ac3r

ac3r

okres Brno

• 12.10.2018  20:02
    Odnikud (2017)

Podepisuji komentář verbala v plném rozsahu.

• 11.10.2018  20:56

lepo kdybys držel hubu uděláš líp.

• 30.9.2018  09:46

Skvělé jsem se bavil, hledat v tom kraviny jakože noc talentů je ve dne to musí bavit :)) Takže pobavil film, tak tradicne i komentáře místních pseudoexpertu jako tetsuo nebo xxxxxxmartin s takovýma sucharama někam chodit jistě ciry zážitek. Nevymyslíš:)))) Klobouk dolů před výkonem Polívkové.

• 11.8.2018  18:43

Při hraní pokeru na mobilu to dokoukat až do konce šlo :-)

• 1.7.2018  16:14
    Tomb Raider (2018)

Když v první půlhodině dostala Lara na budku od ženský v ringu, jela nějaké trapné závod na pumpičce a nechala se honit od třech puberťáků s nožem bylo mi jasný, že tohle asi nebude ten TB, který jsem očekával. I samotná Alicia ač ji mám rád, tak se do téhle role moc nehodí, akce žádná, celá zápletka nudná až směšná. Původním TB se to ani nepřiblížilo, když už někdo měl potřebu tohle restartovat, tak s takovým zoufalým scénářem je to až ostudné, se hrou to nemá prakticky nic společného. Připomíná mi to loňskou Mumii, to byla taky taková podobná zoufalost.

• 1.7.2018  12:28

Klobouk dolů před Pazmánskym čertem, ale film samotný mi přišel dost podprůměrný.

• 10.6.2018  08:45

Podle traileru jsem myslel, že jdu na mix Salt, Atomic Blonde apod. Paradoxně oba filmy mají horší hodnocení než tenhle nudný natahovaný "thriller", kde se kromě občasného roztáhnutí nohou Lawrence nic neděje. Objektivně spíše dvě hvězdy, ale mám pro tu holčinu z HG pořád slabost, dávám nakonec tři. Takovej ten film, kdy si myslíte, že máte za sebou hodinu a půl, kouknete na hodinky a ejhle teprve 50 minut. Akce nulová, děj strašně natahovaný a tahnoucí, no a k tomu baletka z divadla s provrtanou nohou co má výdrž jak Rambo, kdyby si to aspoň nehrálo na tak vážnou notu, když je to tak neskutečně přehnaný, mně to u filmů vetšinou nevadí, ale tady to vyznívalo docela komicky. Jednou zkrátka stačilo.

• 21.5.2018  23:27

Suverénně nejhorší marvelovka. Škoda, že roli BP nedostal raději MBJ, kterej je asi jedinej ze všech postav co nějak zaujme. Nečekal jsem od toho nic moc a dostal jsem ještě méně než jsem čekal. Podepisuji komentář verbala.

• 8.5.2018  16:20

Od Fakjů pane učiteli to má teda hodně daleko, tak se hlavně nenechte nachytat místníma komentářema jako já.

• 28.4.2018  11:49

Po držkující vietnamskou uklízečku jsem vydržel i já, pak už to nešlo. Škoda prvotní nápad dobrý, ale jinak děs běs.

• 28.4.2018  11:07
    Štiky (TV pořad) (2018)

"A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu." lépe řečeno tenhle pořad. Je pravda, že z těch Nováckých sranců (tentokrát tedy na Primě) jsem myslel, že mě už fakt nic překvapit nemůže, ale tohle je teda odpad všech odpadů :-)

• 25.4.2018  22:35
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Celý mi to přijde jako taková nahraná komedie. Štáb tam běhá s kamerou za nějakým nýmandem celou dobu a vůbec to nikomu nepřijde divný a i kdyby jim každej sežral tu výmluvu o dokumentu, tak to chování před kamerou bude stejně úplně jiný než ve skutečnosti. O trošku míň přeslazený jak Mise nový domov, ale pořád taková směšná slátanina pro nenáročný, kterou bych nikomu jistě nedoporučil. Pro Michal118: Pytloun hotely mají do luxusních hotelů hodně daleko.

• 8.4.2018  10:09
    Bikesalon (TV pořad) (2018)

Bikesalon, svět se fakt v prdel obrací :-D

• 6.4.2018  22:28
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Celkově za tři, scénky s Krobotem bezkonkurenčních 5 :-) Škoda, že tam nedostal více prostoru...

• 23.3.2018  11:47

Hayek, Alba, Brosnan, McDowell lepší casting snad nemohl ani být. Skvěla a příjemná oddechovka.

• 22.3.2018  15:58
    Šťastné pondělí (TV pořad) (2016)

Nechutná sračka co má jediný a správný názor a běda jak vy ne. Zlatej Soukup oproti tomuhle zoufalci :-)

• 24.2.2018  18:12
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

Kdo na tyhle kravoviny furt cumi? Jdete s tim uz nekam... Zoufalec Cristovao v porote to jen podtrhuje :D

• 18.2.2018  09:59
    Sněhulák (2017)

Zklamání. Vrah se dá poměrně lehce odhadnout a celkový závěr filmu je snad ještě slabší, k tomu ještě přičíst pomalý rozjezd a spoustu nelogických věcí, co jsou patrné na první pohled a "policisté" si jich ani nevšimnou. Policisté v uvozovkách píšu záměrně, pač takovou divnou policii tu bych čekal někde maximálně na Modravě na Nově. Je to s oběma přivřenýma očima sotva na tři. Škoda, šlo to udělat mnohem lépe.

• 24.1.2018  15:55
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Hvězdu za Miloše za to jak si tu kývající loutku mazal na chleba.

• 22.1.2018  20:51

V pohodě koukatelné béčko se sympatickým obsazením.

• 16.1.2018  19:47

Tady taky jeden napíše nejsyrovější komiks a pak to každej třetí papouškuje :-) Mně osobně se předešlý díly líbily víc, jako fanouška celé ságy Xmenu mě nějak moc nebavilo koukat dvě hodiny na chátrajícího Logana a zmateného profesora a navíc ten konec... No film je to rozhodně dobrý, aby nevznikla mýlka, ale už ho nikdy nemusím vidět znova.

• 31.12.2017  02:09
    Rváči (2009)

S fotbalem natoz s hools to nema pomale nic spolecnyho. Trapna beckovina z vezeni.

• 28.12.2017  20:22
    Špindl (2017)

Mám tyhle zimní český filmy o Vánocích rád. Člověk vypne, občas se zasměje a pohodička. Stejně tak loni Padesátka. Tak na to kurva nelezte, běžte si na nějaké teplé animák a ty zvratky si nechte pro sebe. A speciálně pro Kop1x z jakési Vysočiny, lidi co tomu dají odpad tomu bych dal hned ve dveřích kina jednu výchovnou.

• 27.12.2017  13:20
    Kolonie (2013)

Dobrý film, který zabaví a nenudí, sympatické obsazení Morpheusem, Paxtonem nebo Charlotte, které ten účes sluší jak Jolie v 60 sekund :) Akorát na místní pseudoexpertos to není dostatečně nóbl, asi tak.

• 26.12.2017  12:26

Chvílemi jsem uvažoval i o plným počtu, podobné filmy můžu. Stopáž dvě hodiny a přes to žádná natahovaná nuda nekonečnýma kecama a přece jen to není žádný primitivní akční děj. Ale co musím vyzdvihnout je soundtrack, za celej život jsem si pořídil asi dva, tohle je číslo 3, parádní hudba :-) Theron si odehrála svoje, opět jí to sekne, Sofia nezůstává moc pozadu a výborný McAvoy tomu dává skvělé grády. Více podobných filmů, méně 150 minutových sranců.

• 26.12.2017  12:02
    Kruhy (2017)

Nevím co se tady zase frflá. Předpokládám, že půlka ani neví nebo nepamatuje předešlé díly, ale zase chytří jak rádio. Horory už poslední dobou pomale nesleduji je to pořád dokola, ale Rings, který mě zaujal už před lety jsem si nenechal ujít. A udělal jsem dobře, mně se to líbilo, povedený scénář co krásně zapadl do předchozích dílů (z čehož jsem měl největší obavy), lekačky nehodnotím není mi deset abych se posíral u filmů, ale napětí a jisté překvapení tomu nechybělo. Jediný co bych tomu vytkl je casting, až na Vincent D'Onofrio, který skvěle zahrál slepého faráře bych si misto těch seriálových lowaku hravě představil někoho lepšího, ale i tak za mě spokojenost.

• 10.12.2017  19:53

Já se bavil skvěle. Jedná z top marvelovek, lepší jak celí Avengers dohromady. Celkem se divím, že v tradiční záplavě místních pseudo expertů to má krásných 85%, ale ještě není všem dnům konec co :p

• 10.12.2017  19:45

Strašně utahaná nuda. Jednou se mi podařilo í zdrimnout, ale kdyby člověk usnul 15 min po začátku a vzbudil se na posledních 5 min nepřišel by prakticky o nic :-) Nejlepší scénka filmu je hned na začátku, lepší jak celá zápletka ve vlaku :-) Viděno v kině, bohužel.

• 22.11.2017  18:07
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Tak tady je na blito vice než obvykle. Borec co neumí ani gramatiku s/z bude psát něco o jednodušších lidech, druhej háže odpad už jenom kvůli těm ukázkám apod. :D Palec nahoru pro RedAK, to co tady někteří dokáží vyplodit, to je neskutečný :D

• 1.11.2017  21:41
    Mise nový domov (TV pořad) (2016)

Hvezdu za Terezku. Kdyby z toho aspon nedelali takovou preslazenou debilovinu, kde porad nekdo breci.