ac3r

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 11.7.2020  20:44
    Modelář (2020)

Přejmenujete to na "dobroser", hvězdu za vtipnýho Mádla.

• 1.3.2020  20:57
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

Můžete na to vy burani už konečně přestat čuměť, ať s tím konečně přestanou otravovat?! Diky.

• 9.2.2020  20:56

Zdendo vitej zpatky a diky za dalsi porad a zase aspon za neco co se v te spatne TV da vubec pustit. Jsem docela zklaman, ze se pak nevraci na misto cinu aby zhodnotil zmeny a zda se povedly. Jinak s tim nemam problem, starej dobrej Zdenda nebojic se sprostych slov :-) 5 hvezd kvuli idiotum s odpadama...

• 27.9.2020  21:19
    Zlatá maska (TV pořad) (2020)

Větší kundovinu sem teda dlouho neviděl, ještě do toho ti cobolaci o kterých člověk v životě neslyšel, to je fakt Gold:D

• 15.11.2020  18:33
    1917 (2019)

V podstatě je to hrozná nereálná blbost se spoustou nesmyslných činů hlavní postavy (najednou to tady nikomu nevadí?!) v krásnem udělaném prostředí 1. sv. války, to se tomu upřít nedá, ale to je tak vše. A to radši ani nemluvím o tom rypákovi a špekáčkovi v hlavních rolích. Prvních 20 minut docela zaujme a pak se to dle očekávání začne táhnout jak sopel, samozřejmě zde na CSFD nezklamou a jeden onan od druhýho nablejou něco o jednom záběru jak je to uchvatný a 5 hvězd jen lítá zas, ach jo...

• 11.1.2020  20:58
    Anna (2019)

Hlavně neposlouchat místní všeznalky a užijte si film. Zábavné, akční a sexy, konečně po delší době skvělá akční jízda se vším všudy. Lawrence se svou rudou volavkou se může jít zahrabat. Jasný 4*, ale dávám 5* na takový film už jsem dlouho čekal, Luc pořád umí, diky:-)

• 1.11.2020  23:24

Skvělý dokument co uběhne jak voda, ale dost mi vadí, že dokument přeskočí události po 91 a vypadá to, jak kdyby v tom okamžiku sekl s fotbalem a vůbec se nevěnuje jeho dalšímu působení v Seville, MS 94 nebo jeho trenérské činnosti, proto jen za 4.

• 1.11.2020  23:21

Nebyla to taková pitomost jak jednička, ale stejně mi to pořád připadá strašně hloupý celej ten příběh od A do Z. Jediný plus, že i přes délku filmu je pořád nějaká akce, takže to celkem rychle uteče.

• 2.1.2020  10:16
    Joker (2019)

Jak jsem rád, že jsem na to nakonec nešel do kina. Už onanie místních "elit" mě částečně varovala a taky že jo. Jednou a stačilo. Nesmyslná časová linie s malým Brucem , koho to zajímá, hlavně, že bude nějaká ta soška ne.

• 15.12.2019  21:43

Dal bych 4, ale mistama je to taaak utahaný, že to prostě nejde. Ale za pokračování jsem rád na jedno kouknuti jednou za pár let to jde :)

• 7.3.2019  22:28

Nemohu dát více jak za tři, 15 let je Kometa součást mého života, tudíž mě v tomhle nemohlo nic moc překvapit a o to musím být více kritický pač jsem si sám osobně vyžral ty posměchy, vysoké prohry a pak tu nepopsatelnou radost z mistrovských playoff apod., tudíž strašná spousta opomenutých věcí (Openair Svítkov, žádný názor nikoho ze soupeřů z vyhocevaných sérií, nic zajimavého ze zákulisí co byste už dávno nevěděli atd.) prostě jak když si člověk pustí sestřih sezóny na ČT Sport a nedozví se vůbec nic nového, a co víc chybí i spousta hráčů (Kempas, Hubas, Barus atd.), fanouškům (až na pár vět jednotlivců) a choreografiím se to nevěnuje pomale vůbec (není tu jediný záběr na nějaké choreo!!!!), což je naprosto tristní, sezóna obhajoby je odfláknutá pár záběry z Třince, přebrání klubu Zábranským tam vyznívá taky zvláštně, ale v tom je lepší asi moc nerýpat, zkrátka celkově to vypadá jak polotovar, který dělal někdo toho s Kometou zas tolik neprožil. Dávám za tři, je to takové lepší dokument než v TV, ale jen o vlásek, možná vzít si to pod sebe celý Záruba bylo by to ve finále i v TV lepší. Nevím kdo tady sází těch 5 hvězd, ty si možná zaslouží Kometa, ale tenhle dokument zdaleka jistě ne. Kometa a Boby, to je naše hobby !!!

• 15.12.2019  21:48
    Le Mans '66 (2019)

Kena Milese jsem neznal a jsem rád, že jsem jeho příběh poznal , 2,5 hodiny uteklo vcelku rychle, ty zvuky motorů miluju:-) ale 7. nejlepší film, to zas ne přátelé...

• 14.5.2019  17:09
    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)

Naprosto skvěle složení poroty dělá z tohohle průměrného pořadu nadprůměrný. Když čtu některý komentáře, tak evidentně někteří vůbec nerozumí gastronomii, ale musí vyblit svoje moudra a jít zakousnout smažák.

• 7.3.2020  18:27

Já snad nepamatuji film s tak děsnou a otravnou hudbou !!!!!!

• 10.5.2020  22:48

V 73 letech naprosto důstojné zakončení jedné akční legendy. Na konci je krásně vykuchal:-) Kdo na tom nevyrustal těžko pochopí, takže si ty dvě hvězdičky narvete víte kam.

• 12.3.2019  21:04
    Rapl - Kebab Aleppo (S02E09) (epizoda) (2019)

Uprchlíci, kebab aneb jak dovézt skvělý serial do úplných sraček. První série 5 hvězd, druha odpad, tleskám.

• 13.1.2020  09:52

Rogen je prostě trapnej nesympatickej matlak jak kdyby tady hrál sám sebe, naštěstí se na to díky Theron dá docela příjemně koukat i přes ty politický imbecility jako narážky na Trumpa atd...

• 25.1.2019  22:06

Oproti téhle imbecilní epizodě, je Záhada v Beskydech mega film.

• 2.1.2020  18:03

Tarantino může natočit jakoukoliv sračku a stejně to bude lítat v červených číslech. Přijde mi, že i kdyby ten film byl o tom jak přijde na záchod a vysere se, tak místní Tarantinohujeři se budou rozplývat jak je to kouzelný. Nehodnotím, nedodíval jsem se, možná někdy jindy až se budu hooooooooooooooooooooooooooooooooooooodně nudit.

• 17.2.2019  18:57
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Kali :D Tyhle souteze se evidentne snazi nalezt cim dal vetsi dno.

• 23.4.2019  14:20

Není moc více ovcoidních krávovin než tenhle přiblbláň.

• 13.1.2020  21:47

Jak můžou natočit film s rozpočtem 200 mega, který vůbec časově nesedí na předchozí díly, teda kdyby aspoň časově, ale jak tam můžou umírat postavy, které později v čase a předešlých dílech normálně hráli, to je teda úplnej nonsens. Všechno bych přežil, koukat se na to dá, ale tohle mě teda docela nasíralo.

• 19.1.2020  15:03

Natočit film o jednom z nejznámějších sériových vrahů a neukázat pomale jedinou vraždu, za to 100x za film vidět jak se snaží volat snoubence a vlastně neukázat ani tu popravu, to je prostě úžasný omyl :-) Čekal jsem teda jiný a hlavně lepší zpracování, tohle je naprostá ztráta času co vám neřekne a neukáže absolutně nic. Přečtěte si odstavec na wiki a dozvíte se více než z tohohle dvou hodinového utahaného nic...

• 4.6.2019  18:33
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Jo dá se na to dívat, je to celkem zajímavý, občas se to trochu táhne, pěkná atmosféra, ale 1. nejlepší serial? Stádo zas neblázněte.

• 15.12.2019  21:33
    Černé Vánoce (2019)

Tohle teda byla ale neskutečna debilita jakou jsem dlouho neviděl, nejenže to celý postrádá aspoň špetku logiky, navic samej nesympatickej "herec" co se chová jak idiot, že člověk těm županářům fandí ať už je sejmou a je konec. Jo a není tam vidět skoro ani žádná vražda, to je taky super :-) Nechápu co tehhle sranec vůbec dělá v kinech. Silně nedoporučuji.

• 30.8.2019  20:41
    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)

Tahnete s tim uz konecne nekam !!!

• 23.12.2019  22:49

Konečně po dlouhé době horror co není úplná kravovina stokrát omleta dokola.

• 3.5.2020  16:47

Hvězdu za to, jak si to dělá srandu z těch trapných veganů :-) Jinak nechápu, jak to může mít lepší hodnocení než Špindl, tohle je asi stokrát nudnější.

• 22.5.2019  20:07
    Živé terče (TV seriál) (2019)

První dva díly docela pěkný a jistý 4 hvězdičky, ale pak to celý zmatlali a celé překvapení i napětí šlo do kytek.

• 12.11.2018  16:55
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Jelikož Zdendu nenahradíš, tak dle očekávání žádná hitparáda, ale tak špatný, aby to tady chytalo odpad za odpadem to není, zas klídek. Vítám snahu, že se snaží udržet koncept, mám tyhle pořady o restauracích rád a zrovna u nás v ráji ubohých smažáků je potřebujeme jako sůl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8