustim do ted jako motivacni :D plus ta rezba ve vezeni atdatd..takze daredevil je tu uplne k hovnu a ostatni taky ale punisher sype jak krava!

• 26.11.2018  07:37
    Kevin si počká (TV seriál) (2016)

docela pohoda pred spanim..nejvetsi prdak je bas rutten - ztoho chciju vzdycky :D

• 6.11.2018  11:13
    Alfa (2018)

jak mam hodnotit blbej film, kterej me rozbreci protoze tam chcipe pes ?:( krasna kamera,zabery,priroda,vlk,hnusny dite...no je to bajka o kokotu co se "ztrati" a hleda domov + pes...no nebudu machrovat pochcal sem se.. :(

• 6.11.2018  11:08
    Daredevil - Season 3 (série) (2018)

uz asi 6dilu se tam neco deje a kazdej se na neco pta a ten mu odpovida odpovedi typu: "kdyz sem byl malej tak jsem meli..." kecani o picovinach ktery by se veslo do 1-2dilu, nic zasadniho se nestane..jediny co si ztoho clovek zapamatuje je skvela one shot prison bitka + ta bitka v kanclu..jinak je to bida a des...a uz sem pekne nasranej ale uvidime dal..vse v puvodnim komentari. asi nejslabsi serka/ stejne dobra jako prvni - takze nic moc 3/5 - neni tu nic extra

• 21.10.2018  23:28
    The Haunting (TV seriál) (2018)

prvni dil nic moc.. :( nesedi me ten styl vypraveni..uvidime co se ztoho stane dal..celkem dobrej konec..druhej dil furt nuda..nejlepsi na tom bylo to asi jak jim pochcipali kocky v krabici..tvle zatim 6dil..docela nahovno vole takovy nic no..nechapu hodnoceni pokud nebude nejaky brutalni top zvrat a konec..

• 18.10.2018  00:50
    Halloween (1978)

dneska uz strasna kokotina :D ale je to klasika..ty zabery na mayerse,hudba..atmosfera fakt bomba..ale dneska je to bolest to videt :(

• 28.8.2018  15:06

to co bylo ?!

• 15.8.2018  02:40

tenhle film uplne ignoruje dil prvni - coz je uplne jedno - navic ceskej preklad prvniho evil dead jako lesni duch a evil dead 2 jako smrtelne zlo 2 nema chybu..zatim teda si to ash dava nejvic v serialu kterej je masterpiece..tohle je proste klasika, ale dneska je to takova picovina, ze se na to neda ani divat...nejlepsi je jak si kazdej stezuje na chovani postav v hororu a tady je to chovani tak dementni ze to proste nema obdobu a davate tomu plnej knedlik.. :D dneska utrpeni - dobra prace s kamerou a dobrej konec, na kterej navaze nejsilenejsi dil a jeho legendarni boomstick :D ps: dobry gore a motorovka :D ps: je tu hlaska groovy, ktera je i v poslednim residentovi :D

• 13.8.2018  02:49
    Lesní duch (1981)

Ted je to spis komedie..driv to mozna melo grady..ale tedka fakt k smichu..zub casu zde zapracoval neskutecne..pusobi to jak trapna amaterska sracka :D chapu ze ten film vytvoril legendarniho ashe - kterej je proste skvelej a kultovni status tomu nelze uprit, ale divat se na to dneska boli.. :-(

• 11.7.2018  00:01
    Hlubina (1977)

videl sem v tv, celkem v klidu ale moc si to nepamatuju, musim si to pripomenout.

• 17.6.2018  01:33

sly ty ses fakt hovado.. :D:D:(

• 17.6.2018  01:22
    Velký táta (1999)

muj prvni sandler co sem videl..vybavuji si ztoho jenom jak uci syna chcat na zed..musim si to nekdy pripomenout

• 30.5.2018  00:20

muj mistr z ucnaku si strihnul hlavni rolicku vtomhle majstrstyku :D uplne ujety a zblazneny ze je ztoho spis nez stonozka roznozka.. :D jak furt preziral toho prvniho aby se mu chtelo srat a pak mu mackal brisko :D:D a borec sral do drzky tomu za nim a ten mu zase blil do prdele dokud neodpadl.. :D a pak genialni napad tam dat tehotnou aby mu vyflusla dite do xichtu.. :D chtel bych bejt asi na zacatku nebo na konci :D ten veprostred to ma nejhorsi :D:D ja ztoho seru smichy :D

1 8 15 22 25 26 27 28 29