V zajetí démonů (2013)

v zajeti kokotu...na horor slusnej vykon...celej film se nic nedeje ma to atmosferu a zlo vychazi ze sklepa (taky smrad)..perfektne odvedena prace, bohuzel uz sem na to asi moc starej, ale prislo mi to v pohode a zadnej strach ztoho dojit si na zachod se nekonal.. Wilson ma role v hodne slusnych hororech (conjuring 1,2 bone tomahawk, insidious 1,2 a home sweet hell - no to by byl horor) super tesim se na 2dil.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015)

Sestra od Leonidase (chapes butler) je zpet..herecka je daleko prijemnejsi, nez ta ve 2ce (ikdyz 2ka je fakt nejlepsi) sledujem zivot 43kilove divenky, kterou totalne rozjebali asi 4 vesnicani, kteri se zmizeli z povrchu zemskeho - proste je zabila... aaa tak sledujem pribeh jak se takova kraska vyporadava s zivotem (po brutalni m*dacce a zavrazdeni asi 4lidi) jo zije si fajn ma byt,kocku,akvarko plny svinstva.. nabaluje ji cernoch v praci a boji se vsech chlapcu (chapes i cernocha)..zacne chodit na terapie a pacha zle dobro (chapes dexter) jako zabavi to, ale proste uz se to nehodi..sou tu dva filmy co sou uplne stejny a treti, kterej sleduje zivot pote a tim by to meli utnout. 2/5

Bitevní loď (2012)

Preplacana kravinka...neurazi to..na poprvi to zabavi..technicka stranka vitezi nad zbytkem filmu.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Narez jako hovado!! Nejlepsi film roku 2015! Naprosto perfektni film, kde znovu dokazuje Tom Hardy a DiCaprio, ze jsou to Paani herci.. Hardy to hral, ale lip.. :D Epicke finale na "cervenym" snehu nema chybu!

Zátah 2 (2014)

Naprostá bomba...neni slov...nejlepší close-combat film co existuje..

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Pilot jako hovado!! úderný jak prase...tešim se na další díly a vůbec na celou první season!! Bruce je bůh! Pilot nejlepší ze všech...musel sem si ho pustit 2x...jinak je poznat rukopis ostatních tvůrců a díly maj různou kvalitu...ale Bruce si to užívá jako prase a to prostě baví...dá se na to koukat pořád dokola..a ta muzika to je slast ! 1-season- 90% Hodnocení po první season! "Páni. Když jsem tu byl naposledy s holkou, doufal jsem, že si vrznu. Moc mi to ale nevyšlo. Zase jsem si ale motorovkou uříz ruku. Byl to prima víkend." Tak to seru!

Světová válka Z (2013)

Hodně dobrééé...film je to kvalitní a Pitt je stále super...zombies jsou pěkně agresivní...za mě super..ani chvilku jsem se nenudil. :)

Mama (2013)

Mama aneb jak totalne zesrat film koncem...horor jako vino..mrazilo me i podruhy co sem to videl..lekacky jak ma byt..celkove sem se u hororu nebal nikdy tak jako u tohoto..jenze ten konec znici celek film..je to neco jako se divat na vymytace dabla a pak prepnout na shreka...ten konec tam nepatril a nema tam co delat..takhle koukate na dokonalej horor, ktery skonci necim WTF a stimhle pocitem film konci a nevite co si o tom mate myslet.. 3/5 !

Lesní duch (2013)

Dobrej filmik...sranda je, ze si tu stezujete na stupidni chovani postav atd pritom ta puvodni verze je stejne stupidni jako toto..kouknul jsem na puvodni verzi a hned pak na toto a nechapu status kultu...prislo mi to uplne stejny jako toto, akorad hlavni hrdina byl borec (v serialu totalne drti drzky! a ta muzika kurva!) a masky a krev byla smesna..je fakt, ze sem to videl ted a ne drive kdy to vyslo..tedka mi to pride ve srovnani stimto remakem spise usmevne a je to na +- na chlup to same jako toto..bavil jsem se za me 3,8/5 ! PS: nechapu tak nizke hodnoceni, prijde mi to dost zaujate...minimalne na 65% by tohle melo vyjit, kdyz puvodni film ma kolem 75%.. PSs: Serial je celkem sranda :-)) PSSs: Serial je kurva bomba!

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Diky tomuto dilu jsem si zamiloval millu jovovich.. dale cernousek s hlaskama byl skvelej..GTA zmrde! uzasna Jill..a projekt nemesis..celkove lepsi nez prvni dil..technologie sla neskutecne dopredu a bylo to videt na vsech nestvurach a nepusobili komicky..hudba super..konec filmu zase wtf scena a neskutecna natesenost na dalsi...nechapu ten hate na tenhle dil..za me 3,4/5 !