Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 30.4.2016  11:15
    Wolverine (2013)

na chlup stejny jako origins..nenadchne, neurazi..cekal jsem vic... :( Jackman je porad skvelej jako wolverine! Update: Jackman se narodil pro tuhle roli..uchcavam ztoho jeste vic nez predtim..at uz je v kine logan!

• 25.6.2017  16:04

strasny..nic tam nebylo..strasnej shit..je to na odpad, ale bateman se snazi tak dam aspon 1!

• 1.1.2017  22:09
    Zmizení (2013)

nadfilm..

• 1.1.2014  19:09

Dobrý to bylo ty vole ! Sly still got it ! moje první předpremiéra (osobně na nic jinýho bych nešel, nic jinýho kde nehraje sly) :D tenhle film je pro mě jako sex po 30ti letech...prostě všechno už znáš, ale pořád je to skvělý..Sly je bombarďák jako prase...sice už mě pěkně sere, že mi neodepsal, ale to nevadí..já mu pojedu nakopnout zadek osobně! a DeNiro je taky neuvěřitelnej sekáč...film je neskutečná zábava...na tohle se budu moc dívat furt. :) PS: Sonnen potěšil...je to frajer :D

• 5.10.2016  22:14

No...zacatek slibnej..silenej nazi doktor, kterej dela pokusy na kretenech byl hodnej slusnej..pak vstoupil dabel do ty blby nany, ktera si to uzivala a psychiatr, kterej si bral domu holcicky a brecel nad nima, ze jsou jeho mama mi pripominali mojeho retardovanyho kamarada, kterej skace jak mama rekne...jinak se ztoho pak stala pekna sracka, ktera byla uplne o hovne a nejakej ufo unos to nezachrani..pulka pecka, ale pak prujem neskutecnej...nechapu vole jak to nekdo takhle mohl posrat ! 3 a kus !

• 19.1.2016  16:46

Preplacana kravinka...neurazi to..na poprvi to zabavi..technicka stranka vitezi nad zbytkem filmu.

• 12.10.2018  23:03

zajimava rezba :D

• 23.8.2016  14:09
    Divoši (2012)

Bavilo me to...napad super, trosku utahany, ale Salam Hayek bavi a je i k sezrani, ta druha, kterou znam diky tomu, ze ji prohanel zralok se mi libila taky. Travolta je klasik...a zbytek neurazi zabavi..zaver dobre rozuzleni a prekvapeni na konec, jo uslo to..nebylo to nic extra, ale zabava ano.

• 8.1.2018  02:22
    Dredd (2012)

guilty pleasure jak prase! dredd se slyem je spis takova prdel..konecne poradnej restart - je skoda, ze dredd je na tom tak nejak jako hellboy nebo punisher (kterej ted vali v serialu) urban je skvelej dredd a napad s cinzakem, ze se prostreluje az k bossovi (zdravim raid) je proste skvelej a pro dredda jako delanej..jeho zbran s modama strelby je bozi, gore je..skoda debilnich zpomalovacek pro 3D, ale jinak fakt jizda jako prase!

• 17.6.2018  01:32

tu nemam hodnoceni pico ? byl sem asi 6x v kine! nejlepsi dil expe..nejlepsi akcnak..nejlepsi hlaskujici hovado dolph..nejlepsi vsechno! scena s chuckem ? jebej me! nejvetsi narez!

• 13.11.2013  23:54

Ultimátní popcornová řežba, která hned od začátku spustí a už se nezastavuje..začíná to asi tak, že se sejde parta starých depešáků po 60ti letech, kde platí kdo má větší plnovous je starší a moudřejší... táák tahle parta si to de rozdat s dvouma dalšíma kozlama, protože zápletka musí být aby to nevypadalo tak blbě, jeden jednoho pomlouval a tak si šli rozmlátit berle o hlavu. Ale aby toho nebylo málo, tak všichni mají aspoň jednoho syna, a ten se to dozví a začne se hněvat, sice už pověsil kudlu na hřebík, ale rodina především..hned ve vesničce, kde si žije jako rybář a má klid rozkope prdel lvovi, kterej má dvě hlavy (víc hlav víc ví)...potom vypíchne oči obrům v lesích na šumavě a pokračuje v nakopávání prdelí, až do podsvětí, kde rozkope toho největšího a nejzlejšího parchanta co kdy byl..pak řekne synkovi, že rybařina byla špatná volba a dá mu svůj legendární meč...ale jako jo bavil sem se :D efekty to má fajn a je to hezky natočený..uteklo to rychle a byla to švanda :)

• 30.12.2013  02:51

Ty malý parchanti pořád někudy lezou..jednou jsou samy..pak je tam snima i ten dědek..pak se zase rozdělí..pak se najdou..pak to skončí...hudba,vizuál jsou skvost..krásná příroda...dokonce sem se i pobavil, vtipných scén je dost a uteklo to sakra rychle.. :)

• 14.5.2018  01:52
    Hon (2012)

zachcana svine uslysi brachu jak se bavi o klacku a vymysli si pribeh na chudaka co pracuje ve skolce.. asi sem nevidel nikdy chlapa ve skolce - chudak pes ty vole to mi nekdo udelat tak ho rozjebu prez celou vesnici..diky bohu DNA testum, ktery predejdou takovyhle situaci..likvidace chudaka kterej nikomu nic neudelal..tu svini bych zkopal ! herci skvely! hlavne mads a ta svine byla verohodna

• 20.5.2019  22:49
    Hra o trůny - Série 2 (série) (2012)

TOPka vole, hodor neskutecnych 8h 43min rika jen HODOR, pak se tam furt chodi, momoa je kocovnik, arya utika prolejza hovna a porad se tam keca,suka... druha nejlepsi serie. plna palba.

• 12.8.2017  01:15

Je to bomba..akce skvela..klasickej film pro slye..ten bombardak tak rube lidi v trenkach, pije whisky..je nasranej..vsechny rube..klasika jak remen..zaporak topka, zaverecnej fight topka - az na zakonceni..shrneme si to..skvelej stallone, vynikajici momoa, potetovana kocka a nudnej imbecilni japonec - teda korejec..mozna tam lupnu i tu 4hvezdu!

• 27.11.2016  00:56
    Looper (2012)

zajimavej namet...docela koukatelnej film s willisem..slozitejsi film na kterej je treba se soustredit a akce stoji konecne za to..hodne dobry! :)

• 11.1.2014  01:51
    Méďa (2012)

Super sranda...méďa je skvělej i jeho thunderbuddy marky mark! bavil sem se moc...dneska jsem si to zopakoval a padal sem ze židle stejně..super zábava pro dospělý.. :)

• 22.12.2017  00:35

top film..nepopsatelny..dicaprio vali jako prase..vsechno perfektni..mozna do top10 filmu bych to zaradil! pecka jako krava!

• 26.2.2018  00:32

dobrej napad..bavilo me to a evans je pekelnej..vlastne jenom diky nemu me to tak bavilo..par dobrych mordu..jo tohle bylo v klidu a neurazilo.. :)

• 11.1.2017  12:11

ty vole..tohle ne..chci vratit zivot

• 18.2.2018  02:25

uboha chcanka proti prvnimu dilu..proc tohle nekdo delal kurva!

• 11.1.2019  23:50

Celkem prdel..kdo to ma rad toho to bude bavit..bas je demon :D

• 15.9.2018  20:25
    Prometheus (2012)

nenasel sem koment..divny..drive sem daval 3hvezdy - kino premiera, fajn to bylo, ale cekal sem trochu vic vetrelce..celkove film nebyl zlej..nadherne to vypadalo,hudba,herci bylo to skvely, ale neco tomu chybelo..pak sem nekde nasel nejakej CUT, kterej byl celkem dost jinej a delsi a ten film byl proste lepsi a ja se ptam proc..no kvuli tomu sem dal 4hvezdu a kdyz se na film budu divat znova, podivam se prave na tu neoficialni verzi.

• 23.1.2019  20:37

zbytecna sracka..tohle nema s rec nic spolecnyho..jo vlastne nazev..ale tohle se proste nemelo stat..kurva!

• 19.3.2017  21:42

Nejdivnejsi dil v cele serii... hlavne zacatek dobrej napad, ale pak sou zpomalovacky a vraceni kamery furt dokola az me ztoho jebe... :D spatny, ale natoceny je to zase bravurne..na novy tv chciju..

• 20.1.2016  14:52
    Sinister (2012)

Ty vole..borec ze slipknotu kosi rodiny...super horor...vtahlo a nepustilo..horor jako vino...daleko vic me to bavilo nez conjuring (kterej je asi strasidelnejsi), ale mam rad tyhle temny, mystery krimi... nadseni jako bejk..videno 2x... 5/5 top hororovej film

• 19.2.2018  23:16

celkem v klidu dzojky a skvela parta! bavil sem se slusne.. :)

• 3.7.2015  11:14

Nemam slov...Závěr jak má být..kdo neviděl nežije...byl jsem na tom asi 10x v kině... pro mě nejlepší film.. celá trilogie je must have...obrovské díky všem kdo se na této trilogii podílel.. R.I.P. ledger.. :(

• 8.5.2016  02:29
    Thanatomorphose (2012)

to co kurva bylo..?

• 20.8.2017  20:51

Na jednicku to nema, ale je to furt bomba..diskoteka nema chybu! chtelo by to dalsi dil! :)