Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 2.2.2018  00:04
    Matrix (1999)

totalni kultovni narez..vsechno je tak legendarni a kazdej to zna..neskutecnost..keanu jede na plno a postavy jako je morfeus,neo a trinity zna snad kazdej! legendarni majstrstyk kterej nema konkurenci..urcite jeden z top filmu co jsou..hudba,akce,herci..vsechno na max!

• 29.7.2019  02:21

je to fakt prdel..hlasky jako krava a jak tam ten rocker fuckuje nema chybu...chcal sem od zacatku do konce..jo a akce je taky dobra :D ale je to spis prdel :D

• 11.1.2014  02:07

Tři největší hovada v armádě co se rozhodnou si naplnit kapsu zlatem. :D Tak tohle je válečnej film jako sviňa.. :D Pro mě spíš sranda a akce až a druhým místě, clooney je skvělej, marky mark taky..viděl jsem to už víc než 10x a baví mě to pořád stejně.. :D Takže můžu jenom doporučit. :)

• 17.6.2018  01:22
    Velký táta (1999)

muj prvni sandler co sem videl..vybavuji si ztoho jenom jak uci syna chcat na zed..musim si to nekdy pripomenout

• 13.8.2018  02:41

thomas jane fajn,samuel fajn..cernousek fakn..papouch fajn..ostatni prumer - digitalni zralok a triky dneska hnus driv asi fajn...je to strasna pytlovina..driv v telce sem to zral ale ted fakt ne..jediny co je fajn jsou killy a krev..a jeste ze si to nenechava hvezdy na konec ale zraloci seknou kohokoliv a necekate to.

• 3.8.2016  04:05

coze ?! ten konec! dopice! bombickaa! ...masterpiece...

• 16.9.2018  02:30
    Blade (1998)

strasna pecka..hlavne to ma uplne dokonalej dabing..ja ztoho chciju pokazdy! i druhej a treti dil je vybornej..diky hlaskam v cz dabingu!

• 9.1.2019  21:00
    Dva z Queensu (TV seriál) (1998)

pro me horsi nez kevin can wait..takovej klasickej serial k jidlu/ na usnuti..pohodicka a kevin me bavi !

• 14.4.2018  00:16

Silna pecka..potom co sem zjistil, ze dotoho filmu dal norton tolik - dokonce se pak ujal rezije po neschodach..si ho strasne vazim a je to velkej pan..bravo

• 24.1.2016  03:17

klasika,kul, kurevsky dobrej film..top class!

• 3.7.2017  11:23

Furt rezba..urychlenej konec..docela dobra rozlucka, ale dal bych si dalsi dil...skvelej humor a akce pokracuje (akci ozivil jet jako svina, slabne to) :D

• 10.2.2019  15:03

Nadfilm..vylodeni je legendarni a asi jedna z nejlepsich scen ever...zbytek ztraci, ale furt je to prvotridni, ale ten zacatek nastavil latku vysoko celymu filmu, ale i svetu..neprekonatelna scena..

• 10.5.2018  17:19

tenhle film je takovy velky WTF a to hlavne kvuli porizkovy :D mezi takovyma hercema, hraje dost vyznamnou roli ceska.. :D uz jenom ze zajimavosti dobry (hlavne jeji manzel ma prijmeni Ocasek, ja myslel ze si delaj prdel, ale to je real vole :D ), ale film je lepsi prumer..presne takovy to kdyz se neco sere tak se posere vsechno a je to vpici.. :D

• 16.10.2017  07:31

Mam rad tyhle srandy! :D Asi prukopnik komedii kde se neco totalne posere a pak se to nejak resi.. :D je to hlavne o pratelstvi, ktere zoceluje dost spatna vec, nebo ne ? Bombice.. k filmu se rad vracim. :)

• 7.8.2017  01:17

Kurt v zivotni forme..ohromnej jako hovado! Ale je no tu skoda..protoze ten film je uplne k hovnu..nechapu ze za tohle dostal takovej balik.. :D je to becko snad jak hvezdna pechota 2,3.. :D proste strasny..ani ne becko spis C nebo D... :D hruza..dve za kurta a jeho formu!

• 8.10.2019  00:37

strasna palba..cloony batman typico.. :d strasna kktina..uma je cool, batman strasnej,robin je idiot a arnie dela srandu.. :D nejlepsi komedialni batman!

• 10.12.2017  22:05
    Con Air (1997)

cage, malkovich top forma..tady se to seslo paradne...skvelej film...top class!

• 6.7.2017  01:27

mno..jedno z top vesmirnych scifi..hutna atmosfera, super herci, skvela hudba.. nechapu ze to natocil nekdo jako je Anderson.. :-))

• 10.12.2017  20:31
    Hra (1997)

Na tenhle film se vzdycky rad podivam..kdyz na nej narazim v tv tak se na nej vzdy zakoukam..zrovna jako ted.. :D skvelej douglas..skvelej pribeh..film kterej vas chytne a nepusti az do konce..film o kterym budete premyslet i po skonceni..vrchol tvorby - jeden z nejlepsich filmu kde hraje douglas - proste klasika, kultovni zalezitost..miluju hru! :)

• 1.8.2016  00:49

naprosta bomba...na tu dobu neskutecnost...klasika!

• 16.12.2018  04:38
    Kostka (1997)

Mam hodne rad kostku, i ty dalsi dily i kdyz jsou to chcanky..filmy s podobnym tematem muzu, ale tenhle je fakt jeden z top - docela bych bral remake, nebo proste novou kosticku.

• 22.11.2016  23:50

Sranda jako hovado...krasne natoceny..na tu dobu neskutecnost! Willis dava!

• 22.2.2019  00:24
    Terč (1997)

furt dobrej jackie.. standart rad sem to po dlouhy dobe videl.. 👍

• 10.12.2017  21:56

Muj nejoblibenejsi akcnak s travoltou a cagem..oba uz asi nic lepsiho neudelali.. :D totalni klasicka a pecka..nemam slov..jeden z nejlepsich akcnich filmu vsech dob!

• 4.10.2018  01:39

skoda..byla to zabava, ale ten hnus co vyleze z kralovny je fakt ulet a komedie..nastesti efektivne vycucnutej, ale to proste srazilo celej film..skvele temne (klonovani,lidsky vezni..) hlasky rona..dabelska weaver..skvela podvodni scenka,nadherni alieni..ale to miminko to cely posralo! se na to vyseru! ps: zlatej covenant vole!

• 18.2.2018  13:13
    Zbloudilci (1997)

koukal sem na to tehdy v tv..celkem nuda o nicem..ale co me prekvapilo byl tvurce.. :D vinuv debut a jakoby nebyl to zas takovej pruser jakej by klidne mohl udelat..ale zbytecnej film.. :(

• 15.3.2011  03:32

Tohle je super odvaz...takhle si představuju zábavnej filmek :-)) sympaťáci a jedna hláška za druhou...ta scéna stou puškou je legendární :-DD ta mě pobaví vždycky... "dals mu na prdel" :-DD

• 12.12.2017  22:38
    Fargo (1996)

skvelej film..tolik zvratu, a takovych hovadin.. :D legendarni film..do ted nezapomenu jak ho to hovado ladovalo do ty drticky v zupanu a pantoflich :D

• 23.8.2016  14:35

tarantino me bavil jako prase..scena v motelu je nezapomenutelna...celkove film jak ma bejt..je to sranda je to rezba je to sileny mam to rad!

• 10.12.2017  22:03
    Skála (1996)

Podle me nejlepsi film kde hral cage (spolu s faceoff,conair) se jedna o jeho nej. Skvela zapletka, skvely herci, skvela hudba..nadcasovej film - ed harris je dabel a conery takovej klaun.. :D je to skvela podivana, jeden z nejlepsich akcnich filmu - naprosta klasika