Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

1 2 3 4 5 6 8 14 21 27
    • 27.1.2019  04:01

neviditelna slanina..skvely efekty na dobu, dobry herci, presto prumerna prijemna jednohubka. :)

• 23.1.2019  22:51
    The Terror (TV seriál) (2018)

dost dobry..vtahlo me to dost..zima jako krava a priserak rube - potom ztoho je celkem chytra zapletka s promyslenym koncem..bravo! :) ps: priserak naprosto skvelej

• 23.1.2019  20:38

uplne stejne nasracky jako to predtim..tohle proste je fail..prvni dva REC sou pecka jako krava..tady byla nadeje herecky z prvniho rec, ale je to takova picovina, ze na tom vsem je nejlepsi ten cerv ve vode kteryho sezere ryba! uplna kokotina a flusnuti na prvni dil primo do xichtu!

• 23.1.2019  20:37

zbytecna sracka..tohle nema s rec nic spolecnyho..jo vlastne nazev..ale tohle se proste nemelo stat..kurva!

• 23.1.2019  17:54
    Downrange (2017)

ty pico to byla chcanka.. :( jak kdyby vole to tocil bolek polivka :D ty nerealny sprchy krve..a korunu tomu dodalo jak borka mu rozseka drzku zbrani a zbran se sama nabije a prostreli ji hlavu :D to sem chcip

• 23.1.2019  12:22
    Joey (TV seriál) (2004)

no..parta z pratel se rozutekla a nekdo zustal zapomenut a nekdo si udelal vlastni serial, nejvetsi potencial mel urcite joey - chandlerova spravna dvojka mi prijde o dost horsi nez joe napr. Jinak zenska cast pratel je na tom lepe (krom febee ktera proste nikoho nezajima :D ) Joe je fajn sranda, ale nejvetsi valec je jeho bracha Jimmy v podani Adama Golgberga :D to je fakt jizda..ten hlasi jako kreten a uziva si to maximalne.. je to na silny 3*

• 20.1.2019  02:58

kurva to clint je stroj na hlasky.. :D ja se zechcal :d od zacatku do konce chciju

• 18.1.2019  22:55

Cooper je valec..vyzdimal se i tu gagu total..on to zahral bravurne..chcal sem u konce silnej film..kdyby byl pred rokem tak to ma lehky..ten s queenama to bude tezky no..oboji pecka ale queen o chlup lepe u me..presto maximalni zazitek - voskar zaslouzenej !

• 18.1.2019  22:53

nadhera..vtom klipu je celej film.. :-)

• 18.1.2019  19:47

pruseeer ztrata casu! :-(

• 18.1.2019  18:38
    Bumblebee (2018)

nejlepsi transformer film ever!

• 17.1.2019  00:21

nvm no..moc me to nebavilo..ale to je tim ze tam je furt cerno.. :-(

• 17.1.2019  00:10
    Znamení (2002)

Ztohohle sem byl driv posranej - to pole vole me desi do dnes! atmosfericka pecka navic se skvelym duem gibson,fenix - asi druhej nejlepsi film inda po 6smyslu! pecka

• 17.1.2019  00:08
    The Visit (2015)

dost dobry..sice par blbosti bylo..ale ten twist/zaver byl fakt sleha a top! ind ve forme!

• 14.1.2019  01:24
    Čelisti: Pomsta (1987)

Tenhle dil sem nikdy nevidel az ted v vedeckyho duvodu.. :D kurva to byla chyba..kdyz to vznikalo tak to muselo bejt nadejny (herci z1 a caine) ale tohle co se stalo vole to me poser..ja se zechcal smichy :D doufam ze ten reziser chcipnul a nikdo po nem uz nestekl od ty doby..mel by mit zakaz tocit filmy - o nekolik let starsi film kterej vypada lip se jentak nevidi..porad objevuju a uctivam jak jsou jaws1 pecka a ostatni dily jen priziveni..fuj vole! ted se divam a lol ten reziser je uz mrtvej :D ale sracky tocil dal..kokot

• 14.1.2019  01:19
    Čelisti 3 (1983)

Ty vole ja sem prase zasrany :D tohle se mi driv libilo..a to sem driv ani nevedel ze vtom hraje denis quaid..ty kravo ten debil denis vleze do kazdyho pruseru :D je to strasny ty vole..to je proste v prdeli..hodnodeni jaws1 by bylo 100% a jaws 3 by bylo 0% :D uplne zbytecnej film a uz to nechci nikdy videt - jestli bych nekdy nasel tu kazetu na ktery sem to mel tak ji hodim o zed !

• 14.1.2019  01:14
    Čelisti II (1978)

Tvle driv sem to uctival..ale ted to bolelo..strasny..herci..strasny..zralok..strasny..uplnej upadek proti jednicce..vsechno spatne..ale to je taky dobou vzniku..abych nehejtil tak hudba byla dobra (z jednicky) hlavni hrdina byl dobrej (z jednicky) par zaberu na zraloka pri hudbe bylo tak dobrych (z jednicky) a konecny placani do kabelu byl konecnej finish tohohle utrpeni a horici loutka zraloka na zaver tresnickou na dortu..ale memories,hudba,zralok,rob..proste dam 3*

• 13.1.2019  01:34
    Sendero (2015)

ty kravo..nejdementnejsi kravy na svete..to se musi videt ty vole :D ja sem se pochcal :D achjo vole :(

• 13.1.2019  01:25

Tohle se mu vubec nepovedlo..nudna chcanka..zadnej dobrej dzojk nebyl..nema smysl se na to divat.. ztrata casu..hvezdu za kevina mam ho rad a tu zenskou kterou nikdo nezna..

• 11.1.2019  23:50

Celkem prdel..kdo to ma rad toho to bude bavit..bas je demon :D

• 9.1.2019  21:01

horsi nez prvni dil..nejakej forek se povedl, ale jinak spis pustit jednicku a na tohle zapomenout..zbytecny dost..

• 9.1.2019  21:00
    Dva z Queensu (TV seriál) (1998)

pro me horsi nez kevin can wait..takovej klasickej serial k jidlu/ na usnuti..pohodicka a kevin me bavi !

• 9.1.2019  07:59
    Špión (2015)

Statham je zvire

• 7.1.2019  02:58

Ty vole! narazil sem na to prez overlord (klikl jsem podobne filmy) a tam tahle pecka s karlem..no kurva to byla jizda..:D strasne o hovne, ale tohle proste musis videt! :D

• 7.1.2019  02:56
    Constantine (2005)

Keanu je proste sympatak! shia vtipnej driver..tenhle film mam rad!

• 7.1.2019  02:53

Skvele natoceno,efekty triky nadhera..film je na tom hur..nezajimave postavy,ufounci taky nic moc..zaver celkem fajn..takovy lepsi Bcko na jedno pouziti!

• 7.1.2019  02:46

Bcko na 1zkouknuti..efekty nahovno,dialogy jak z porna..skace to sem tam, vubec to nedava smysl..postavy to tam nasype, ze se vtom clovek ztraci..jediny plus je pekna priserka (na kterou asi padl veskerej rozpocet za efekty) a prijemnej zaver pri muzice..na jedno pouziti dobry! aha tak byla i tady ta zenska vole od kevina :D dobra nahoda

• 5.1.2019  23:03

film plnej chyb a nesmyslu...strasna ztrata casu..

• 5.1.2019  18:53
    Trauma (2017)

oh shieet ! doclea vpohode pripomnelo mi to stary dobry casy, kdy sem se taky venoval tomuhle druhu zabavy..zensky ale nic moc, mel sem lepsi vyber, gore ujde, ale vis jak..dobrej zmrdecek..ja byl spokojenej..skvelej film na smutny odpoledne.

• 30.12.2018  00:10

Taky vole strejda konci de posledni den do prace a veme sebou cubku..hned druhej strejda rika ze cubka v dole neni dobry a prinasi to smulu..bum vole zasype se to po 35letech kdyz prijde cubka..dobry tesny tunely atd..dobra atmoska..vsechno cajk..ale je to proste tak debilni, ze to nejde brat vazne..dalsi zbytecna vec.. :(

1 2 3 4 5 6 8 14 21 27