Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 23.4.2018  07:44
    Očista (2013)

Silny 3*.. Kdyz sem to videl prvne super napad, super herci, super magori..ten napad, ze bohaty prezijou a chudy dostanou po pici je skvelej...tak aby ne zejo, kdyz se bohac zamkne do zamku a nikdo k nemu nemuze..a co ma chudak negr u popelnic delat, bojovat o zivot ! :D skvely...ty zvraty..priznam se, ze me bavila serie vic s Frankem, od 2dilu, kterej je asi pro me nejuspokojivejsi, ale kvalitne asi tenhle prvni. doporucuju! :)

• 28.9.2017  22:33

Tak..kdo dal 2hvezdy a min..tak je kokot na filmy by se mel prestat divat a jit delat neco jinyho..kdyz to vemu ve zkratce - je to natoceny jako krava, vypada to skvele, zni to skvele ten vizual a zvuk je proste top, jsou zde roboti a monstra, ktery sou taky skvely, vzhled robotu a monster je prekrasny - slape to od zacatku do konce..navic sem film videl ted doma ve 4K, takze muj prvni 4K film a strikam tu ztoho jeste ted..dam 4 ale mam chut jebnout 5*

• 5.6.2018  22:46

skvela prvni serie..dobra parta hajzliku, skvelej zmrd policajt - herci vytecny..murphyho nejlepsi role - urcite v 30dni je taky zasadni ale tady si to uziva kazdym dechem..zakonceni skvely a nevidim duvod pokracovat dal, ale laka me tam tom hardy ale uz cca vim o cem to bude a moc se mi do toho nechce, ale prvni serie super!

• 18.11.2017  21:29

druha jebanice je vetsi sranda.. :D jak ty borci odvezli tu cubku do ruska nekam dopici a tam ji mrdali ve sklepe je libovka.. podobnej napad sem mel taky.. :D pak je rube v nejaky dire pod kostelem..no uz nic moc..killy usli..gore uslo..celkem fajn jednohubka..porad lepsi nez ten posledni pruser!

• 19.10.2013  03:27

Totalní sadisfaction..! Konečně jsem viděl něco nad čim jsem bádal jako malej kluk...jestli by porazil sly arnýho, nebo jestli by bojovali bok po boku.. konečně vim, že stallone má ránu jako vegetarián! Sakra..musim to vidět znova a furt a furt a pořád dokola..pro mě zážitek na několik let nebo než se neobjeví na plátně zase spolu. hláškama prošitý jako můj svetr od babičky..akce jako řemen a oba herci vyzrátí jako víno...čim starší tim lepší!!!!

• 28.12.2016  15:34
    Pod kůží (2013)

Ty kravo.. co se prave kurva stalo ?

• 11.1.2014  01:39
    Pot a krev (2013)

No tady nejde jinak..brečel jsem smíchy od začátku do konce...tohle byla totální destrukce..ještě teď mě bolí břicho...trio tílkáču v čele s markem a johnsonem nemá chybu..ten černoušek hrál druhý housle..ale dobrý..masakr musim se jít napumpovat..1..2..3..4..5 dont stop! fakt skvelej film..dwayne a marky mark v nejlepsich rolich..fakt bomba..i believe in fitness!

• 21.1.2018  01:41

skvela akcnk rez se skvelym butlerem..hlasky jako kreten..akce skvela..bomba..tyhle dva dily sou tak identicky a oba sou skvely - mohl to byt jedna dlouha akcni jizda..skvele..tesim se na dalsi

• 30.5.2018  00:04
    Red 2 (2013)

oba dily red jsou to nejlepsi co willis a asi i malkovic v poslednich letech udelaly.. :D chcipu ztoho..dvojka vic akcni a asi se mi libila o trochu vic..je to fakt pecka - plati pro oba dily.

• 4.1.2014  21:22
    Riddick (2013)

Paradní věc pro každýho fandu sci-fi...vůbec jsem nevěděl co od filmu čekat, ale ty dvě hodiny se vyplatily..začátek pěkná survial pecka a potom vyvražďovačka jako řemen..atmosféra skvěla a vin perfektní..role šitá na míru..nikoho jinýho než jeho si nedovedu představit...ke konci sci-fi béčko, ale celý to kurevsky baví...jinak hrál jsem všechny riddick hry, takže pro mě hvězda navíc.. BTW: hry byli o něco lepší než film. :D edit: 19.8.16 - je to paradni...ty zrudy sou skvely!

• 25.7.2015  19:24

Super..ještě víc cool, než five, ale o to šílenější..akce nemá obdobu a dwayne johnson je prďák!

• 14.7.2018  11:44

nudna sracka..pobavila jen scenka s lupinkem jako obed..jinak hrozny..ani tu neni charlie dlouho.. :(

• 25.2.2018  01:59

nebylo to spatny..travolta vklidu a deniro taky..docela dobry gore (prostrelena noha,drzka..) idealni jednohubka.. :)

• 30.5.2018  00:09

byl sem na tom v kine..cekal sem uplnou sracku a dostal sem prijemnou sracku - doslova z nachos - ty zmrdi me dali asi proslou omacku! jinak willis je v rusku a nadava a picuje na vsehno chciju ztoho! akce over the top ale pekna pekna..neurazi me to jako ostatni..v klidu si to dam kdyz na to narazim - ale s jinyma die hardama se to neda rovnat.. rozhodne nejhorsi dil :(

• 24.12.2017  17:07
    Stážisti (2013)

Celkem dobra sranda..vince a owen sou fajn..ale nic extra..za tejden si na to nevzpomenu.. :D

• 2.1.2016  02:10

Hodně dobrééé...film je to kvalitní a Pitt je stále super...zombies jsou pěkně agresivní...za mě super..ani chvilku jsem se nenudil. :)

• 29.9.2017  22:23

hmm..sracka strasna, ale porad lepsi nez ten prvni :D neco tam bylo good ale nic moc..pekny kozy a par kokotu ktery rozjebal leatherface kterej byl trapnej jako svine..trapna love story :D ale mord nejakej byl a dobry kozy tak dame 2* :D

• 13.3.2018  00:42

hmm cekal sem prostreno pro chudy - var co mas/koho :( - ale je to nahovno..prvnich 40min nic nezazivny amatersky herci a debilni ciny..pak spadne letadlo k mistnimu polreichovi a prvni porcovani je fakt libove..okorenili ho tak dobre ze sem mel taky slinu..mno jenze pak je to uz nuda a nic dal..meli je vsechny sezrat, obrizku si dat na celo,povesit na nos,usi apod..ale nic takovyho..takze jedna slusna porcovana a pak picovina konec nahovno vsechno sracka..zlatej bone tomahawk

• 8.5.2016  03:12

tak se nam tony zase vratil do filmu a zase ztratil slona...uz to nebylo ono, ale porad dobry fighty. .-)

• 30.12.2018  00:10

Taky vole strejda konci de posledni den do prace a veme sebou cubku..hned druhej strejda rika ze cubka v dole neni dobry a prinasi to smulu..bum vole zasype se to po 35letech kdyz prijde cubka..dobry tesny tunely atd..dobra atmoska..vsechno cajk..ale je to proste tak debilni, ze to nejde brat vazne..dalsi zbytecna vec.. :(

• 19.1.2016  16:59

v zajeti kokotu...na horor slusnej vykon...celej film se nic nedeje ma to atmosferu a zlo vychazi ze sklepa (taky smrad)..perfektne odvedena prace, bohuzel uz sem na to asi moc starej, ale prislo mi to v pohode a zadnej strach ztoho dojit si na zachod se nekonal.. Wilson ma role v hodne slusnych hororech (conjuring 1,2 bone tomahawk, insidious 1,2 a home sweet hell - no to by byl horor) super tesim se na 2dil.

• 19.5.2019  22:09
    V/H/S/2 (2013)

to stim okem bylo dobry..jinak dopiciiii !

• 28.8.2016  04:20
    Wolf Creek 2 (2013)

at zijou klokani !...jinak nic..

• 30.4.2016  11:15
    Wolverine (2013)

na chlup stejny jako origins..nenadchne, neurazi..cekal jsem vic... :( Jackman je porad skvelej jako wolverine! Update: Jackman se narodil pro tuhle roli..uchcavam ztoho jeste vic nez predtim..at uz je v kine logan!

• 25.6.2017  16:04

strasny..nic tam nebylo..strasnej shit..je to na odpad, ale bateman se snazi tak dam aspon 1!

• 1.1.2017  22:09
    Zmizení (2013)

nadfilm..

• 1.1.2014  19:09

Dobrý to bylo ty vole ! Sly still got it ! moje první předpremiéra (osobně na nic jinýho bych nešel, nic jinýho kde nehraje sly) :D tenhle film je pro mě jako sex po 30ti letech...prostě všechno už znáš, ale pořád je to skvělý..Sly je bombarďák jako prase...sice už mě pěkně sere, že mi neodepsal, ale to nevadí..já mu pojedu nakopnout zadek osobně! a DeNiro je taky neuvěřitelnej sekáč...film je neskutečná zábava...na tohle se budu moc dívat furt. :) PS: Sonnen potěšil...je to frajer :D

• 5.10.2016  22:14

No...zacatek slibnej..silenej nazi doktor, kterej dela pokusy na kretenech byl hodnej slusnej..pak vstoupil dabel do ty blby nany, ktera si to uzivala a psychiatr, kterej si bral domu holcicky a brecel nad nima, ze jsou jeho mama mi pripominali mojeho retardovanyho kamarada, kterej skace jak mama rekne...jinak se ztoho pak stala pekna sracka, ktera byla uplne o hovne a nejakej ufo unos to nezachrani..pulka pecka, ale pak prujem neskutecnej...nechapu vole jak to nekdo takhle mohl posrat ! 3 a kus !

• 19.1.2016  16:46

Preplacana kravinka...neurazi to..na poprvi to zabavi..technicka stranka vitezi nad zbytkem filmu.

• 12.10.2018  23:03

zajimava rezba :D