ac3r

ac3r

okres Brno

• 7.3.2019  22:28

Nemohu dát více jak za tři, 15 let je Kometa součást mého života, tudíž mě v tomhle nemohlo nic moc překvapit a o to musím být více kritický pač jsem si sám osobně vyžral ty posměchy, vysoké prohry a pak tu nepopsatelnou radost z mistrovských playoff apod., tudíž strašná spousta opomenutých věcí (Openair Svítkov, žádný názor nikoho ze soupeřů z vyhocevaných sérií, nic zajimavého ze zákulisí co byste už dávno nevěděli atd.) prostě jak když si člověk pustí sestřih sezóny na ČT Sport a nedozví se vůbec nic nového, a co víc chybí i spousta hráčů (Kempas, Hubas, Barus atd.), fanouškům (až na pár vět jednotlivců) a choreografiím se to nevěnuje pomale vůbec (není tu jediný záběr na nějaké choreo!!!!), což je naprosto tristní, sezóna obhajoby je odfláknutá pár záběry z Třince, přebrání klubu Zábranským tam vyznívá taky zvláštně, ale v tom je lepší asi moc nerýpat, zkrátka celkově to vypadá jak polotovar, který dělal někdo toho s Kometou zas tolik neprožil. Dávám za tři, je to takové lepší dokument než v TV, ale jen o vlásek, možná vzít si to pod sebe celý Záruba bylo by to ve finále i v TV lepší. Nevím kdo tady sází těch 5 hvězd, ty si možná zaslouží Kometa, ale tenhle dokument zdaleka jistě ne. Kometa a Boby, to je naše hobby !!!

• 3.3.2019  10:43

Další důvod neomezovat jízdu automobilem.

• 25.2.2019  21:43
    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)

Radek99 **** Jedna z posledních vlaštovek nezávislé, seriózní a profesně kvalitní investigativní publicistiky na poli českých televizních stanic. Přesně takhle má vypadat činnost veřejnoprávního média. Skutečný ,,hlídací pes demokracie". Existence tohoto pořadu a působení Marka Wollnera a jeho týmu na obrazovce ČT je lakmusovým papírkem svobody slova v ČR... /////////////////////jako ironie dobry :DDD je to presnej opak.

• 17.2.2019  18:57
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Kali :D Tyhle souteze se evidentne snazi nalezt cim dal vetsi dno.

• 25.1.2019  22:06

Oproti téhle imbecilní epizodě, je Záhada v Beskydech mega film.

• 13.1.2019  21:37
    Tiché místo (2018)

Pitomost plná hloupostí, kde se dějí další hloupé pitomosti aby se vůbec něco dělo. To hodnocení tady to je fakt vtip zas jednou.

• 5.1.2019  23:05

Jak to vešlo do kin, tak zavládla hysterie jak kdyby to bylo Playgirls III, tak si říkám proboha, že by to až tak zesrali, ale evidentně na to akorát zaběhli místní mozkovny považujíc se za těžký experty a když to není nějaká oscarová gayptákovina typu Moonlight, tak automaticky solí odpad, kór jak jde o CZ film :-) Prostě další trošku natažená epizoda, která volně navázala už na lehce upadající druhou řadu a která nijak nevybočuje z toho co bylo vidět v seriálu. Zápletky tam byly podobně primitivní, Topinka stejně cirkusácký, tak nechápu co tady někteří zas mají. Hodnocení něco mezi 2-3, přikloním se ke třem díky Elizavet :-) Do kina bych na to teda taky ale nešel, to je pravda.

• 5.1.2019  22:44

Nebýt to WA má to o 20% míň, tržby mluví za vše, klasická kyčovina o ničem, kdy trpíte a nemůžete se dočkat závěrečných titulků.

• 2.1.2019  17:30

Hlavně těm místním pseudoexpertům co tady hází 4 a víc nevěřte jak je to úžasný. Tahle "komedie" má pouze 77 min a stejně po 20 minutách člověk odpočítává minuty do konce :-)

• 12.11.2018  16:55
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Jelikož Zdendu nenahradíš, tak dle očekávání žádná hitparáda, ale tak špatný, aby to tady chytalo odpad za odpadem to není, zas klídek. Vítám snahu, že se snaží udržet koncept, mám tyhle pořady o restauracích rád a zrovna u nás v ráji ubohých smažáků je potřebujeme jako sůl.

• 11.11.2018  21:27

To se musí zažít, takhle mě naposledy v kině dostal snad jen Gladiátor :-)

• 8.11.2018  10:13
    To (2017)

Tak jsem se zas jednou nechal nachytat na vyhypovanou kravovinu. Nejdesivejsi klaun všech dob se bojí šesti malých faganu:))) radši nic.

• 28.10.2018  15:02

Už se na ty debilní hororrový výplachy na 100 a 1 způsob pomale nedívám, ale tady mě zaujal námět vadí/nevadí a po shlédnutí jsem velice mile překvapen, i konec byl fajn, narozdíl od těch jak horrory tradičně končívají :-) Stokrát lepší jak ty omletý duchařiny co tady mají mnohem vyšší hodnocení. Na jeden víkendový večer příjemně pobaví.

• 23.10.2018  17:42
    Borg/McEnroe (2017)

Nudný jako prase, na to jaký to mělo námět. Pré velcí rivalové, buď to bylo tak blbě natočený nebo z komára velblouda.

• 22.10.2018  22:13

"Tvůrci se také zaměřili na více či méně fungující mezilidské vztahy a otevřou i problematiku rasové nesnášenlivosti a předsudků." Tak to si laskavě rovnou strčte někam.

• 15.10.2018  21:49
    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)

Banda zoufalců vyráží prodat svoje krámy a myslí si, že dostanou za každou cetku milión.

• 14.10.2018  10:54

"Jednička" byla fajn, ale tohle je tak neuvěřitelně stupidní, že se vůbec divím, že to vypustili mezi lidi, jako ten konec :-))

• 12.10.2018  20:02
    Odnikud (2017)

Podepisuji komentář verbala v plném rozsahu.

• 11.10.2018  20:56

lepo kdybys držel hubu uděláš líp.

• 30.9.2018  09:46

Skvělé jsem se bavil, hledat v tom kraviny jakože noc talentů je ve dne to musí bavit :)) Takže pobavil film, tak tradicne i komentáře místních pseudoexpertu jako tetsuo nebo xxxxxxmartin s takovýma sucharama někam chodit jistě ciry zážitek. Nevymyslíš:)))) Klobouk dolů před výkonem Polívkové.

• 11.8.2018  18:43

Při hraní pokeru na mobilu to dokoukat až do konce šlo :-)

• 1.7.2018  16:14
    Tomb Raider (2018)

Když v první půlhodině dostala Lara na budku od ženský v ringu, jela nějaké trapné závod na pumpičce a nechala se honit od třech puberťáků s nožem bylo mi jasný, že tohle asi nebude ten TB, který jsem očekával. I samotná Alicia ač ji mám rád, tak se do téhle role moc nehodí, akce žádná, celá zápletka nudná až směšná. Původním TB se to ani nepřiblížilo, když už někdo měl potřebu tohle restartovat, tak s takovým zoufalým scénářem je to až ostudné, se hrou to nemá prakticky nic společného. Připomíná mi to loňskou Mumii, to byla taky taková podobná zoufalost.

• 1.7.2018  12:28

Klobouk dolů před Pazmánskym čertem, ale film samotný mi přišel dost podprůměrný.

• 10.6.2018  08:45

Podle traileru jsem myslel, že jdu na mix Salt, Atomic Blonde apod. Paradoxně oba filmy mají horší hodnocení než tenhle nudný natahovaný "thriller", kde se kromě občasného roztáhnutí nohou Lawrence nic neděje. Objektivně spíše dvě hvězdy, ale mám pro tu holčinu z HG pořád slabost, dávám nakonec tři. Takovej ten film, kdy si myslíte, že máte za sebou hodinu a půl, kouknete na hodinky a ejhle teprve 50 minut. Akce nulová, děj strašně natahovaný a tahnoucí, no a k tomu baletka z divadla s provrtanou nohou co má výdrž jak Rambo, kdyby si to aspoň nehrálo na tak vážnou notu, když je to tak neskutečně přehnaný, mně to u filmů vetšinou nevadí, ale tady to vyznívalo docela komicky. Jednou zkrátka stačilo.

• 21.5.2018  23:27

Suverénně nejhorší marvelovka. Škoda, že roli BP nedostal raději MBJ, kterej je asi jedinej ze všech postav co nějak zaujme. Nečekal jsem od toho nic moc a dostal jsem ještě méně než jsem čekal. Podepisuji komentář verbala.

• 8.5.2018  16:20

Od Fakjů pane učiteli to má teda hodně daleko, tak se hlavně nenechte nachytat místníma komentářema jako já.

• 28.4.2018  11:49

Po držkující vietnamskou uklízečku jsem vydržel i já, pak už to nešlo. Škoda prvotní nápad dobrý, ale jinak děs běs.

• 28.4.2018  11:07
    Štiky (TV pořad) (2018)

"A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu." lépe řečeno tenhle pořad. Je pravda, že z těch Nováckých sranců (tentokrát tedy na Primě) jsem myslel, že mě už fakt nic překvapit nemůže, ale tohle je teda odpad všech odpadů :-)

• 25.4.2018  22:35
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Celý mi to přijde jako taková nahraná komedie. Štáb tam běhá s kamerou za nějakým nýmandem celou dobu a vůbec to nikomu nepřijde divný a i kdyby jim každej sežral tu výmluvu o dokumentu, tak to chování před kamerou bude stejně úplně jiný než ve skutečnosti. O trošku míň přeslazený jak Mise nový domov, ale pořád taková směšná slátanina pro nenáročný, kterou bych nikomu jistě nedoporučil. Pro Michal118: Pytloun hotely mají do luxusních hotelů hodně daleko.

• 8.4.2018  10:09
    Bikesalon (TV pořad) (2018)

Bikesalon, svět se fakt v prdel obrací :-D