ac3r

ac3r

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.2.2015  18:32

Tahle příjemná česká komedie s bravurním Donutilem a Dolanským měla jedinou chybu a to, že místo Rumla měl hrát Mádl, to by se film dostal ještě na úplně jiné level.

• 5.11.2016  15:23

Nesympatičtí herci, zmatená akce, mě to fakt nebavilo a to se jinak počítám mezi fanoušky Baye. Hvězdu za true story :)

• 25.3.2019  15:47
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Prolhanej manipulativni odpad

• 15.11.2020  18:33
    1917 (2019)

V podstatě je to hrozná nereálná blbost se spoustou nesmyslných činů hlavní postavy (najednou to tady nikomu nevadí?!) v krásnem udělaném prostředí 1. sv. války, to se tomu upřít nedá, ale to je tak vše. A to radši ani nemluvím o tom rypákovi a špekáčkovi v hlavních rolích. Prvních 20 minut docela zaujme a pak se to dle očekávání začne táhnout jak sopel, samozřejmě zde na CSFD nezklamou a jeden onan od druhýho nablejou něco o jednom záběru jak je to uchvatný a 5 hvězd jen lítá zas, ach jo...

• 9.4.2014  14:16

Hvězda navíc za výbornou Evu Green :)

• 1.1.2016  12:29

Dát odpad musel bych si připadat jak bukvice díky Charisme, které to neskutečně seklo, jinak je to ale brak naprosto o ničem.

• 31.7.2013  19:21

Všichni kdo od toho čekají podobný zážitek jako v Hooligans, tedy výborný film z fotbalového prostředí a fanoušků, okamžitě ruce pryč, protože o tomhle tam jde v úplně v poslední řadě. Bohužel jsem nečetl komentáře a jako vášnivý fanoušek se nechal zlákat názvem filmu, který se autorům asi jako jediný povedl :) V podstatě je to o bordelu v Itálii a čtveřici policajtů, kdy jeden má problém se svým nevychovaným synáčkem, druhý se ženou, třetí sám se sebou a čtvrtý s vystěhováním z bytu. Neskutečna utahaná nuda, tohle už nikdy víc. Chybami se člověk učí :)

• 7.1.2015  21:05

Závěrem filmu tuhle sérii zabili, doslova.

• 9.2.2015  17:18
    Animal (2014)

Jenom, že mám v poslední době jakousi chuť na horory, tak jsem dal tomuhle céčku šanci, ale je to ztráta času. Klasická pitomost trpící klasickými neduhy hororu jakožto nelogické chovaní hlavních postav až po "netradiční" a nečekaný konec.

• 11.1.2020  20:58
    Anna (2019)

Hlavně neposlouchat místní všeznalky a užijte si film. Zábavné, akční a sexy, konečně po delší době skvělá akční jízda se vším všudy. Lawrence se svou rudou volavkou se může jít zahrabat. Jasný 4*, ale dávám 5* na takový film už jsem dlouho čekal, Luc pořád umí, diky:-)

• 12.11.2018  16:55
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Jelikož Zdendu nenahradíš, tak dle očekávání žádná hitparáda, ale tak špatný, aby to tady chytalo odpad za odpadem to není, zas klídek. Vítám snahu, že se snaží udržet koncept, mám tyhle pořady o restauracích rád a zrovna u nás v ráji ubohých smažáků je potřebujeme jako sůl.

• 13.9.2014  16:24

Ze začátku to vypadalo celkem slibně, hlavně dokuď tam byl Cera, suverénně nejlepší týpek ve filmu :) Což se teda přiznám, že bych rozhodně nečekal, jelikož ani jeho filmy moc nevyhledávám. Ale postupem času se z toho stane parodie na komedii i na scifi dohromady, bez vtipu se spoustou trapných keců, kde jsem trpěl a odpočítával každou minutu do konce. Nechápu jak to někomu může připadat vtipný či snad dokonce chytrý, asi jinej gang...

• 26.12.2017  12:26

Chvílemi jsem uvažoval i o plným počtu, podobné filmy můžu. Stopáž dvě hodiny a přes to žádná natahovaná nuda nekonečnýma kecama a přece jen to není žádný primitivní akční děj. Ale co musím vyzdvihnout je soundtrack, za celej život jsem si pořídil asi dva, tohle je číslo 3, parádní hudba :-) Theron si odehrála svoje, opět jí to sekne, Sofia nezůstává moc pozadu a výborný McAvoy tomu dává skvělé grády. Více podobných filmů, méně 150 minutových sranců.

• 14.1.2017  15:50
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Zase jeden z těch těžce přepálených kousků tady. 5 hvězd proboha za co? To jste těch krimi asi moc neviděli. Být to o hodinu kratší možná bych dal i 4 a možná bych u toho i tříkrát neusnul :)

• 12.1.2015  21:44
    Babovřesky (2013)

Film jak ušitý pro voliče Zemana :-P

• 7.12.2013  22:33
    Bez doteku (2013)

Terezka má pěkné hrudník, ale to je asi tak všechno, co si z toho filmu člověk odnese. Škoda, že Hanička Vágnerová nám něco neukázala :)

• 8.4.2018  10:09
    Bikesalon (TV pořad) (2018)

Bikesalon, svět se fakt v prdel obrací :-D

• 21.5.2018  23:27

Suverénně nejhorší marvelovka. Škoda, že roli BP nedostal raději MBJ, kterej je asi jedinej ze všech postav co nějak zaujme. Nečekal jsem od toho nic moc a dostal jsem ještě méně než jsem čekal. Podepisuji komentář verbala.

• 11.8.2018  18:43

Při hraní pokeru na mobilu to dokoukat až do konce šlo :-)

• 11.11.2018  21:27

To se musí zažít, takhle mě naposledy v kině dostal snad jen Gladiátor :-)

• 7.3.2015  19:30

Do poslední chvíle jsem nevěřil, že by to bylo fakt tak špatný a ono opravdu je.

• 23.10.2018  17:42
    Borg/McEnroe (2017)

Nudný jako prase, na to jaký to mělo námět. Pré velcí rivalové, buď to bylo tak blbě natočený nebo z komára velblouda.

• 2.1.2014  01:38
    Bronzové halušky (TV film) (2011)

Už jenom kvůli památce Rachůnka, Marka a Demitry nemůžu jinak.

• 12.8.2014  15:51
    Byzantium (2012)

To byla taková nesnesitelně utahaná nesmyslná ptákovina, že nemůžu dát ani hvězdu za Gemmu Arterton, které to opravdu seklo, ale tím veškerá pozitiva končí. Mam rád filmy o upírech, tohle je ale úplně mimo.

• 7.1.2014  20:58
    Carrie (2013)

Ještě štěstí, že ve filmu hrály Gabriella Wilde a Portia Doubleday a bylo se aspoň na co koukat. Moore zahrála dobře, ale tahle role cáklé matky mi k ní moc nešla. Moretz se mi nelibí odjakživa a nechápu co na ní někteří vidí, ať už z hereckýho či fyzickýho hlediska. Snímek je to zcela průměrný a za ten konec, kde se začala kupit blbost na blbost dávám ještě o hvězdu méně.

• 2.1.2019  17:30

Hlavně těm místním pseudoexpertům co tady hází 4 a víc nevěřte jak je to úžasný. Tahle "komedie" má pouze 77 min a stejně po 20 minutách člověk odpočítává minuty do konce :-)

• 11.12.2013  20:55
    Crazy Joe (2013)

Jasone to je fakt bída co to poslední dobou točíš za hovadiny. Tahle houmles pakárna s jeptiškou ještě dokonce hravě trumfla v žebříčku blbostí Parkera nebo Blitz. Vyjma Expendables jsem zvědavé jestli se od tebe ještě někdy dočkám filmů jako Kurýr, Rally smrti apod. Crazy Joe opět těžký zklamání...

• 4.2.2017  13:42

Vy s těma dvěma hvězdama tady zas melete nehorazný srance, to je fakt k zblití, se někdy nedivím tomu verbalovi.

• 6.4.2018  22:28
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Celkově za tři, scénky s Krobotem bezkonkurenčních 5 :-) Škoda, že tam nedostal více prostoru...

• 8.11.2013  19:00
    Debilní kecy (TV seriál) (2012)

Trapárna, navíc ještě okopírovaná ze zahraničí, ale svoje ovečky si to evidentně našlo.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8