ac3r

ac3r

okres Brno

• 3.8.2019  15:11

Animáky mě nechávají zcela chladným a platí to i po téhle prý bombě :-)

• 3.8.2019  13:19

Děsný casting :( Nejslabší díl ze všech a to o parník.

• 18.6.2019  22:20
    Smrtonosná zbraň (TV seriál) (2016)

Nemůžu něčemu kde hraje Jordanka dát odpad :-*

• 4.6.2019  18:33
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Jo dá se na to dívat, je to celkem zajímavý, občas se to trochu táhne, pěkná atmosféra, ale 1. nejlepší serial? Stádo zas neblázněte.

• 22.5.2019  20:07
    Živé terče (TV seriál) (2019)

První dva díly docela pěkný a jistý 4 hvězdičky, ale pak to celý zmatlali a celé překvapení i napětí šlo do kytek.

• 14.5.2019  17:09
    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)

Naprosto skvěle složení poroty dělá z tohohle průměrného pořadu nadprůměrný. Když čtu některý komentáře, tak evidentně někteří vůbec nerozumí gastronomii, ale musí vyblit svoje moudra a jít zakousnout smažák.

• 1.5.2019  16:08

Nudné scénář o ničem, v podstatě je o to totálním hovnu :-) Takhle blbě udělat casting aby člověk hledal aspoň jednu sympatickou postavu to se taky moc často nevidí, zkrátka je to takový celý pitomý, že člověk fandí predátorovi aby je všechny sejmul co nejdřív a byl konec. Pro mě fandu akčních filmů a prvního predátora s Arniem má za klasiku na kterého se teď podívá raději třikrát za sebou než aby musel vidět zase tohle, prostě velké zklamání...

• 24.4.2019  16:51
    Máří Magdaléna (2018)

Přečte si komentář Limy, to už dost napoví co je to za nudné sranec a vůbec tím neztrácejte čas, já vydržel 20 min.

• 23.4.2019  14:20

Není moc více ovcoidních krávovin než tenhle přiblbláň.

• 31.3.2019  18:25

Lepší jak San Andreas s Mrakodrapem dohromady.

• 25.3.2019  15:47
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Prolhanej manipulativni odpad

• 12.3.2019  21:04
    Rapl - Kebab Aleppo (S02E09) (epizoda) (2019)

Uprchlíci, kebab aneb jak dovézt skvělý serial do úplných sraček. První série 5 hvězd, druha odpad, tleskám.

• 12.3.2019  18:22

Průměr, neposunovat písničky dopředu možná i za dvě, konec mě zklamal ještě víc.

• 7.3.2019  22:28

Nemohu dát více jak za tři, 15 let je Kometa součást mého života, tudíž mě v tomhle nemohlo nic moc překvapit a o to musím být více kritický pač jsem si sám osobně vyžral ty posměchy, vysoké prohry a pak tu nepopsatelnou radost z mistrovských playoff apod., tudíž strašná spousta opomenutých věcí (Openair Svítkov, žádný názor nikoho ze soupeřů z vyhocevaných sérií, nic zajimavého ze zákulisí co byste už dávno nevěděli atd.) prostě jak když si člověk pustí sestřih sezóny na ČT Sport a nedozví se vůbec nic nového, a co víc chybí i spousta hráčů (Kempas, Hubas, Barus atd.), fanouškům (až na pár vět jednotlivců) a choreografiím se to nevěnuje pomale vůbec (není tu jediný záběr na nějaké choreo!!!!), což je naprosto tristní, sezóna obhajoby je odfláknutá pár záběry z Třince, přebrání klubu Zábranským tam vyznívá taky zvláštně, ale v tom je lepší asi moc nerýpat, zkrátka celkově to vypadá jak polotovar, který dělal někdo toho s Kometou zas tolik neprožil. Dávám za tři, je to takové lepší dokument než v TV, ale jen o vlásek, možná vzít si to pod sebe celý Záruba bylo by to ve finále i v TV lepší. Nevím kdo tady sází těch 5 hvězd, ty si možná zaslouží Kometa, ale tenhle dokument zdaleka jistě ne. Kometa a Boby, to je naše hobby !!!

• 3.3.2019  10:43

Další důvod neomezovat jízdu automobilem.

• 25.2.2019  21:43
    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)

Radek99 **** Jedna z posledních vlaštovek nezávislé, seriózní a profesně kvalitní investigativní publicistiky na poli českých televizních stanic. Přesně takhle má vypadat činnost veřejnoprávního média. Skutečný ,,hlídací pes demokracie". Existence tohoto pořadu a působení Marka Wollnera a jeho týmu na obrazovce ČT je lakmusovým papírkem svobody slova v ČR... /////////////////////jako ironie dobry :DDD je to presnej opak.

• 17.2.2019  18:57
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Kali :D Tyhle souteze se evidentne snazi nalezt cim dal vetsi dno.

• 25.1.2019  22:06

Oproti téhle imbecilní epizodě, je Záhada v Beskydech mega film.

• 13.1.2019  21:37
    Tiché místo (2018)

Pitomost plná hloupostí, kde se dějí další hloupé pitomosti aby se vůbec něco dělo. To hodnocení tady to je fakt vtip zas jednou.

• 5.1.2019  23:05

Jak to vešlo do kin, tak zavládla hysterie jak kdyby to bylo Playgirls III, tak si říkám proboha, že by to až tak zesrali, ale evidentně na to akorát zaběhli místní mozkovny považujíc se za těžký experty a když to není nějaká oscarová gayptákovina typu Moonlight, tak automaticky solí odpad, kór jak jde o CZ film :-) Prostě další trošku natažená epizoda, která volně navázala už na lehce upadající druhou řadu a která nijak nevybočuje z toho co bylo vidět v seriálu. Zápletky tam byly podobně primitivní, Topinka stejně cirkusácký, tak nechápu co tady někteří zas mají. Hodnocení něco mezi 2-3, přikloním se ke třem díky Elizavet :-) Do kina bych na to teda taky ale nešel, to je pravda.

• 5.1.2019  22:44

Nebýt to WA má to o 20% míň, tržby mluví za vše, klasická kyčovina o ničem, kdy trpíte a nemůžete se dočkat závěrečných titulků.

• 2.1.2019  17:30

Hlavně těm místním pseudoexpertům co tady hází 4 a víc nevěřte jak je to úžasný. Tahle "komedie" má pouze 77 min a stejně po 20 minutách člověk odpočítává minuty do konce :-)

• 12.11.2018  16:55
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Jelikož Zdendu nenahradíš, tak dle očekávání žádná hitparáda, ale tak špatný, aby to tady chytalo odpad za odpadem to není, zas klídek. Vítám snahu, že se snaží udržet koncept, mám tyhle pořady o restauracích rád a zrovna u nás v ráji ubohých smažáků je potřebujeme jako sůl.

• 11.11.2018  21:27

To se musí zažít, takhle mě naposledy v kině dostal snad jen Gladiátor :-)

• 8.11.2018  10:13
    To (2017)

Tak jsem se zas jednou nechal nachytat na vyhypovanou kravovinu. Nejdesivejsi klaun všech dob se bojí šesti malých faganu:))) radši nic.

• 28.10.2018  15:02

Už se na ty debilní hororrový výplachy na 100 a 1 způsob pomale nedívám, ale tady mě zaujal námět vadí/nevadí a po shlédnutí jsem velice mile překvapen, i konec byl fajn, narozdíl od těch jak horrory tradičně končívají :-) Stokrát lepší jak ty omletý duchařiny co tady mají mnohem vyšší hodnocení. Na jeden víkendový večer příjemně pobaví.

• 23.10.2018  17:42
    Borg/McEnroe (2017)

Nudný jako prase, na to jaký to mělo námět. Pré velcí rivalové, buď to bylo tak blbě natočený nebo z komára velblouda.

• 22.10.2018  22:13

"Tvůrci se také zaměřili na více či méně fungující mezilidské vztahy a otevřou i problematiku rasové nesnášenlivosti a předsudků." Tak to si laskavě rovnou strčte někam.

• 15.10.2018  21:49
    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)

Banda zoufalců vyráží prodat svoje krámy a myslí si, že dostanou za každou cetku milión.

• 14.10.2018  10:54

"Jednička" byla fajn, ale tohle je tak neuvěřitelně stupidní, že se vůbec divím, že to vypustili mezi lidi, jako ten konec :-))