Deyw

Davídek Medvídek

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 23.8.2016  14:35

tarantino me bavil jako prase..scena v motelu je nezapomenutelna...celkove film jak ma bejt..je to sranda je to rezba je to sileny mam to rad!

• 10.12.2017  22:03
    Skála (1996)

Podle me nejlepsi film kde hral cage (spolu s faceoff,conair) se jedna o jeho nej. Skvela zapletka, skvely herci, skvela hudba..nadcasovej film - ed harris je dabel a conery takovej klaun.. :D je to skvela podivana, jeden z nejlepsich akcnich filmu - naprosta klasika

• 25.8.2016  02:52
    Spáči (1996)

krasnej film...takovej zajimavej jak dokaze zlo poznamenat cloveka do konce zivota a chtit spachat zlocin...bravo...filmarina jako svine... :)

• 21.7.2016  00:55
    12 opic (1995)

brad pitt je buh.. seru z nej jeste ted...film na pohodu, bavi a hlavne diky tomu magorovi se na to budete chtit divat.. :D

• 8.10.2019  00:35

sjizdel sem to na vhsce :D batman val kilmer tvle prkno.. :D strasna kktina tohle nemelo vzniknout.. :D dam hvezdu za jima :D

• 14.10.2019  01:02
    Mutant (1995)

ty kravo tohle uz nechci nikdy videt 😂

• 13.9.2010  19:04
    Sedm (1995)

Právem zasloužená klasika žánru (Thriller) skvělý herci..jejich výkon super..hudba super..atmosféra by se dala krájet...luxus nad luxus..tomuhle se říká pořádnej film :))

• 25.2.2019  00:04
    Soudce Dredd (1995)

Jak pise kolega..film je dneska fakt smesnej at uz jak je to natoceny nebo ty hovna co tam padaj..scenar uplne mimo..trapny vsechno..jediny plus je tu stallone a rob..a hlaska naladil sem ho na jednicku :D do telky ideal..

• 4.7.2019  21:25

Mam to rad jako svine a kdyz to vidim v telce (jako dnes) tak cumim furt a chcipu :D nejlepsi dvojka magoru na trhu :D

• 19.12.2017  01:00

ta vole tady se sesel snad nejvetsi pocet Bckovych zaporaku co znam..super particka grazlu lovi cernyho bezdomovce..becko jak krava..takova parodie na hard target s van dammem.. :D ale v telce bavilo..jeden z lepsich tv kousku..

• 23.8.2016  13:53
    Maska (1994)

Hmmm...kdyz sem byl jeste stene tak me to bavilo a bylo to hrozne vtipny..ted kdyz uz zachvilku skoro umru tak me to moc nebavi a prijde mi to takovy nic moc, ale pri pohledu na cameron diaz se muj zivot o neco prodlouzil...fakt nevim co a kam tenhle film zaradit...driv to byla neskutecna pecku a nejlepsi komedie na svete...a ted sem se ani nezasmal a prislo mi to takovy divny..tady funguje jen nostalgie a fakt, ze je to podle pravdy.

• 2.4.2017  21:22

slabne mi kun..kurva to je klasika jako hovado!

• 24.2.2008  20:05

Pulp zaprve mekky vlhky kus beztvare hmoty :D souhlasim ze vsema je to LEGENDA s velky L .Herci vyborni. Videl sem to jenom s Cesky dabingem ale ten se mi zamlouva na tolik ze netouzim slyset original,ale na to taky jednou dojde :) Pro me nejlepsi Tarrrantinuv film :) davam za plnej pocet :)

• 18.4.2018  00:58
    Přátelé (TV seriál) (1994)

naprosta pecka..jeden z nejlepsich serialu na svete..

• 24.2.2008  19:26
    Specialista (1994)

Pribeh nic moc...Scenar a rezie taky nic moc .. Na Slye se dobre diva ale to je asi tak vsechno.. :D

• 15.12.2017  23:46
    Timecop (1994)

takova klasicka vandammovka, skoda ze po tomhle (az na par filmu asi 3,4) sel do sracek.. :( vzdy se na to rad podivam..je to blbovina, kde je nucenej kazdej kop z otocky i provaz nad elektrikou, ale je to proste klasika.. :D

• 26.7.2016  02:20
    Vrána (1994)

bomba jako hovado..kult jako svine..film jako krava! bohuzel plnej smutnych udalosti...takhle se psala historie.. :(

• 25.11.2010  01:40

Tenhle film je klasika...bez slye nebo snipese si to nedokážu představit..to by byl brak...snipes přehrává stalloneho to se musí nechat..záporáci sou vždycky větší sympaťáci :) ty hlášky co tu najdem sou nezapomenutelný..a hlavně dalších X narážek na ostatní filmy/herce....to je 110minut královský zábavy...ty zmrd* sou rychlí.. :)

• 1.4.2018  22:12

tohle je nejvetsi prdel co znam..jako fakt..reno je buh a clavier je uzasnej..tohle je genialni jako svine..porad ztoho chcipu kdyz to vidim..nejlepsi je jak mlati ty kreteni do toho auta a on rekne co tohle je za kone.. :D:D PS: jedine s dabingem!

• 26.6.2018  19:07
    RoboCop 3 (1993)

ty kravo othle snad uz neni ani mozny..takhle vyprcat original..uz ten druhej dil byl ultra sracka..ale tohle je jinej level.. :D a ten debil pise scenar na novyho predatora..kurva to bude asi pruser :(

• 15.1.2018  22:39
    Volný pád (1993)

klasicka zalezitost..man on the edge to vystihuje nejlip..nejvetsi pecka..pro me s hrou douglasovo top film..film o tom jak dokaze vedro bejt nebezpecny :D naprosta sleha..klasika

• 29.5.2018  23:53

nejlepsi parodie na svete vol.2 :D chcipu ztoho jeste vic, protoze rambo je klasa a tohle je totalni nakladacka :D chcipu !

• 14.12.2017  23:16
    Živý terč (1993)

John woo je frajer..skvela akce..dobrej van damm..dneska celkem uz klasika..jeden z nejlepsich filmu kde JCVD hral.. :) sice sem po hard boiled cekal brutalni nasleh, ale nedostal sem ho.. - porad pro me nejlepsi film co woo udelal.

• 7.5.2018  17:26

palba jako krava :D polivka top forma :D

• 22.12.2017  00:40
    Gauneři (1992)

nadherna prace za malo penez. celej film ve skladisti, plnej gagu, hlasek a krasnych dialogu..prvni film, kterej sem od tarantina videl, a uz tohle byla sleha jak prase..

• 6.4.2008  17:03
    Hard Boiled (1992)

Perfektni !!! Sotva sem si prines jidlo a hned na zacatku se strilelo :D film ma 2hod a ztoho tak 10min tvori rozhovory apod. a dalsi zbytek se strili :D nejlepsi akcnarna co sem kdy videl - kam se na to hrabou dnesni akcni filmy (teda az na ramba4 to je dosti podobne :D ) davam za 5hvezdicek vsem doporucuju !!!

• 11.3.2008  00:03

Tak sem to shlidnul a muzu rict ze je to pecicka .. Seagaluv prelom akcnich filmu :) docela sem dostal chut na Nemilosrdnou spravedlnost :) fakt tohle uz je klasika doufam ze bude na CT1 i 2dil :D

• 3.7.2017  11:15

Narez jako hovado...nejlepsi humor ze vsech dilu, ale bohuzel nejhorsi akce a poskladani filmu. Je to ale porad pecka jako svine..jeste ze ta kocka nebyla cerna!

• 14.12.2017  23:33

Jeden z nejlepsich - neli nejlepsi film s van dammem..skvelej napad,skvela hudba, skvela akce...kultovni akcnak..pekelnej dolph sbirajici usiska..vzdy kdyz to vidim v tv tak se zakoukam a utece neskutecne..kultovni snimek..nechapu hodnoceni..na takovych cc 75% to ma v klidu!

• 5.2.2017  12:40
    Vetřelec ³ (1992)

Dnes uz bych tomu plnou palbu nedal..vypada to strasne.. :D ale diky nostalgii a vzpominkam to na plnou palbu je..jeden z nejlepsich vetrelcu..ta komorni atmosfera a bezmoc je proste jedinecka a lepsi nez akcni dvojka.