Deyw

Davídek Medvídek

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 9.5.2019  15:03
    Kutil Tim (TV seriál) (1991)

pice..to je strasnej ulet :D strasny kurva! neda se na to divat

• 14.8.2017  08:45

top class! kultovka..jeden z nejlepsich filmu sveta..demon hopkins..zivotni role..straslivej zmrd! zahral roli bez mrknuti! vystrasena jodie skvela..zivotni role! vyklepany finale..jasna inspirace pro smrt ve tme! vrahoun filmu byl az na 3miste..jasne ho prebijelo zminene duo, ale byl skvely a jeho zaverecnej tanecek a uchylka precizne zahrano..film jako krava! kdo nevidel jakoby nezil!

• 12.3.2008  03:47

Tak sem to shlidnul a musim rict ze to bylo vpohode :) hudba dobra,seagal dobrej a drsnej tak jak ma byt :) dostal sem chut na stary seagalovky :) rozhodne jeden z jeho lepsich filmu (ztech starsich) :)

• 25.2.2008  00:05

ktomuhle filmu neni co dodat. Perfektni jizda od zacatku az do konce. kult mezi akcema. Nejlepsi Terminator vubec.Co vic dodat ?:)

• 29.5.2018  23:52

nejlepsi parodie na svete :D sheen je buh chcipu znej pokazdy to vidim :D

• 13.5.2018  18:26
    Chvění (1990)

skvela hlavni dvojice z ktery kazdej sere.. :D plus gross je strasny hovado..tenhle film sednul vsem jako prase..nahlaskovana prasarna! :D

• 16.3.2008  05:32

Podle me nejlepsi Seagal co je :) Na tohle sem mel v hlave vzpominky uz z detstvy a ted sem to shlidnul a musim rict ze se mi to libi porad stejne jako driv :)

• 5.7.2015  02:54
    Predátor 2 (1990)

Netušíím proč je to tak kritizováno..přitom je to hned 2hej nejlepší Predator co je.. :-)

• 25.6.2018  11:36
    RoboCop 2 (1990)

Tohle uz dneska hrozne boli..stejnej herec ale tady je proste stokrat horsi..napad fajn, rozebrat ho preprogramovat a udelat znej klauna..pribeh skoro stejnej zase mame novyho lepsiho robota predstavujeme ho svetu a ono se to posere..navic zde si tvurci strihli duel mezi robocopem a robocopem 2 coz driv mozna byla velka bomba ale ted je to spise k smichu/placi..dneska velka bida a bolest koukat..dam aspon dve za poleno whelera a za scenu s rozebranim a klasickyma 90s prestrelkama ktery meli grady

• 24.2.2008  19:29
    Rocky V (1990)

Pro nekoho nudny pro nekoho povinnost ...musim uznat ze je to nejslabsi dil serie,ale pro fandy je to povinost ...pro me hodne dobry dil...kdo nezna ROCKYho tomu se to libit nebude :(

• 18.9.2017  13:10
    To (TV film) (1990)

Tak tohle sou odpadky..dneska se na to neda uz divat to za 1) za 2hereckej vykon pennywise je strasnej a sem rad, ze v novem IT vybrali nahradu, kdyby to hral tenhle matlak tak to dneska nelame zadny rekordy.. vykon deti a dospelych je jak z nejakyho hloupyho sitcomu ze 70let..ty vole strasny..hruza des bida..nekoukatelnej shit..

• 13.3.2008  21:48

Parada :) skvelej Seagal a skvely akcni sceny :) pro nas uz klasika :) ale o stupen horsi nez Seagalovo Nemilosrdna Spravedlnost.

• 3.7.2018  00:04
    Zelenáč (1990)

slusnej akcnak, kterej ma smysl videt kvuli sheenovi ve vaznejsi roli (znate ho jako blazna a je vtipny se na nej divat kdyz hraje vazne :D) a clint je proste borec..hodne slusnej film a klasicky dobove prestrelky plny krve!

• 20.2.2018  19:56
    Kickboxer (1989)

klasicka zalezitost..moje zacatky kickboxu..jedna z nejvetsich pecek s JCVD!

• 31.1.2019  00:55
    Leviathan (1989)

indie vetrelec/vec..no bohuzel v dnesni dobe uz nekoukatelna vec..driv to bylo asi o trochu lepsi, ale stejne pruser na to ze tam hraje robocop,trautman z ramba a rejza ramba2 a navic zrudu delal stan..ocekavani velky ale je to fakt bida.. :-(

• 15.7.2019  01:26
    Mstitel (1989)

Dolph je fakt prkno :D vubec mu to neslo kua.. :D celkem dost spatny ale zase ta 80s akce je proste top takze kdyz se strilelo bylo to dost cool..ale jinak ty kravo!!

• 27.7.2018  00:31

strasna bida proti prvnimu..jediny co to zachranuje je prvni pulhodka ktera je skvela a dvojice magoru co zase vsechno zeserou.. :D

• 6.8.2016  01:08

ty vole no..uz se to pekne zesralo...fredy je furt fesak, ale jinak je to uplne na hovno...zatim nejhorsi dil.

• 26.6.2017  22:35

doprdele..jak tam ten borec delal tu podlahu tou hrebikovackou a oni se lekli a zalehly a namirili na nej bouchackou :D:D:D a ten borec doprdele co to svama je..omlouvame se..ma pravdu jednali sme neuvazene...kladiviko ti nic nerika..doprdele.. :D:D kurva..to je tak nahlaskovana magorina ze tu chciju smichy jeste dva dny po tom..na takovouhle klasiku se to chce divat jednou za rok..to maly hovado to ozivuje jako svine..genialni :D

• 24.2.2008  19:29
    Tango a Cash (1989)

V podstate neco jako demolition man ale z jiny doby. Nikdy sem nemel rad Kurt Russela az po tomhle snimku se mi zacal zamlouvat :D pro me dalsi klenot se slyem - mam pro tebe doborou a spatnou zpravu jakou chces rict driv. Tu spatnou - dochazi nam benzin. A tu dobrou - jeste trochu mame. Proste COOL filmek :)

• 15.12.2015  19:33

Hrozně slabé hodnocení..nechápu..kultovní záležitost...naprosto božskej film... I FIGHT TO SURVIVE !!!

• 13.3.2008  04:49
    Nico (1988)

Tak sem to po dlouhy dobe shlidnul a libilo se mi to - skoda ze sem videl jenom cenzurovanou verzi.paradni Seagalovka dam 4hvezdy :)

• 5.8.2016  17:11

vicemene to same jako dil treti..fredy je porad ve forme jako svine!

• 18.12.2017  23:38
    Rain Man (1988)

kultovka...hofman je neskutecnej...umeni kurva..! oskar jasnej

• 24.2.2008  19:30
    Rambo III (1988)

Totez jako rambo2 tentokrat v pousti..zase strhujici hudba a skvelej stallone..doporucuju vsem ;) o akci je postarano :)

• 23.8.2010  13:08
    Rudé horko (1988)

Super nářez...hlášky jako debil :D Moc se mi to líbilo..pamatuju si jak sem to kdysi ráno viděl na nově..když sem nešel do školy.. :D

• 16.12.2018  04:41
    Černý orel (1988)

van damme jako drsnej zmrd z lode kterej smrdi rybama..docela mu to hazi, jeden z jeho prvnich rozstepu ve filmu, kde ma hlavni roli nejakej šo kosuzmrd, kterej nikoho nikdy nezajimal a je uplne k hovnu...film nahovno..

• 23.8.2010  13:04

Další vypalovačka s Arniem...hláškuje,akce tam taky je...super hudba..starý dobrý časy..škoda že už nikdy nebudou :(

• 23.8.2016  14:34
    Do útoku (1987)

film nabusenej soundtrackem jako prase! jinak je to jak rika vetsina..chudak co ma sen a silu jako kreten se rozhodne si vypacit miliony a koupit si vysnenej nakladak...prolina se to, kdy hlida kluka a jak mel spatny dectvi a jeho otec je naprosty kokot..takova klasika v cechach.. :D z respektu k panovi co tam hraje je to klasika, ale jako film je to spatny. videt to dneska poprvi v zivote tak chci vratit tech 93minut zivota..

• 5.8.2016  02:15

top class freddy!