Živí mrtví: Počátek konce - Série 5 (2019) (série)

nejhorsi serie ze vsech, postavy jsou furt dobry, vlastne prvni pulka 1-8dil jsou hodne kvalitni v zamorene oblasti...ale pak to de doprdele...a ta protivna cubka co je zaporak je k nasrani...uz sem to dal z povinosti, jedine finale, ktery nastartovalo BRUTALNI 6radu stoji za to..

30 dní dlouhá noc (2007)

videl sem to moc pozde..uz to pusobi nic moc a zastarale..ale napad cool, i vlastne celkove napady ve filmy dobry..ale je to na dnesni dobu uz prumer..nic co by urazilo ale ani nenadchne..

Vyšinutý (2020)

velice poucnej film..dobre ji tak kunde! a na konci uz bylo chovani jak ma byt. :) Ne..je to fakt pecka a gladiator si to dava jako krava..s nikym a nicim se nesere..zadny klisoidni cekani ze neco udela a nez nekoho zatluce tak tisic kecu..tady de hned surove jak to ma byt! sem velice potesen bravo!

Dexter - Série 4 (2009) (série)

Vrchol serialu, nejen dextera, ale vsech krimi flaku..od scenare po kameru az po finale, ktery mi do ted rve srdce...trinity killer je ohavna bestie a vsechno slape na max...NEJLEPSI SERIE VSECH DOB ! ta scena na stanici..hello dexter morgan - s kombinaci kamery,hudby...dechberouci kurva 11/10 !

Dexter - Série 3 (2008) (série)

Zase sem to sypal dil po dile...pravnicek byl dobrej, aspon mel dex a rita kamarada dokud se to neposralo..presto slabsi nez ty 2serie predtim.. 8/10

Dexter - Série 2 (2007) (série)

Na 2 sezonu mam zase vzpominku, ze sem mel nahovno obdobi a nekoukal sem dil po dilu, ale pockal si az bude komplet a pak sem to sjel vsech 12dilu za sebou v tahu..i na skolu sem se vysral :D ta cubka mi ale byla nesympaticka a doakes tady perlil jak krava...surprise motherfucker 10/10 !

Dexter - Série 1 (2006) (série)

Davam si rekapitulaci..timhle pro me zacal nejlepsi serial ever...mam ted vzpominky jak sem na to koukal jako na cerstvou novinku a na novej dil sem vzdy cekal do rana u pc...fenomen..nemam slov 11/10 !

American Mary (2012)

ooo kurva..hodne zajimavee..bavilo me to a bohaci co si platej za upravu soucastek je zajimave tema :D kurva ale takovy divne veci divne lidi..hracky :D