Deyw

fčelí méďa

1 8 15 21 24 25 26 27 28
    • 18.12.2017  23:46
    Top Gun (1986)

Ta znelka vole je nezapomenutelna! film spatenka..ale je kolem toho kult..a ta pisen je proste skvela, ale s filmem je to horsi.. :D

• 1.10.2018  00:08
    Vetřelci (1986)

film je naprosta klasika - akcni alien, skvele zbrane (smartgun,pulse rifle...plamenomet) motion tracker, skvely az kultovni zvuky pulzni pusky,vetrelci,trackeru..kultovni font budov,pc - struktura hnizda,kralovna,alieni - vse dalo vzniknout legendarnim hram avp1,2.. skvely marinaci - ta uniforma,brneni klasika! update: tezko to, ale zestarlo, hloupej scenar (nejdu tam, jo du tam ale vyhladite je - stim tam dem - o 5min pozdeji je to zachrana mise blabla..nebo ty marinaci kurva to sou takovy drevaci ze by je tam vypleskal i chuck norris ve spodarach..drzeni zbrane,pohyb..to je strasny takhle se fakt pohybujou marinaci! radoby drsna kravka,vtipalek, drsnej sef - klasicka sestava, ktera je klise jako prase..ta krava nese smartgun tezkej jak kreten on jim rekne ze sbira munici ona mu ji da a z kapsy si da novej zasobnik a nese 2metrovej kanon/ uz vidim jak to taham kdyz bych vtom nemel naboje = sef marinaku je dement.. :D a takovyhle picovin je celej film.. + to umasteny dite me tam fakt sere! update2: kralovna je fakt skvela,pulzni pusky kurva! uz instaluju avp! hudba je skvela ma to tempo..prez to ze je to hloupa picovina ten film je proste legenda a bavi jako svine a hlavne to sype od zacatku do konce! ale jednicka neprekonana! update3: jeste je prdel jak jim rika ze jeden alien vyrubal celou jeji posadku a on jim pak rekne nestrilejte odevzdat zasobniky a to ze je proti nim neco co nevi co je a vyrubalo celou posadku a dou tam po hlave to sou srdcari jako svine :D

• 24.2.2008  22:58

Docela o nicem...celej film na "neco" cekate a pak nic ..akce tam moc neni ale kdyz tam je tak stoji za to :) a Arnie jako vzdycky dobrej --- změna názoru.-- skvělá akce,která je našlápnuta skvělou hudbou..po komandu přichazí raw deal ;-)

• 24.2.2008  22:58
    Komando (1985)

pro me nejlepsi Arnolduv film s Terminatorem. Klasika mezi akcemi . Ta posledni pasaz,kdyz de pro dceru na ostrov je nezapomenutelna :-)) update1: jakoby je to strasna kokotina ale memories no takze proste srdcovka ty hlasky,hudba a vsechno.. :D ta pasaz na ostrove je proste pecka..a ty hlasky..vojed se sama.. :D

• 5.8.2016  00:56

neni to tak spatny jak tu pisete...fredy je porad stejnej borec a celkem dobrej napad..fred jako manipulator...je to zase slusna prdel, ale hruza no...dame 2 hvezdy max za fredyho..fredy na party vole ! :D

• 24.2.2008  19:31
    Rambo II (1985)

Uz to neni survial ale akcni...o to mozna vic zabavnejsi pokracovani ramba..nekdo si ho zamiluje nekdo ho bude nenavidet...jako v prvnim rambovy je tu skvela hudba a sly ve skvely forme...nic neni lepsiho nez se divat jak sly drti svoje nepratele lukem...to se musi videt...doporucuju vsem co maji radi akcnaky tohle si zamilujete :P

• 27.7.2018  08:28
    Re-Animator (1985)

skvele ustredni duo si zamiluje snad kazdej, bavilo me koukat co ty dva blbouni vymysli - podelaj a jak se ztoho vysekaj.. :D dobry prostredi..a na tu dobu, celkem vklidu koukatelny i dnes..asi nejlepsi film s danou tematikou + cernej humor - to ja rad..to ja rad :D

• 24.2.2008  19:31
    Rocky IV (1985)

seru na puvodni komentar.. NEJLEPSI FILM VSECH DOB!

• 19.9.2018  11:32
    Rudá Sonja (1985)

hrozna chcanka..strasny proste strasny.. :( jedna hvezda za vtipnyho arnieho..reziser debil!

• 5.8.2016  00:32

Jako jo je to klasika..driv sem z toho chcal..ale tedka je to proste uz hrozne trapna sracka.. :D legendarni postava fredyho je ale proste legenda...film je totalne o hovne a dneska uz je to spise sranda...ale je to kult jako svine a ostatni dily sou totalni mind fuck, kterej bavi jako svine a clovek se u toho posere smichy..hlavne z fredyho :D

• 25.2.2008  00:05
    Terminátor (1984)

Arnoldova nejlepsi role vubec.Ze vsech terminatoru se mi libila jednicka nejvic...byl to takovej rozjezd pak prisla legendarni 2ka. Ale stejne terminator 1 je uz klasika. ;)

• 17.12.2018  01:51

dalsi klasika kterou miluju..ta doba kurva to byly casy..nadherna hudba,kamera,pacino..nejlepsi jeho film..strasna pecka na kterou nedam dopustit..pacino je demon!

• 14.1.2019  01:19
    Čelisti 3 (1983)

Ty vole ja sem prase zasrany :D tohle se mi driv libilo..a to sem driv ani nevedel ze vtom hraje denis quaid..ty kravo ten debil denis vleze do kazdyho pruseru :D je to strasny ty vole..to je proste v prdeli..hodnodeni jaws1 by bylo 100% a jaws 3 by bylo 0% :D uplne zbytecnej film a uz to nechci nikdy videt - jestli bych nekdy nasel tu kazetu na ktery sem to mel tak ji hodim o zed !

• 10.7.2018  23:59
    48 hodin (1982)

nejlepsi role eddieho a nolta! :D je to prdel..hlasky jak krava..nadrzenej eddie hlasi jako dabel a nolte drsnak co chlasta a vsechno ho sere.. :D dobrej zaporak,hudba z komanda, klasicky herci ty doby - indian billy z predatora, sully komando..klasika :D

• 24.2.2008  19:32

Originální...skvelej survial film v podani stalloneho...tomuhle filmu neni co vytknout...vubec nevim co napsat..tenhle film nema chybu..doporucuju vsem ;) PS: porad je to topka..da se na to divat furt..

• 24.2.2008  19:32
    Rocky III (1982)

BOMBA !!! Jeste vic ostrejsi nez 2ka a min zamilovanejsi nez 1cka, poradna porce treningu a boxu !!! 3ka je perfektni pokracovani s perfektni hudbou !!! 3ti dil = povinost !!!

• 23.8.2016  14:01
    Věc (1982)

...KLASIKA,KULT... jeden z filmu, kterej vznika jednou za stoleti..

• 19.3.2018  10:12

Na tu dobu neskutecnost..premena ve vlcaka pri bad moon songu je legendarni! tu si budu pamatovat do smrti..oskarek zaslouzenej masky jako svine na dobu..bohuzel dneska uz je videt to datum a tak zustane v hlave jen ta premena a scena z metra.

• 8.4.2017  16:49

Blu ray nadhera..ten duraz pro detail je neskutecny..jinak role primo pro Forda..je to naprosta spicka zanru, ale skoda, starsiho data, je to znat..dam plnou palbu, ale pokud bude nejakej dil lepsi tak zmenim :D dostal sem uplne chut na hru nebo uncharted..diky indy! :)

• 13.8.2018  02:49
    Lesní duch (1981)

Ted je to spis komedie..driv to mozna melo grady..ale tedka fakt k smichu..zub casu zde zapracoval neskutecne..pusobi to jak trapna amaterska sracka :D chapu ze ten film vytvoril legendarniho ashe - kterej je proste skvelej a kultovni status tomu nelze uprit, ale divat se na to dneska boli.. :-(

• 4.2.2018  02:25
    Osvícení (1980)

Hmmm..tohle je slupka i po letech..skvela hudba buduje neskutecnou atmosferu..vlastne spojeni obrazu se zvukem (hudbou) je genialni a bezkonkurencni dodnes..kluk je fajn..ta cubka je fajn..ale nicholson je dabelskej a silenej jako svine..ja se ho normalne bal jenom sem ho videl..one scary madrfakr! skvelej film a jeden z TOP hororu vsech dob. :)

• 15.8.2010  22:55
    The Comeback (1980)

Po Pumping Iron přichází Arnoldův comeback,který nás zavede po 3letech zpět,kde Arnold exceloval..Soupeři sou hrozivější než před lety,ale Arnie ví,že je pořád jednička..sakra jak to ten pacholek dělal...sledujeme jeho trénink a jeho emoce jak se stim vypořádá po 3letech..zvládl to na jedničku..dokument o bodybuildingu perfektní,skoro až poviností všech co se tomu věnují..jen je škoda,že ho skoro nikdo nezná :(

• 26.12.2017  23:38

Strasna pecka..neskutecnej deniro..neskutecnej film..kurva ten chlap byl prase i genius.. :D :( smutnej pohled na sikovnyho boxera, kterej mel demona v hlave.. :D bylo mi lito jeho rodiny a vsech kolem nej..silnej film..skvost!

• 24.2.2008  19:33
    Rocky II (1979)

Vetsinou 2ky dopadaj spatne ale podle me to Sly zvaldnul perfektne,skoro to same jako 1cka akorad s odlisnym zaverem - pro me perfektni pokracovani Rocky = povinost !!!:)

• 1.10.2018  00:48
    Vetřelec (1979)

KULTOVNI ! nadfilm, klasika...nemam co dodat!

• 18.10.2018  00:50
    Halloween (1978)

dneska uz strasna kokotina :D ale je to klasika..ty zabery na mayerse,hudba..atmosfera fakt bomba..ale dneska je to bolest to videt :(

• 14.9.2019  02:34

ten zacatek je neskutecna palba..ale pak je to nic moc pak zas palba a pak zase nic..takovy meh..cekal sem vic..ale dvojice legendarni! a ten zacatek,ten zacatek!!

• 14.1.2019  01:14
    Čelisti II (1978)

Tvle driv sem to uctival..ale ted to bolelo..strasny..herci..strasny..zralok..strasny..uplnej upadek proti jednicce..vsechno spatne..ale to je taky dobou vzniku..abych nehejtil tak hudba byla dobra (z jednicky) hlavni hrdina byl dobrej (z jednicky) par zaberu na zraloka pri hudbe bylo tak dobrych (z jednicky) a konecny placani do kabelu byl konecnej finish tohohle utrpeni a horici loutka zraloka na zaver tresnickou na dortu..ale memories,hudba,zralok,rob..proste dam 3*

• 11.7.2018  00:01
    Hlubina (1977)

videl sem v tv, celkem v klidu ale moc si to nepamatuju, musim si to pripomenout.

• 11.10.2009  14:39

Tohle je kult...at uz ten kdo cvici nebo obdivovatel arnolda by tohle mel videt..jinak Arnie je super clovek.. Tohle je povinost :)

1 8 15 21 24 25 26 27 28