Smrtící parazit (2009)

lidl vec s val kilmerem - jako da se to videt, ale nic extra. 😞

Uprostřed ničeho (2023)

Docela to uslo..ale natahovany k usnuti..hrdinka je nesympaticka spinava pizda v kontejneru...jak tam jeden rekl - posbirejte ty sracky, vyplachnete to a vyhazte.. 🤌

Nech svět světem (2023)

Davam 4* protoze takhle dlouho me film nechytil a nesezral dlouho...naprostej kolaps lidstva, kdyby nam vyplo.. tyhle picoviny...dalo by se rict, ze podle skutecny udalosti...nic necist, nekoukat rovnou pustit a uzit si to...julia,ali,hawk...topka 🤌 ta hudba..jeste ted mam mrazeni...takhle tenkrat umel budovat filmy muj indicky pritel..ted toci kraviny.. 😞

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Takhle...ta nenavist vuci snyderovi tady je dost brutalni --> nechapu celkem, ale to je fuk.. Kdyby jste vy kreteni sledovali fakta, tak vite ze PG13 sestrih a Rko tzv. directors cut nebyl Snyderuv napad, ale Netflixu - coz absolutne nechapu, proc mu to zase takhle rozesravaj.. takze hodnotim PG13 verzi co je ted na netflixu, pote pridam Rko. Rebel Moon PG13 Nutno podotknout, ze se jedna o prvni cast pribehu, kdy se rozehrava pribeh a vlastne se nam predstavi vsechny strany a HL. postava Kora - ta ma podrobnejsi lore, nez kdokoliv - probehne zde nekolik flashbacku a projde se jeji childhood a motivace..ostatni postavy jsou tu vzdy predstaveny skrze nejakou vyzvu / prekazku kostra filmu je tedy fakt primitivni a pusobi jak sestrih budovani armady Rebelu, kdy vzdy nekoho nekde najdou a ten ma nejakej "fight" aby se knim pak pridal.. Dialogy totalne debilni, akce bez Rka je takova nic moc - spatna ale uplne neni - dost ji kazi nelogicke slowmo, ktery nekde fakt vubec nedava smysl - napriklad kdyz nekdo nekam bezi a najednoj se to zpomali na 2minuty a clovek si rika kurva proc... artove se mi to libilo - vypadalo to jako takovej warhammer.. kamera je obcas fakt skvela - nalet pres pole, pavouk fight, kora ve skladisti (dementni slowmo to nici) - nalet skrze vodu. Kora me bavila nejvic, lidl momoa nvm a vlastne ostatni postavy zatim do poctu.. Nenudilo me to a bavil jsem se - moc nechapu ty 1-2hvezdy to je fakt ulet..takovy hovno to neni.. ps: hudba je taky super.. to intro - ten presun na koru na planetu je proste snyderovina a me se to libi 🤌 3/5 🙂

Aquaman a ztracené království (2023)

Strasne vpohode...film je takova rychla sekvence highlightu a toho nejlepsiho z AQ1 - je to vlastne prvni dil na speedu, nevim jak moc ovlivnila kauza kolem amber sestrih, ale prijde mi ze se kvuli tomu hodne strihalo a nechali se tam jen ty "nejdulezitejsi" sceny aby fungoval pribeh, takze jo - amber tam je a miluju ji - sere me to ze tam neni vic! film strida prostredi a clovek se tam citi chvilku jako v jurskem parku,uncharted, wowku... 😂 hlavne duo momoa a wilson to tlaci jak krava a ty jejich hlasky a harmonie je neskutecna..strasne rychle to uteklo a tesim se az si to dam znova 🤌 ty vole jeste ta chobotnice tam byla skvelej partak 🥹 zaporak z jednotky skvelej tez.. bavil jsem se moc 🙂

Zlo si umí počkat (2023)

Zajimave pouziti hniloby..celkem je to vpohode, gore na vysoky urovni - spis nez chcance kvalitni masky, kdy kazdej mord byl hodne cool - ukousnuti drzky psem je hodne cool..pribeh super a konec naslap.. bavilo 🤌

Tohle je válka! (2012)

Skvele trio, dobra sranda i akce..tyhle agent-laska komedie nikdy neomrzi..

Zabiják (2023)

ty vole, cekal jsem ze film z mojeho zamestnani bude zazivnejsi..ty vole nebyl... 😞

American Horror Story - Coven (2013) (série)

tvle jak mela ta baba ty cerny ve sklepe 😂😂 instantni laska dpc..driv jsem to skipnul, ted to dohanim --> vypada to dost dobre, za me bylo AHS vzdy jen Vrazdici dum a Asylum.. tohle jsem podcenil byl jsem kokot. 🤌 pice nebyl to sklep ale puda - okej tak finis, celkem se to rozsypalo a stala se ztoho takova teen kravina...dahmer nevyuzitej coz me mrzi, ale sarah si to uzivala, tak jsem to pretrpel sni, ale tahle season je tak na 3/5 max --> propad o polovinu oproti 1 a 2 sezone 😞