ac3r

ac3r

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 9.2.2020  20:56

Zdendo vitej zpatky a diky za dalsi porad a zase aspon za neco co se v te spatne TV da vubec pustit. Jsem docela zklaman, ze se pak nevraci na misto cinu aby zhodnotil zmeny a zda se povedly. Jinak s tim nemam problem, starej dobrej Zdenda nebojic se sprostych slov :-) 5 hvezd kvuli idiotum s odpadama...

• 11.1.2020  20:58
    Anna (2019)

Hlavně neposlouchat místní všeznalky a užijte si film. Zábavné, akční a sexy, konečně po delší době skvělá akční jízda se vším všudy. Lawrence se svou rudou volavkou se může jít zahrabat. Jasný 4*, ale dávám 5* na takový film už jsem dlouho čekal, Luc pořád umí, diky:-)

• 11.11.2018  21:27

To se musí zažít, takhle mě naposledy v kině dostal snad jen Gladiátor :-)

• 30.9.2018  09:46

Skvělé jsem se bavil, hledat v tom kraviny jakože noc talentů je ve dne to musí bavit :)) Takže pobavil film, tak tradicne i komentáře místních pseudoexpertu jako tetsuo nebo xxxxxxmartin s takovýma sucharama někam chodit jistě ciry zážitek. Nevymyslíš:)))) Klobouk dolů před výkonem Polívkové.

• 10.12.2017  19:53

Já se bavil skvěle. Jedná z top marvelovek, lepší jak celí Avengers dohromady. Celkem se divím, že v tradiční záplavě místních pseudo expertů to má krásných 85%, ale ještě není všem dnům konec co :p

• 6.11.2016  16:46

Pro nás co jsme na původním seriálu vyrůstali pecka. Líbílo se mi to víc jak jednička. Jediný co mi silně vadilo, že z Baxtera Stockmana udělali trapného černocha, to by asi v dnešní době už nešlo, kdyby někde nenacpali černocha na úkor předlohy, aby náhodou někde nebyl samej běloch. Ještěže Casey zůstal bílej, i když delší vlasy mohly být :) Ale jinak paráda, skvěle jsem se bavil. Kdo hry na ninjaky v mládí nezažil a nesbíral nálepky do alba, těžko pochopí.

• 7.1.2014  17:45

Trošku jiný Jackass než jej známe, ale to neznamená horší, ba naopak. Knoxville je borec a tady to v podání starýho Irvinga jen potvrdil. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by na to sám nestačil. I ten malé prcek byl fajn a zdárně mu sekundoval. Jo a Lise to moc seklo :P Po druhým shlédnutí přidávám ještě jednu hvězdu navíc, skvěle jsem se bavil i po druhé a tentokrát nejen já.

• 2.1.2014  21:46

Můj první film roku 2014 a hned mě tak dostane :) Když chce člověk najít chybičky a věci co jsou lehce přehnaný určitě najde, ale tenhle snímek tak krásně pohltí atmosférou a napětím od prvních minut, že je Vám to úplně jedno. K tomu výtečná hudba a kamera, když padají ze skály, tak jako byste ty nárazy cítili taky :) Skvělý kousek, který bych nejen všem akčním nadšencům vřele doporučil.

• 2.1.2014  01:38
    Bronzové halušky (TV film) (2011)

Už jenom kvůli památce Rachůnka, Marka a Demitry nemůžu jinak.

• 26.12.2013  21:51

Jeden z nejlepších českých filmů vůbec...

• 26.12.2013  20:20

Parádní akční jízda od první do poslední minuty. Člověk se ani nenaděje a jedou závěrečný titulky, k tomu navíc krásná sexy Kate, co víc si fanda akčních filmu může přát.

• 6.12.2013  22:11

Je to Darabont pythe :P

• 28.11.2013  15:35
    Už dost, šéfe! (TV pořad) (2013)

Jen ve zkratce, Dudek píše kraviny.

• 20.10.2013  00:00

Legendy Arnie a Sly společně v jednom filmu to dokázaly, nemůžu hodnotit jinak než plný počet. Kdo vyrůstal na Komandu, Tango & Cash apod. jako já to jistě pochopí a neměl by si rozhodně tenhle film nechat ujít, skvěla věc, nádherný návrat do 80. Záběr kdy se Arnie chopí kulometu z vrtulníku, každé srdéčko akčního fandy muselo zaplesat, v sále to taky hezky zahučelo :) Dále Arnieho němčina, vzájemné pošťuchování atd., no nebudu prozrazovat víc. A abych nechválil jen ty dva, Caviezel v roli záporaka též skvělý výkon a Vinnie nezůstal pozadu. Tohle se zkrátka povedlo.

• 27.7.2013  23:08
    Nevědomí (2013)

Kosinski nám po parádním Tron: Legacy servíruje další skvělý scifi kousek a ukazuje, že opravdu v tomhle žánru umí. I když se nejedná o film prošpikovaný akčními scénami, film mě nenudil ani chvilku. Skvělé dějové zvraty, stejně jako u Tronu parádní hudba, Cruise výborný, Morgan extra třída jako vždy. Jediný kdo mi moc do téhle skvělé mozaiky nezapadal byla Olga, já na ni prostě nevidím nic zvláštního a její hraní mi taky nepřijde kdo ví jaký. Nicméně i tak je to pro mě čistých pět a už se moc těším na pokračování Untitled Tron: Legacy Sequel

• 13.7.2013  16:06

Místní chytrálci ať si radši pustí nějakou intelektuální tří hodinovou slataninu. Takhle má vypadat geniální akční film se vším co má mít. Ja nemám co dodat. Ride or die !

• 22.1.2013  21:27

Návrat do osmdesátek říznutý 21. stoletím. Čert vem americký sentiment, sem tam nějaké prázdné moudro nebo patos i ten neopracovaný a nedokonalý děj. Je se na co koukat a očekávaný jasný debakl zla rukou party drsňáků ve službách dobra a morální spravedlnosti dostane provedení, jaké mu náleží. Cesta filmu je hrbolatá, ale tahle návštěva „muzea“ akčňáků se Stallonem, kterému kryjí záda Willis, Schwarzenegger a Norris, po prvním dílu prostě nemohla dopadnout špatně. A nakonec jedničku překonala. Skvělá akce, tuny nábojů, nože i pěsti, dobré výkony „mladších“ herců, charisma těch starších a mezi tím vším nezbytný vtip... tady nemůžu jinak než na 5/5.

• 23.12.2019  22:49

Konečně po dlouhé době horror co není úplná kravovina stokrát omleta dokola.

• 15.12.2019  21:48
    Le Mans '66 (2019)

Kena Milese jsem neznal a jsem rád, že jsem jeho příběh poznal , 2,5 hodiny uteklo vcelku rychle, ty zvuky motorů miluju:-) ale 7. nejlepší film, to zas ne přátelé...

• 14.5.2019  17:09
    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)

Naprosto skvěle složení poroty dělá z tohohle průměrného pořadu nadprůměrný. Když čtu některý komentáře, tak evidentně někteří vůbec nerozumí gastronomii, ale musí vyblit svoje moudra a jít zakousnout smažák.

• 31.3.2019  18:25

Lepší jak San Andreas s Mrakodrapem dohromady.

• 28.10.2018  15:02

Už se na ty debilní hororrový výplachy na 100 a 1 způsob pomale nedívám, ale tady mě zaujal námět vadí/nevadí a po shlédnutí jsem velice mile překvapen, i konec byl fajn, narozdíl od těch jak horrory tradičně končívají :-) Stokrát lepší jak ty omletý duchařiny co tady mají mnohem vyšší hodnocení. Na jeden víkendový večer příjemně pobaví.

• 23.3.2018  11:47

Hayek, Alba, Brosnan, McDowell lepší casting snad nemohl ani být. Skvěla a příjemná oddechovka.

• 16.1.2018  19:47

Tady taky jeden napíše nejsyrovější komiks a pak to každej třetí papouškuje :-) Mně osobně se předešlý díly líbily víc, jako fanouška celé ságy Xmenu mě nějak moc nebavilo koukat dvě hodiny na chátrajícího Logana a zmateného profesora a navíc ten konec... No film je to rozhodně dobrý, aby nevznikla mýlka, ale už ho nikdy nemusím vidět znova.

• 28.12.2017  20:22
    Špindl (2017)

Mám tyhle zimní český filmy o Vánocích rád. Člověk vypne, občas se zasměje a pohodička. Stejně tak loni Padesátka. Tak na to kurva nelezte, běžte si na nějaké teplé animák a ty zvratky si nechte pro sebe. A speciálně pro Kop1x z jakési Vysočiny, lidi co tomu dají odpad tomu bych dal hned ve dveřích kina jednu výchovnou.

• 27.12.2017  13:20
    Kolonie (2013)

Dobrý film, který zabaví a nenudí, sympatické obsazení Morpheusem, Paxtonem nebo Charlotte, které ten účes sluší jak Jolie v 60 sekund :) Akorát na místní pseudoexpertos to není dostatečně nóbl, asi tak.

• 26.12.2017  12:26

Chvílemi jsem uvažoval i o plným počtu, podobné filmy můžu. Stopáž dvě hodiny a přes to žádná natahovaná nuda nekonečnýma kecama a přece jen to není žádný primitivní akční děj. Ale co musím vyzdvihnout je soundtrack, za celej život jsem si pořídil asi dva, tohle je číslo 3, parádní hudba :-) Theron si odehrála svoje, opět jí to sekne, Sofia nezůstává moc pozadu a výborný McAvoy tomu dává skvělé grády. Více podobných filmů, méně 150 minutových sranců.

• 26.12.2017  12:02
    Kruhy (2017)

Nevím co se tady zase frflá. Předpokládám, že půlka ani neví nebo nepamatuje předešlé díly, ale zase chytří jak rádio. Horory už poslední dobou pomale nesleduji je to pořád dokola, ale Rings, který mě zaujal už před lety jsem si nenechal ujít. A udělal jsem dobře, mně se to líbilo, povedený scénář co krásně zapadl do předchozích dílů (z čehož jsem měl největší obavy), lekačky nehodnotím není mi deset abych se posíral u filmů, ale napětí a jisté překvapení tomu nechybělo. Jediný co bych tomu vytkl je casting, až na Vincent D'Onofrio, který skvěle zahrál slepého faráře bych si misto těch seriálových lowaku hravě představil někoho lepšího, ale i tak za mě spokojenost.

• 2.7.2017  22:29

Asi nikdy nepochopím, proč někdo píše komentář k pátému dílu "a už dost" nebo "přeji si aby se další díl nenatočil" bla bla. Proboha tak na to nelez ne? Nebo je potřeba se tu vyblít a díky CSFD je to zadarmo tak půjdu stůj co stůj? Nechápu fakt.

• 4.2.2017  13:42

Vy s těma dvěma hvězdama tady zas melete nehorazný srance, to je fakt k zblití, se někdy nedivím tomu verbalovi.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8